Debatní klub o exopolitice: Antonín Baudyš / Karel Rašín

 

Pro vysvětlení tématu dnešní debaty si dovolíme obsáhlejší citaci ze stránek Exopolitika.cz.

Exopolitka je studium klíčových jedinců, politických hráčů, institucí a procesů spojených s jevem UFO a mimozemskou hypotézou. Je to studium politických procesů a vládnutí v mezihvězdné společnosti. Exopolitika je založena na pochopení toho, že Země byla navštívena mnoha vyspělými mimozemskými rasami s rozmanitými druhy motivací, programů a etiky. Dynamika tohoto vzájemného působení mezi mimozemskými rasami a pozemšťany je předmětem zkoumání exopolitiky.

Zájmem exopolitiky je navazování kontaktů s veřejně činnými osobami, politiky, institucemi a seznamování se s výsledky všech veřejných i soukromých aktivit souvisejících s jevem UFO a hypotézou o mimozemském původu těchto jevů. Exopolitika předpokládá, že určité skupiny osob a určité instituce mají k dispozici informace týkající se vesmírných civilizací a byly nebo dokonce jsou s nimi v kontaktu a že tyto informace jsou udržovány v tajnosti nejen před veřejností, ale i před zvolenými zastupiteli, úředníky a dokonce i před vyššími důstojníky armády.

Do Debatního klubu přijal pozvání Karel Rašín, nezávislý novinář, překladatel, publicista. V roce 2009 založil Českou exopolitiku a v Barceloně roku 2009 byl jmenován členem exopolitického poradního výboru pro střední Evropu. Druhým účastníkem debaty je Antonín Baudyš, který sám sebe představuje takto. Podle vystudovaní filozof. Dříve řeholník, pak chvíli učitel němčiny. Posledních deset let astrolog. Učí se, co je to rodina.

Více debat najdete v Debatním klubu

Foto: Wikipedia, Roswell UFO Museum

8
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
Alenakrajtlpeter.Neználekbbb Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Neználek
Člen
Neználek

Vás někdo Stane nutí, aby jste se sám diskreditoval??? Někdy mi to tak připadá.

bbb
Host
bbb

Neználek napsal

Vás někdo Stane nutí, aby jste se sám diskreditoval??? Někdy mi to tak připadá.

I Vatikán se nedávno vyslovil spíš kladně k možnosti mimozemského inteligentního života. Natož snad aby tento www zdroj se obával nečekaných možností? Díky za zveřejnění.

Alena
Člen
Alena

tím chcete říci ,pane Neználku, že co nenapoví TV či rádio( postaru rodná strana a vláda), není pravda? Díky za zveřejnění taktéž. Pohybuji se i mezi lidmi, kde je u nich samozřejmostí výskyt mimozemské civilizace, a jsou navázány kontakty. Nicméně každý člověk by si měl ponechat kritické myšlení, a postupovat podle sebe, neboli důvěřuj, ale prověřuj

Neználek
Člen
Neználek

bbb napsal
I Vatikán se nedávno vyslovil spíš kladně k možnosti mimozemského inteligentního života.

No to by měl. Když je to podstatou jejich učení.

peter.
Člen

Ja sa vždy rád oboznámim s týmto fenoménom(UFO bezpochyby fenoménom je) a ak sa niekomu zdá,že úroveň dnešného vedeckého poznania je taká,že už ju nič nemôže prekvapiť a na všetko má vysvetlenie,tak prosím.Ja si to ale nemyslím a preto ďakujem za tento námet k diskusii.

peter.
Člen

Tento odkaz sem dávam preto,že poukazuje na nevysvetliteľné (skôr nevysvetlené) javy a je to tiež tak trochu sci-fi
https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54

krajtl
Člen
krajtl

Mám pocit že Baudyš je buďto úplný bůázen a fanatik který si těmihle úlety snaží vybudovat jméno, nebo jej za dehonestaci opozičních názorů měkdo platí. Smíchávat regulérní investigaci s hovadinama typu UFO či astrologií je vážně medvědí služba.

Alena
Člen
Alena