Debatní klub: Antonín Baudyš / Daniel Solis

Většina diváků, posluchačů a čtenářů různých typů médií má někdy pocit, že vědí, co se děje. Pocit, že něco ví, je hodnověrný, protože to přece někdo řekl v rozhlasu, napsal to renomovaný publicista, nebo to říkala ta paní v televizních novinách… Ale co vlastně kdo ví, že se děje?

Více debat nejdete zde

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
18. 8. 2014 7:39

„Mírové“chrastění zbraněmi: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4654-hlavni-velitel-nato-pokud-k-nam-rusko-vysle-neoznacene-vojaky-zasahneme http://ibezhranic.cz/usa-jestli-chce-rusko-zastavit-boje-melo-by-prestat-strilet-na-ukrajinu/ Zatímco USA ani OBSE střelbu Rusů na Ukrajinu neprokázaly, o střelbě kyjevské junty do Ruska existují nezpochybnitelné důkazy ve formě škod na životech a infrastruktuře. Rusové ani hypoteticky střílet směrem na Ukrajinu, odkud je na Rusko stříleno nemohou, naopak je to standard. I když podíl Rusů na občanské válce na Ukrajině je neprokázaný, USA již po převratu obsadily CIA jedno patro na kyjevském MV. Přesto je Rusku dáváno za vinu, že svým vměšováním udržuje konflikt. Proč toto není dáváno za vinu USA, který ten konflikt zaplatily, poskytly mu plnou podporu a od začátku řídí? Proč otázka… Číst vice »

Alena
Alena
18. 8. 2014 9:57

Béda napsal

http://ibezhranic.cz/dosahli-jsme-urciteho-posunu-hlasi-ministri-zahranici-po-jednani-o-ukrajine/

pokud je to tak, udělá se na Ukrajině fašistický převrat, pochybuji, že je v plánu USA nastolit na Ukrajině mír

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 8. 2014 12:17

Tady těm debatám Baudyš – Solis něco chybí , oni jsou na stejný vlně , chvíli mluví jeden řekne takový ty obecně známí skutečnosti pak druhej řekne další co ten před nim vynechal a co si myslí vlastně oba nebo co ví . Maj pravdu samozřejmě ale je to takový jalový . To by chtělo proti nim Štětinu nebo nějakýho ČTčáka ,aby z nic vydolovaly víc .

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 8. 2014 12:57

Ministr zemědělství protektorátu Bohmen und Mahren Jurečka – Ze sankcí jsem zbytečně podělaní , je mi zle z generace uplakánků ! To je borec , ten se s tim nesere . Z jeho social networku : Kdyz pozoruji tu pripodelanost, z dopadu ruskych sankci na nas, tak dekuji, ze nasi predci v prvni polovine min. stoleti nebyli pripodelani! 11:05 PM – 12 Aug 2014 Místo do Ruska se prý bude vyvážet do S.Arábie . Aby neskončil jak ten Majdanista EUčkář co řekl svýmu kámošovi že na Krymu ho už nikdy neuvidí a ať na něj zapomene , no a pak… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 8. 2014 13:01

Rusko je v oblasti agrárního zahraničního obchodu dlouhodobě nejvýznamnějším obchodním partnerem ČR ze zemí mimo Evropskou unii.

Z Česka se do Ruska loni vyvezlo zemědělského a potravinářského zboží za 2,4 miliardy korun, dovoz činil jen 300 miliónů Kč.

Mezi nejvýznamnější české vývozní položky do Ruska patří pivo, nečokoládové cukrovinky a mák. Od roku 2009 se ve větším množství vyvážejí také přípravky k výživě zvířat a potravinové přípravky. Od roku 2010 narůstá vývoz sušenek a vajec.

