ČT: Léčba Kalouskem

Až do krajských a senátních voleb z minulého týdne nebylo snad jediného dne, aby nás ČT neoblažily vystoupením tohoto svérazného politika. Takže třeba cizinec bez znalosti o rozvrstvení politických sil u nás, který by si představu o onom rozvrstvení chtěl udělat z toho, jak často se zástupci jednotlivých našich politických stran na monitorech českých televizorů objevují, by musel dojít k závěru, že právě strana tohoto na ČT tak frekventovaného muže je u nás nejen nejsilnější, odhadem tak s padesátiprocentní podporou našich občanů – čili strana obr. Třeba něco jako Korejská strana práce v Severní Koreji.

Právě proběhnuvší krajské volby tu sílu ukázaly: 3,40 %.

Jestliže se tedy ČT bude chtít polepšit a být politicky za všech okolností objektivní a nestranná, jak je to v její chartě tak ušlechtile vyjádřeno, měli by se napříště politici strany ANO objevovat na obrazovkách ČT pětkrát až šestkrát častěji než politici TOP 09 – nu a jelikož za tuto stranu hovoří vlastně jen sám Kalousek – pak tedy pětkrát až šestkrát častěji než Kalousek. Politici ČSSD by pak měli být na obrazovkách čtyřikrát až pětkrát častěji než Kalousek, KSČM zhruba třikrát častěji než Kalousek, ODS zhruba dvakrát častěji než Kalousek, SPD zhruba jeden a půlkrát častěji než Kalousek, a STAN zhruba jeden a čtvrtkrát častěji než Kalousek.

Jelikož se ovšem přechod ušlechtilosti ČT ze slov do činů jejich redaktorů nedá očekávat, bude Kalousek i v čase budoucím kralovat na obrazovce ČT stejně bezkonkurenčně, jak na ní kraloval až dosud.. A příčina tohoto tvrdošíjného lpění právě na jeho osobě?

Už jsem to podezření kdysi vyslovil – a zdá se, že dosavadní vývoj mi dává za pravdu. Že totiž ve zpravodajské redakci ČT působí – samozřejmě v utajení – jistá levičácká a možná i trockistická skupina, která právě co nejčastějším uváděním Kalouska na obrazovku ČT sleduje cíl přivést pravicovou politiku u nás tzv. zu grund, neboli ji z naší politické mapy vymazat.

Řekl bych, že pokud je tahle stopa správná, pak je třeba se před usilováním téhle rozvratnické partičky hluboce poklonit. Dělá svou práci na sto procent.

Jenomže, proboha, za jakou to cenu? Copak tahle věc, jakkoli ušlechtilá, může převážit duševní utrpení, které s Kalouskem na obrazovce každodenně prožíváme?

Takže, pane Šámale, pane Mrzeno! Snažte se ty levičáky u vás dostat do lochu! A to co nejdřív. Držíme vám palec!

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
asymAlešMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

1. udivuje mne že zrovna pan L. Man nazývá Kalouska „svérázným politikem. Podle mne je Miroslav Kalousek vlastizrádce a zločinec. 2. Neoslavoval bych těch 3,4 %: Kraďousek byl jedním z hlavních strůjců „prostitucí“ a vyšlo mu to dokonale: viz „návrat“ (ve skutečnosti mohutné rozšiřování vlivu) KDU skrze „stín“ „předaného“ majetku. Patrné jak v Senátu, tak v Krajích. To je velmi výhodná pozice do příštích Parlamentních voleb, zejména pokud voliči KSČM vymírají (částečně holý fakt), pak pozice nejdisciplinovanějších voličů je do budoucna zcela zřejmá… O to víc, že ČSSD zaplatila za zradu zcela bez zjevné sebereflexe svého propadu, ODS se „zjednodušeně… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

Neboj Martine, jeho svéráznost dál rozvádí autor souslovím Kalouska v televizi viděti, duševní utrpení utrpěti. S kolegou jsme to nazvali mentální klystýr či duševní potrat, diplomaté jako pan Man řeknou svéráz, ale evidentně myslí totéž.

asym
Člen
asym

Jestli jenom netápeme, a ve skutečnosti nejde jen o „spectaculi regressus“ do jaksi omylem opuštěné KDU – ČSL, tohoto vypečeného kalouska.