Co je apríl?

Ptají se nás někteří čtenáři u některých včerejších článků, zda se nejedná o aprílový žert. A protože do hlav svých autorů nevidíme, zeptali jsme se Rádia Jerevan, které nám obratem odpovědělo:

Není pravda, že některé články na OM jsou apríl, aprílový žert jsou celé stránky OM.“

Jak je nám všem, co vyznáváme Evropské hodnoty, známo, v Rádiu Jerevan mají přímou linku na Kreml, takže velmi dobře vědí, komu Putin posílá ruble a myší olej (anglicky „mouse oleum“), a komu jenom pozdrav z Rudého náměstí s vlastnoručním podpisem svého dvojníka. Takže co byste od těch kluků arménsko-karabašských čekali? Je to jako vždy trefa do černého.

No nic, až příště uvidíte článek s nadpisem „Končím“ a nebude u toho datum 1. dubna, budete alespoň, milí čtenáři, vědět, na čem jste.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
2. 4. 2017 5:30

Zásadně nesouhlasím ! Je to přesně naopak. Celý ten boží rok od jednoho Apríla k dalšímu , my všichni,kteří žijeme v této společnosti a v této době,prožíváme Apríl dnes a denně. Jen taková maličkost. Jednáte s tzv.profesionálem na to či ono. Náhle se ten „profík“ odmlčí a dělá mrtvého brouka. Tak ho vybudíte dotazem co jako bude ? A on vám odpoví,že vše běží výborně a že vám hned brzo zavolá… a NEZAVOLÁ ! Čekáte tedy týden,druhý,třetí a když nic,tak zavoláte vy. A ouvej ! Poprvé a podruhé váš hovor nezvedne,potřetí je nedostupný a počtvrté se dovíte,že váš telefonát odmítnul.… Číst vice »

peter.
2. 4. 2017 7:35

hudryper napsal prožíváme Apríl celoročně To je pravda!V tej celoročnej záplave neprávd ktorá sa na nás valí zo všetkých strán,má človek tendenciu k rutinnému posudzovaniu každej novej správy.Keď sa rokmi utvrdí v tom,že je obeťou neuveriteľnej manipulácie,snáh istej skupiny ľudí pri vláde o obrátenie a relativizáciu všetkých hodnôt ktoré doteraz zdieľal po svojich predkoch a ktoré či sa to už niekomu páči alebo nie – boli motorom našej končiacej civilizácie a celosvetového pokroku,keď je dnes a denne vystavený tomu,čo som spomenul vo svojej reakcii v komentári o „hajtmanoch“,tak potom ľahko naletí aj na prvoaprílový podraz.Ide o to,že nám vládne príliš… Číst vice »

fajt
2. 4. 2017 7:46

celá dnešní světová existence je jeden velký ošklivý a nepovedený apríl, člověk stále doufá, že s novým dnem se probudí a svět bude normální, tedy trochu k životu, bez těch všech kriplů, kteří ze života homo homo udělali darwinovskou reality šou … bohužel tahle verze alternativní reality je prostě lepivější než howno ve chlívu, který má vlastnosti abnormální gravitační díry – takže až po uši ve sračkách nám nezbývá než se naučit žít mezi prasaty, jak to asi dopadne raději nebudu vůbec domýšlet, na tento problém je lidský mozek stejně krátký. ..)

peter.
2. 4. 2017 8:04

fajt napsal

celá dnešní světová existence je jeden velký ošklivý a nepovedený apríl, člověk stále doufá, že s novým dnem se probudí a svět bude normální, tedy trochu k životu, bez těch všech kriplů, kteří ze života homo homo udělali darwinovskou reality šou … bohužel tahle verze alternativní reality je prostě lepivější než howno ve chlívu, který má vlastnosti abnormální gravitační díry –takže až po uši ve sračkách nám nezbývá než se naučit žít mezi prasaty, jak to asi dopadne raději nebudu vůbec domýšlet, na tento problém je lidský mozek stejně krátký. ..)

