P. C. Roberts: Kolaps západního narativu o Covidu

Projekt Veritas, nejvýznačnější hlasatel pravdy v současném západním světě, zaznamenal výroky ředitele výzkumu a rozvoje strategických operací firmy Pfitzer a současně i vědeckého plánovače její vakcíny mRNA Jordona Thristona Walkera, které vyslovil při popisu plánu firmy zmutovat stávající viry tak, aby to byla právě tato společnost, která v příštím kole kovidové pandémie shrábne zisky z budoucího a očekávaného prodeje vakcín.

 
 

P. C. Roberts: R.I.P., Michaile Gorbačove

Michail Gorbačov byl prvním prezidentem Sovětského svazu a posledním sovětským vůdcem. Byl nejlepším z mladší generace členů Komunistické strany, kteří, stejně jako americký prezident Reagan, pochopili bezvýchodnost Studené války a nepotřebnost hrozby nukleárního Armageddonu.

 
 
 

P. C. Roberts: Jaká je budoucnost Ukrajiny

Dovolí Washington své loutkové ukrajinské vládě přijmout požadavek Ruska, aby Ukrajina demilitarizovala a přijala neutrální status jako např. Rakousko? Anebo bude Washington společně s NATO zvyšovat vyzbrojování milionové ukrajinské armády na západní Ukrajině pro to, aby se tato znovu pokusila obsadit jak Donbas, tak Krym?