Další západní kachna ze Sýrie?

Tvrzení, že v úterních ranních hodinách použila Sýrie proti svým nepřátelům v provincii Idlib chemickou zbraň, nese pachuť dalšího kusu západní zharmonizované a prostitující se propagandy proti prezidentu Asadovi a Rusku. Všimněme si, co k případu uvádí skutečný žurnalista Paul Antopulos z webu Information Clearing House:

Přinejmenším 58 lidí přišlo o život při domnělém strašném plynovém útoku v provincii Idlib. Zajímavé je, že ještě předtím než mohlo být zahájeno jakékoli šetření, kdo za útok odpovídá, odsoudila za něj vysoká představitelka EU pro zahraniční záležitosti a veřejnou bezpečnost Italka F. Mogheriniová syrskou vládu – a to tímto prohlášením: „Asadův režim nese zodpovědnost za „strašný“ syrský „chemický“ útok“.

Toto podezřele pohotové obvinění z úst vysoce postavené osobnosti EU má zřejmě sloužit jako precedens pro situace, kdy se politický pokřik spouští ještě předtím, než je možno dodat k případu jakékoli pravdivé informace.

Samozřejmě se k odsudku syrské vlády pohotově připojil izraelský premiér Benjamin Netanjahu  a stejně tak učinila i organizace Amnesty International.

Zdroje: Paul Craig Roberts, ICH

Text k připojené fotografii z webu Information Clearing House:

 

 

Bílé helmy financované organizací NATO a státy Perského zálivu ošetřují oběti domnělého útoku sarinem v provincii Idlib, a to holýma rukama a bez masek. Což je v křiklavém rozporu s lékařskou procedurou, kterou je nutno při tomto typu útoku používat…

Vybral a přeložil Lubomír Man

Přejít do diskuze k článku 42 komentářů