Béda
18. 8. 2014 13:44

Sugar Ray,

to se S.Arábií mi přijde velice úsměvné. Tak Rusko prý nevyhovuje protože podporuje teroristy a je nedemokratické. Zato S.Arábie (ta určitě přímo prahne po dovozech z ČR, když si může vybírat mezi „sankcionáři) ani nepodporuje teroristy ani není na štíru s tzv. demokracií.

mirror
mirror
18. 8. 2014 23:03

Žádný ze závažných problémů, které byly diskutovány ve velmi zajímavém rozhovoru, není probírán v Deníku referendum. Je známo, čí je DR hlásná trouba. Ve zkratce representuje ty nejhorší pohlaváry ze socdem, kteří dostávají pravidelně koryta ve vládě a opakovaně zabíjejí jakoukoliv levicovou vládu. Zásadně neplní sliby a očekávání svých voličů a když, pak jen vámci mírného pokroku v mezích daných zákony, které prosadily čistě pravicové vlády.

Irena
19. 8. 2014 6:38

Já myslím, že ta debata byla dobrá. Že tam nebyl oponent? Jenom by zdržoval, aby vyložili ta důležitá fakta. Vy zapomínáte, že jste tady většinou dobře informovaní, takže to pro vás není nic nového. Debata je však určena převážně těm, co informovaní zatím nejsou a snad začali hledat alternativní informace. Doufám, že takoví vůbec existují. K tomu, že nám v CZ celkem nic nehrozí a můžeme s Ruskem obchodovat – na to si odpověděl v podstatě následovně sám. Hrozí, cokoliv – od útoku psychopata po ekonomické otřesy, pokud překročíme červenou čáru USA. K těm politikům: je sice dobré si přát… Číst vice »

Béda
19. 8. 2014 6:42

Irena napsal Já myslím, že ta debata byla dobrá. Že tam nebyl oponent? Jenomby zdržoval, aby vyložili ta důležitá fakta. Vy zapomínáte, že jste tady většinou dobře informovaní, takže to pro vás není nic nového. Debata je však určena převážně těm, co informovaní zatím nejsou a snad začali hledat alternativní informace. Doufám, že takoví vůbec existují. K tomu, že nám v CZ celkem nic nehrozí a můžeme s Ruskem obchodovat – na to si odpověděl v podstatě následovně sám. Hrozí, cokoliv – od útoku psychopata po ekonomické otřesy, pokud překročíme červenou čáru USA. K těm politikům: je sice dobré si… Číst vice »

Irena
19. 8. 2014 9:21

No na to je celkem dobrá reakce Starikova v novém videu,které jsem přeložila, kde se ho ptají na to, zda ruská vláda ustojí další pokus o liberální puč. On jasně říká, že pokud se idea liberalismu zprofanovala, jsou okamžitě schopní vymyslet alternativu pro dosažení cíle.Takže zaklínat se nějakými ideologiemi dost dobře nepomůže. Je potřeba opravdu chápat situaci globálně, což bohužel většina lidí nikdy nedokáže. O tom že jde o diktát žádná. Ovšem ideologickou roušku si obléknou jakoukoliv. Možná by bylo cílem pochopit ty základní mechanizmy řízení – bezstrukturního, např. pokud začnou štvát Čechy proti Moravanům, Slovákům pod jakoukoliv záminkou… –… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 8. 2014 21:30

Pěkná debata. Bez solidarity a podpory odvážných a aktivních ale těžko bude „předposranost“ překonána… „Zásoba“ aktivních ale není nekonečná… Alespoň v konkrétním čase. No a takoví maniaci jako zmiňovaný Mc Cain by se ve své chorobné nenávisti k životu bez aktivních lidí mohli postarat, že čas lidstva a lidství „skončí navždy“… Dovolíme jim to? Dovolíme to těm „malým mc cainům“ které denně potkáváme ve svých životech? Povídání na webu je pěkné, ale k výše nastíněnému samo o sobě nestačí… Není malých činů ani osudů, mohou-li za-chránit život/y. Protože málokdy jde – na onou stranách vztahu „zachráněný a zachránce“ jen o… Číst vice »