P. C. Roberts: Vidím, jak se západní svět proměňuje v hájemství nacismu

Ředitel Vnitřní bezpečnosti, instituce jako vypadlé z éry německého nacismu, která v současnosti přebírá v USA vládnoucí roli, ustavil americké Ministerstvo pravdy, které má pravomoc umlčovat všechny, kteří se postaví proti oficiálním narativům. Jak je možné, že prezidentova administrativa se odvažuje ustavit v USA gestapáckou instituci vybavenou pravomocí potlačovat pravdu?

 
 
 

P. C. Roberts: Ukrajina hostila americké nelegální bioválečné laboratoře

Ruský ministr zahraničí v úterý potvrdil, že ukrajinské úřady v ilegálních amerických bioválečných laboratořích zničily zásoby moru, antraxu, tularémie, cholery a jiných smrtelných patogenů, které byly s finančním zajištěním amerického ministerstva obrany na Ukrajině vyvíjeny. Stalo se tak z obavy, že by tento materiál mohl během probíhajícího konfliktu padnout do ruských rukou. Náměstkyně amerického ministra zahraničí Nulandová tuto zprávu potvrdila.

 
 
 

P. C. Roberts: Oč jde Washingtonu?

Washington už oficiálně předpověděl, že ruský útok pod falešnou vlajkou bude využit jako záminka ruské invaze na Ukrajinu, což ovšem neznamená nic jiného než to, že Washington s pomocí CIA už na plné obrátky aranžuje svůj vlastní útok pod falešnou vlajkou, z něhož prostituující se západní média obratem ruky obviní Rusko.

 
 
 

P. C. Roberts: Lapili nás do elitami utkané pavučiny

Elity tvoří pár lidí, kteří však ve svých rukou drží veškerou moc. Kontrolují a řídí tisk, televizní společnosti, sociální sítě, univerzity, think tanky, vlády, finance, velkosériovou výrobu, advokátní komory, zdravotní péči, většinu celebrit, a mají své vlastní organizace, které zahrnují představenstva takových sdružení, jako jsou Bilderberg, Atlantická rada, Trilaterální komise, Rada pro mezinárodní vztahy, skupina bývalých prezidentů centrálních bank G30, Světové ekonomické fórum, Světová banka a IMF (Mezinárodní měnový fond). A titéž lidé pak tvoří podnikové rady a zastávají nejvyšší pozice ve velkých korporacích.