Datum, na které civilizovaný svět nesmí zapomenout

To datum je 24. březen 1999, kdy se NATO, na základě výmyslů svých vůdců a jejich dezinformací o událostech na Kosovem, stalo svou činností vlastně zločineckou, barbarskou organizací. Jak jinak nazvat nevyprovokovanou skutečně krvavou agresi proti tehdejší „malé Jugoslávii“ (Srbsko + Černá Hora), která znamenala 78 dnů a nocí bombardování (denní průměr bombardování byl 10 hodin !), ničení a zabíjení hlavně v Srbsku, částečně i v jeho provincii Kosovu, bez doporučení, nebo povolení Radou Bezpečnosti OSN, s následným vyhnáním hodně přes 200 000 Srbů, Romů, prosrbských Albánců a uloupením jejich majetků…

Tehdy letci z „hodné, šlechetné Evropské unie“, tedy z Dánska, Holandska, Itálie, Francie, z Británie, atd., z NATO a hlavně z USA, bez milosti ničili a vraždili a jako „kolaterální škodu“ zabili na 2 768 civilů, včetně dětí, a 1 031 vojáků, zranili přes 11 000 lidí a napáchali v rámci orgie ničení a škod, i podle západních odhadů, za více než 50 miliard US dolarů. Třebas jen u Nového Sadu zničili TŘI veliké mosty přes Dunaj. Kolik jen elektráren, škol, továren civilních potřeb, zdravotnických zařízení (přes 80), chemických továren, velikých provozů ropného průmyslu a měst při tom bylo těžce poškozeno. Tady je dobré připomenout, že Německo, včetně jeho bombardérů, v Srbsku již potřetí za poslední století ničilo a zabíjelo…Ty „kolaterální ztráty“ znamenaly opakovaně i mnoho zabitých Albánců, když se ti NATO „hrdinové-letci“ např. z bezpečné výšky 5 000 metrů špatně trefili a omylem 14. dubna 1999 napadli albánskou kolonu civilů na cestě mezi Dečani a Djakovicí a zakázanými kazetovými bombami tam zmasakrovali na 75 albánských civilů. Den na to veliký dezinformátor, prezident USA W. Clinton v projevu v San Francisku řekl “My jsme v Kosovu, protože se staráme o to, abychom uchránili lidské životy…

Je smutné a nevysvětlitelné běžnou logikou, proč americké letectvo použilo hrozný ochuzený uran při bombardování Srbska, včetně Kosova, jehož následky se už bohatě hlásí ve formě zvýšeného výskytu zhoubných nádorů, leukémií, malformací plodů.

Celý článek najdete na kosovoonline.cz

Námět: František Votápek

K tématu: http://je-to-inak.livejournal.com/9961.html

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
25. 3. 2015 8:42

není dne v křesťanském kalendáři, kdyby američané neudělali něco významného ve své zkaženosti, jaké jsou vlastně hranice americké chamtivosti, jde tahle veličina vůbec změřit a nebo je taky nekonečná jako lidská tupost. ..

Béda
25. 3. 2015 8:48

fajt, tato veličina je stejně konečná jako vesmír. Jejich „elity“ které hýbou světem hrají s ostatními skořápky na základě té pověsti o perském králi, který chtěl odměnit známého učence a tak mu slíbil hromadu zlata. Skromný učenec odmítl, vytáhl šachovnici, položil zrno pšenice na levé krajní políčko a řekl králi. „Stačí, když mne odměníte takovým počtem pšeničných zrn, kde na každém dalším políčku bude dvojnásobek počtu na předešlém políčku až to obsáhne celou šachovnici. Důvěřivý král si myslel, jak levně obešel a učenci to slíbil. Až později zjistil, že ke splnění slibu by mu nestačilo, ani kdyby proměnil celou Zemi… Číst vice »

fajt
fajt
25. 3. 2015 9:06

Béda napsal fajt, tato veličina je stejně konečná jako vesmír. Jejich „elity“ které hýbou světem hrají s ostatními skořápky na základě té pověsti o perském králi, který chtěl odměnit známého učence a tak mu slíbil hromadu zlata. Skromný učenec odmítl, vytáhl šachovnici, položil zrno pšenice na levé krajní políčko a řekl králi. „Stačí, když mne odměníte takovým počtem pšeničných zrn, kde na každém dalším políčku bude dvojnásobek počtu na předešlém políčku až to obsáhne celou šachovnici. Důvěřivý král si myslel, jak levně obešel a učenci to slíbil. Až později zjistil, že ke splnění slibu by mu nestačilo, ani kdyby proměnil… Číst vice »

Béda
25. 3. 2015 9:15

fajt,

bohužel oním „skromným“ učencem co ostatní obelhávají, tím, že svůj nekonečný dluh můžou splatit a dělají vše pro další „zdravé“zadlužování (stačí si pustit TV s bohatými reklamami oněch dobrých mužů v pozadí otevřít nevyžádaný mail anebo přijmout nevbyžádaný telefonát nabízející světlé zítřky prakticky za hubičku) jsou ony „elity“ a ty také drží v ruce ten klacek.

