Charlene Bollinger: Americký volební podvod

Od prvního volebního dne, tedy od 3. listopadu 2020, jsme byli svědky do očí bijícího a současně i nejohavnějšího volebního podvodu v historii USA.

Při sledování průběhu volebních výsledků a přepínání volebního programu ze CNN na Fox News a zase zpět jsme mohli pozorovat, jak redaktoři obou těchto televizí začínají propadat panice z toho, do jak velkých čísel stoupá Trumpův náskok nad Bidenem. Do 10 hodin večer měl Trump dle statistických výpočtů 70procentní šanci tyto volby vyhrát.

Kolem půlnoci tohoto 3. listopadu byl dle zprávy TGP takovýto stav preferencí:

  • V Pensylvánii vedl Trump nad Bidenem o téměř 700 000 hlasů
  • V Michiganu vedl Trump nad Bidenem o více než 300 00 hlasů
  • Ve Wisconsinu vedl Trump nad Bidenem o 120 000 hlasů

Poté, co jsme se odebrali na lože a pokoušeli se usnout, což se odehrávalo v ranních hodinách 4. listopadu, vyhrnoval si Deep state rukávy a pouštěl se do práce, jejímž cílem bylo Trumpovi volby ukrást. A kolem 3 hodin 30 minut Joe Biden zázračně a z ničeho vyskočil ve státě Wisconsin vzhůru o 200 000 hlasů, zatímco Trumpovi tam nepřibyl  ani jediný.

Nemusíte být matematickým géniem, aby si uvědomili, že něco takového je matematicky nemožné.

Od nás se ovšem očekává, že uvěříme tomu, že volební preference i nálada obyvatel Wisconsinu se zázračně a zničehonic takto proměnily, což se nikdy předtím nestalo. A současně se od nás očekává, že uvěříme tomu, že Joe Biden, který na své volební shromáždění ve Wisconsinu dokázal přilákat celé tři tucty účastníků, zde obdržel více hlasů než kdysi Barack Obama. A jak je možné, že sedm okresů distriktu Milwaukee obdrželo víc prezidentských hlasů, než kolik má registrovaných voličů?

V Michiganu též „nevysvětlitelně“ a též ve stejný čas jako ve Wisconsinu, vyskočil Biden vzhůru o 130 000 hlasů, aniž by byl jediným hlasem podarován Trump. K čemuž jedna z těch, co hlasy Detroitu počítala, jak uvádí přiložené video, řekla: „Právě jsme se už chystali jít domů, když přijela bílá dodávka se 130 000 dodatečnými hlasy. Doslova všechny do jednoho byly pro Bidena.“

(Video najdete ve zdroji.)

Naznačila dále, že republikánští „volební pozorovatelé“ byli volebními činovníky Demokratické strany zastrašováni, načež poté ani jim a ani republikánským členům volebních komisí nebylo dovoleno vstoupit do místnosti, ve které se 130 000 těchto „vyčarovaných“ hlasů na hromádku Bidenových dosavadních zisků připisovalo.

Michiganská guvernérka G. Whitmerová to zdůvodnila tím, že místnost, kde se Bidenovi hlasy připisovaly, nebyla pro přítomnost všech lidí dost velká. Že šlo o porušení volebního zákona státu Michigan, je samozřejmé.

Prezident Trump o všech těchto věcech twítoval, ale tyrani z Twitteru jeho stížnosti prostě zcenzurovali.

Od května 2018 byl Twitterem a Facebookem zcenzurován Trump už 18krát, zatímco Bidena to nepostihlo ani jednou.

V Nevadě hlasovalo 3 000 lidí, kteří v Nevadě už nežijí, a podle mnoha svědectví zde hlasovali i mrtví. Přiložené video ukazuje, jak jsou tito mrtví registrování a jak je jim poté umožněno volit.

V Pensylvánii Nejvyšší soud rozhodl o tom, že volební lístek nemusí být podepsán, a v mnoha volebních okresech nebyli volební pozorovatelé k počítání hlasů vůbec připuštěni.

Zdroj: StoneColdTruth

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.9 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vaska
Vaska
11. 11. 2020 15:50

k tomu grafu – takzvaná „bidenova křivka“ – je to největší matematickej oříšek 21. století a výzva pro nejlepší matematiky planety – jsem zvědavej, kdo ho dokáže vysvětlit a matematicky popsat

Vaska
Vaska
Reply to  Vaska
11. 11. 2020 16:35

ještě jsem zapomněl na jednu maličkost – před 3 rokama volby v tyhle kolonii – a „záhadnej“ výpadek serveru a po něm „nádhernej“ finiš kradlousovy bandy – záchrana na poslední chvíli – že by tomu soudruzi trochu pomohli

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Vaska
11. 11. 2020 20:06

Spíš po poslední chvíli. Tehdy jsem to totiž do poslední chvíle sledoval, a když místo 99,99 % sečtených hlasů naskočilo 100 %, a hranice 5 % byla stále v nedohlednu, myslel jsem si, že můžu jít v klidu spát. Ráno to bylo jinak.

Bety
Bety
Reply to  Jan Kristek
12. 11. 2020 11:42

Když se zhasne… a ani to nemusí být v noci, viz naši privatizaci.

idiotronic
Reply to  Bety
12. 11. 2020 15:11

Ještě chybí útěk před právníky…na ten se těším, až začne.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 11. 2020 16:23

To je teda výběr jako víno:

https://pbs.twimg.com/media/EmeZnRYW8AADNee?format=jpg

Vývoj důvěry amíků v „čestných volbách“:

https://pbs.twimg.com/media/Ema7-uGWMAAAKCk?format=jpg

Last edited 2 let před by Botičky od Diora