+++ :-)

hudryper
hudryper
2. 4. 2017 8:37

Tak vážení… konečně řekl pravdu o tzv.oteplování v důsledku lidské činnosti vrcholný světový politik,o jehož skvělé informovanosti nemůže být pochyb. Tedy v žádném případě ani Apríl :
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10122-vladimir-putin-rika-ze-clovekem-zpusobena-klimaticka-zmena-je-hoax

Béda
2. 4. 2017 9:46

hudryper napsal Tak vážení… konečně řekl pravdu o tzv.oteplování v důsledku lidské činnosti vrcholný světový politik,o jehož skvělé informovanosti nemůže být pochyb. Tedy v žádném případě ani Apríl : http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10122-vladimir-putin-rika-ze-clovekem-zpusobena-klimaticka-zmena-je-hoax Jako jedinec nedokáži zodpovědně posoudit nakolik oteplování klimatu ovlivňuje lidská činnost. Názory vědecké obce se v této problematice různí a jsou protichůdné. Jediným faktem jsou cyklické změny teplot v průběhu historie země – a ty zde byly i v dobách když zde člověk neexistoval, případně existoval ve „stopových“ množstvích (včetně dopadů lidské činnosti v dobách předprůmyslových). Co ale můžu, chovat se úsporným (méně konzumním) způsobem v rámci svých omezených finančních… Číst vice »

peter.
3. 4. 2017 7:18

Niekedy začiatkom 21.storočia boli vyrobené a premietnuté filmy Hostel I. a Hostel II.Nič zvrátenejšie som do vtedy nevidel a čo ma obzvlášť nasr..lo bolo to,že oba boli natočené na Slovensku v Bratislave.Naša pekná krajina bola takto vo svete prezentovaná ako to najzvrhlejšie a najtemnejšie miesto na zemeguli.
http://kultura.pravda.sk/film-a-televizia/clanok/29565-recenzia-hostel-2-vstup-na-vlastne-riziko/
No a teraz som narazil na toto video pojednávajúce o zábavkách európskej a americkej „nobility“ :
http://www.lifenews.sk/content/pizzagate-satanisticke-ritualne-obety-obchod-s-ludmi
Keď si uvedomím,že ľudia ktorí holdujú takejto „zábave“majú vplyv aj na globálnu politiku,tak sa ma zmocní pocit,že sa ľudstvo rúti do záhuby a nič mu už nemôže pomôcť.

Aleš
Aleš
3. 4. 2017 7:25

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Brusel-si-mysli-ze-jsme-podradny-narod-Jako-naciste-premita-cesky-zpevak-482097
Země je kulatá. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A my prožijeme další promrhané Jaro. Totalita dostává nádech již hodně rozvařené žáby v hrnci, aby tento protentokrát nežil v jednotkách 1 NAFURT.

Aleš
Aleš
3. 4. 2017 9:23

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/sloupky/kdo-dokaze-vydesit-vice-langsadlova-nebo-holkup/
Technicky to pan Holkup nezvládl, stačilo svoji činnost chvíli zaměřit a přecílit ze státních hranic do sněmovny, v den projednávání sněmovního tisku, zda referendum ano, a bylo vymalováno. Vzhledem k tomu, že by většina possranců lépe svůj mandát ve směru ke svému poslaneckému slibu vykonávala in memoriam, bylo by tohle řešení mnohem demokratičtější, než naše setrvání v komplexní teroristické organizaci…

vymylimimozek
vymylimimozek
4. 4. 2017 13:21

Z komentáře na Tarasově terase:
Svět se mění, Ondřeji, dneska jakkoliv rázný apríl může být myšlen vážně!

idiotronic
4. 4. 2017 20:59

Aleš napsal
aby tento protentokrát nežil v jednotkách 1 NAFURT.

Protektorát BuM byl součástí říše, plánované na 1000 let. Pak tu bylo zřízení na věčné časy.