fajt
fajt
25. 3. 2015 9:29

Béda napsal fajt, bohužel oním „skromným“ učencem co ostatní obelhávají, tím, že svůj nekonečný dluh můžou splatit a dělají vše pro další „zdravé“zadlužování (stačí si pustit TV s bohatými reklamami oněch dobrých mužů v pozadí otevřít nevyžádaný mail anebo přijmout nevbyžádaný telefonát nabízející světlé zítřky prakticky za hubičku) jsou ony „elity“ a ty také drží v ruce ten klacek. bohužel, je tady stále mraky bezmozků, kteří chtějí reklamní modré z nebe a pak potí vlastní krev – ale těm je to v podstatě jedno, ti svou bolest berou jako správný a řádný úděl a dělný život – těch mi líto… Číst vice »

Béda
25. 3. 2015 10:08

fajt,

oni učenci (mnozí jsou nositeli Nobelovy ceny za politickou ekonomii) si vždycky cestu najdou. Když to nejde vymytím makovice, prosadí skrze své uplacené jelity takové zákony, bankovní změny, opatření centrálních „státních“ bank, zavádění poplatků a daňová opatření, které stejně zbytek do dluhů přivedou – akorát to není dobrovolné. Tomu se běžný smrtedelník v tomto navýsost humánním prostředí stejně nevyhne.

Béda
25. 3. 2015 10:18

Dovětek: život na dluh prodloužil životnost systému o několik desítek let ale o to brutálnější bude kocovina po velkém třesku.

Béda
25. 3. 2015 10:23

Řekové již začínají koukat (a to jsou pouze první na řadě) jak vyorané myši. Na Ukrajině oligarchické jelity začínají za pomoci svých loutkařů – mírotvůrců organizovat pravdoláskařské prapory, které nespokojeným masám, které pomalu začínají tušit která bije, nalijou klacky tu správnou pravdu do makovic.

fajt
fajt
25. 3. 2015 10:43

Béda napsal fajt, oni učenci (mnozí jsou nositeli Nobelovy ceny za politickou ekonomii) si vždycky cestu najdou. Když to nejde vymytím makovice, prosadí skrze své uplacené jelity takové zákony, bankovní změny, opatření centrálních„státních“ bank, zavádění poplatků a daňová opatření, které stejně zbytekdo dluhů přivedou – akorát to není dobrovolné.Tomu se běžný smrtedelník v tomto navýsost humánním prostředí stejně nevyhne. před léty mi bylo některými vyčítáno, že jsem prý fatalista, ne-li hůře, že jsem defétista – bylo to ohledně zapojení do demokratických sračko mechanismů, jsem tehdy říkal, že nic podstatného nenesou a maximálně zničí, v tom horším případě zkorumpují rádoby bojovníky,… Číst vice »

Tomik
Tomik
25. 3. 2015 10:54

Francie sestřelila německé letadlo sesterské společnosti Lufthansa. Zajímavé, co se začíná ve světě odehrávat. Merkelová zakázala jakékoliv spekulace o tomto letu.

http://prvopodstata.blog.cz/1503/25-03-2015-okenko-marneho

zedd
zedd
25. 3. 2015 11:43

fajte, Váš postoj zastávají anarchisté nejpozději od 20. let 20. stol. – mnozí z nich ještě dříve. Tradiční forma zastupitelské demokracie prostě z podstaty nemůže být demokracií. Stačilo by velmi málo – odvolatelnost zástupců volitely – a svět by se rázem radikálně změnil. Tedy pokud by média fungovala tak, jak o sobě prohlašují. Teď máme dost jediněčnou šanci díky internetu. No, stejnak jsem skeptik.

fajt
fajt
25. 3. 2015 12:05

zedd napsal fajte, Váš postoj zastávají anarchisté nejpozději od 20. let 20. stol. – mnozí z nich ještě dříve. Tradiční forma zastupitelské demokracie prostě z podstaty nemůže být demokracií. Stačilo by velmi málo – odvolatelnost zástupců volitely – a svět by se rázem radikálně změnil. Tedy pokud by média fungovala tak, jak o sobě prohlašují. Teď máme dost jediněčnou šanci díky internetu. No, stejnak jsem skeptik. internet je virtuální svět, který lidstvo reálně nespasí – má potenciál, ale druhá strana má nekonečný lano, které na druhé straně mocně osekává, lidé musí nejenom jinak myslet , ale i jinak jednat, tohle… Číst vice »

