O čem se mlčí: Zdeněk Jandejsek

Stanislav Novotný se ptá Zdeňka Jandejska, proč je důležité sledovat příští týden práci poslanců při projednávání novely zákona o významné tržní síle, který může výrazně snížit současné drastické ceny potravin tím, že omezí horentní zisky nadnárodních obchodních řetězců.

 
 
 
 
 

Na prahu zmien 170: Jiří Beran

Jiří Beran, profesor pro obor epidemiologie, dnes ředitel Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové a vedoucí Samostatného výukového pracoviště tropické, cestovní medicíny a očkování v Praze, si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o covidismu, očkování povinném i nepovinném i o totalitních praktikách ohrožujících samé základy civilizace.

 
 
 

Na prahu zmien 167: Andrea Málková

Andrea Málková, praktická lékařka a organizátorka 1. československé konference Covid 19, si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o dopadech naprosto neadekvátních opatření proti Covidu 19 na jednotlivce i společnost, ale také o také o energetické krizi, válce na Ukrajině či o celkovém úpadku civilizace.