O čem se mlčí: Michal Semín

Stanislav Novotný se ptá Michala Semína na ministrovu výzvu k šíření vládní propagandy ve školách, které se tak stanou nástrojem k převýchově a rozdělování generací a na alarmující srovnávací studii 58 zemí, která v ČR odhalila prudký propad kvality vzdělávání za 20 let.

 

O čem se mlčí: Miroslav Ševčík

Stanislav Novotný se ptá Miroslava Ševčíka, proč chybí v rozpočtu na valorizaci důchodů, když stát vydává desítky miliard Kč na pomoc Ukrajině a nákupy zbraní, přestože současná míra inflace u ohrožených penzistů může činit až 30 %

 

O čem se mlčí: Jarmila Dubravská

Stanislav Novotný se ptá Jarmily Dubravské, kdo skutečně diktuje rostoucí ceny potravin, které vykrádají naše peněženky a navíc likvidují české zemědělce, zpracovatele a prvovýrobce.

 

Na prahu zmien: Jaroslav Suchánek

Legendární sportovní novinář, redaktor, moderátor a komentátor Jaroslav Suchánek si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o československém a českém sportu, médiích, filmu a měnícím se světě kolem nás.

 

O čem se mlčí: Miroslav Havrda

Stanislav Novotný se ptá Miroslava Havrdy na likvidační čekací doby zdravotních vyšetření a na koho se mají občané obrátit, když jim pojišťovna nezajistí potřebnou péči v zákonných lhůtách.

 

O čem se mlčí: Matěj Stropnický

Stanislav Novotný se ptá Matěje Stropnického na iniciativu Mír a spravedlnost, která je adresovaná české vládě, aby ukončila válečné štváčství včetně posílání zbraní na Ukrajinu a otevřela veřejnou debatu o míru.

 

O čem se mlčí: Zdeněk Žák

Stanislav Novotný se ptá Zdeňka Žáka na turbulentní vývoj v automobilovém průmyslu a hrozící odchod zahraničních vlastníků z ČR a s tím související propouštění zaměstnanců a zavírání montoven.

 

O čem se mlčí: Jindřich Rajchl

Stanislav Novotný se ptá Jindřicha Rajchla na celonárodní setkání pod titulem Česko proti bídě, které se uskuteční 11. 3. 2023 na Václavském náměstí a jehož hlavními tématy budou svoboda slova, konkrétní opatření v energetice a zahraniční politika naší vlády.

 

Na prahu zmien 207: Pavol Zacharovský

Pavol Zacharovský si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o svém boji za vodu, půdu a les proti aroganci moci a negramotnosti ekologických aktivistů.