O čem se mlčí: Jiří Mikeš

Stanislav Novotný se ptá Jiřího Mikeše na zvýšení poplatků pro ČT, zmizelé miliardy, začerněné smlouvy, zákaz kontroly z NKÚ a vyžírkovské honoráře pro účelové propagandisty.

 

O čem se mlčí: Jindřich Rajchl

Stanislav Novotný se ptá Jindřicha Rajchla na diskriminaci ruských sportovců a umělců, rekordní chudnutí našich občanů a sobotní protivládní demonstraci na Václavském náměstí.

 
 

O čem se mlčí: Karel Kříž

Stanislav Novotný se ptá Karla Kříže, jaká je současná zadluženost našeho státu, kolik úspor nám užrala masivní inflace a proč velké země jedou na dluh a malé nemohou.

 

Na prahu zmien 227 – Tomáš Fürst

Matematik a vysokoškolský pedagog Tomáš Fürst si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o matematických modelech, stavu českého vzdělávacího systému, falšování vědy, vědecko-pedagogických titulech, akademické svobodě i posledních vlnách civilizační krize.

 

O čem se mlčí: Zdeněk Jandejsek

Stanislav Novotný se ptá Zdeňka Jandejska, proč utíkají členové z Agrární komory ČR, jejíž vedení kolaboruje s nekompetentními lidoveckými ministry, kteří likvidují české zemědělství a potravinovou soběstačnost