zedd
zedd
25. 3. 2015 17:25

Samozřejmě inet není nic samospásného. Je to jen další krok ve věčném boji od vynálezu písma, přes knihtisk po fotografii. Tradiční elektronická média byla již od počátku většinou pod dost zásadní kontrolou státu, což se u inetu ne zcela daří. Občas je dostatek vědomí a chybí technické prostředky, občas vládne nevědomí za hutného přispění techniky. Jedním z důvodů, proč husité (stejně jako viklefovci či valdénští) na rozdíl od Luthera neuspěli, spočívá právě v tom, že neměli k dispozici onu úžasnou technologii levného šíření myšlenek. Pokud se podíváte na ideologie zmíněných hnutí, jsou v mnohém shodné. Marketingovým newspeakem řečeno: Lutherovým předchůdcům… Číst vice »

fajt
fajt
25. 3. 2015 19:03

knihtisk znásilnila K církev, luteránství, kalvinismus a ani husitství nepovažuji za skutečnou radikální ( tedy zásadní ) revoluční vlnu , ale za pouhou reformu ( spíše pokus) jedné sekty, katolické církve, která se zvrhla v jatka, řád ani systém tímto vůbec neutrpěl, ba naopak, krom toho ukázal dalším generacím jak řešit jistý společenský přetlak, který se periodicky opakuje, a to velmi hrubým násilím – dneska to je pouze o nevědomí, které si masy tak rády pěstují a vrchnost blaženě prohlubuje, tohle žádná, byť sebe dokonalejší komunikační technika nevyřeší, problém je v lidech a těm se evidentně nechce měnit své zlozvyky.… Číst vice »

hudryper
hudryper
25. 3. 2015 19:35

Faite, myslím,že jste nevěnoval svou pozornost podstatě tvrzení zedda,které si ji zaslouží. Nemá smysl se přít o schopnost psaného slova ovlivnit konání lidí.Nemá smysl zacházet až ke Katarům či Husitům ,stačí si vzpomenout na české národní obrození. Páter Vrba, Kramerius a další… Zastávám se názoru,který zde uvedl zedd a jsem si skoro jistý,že podobný proces probíhá dnes na internetu.Je ovšem z našeho omezeného disponibilního času života příšerně pomalý,ale platí,že co se vleče,neuteče. Nakonec vemte v úvahu,kolik přístupů má dnes po více než 5 létech provozu OM. Začínalo se a chvíli trvalo,že se na OM přihlásilo pár desítek lidí a dnes… Číst vice »

fajt
fajt
25. 3. 2015 19:47

Hudrypere – řekl jsem pouze svůj názor, nebagatelizuju dnešní snahu o změnu a osvětu, tř. i tady na OM i kdekoliv jinde – ale však víte, že v glosách nešanuju nikoho a ničeho, ale bez snahy manipulovat, či hloupě dehonestovat, prostě jenom glosuju. ..)

Zmínil jste Katary, myslím, si že tady se zlomila katolická církev navždy v něco opravdu ošklivého a tady navždy opustila své desatero. Škoda že to tak dopadlo, možná kdyby Kataři a Bogomilové uspěli, možná by i Evropa vypadala jinak a byla by o něco civilizovanější.

peter.
25. 3. 2015 20:04

hudryper napsal Všeho dočasu i manipulace. Naši ľudia,poučení sklamaním z toho,že sa po novembri 89 nedostavil všeobecne očakávaný západonemecký blahobyt,sú už proti vymývaniu mozgov imúnnejší.Zistili,že tzv.komunistická propaganda ktorá nás upozorňovala na negatívne stránky života v západných „demokraciách“mala vlastne pravdu.Dnes už dokážu intuitívne vycítiť na ktorej strane je pravda.Ak sa dnes hovorí a píše,že Rusi vyhrávajú informačnú vojnu,tak ja si myslím,že Rusi ani nemusia vynakladať na propagandu zvlášť veľké úsilie a stačí,že píšu zväčša pravdu.Protiruská propaganda má tú smolu,že čím je agresívnejšia,tým jej ľudia menej veria.Je kontraproduktívna. Ukrajinci veria podobne ako kedysi väčšina našich ľudí,že zažijú západný raj.Prejde ich to hneď… Číst vice »

Tomik
Tomik
25. 3. 2015 21:07

Slíbený překlad sestřelu LH nad Francií byl zveřejněn

http://prvopodstata.blog.cz/1503/sestreleni-letadla-lufthansy-na-trase-barcelona-duseldorf

hudryper
hudryper
26. 3. 2015 15:46

fajt napsal Škoda že to tak dopadlo, možná kdyby Kataři a Bogomilové uspěli, možná by i Evropa vypadala jinak a byla by o něco civilizovanější. Souhlasím. Jenže tihle křesťané a po nich i Valdenští nechtěli organizovat struktury násilí,naopak byli si vědomi toho,že by to byla cesta zničení jejich víry,jejich přesvědčení o smyslu jejich životů. Po osvobození Itálie v risorgimentu nabídnul král Vittorio Emanuelle Valdenským,aby se stalo jejich učení státním náboženstvím. Odmítli zůstali sví a nadále příkladem pro své okolí. Během IIWW pomáhali utečencům z Němci okupované Evropy a zaplatili za to krvavou daň. Nikdy za své postoje nepožádali o odměnu,byly… Číst vice »