P. C. Roberts: A válka se stále šíří…

Emmanuel Macron 26. února po konferenci vedoucích představitelů 20 evropských zemí prohlásil, že nevylučuje vyslání jednotek NATO na Ukrajinu. Proti se postavilo mnoho západních zemí včetně Německa a USA. A Kreml reagoval slovy, že přítomnost jednotek NATO na Ukrajině povede k přímému konfliktu s Ruskem.

 

Fauci přiznává: Protikovidová vakcína mRNA nefunguje

Bývalý hlavní zdravotnický poradce prezidenta USA, v letech 1984 až 2022 ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, a současně též vášnivý obhájce očkování veškerého obyvatelstva Země proti Covidu 19 vakcínou mRNA, Anthony Fauci, přiznal, že vakcína nefunguje.

 
 
 
 
 

P. C. Roberts: Puč Bidenova režimu proti ústavní Americe vede k občanské válce

Zdá se, že jediný způsob, kterým Američané mohou zachránit svou zemi a svou svobodu, je zvítězit v příští občanské válce, v jejíchž plamenech shoří probíhající puč Demokratické strany proti Spojeným státům. „Prezident“ Joe Biden, který je ve funkci pouze díky volebnímu podvodu, se dopustil velezrady proti Spojeným státům americkým. Proč nebyl ještě zatčen a postaven před soud?

 

P. C. Roberts: Covid selhal a Bill Gates jde tedy do druhého pokusu snížit světovou populaci

Všimněte si, že WHO už předem ví, že neznámý a hypotetický virus je velmi smrtící. A všimněte si též toho, že žádná z těchto věcí nemůže být známa dříve, než se stane skutečností. Snaha převzít veškerou kontrolu nad zdravotními rozhodnutími z rukou lékařů a pacientů a vložit je do rukou podnikatelů a politiků je starého data. A „smlouvu“ WHO nejpravděpodobněji navrhli Bill Gates, Fauci a Big Pharma.