Retro: Debakl projektu pro nové americké století?

12. července 2009

Vypnutím nebo ovlivněním toků důležitých komunikačních kanálů jsou USA schopny libovolnou oblast světa zcela izolovat. Taková oblast by při dnešní globální výměně zboží, peněz, informací a myšlenek utrpěla obrovskou újmu a pravděpodobně by se hospodářsky i sociálně zhroutila. Náboženská ideologie by ovšem bez problémů přetrvala. Typickým případem je Zimbabwe. Do budoucna můžeme očekávat další přírůstek –  tím bude Írán. Tyto dvě země mají jednu věc společnou. Totiž to, že jsou obětí  válečné operace  4. generace.

Co však platí pro malé a nerozvinuté země, nemusí platit pro velký a technologicky relativně vyspělý Írán, plovoucí na ropě a plynu. Postup je takový, že velmoc nejdřív zahájí válku prostřednictvím sabotáží, emigrantů a disentu v podobě „barevné revoluce“ (ta už neúspěšně proběhla), v další fázi proběhne válečná operace 4. generace, tj. hospodářské embargo, dezinformační kampaň a informační blokáda (probíhá). V poslední fázi, pokud se předešlé způsoby vedení války jeví jako neúčinné, dojde ke klasické vojenské operaci 2. generace (chirurgicky přesné :). V případě Íránu se bohužel pravděpodobně bude jednat o bezprecedentní preventivní jaderný úder. Pravděpodobně bude veden ze strany Izraele za tiché podpory USA, Saudské Arábie, Egypta, bez vědomí Iráku. Spojené státy vstoupí do válečných operací na straně Izraele až později.

To bude poslední velká vojenská operace, po které se pravděpodobně USA ekonomicky zhroutí. Rusové a Čína budou s uspokojením sledovat, jak jejich společný nepřítel v nesmyslné válce proti „terorismu“krvácí. Evropská unie zůstane „neutrální“ a bude podávat protestní nótyBRIC  přestane obchodovat s EU a USA, protože tito giganti nemají už žádnou protihodnotu, kterou by zaplatili za suroviny, které potřebují, ani za zboží, které si již neumějí sami vyrobit. Dolar zcela ztratí hodnotu a provizorně bude nahrazen novou měnou amero, kterou ovšem BRIC odmítne akceptovat jako nepodloženou. (doporučuji přečíst odkaz!).

USA v odvetu vypínají poziční družicové systémyBRIC přebírá kontrolu nad světovým pozičním systémem. Nastává opět doba hospodářského růstu, ovšem za nových pravidel. Dopad nových pravidel na naše maličkosti si zatím nikdo neumí představit. Pravděpodobně „nový světový pořádek“ bude globálně spravedlivější, protože východní slované, asiaté, indové a latinoameričané jsou obecně skromnější než euroameričané.  NWO se nebude konat tak, jak si představují staré židovské bankovní rodiny Rothschildů,Warburgů, atd., ale podle scénáře načrtnutého čínskou pílí a vytrvalostí. Lidská práva, jak je máme dnes „garantována“ v Listině základnách práv a svobod, se stanou námětem nostalgických historických eposů a fantasy příběhů o dekadenci západní civilizace.

Pyšná, agresivní a dekadentní euro-atlantická civilizace se z této prohrané „války“ již nikdy nevzpamatuje a tiše odejde do dějin, podobně jako antické Řecko, Řím, Inkové, Aztékové a další impéria. Jako odstrašující příklad bude tato naše civilizace popisována v učebnicích dějepisu pilných čínských školáků, kdy za jediný přínos staré zaniklé západní civilizace pro novou globální éru budou považováni pouze kulturní velikáni jako Bach, Dvořák, Verdi.

My už jim dnes nemáme co nabídnout. Jen je poníženě poprosit, aby nás nechali dožít ještě za starých pořádků. Naše civilizace je intelektuálně, společensky i ekonomicky na konci svojí cesty.  21.století pravděpodobně bude hrobem bílého muže i s jeho sny o světovládě. Nástupu barevné otrocké civilizace východního typu s absolutní kontrolou a centrálním řízením společnosti do posledního detailu už nic nezabrání.

Taková je bohužel realita a nabubřelé kecy prezidenta Obamy na spádu událostí nic nezmění.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
bergpora
bergpora
17. 9. 2016 8:09

„BRIC přestane obchodovat s EU a USA, protože tito giganti nemají už žádnou protihodnotu, kterou by zaplatili za suroviny, které potřebují, ani za zboží, které si již neumějí sami vyrobit.“

Ale umi vyrobit, umi…mate doma hodne vyrobku z Bricsu? Cinske nudle nepocitam.

Béda
17. 9. 2016 11:21

http://www.hlavnespravy.sk/slova-novej-velvyslankyne-usa-na-ukrajine-sa-nepacia-kyjevskej-chunte/833115 „Márie L. Jovanovičová doporučila Kyjevu, aby mal strpenie v očakávaniach na vrátenie Krymu. Podľa jej názoru vrátenie Krymu môže trvať desaťročia… Podľa americkej veľvyslankyne Márie L. Jovanovičovej, ktorá poskytla interview časopisu Európska pravda, problémy Krymu pripomínajú situáciu s pobaltskými republikami bývalého ZSSR (Litva, Lotyšsko, Estónsko). Pobaltské krajiny sa dlhé desaťročia nachádzali v zostave ZSSR, no nakoniec sa im podarilo získať nezávislosť…“ Ta americká kráva si zjevně plete přirovnání. Jestli chtěla vztah Krym přirovnávat ke vztahu pobaltí SSSR, pak neměla do toho plést Rusko ale UkraDinu (od slova ukrást cizí stát). Pobaltí bylo nedobrovolně drženo v rámci SSSR, zrovna tak… Číst vice »

Bety
Bety
17. 9. 2016 15:21

Volby, referenda a převraty jsou Západem uznány jen v tom případě, kdy jsou na jejich základě do vedení zemí dosazeny jimi ovládané loutky. A ani se tím nijak netají. Asi tak před patnácti lety jsem se podívala na část amerického seriálu o CIA, kde bylo na plnou hubu řečeno, že CIA nemohla dovolit volby ve Vietnamu (ještě před vietnamskou válkou), protože prognóza výsledku voleb jim nevyhovovala. Oni prostě odjakživa strkají svoje pracky do všeho a mínění obyvatel postižených států je jim naprosto ukradené.

Honza999
Honza999
17. 9. 2016 23:22

Bety

To samé Korea. SSSR ze severní části odešel, USA z jižní ne, právě ze stejného důvodu – ve volbách by vyhráli komunisté…

leho
leho
18. 9. 2016 1:18

Bety: Asi tak před patnácti lety jsem se podívala na část amerického seriálu o CIA, kde bylo na plnou hubu řečeno, že CIA nemohla dovolit volby ve Vietnamu (ještě před vietnamskou válkou), protože prognóza výsledku voleb jim nevyhovovala. Ne nevyhovovala, ale proto, že normální svobodné volby v Jižním Vietnamu prostě nebyly možné. Komunistický teror infiltrovaných partyzánů ze Severního Vietnamu totiž způsobil atmosféru strachu na vietnamském venkově, který tvořil velkou většinu tehdejších voličů. Průzkumy totiž ukazovaly, že venkov bude volit komunisty hlavně kvůli teroru a strachu. Na vietnamském venkově ve dne fungovaly normální státní struktury, jako pošta, policie, doprava, soukromí podnikatelé,… Číst vice »