Děláte ze zdravých lidí vyvrhele

Nařídili jste nosit roušky, pak respirátory, a to i přes to, že tato ochrana zastavit virus z principu jeho velikosti nedokáže. Slibovali jste 80 – 90% vakcinační účinnost. Dnes vidíme, že to nebyla pravda.

Ministr zdravotnictví lže, když říká, že je to pandemie neočkovaných. Teď pod tíhou reality říkáte, že nakažení očkovaní mají lehčí průběh nemoci, což nelze ničím doložit ani prokázat. Tvrdili jste, že nejvíce ohrožení jsou senioři, i to se ale ukazuje jako lež.

Přišli jste s vakcínou, která měla při jejím podání zaručeně chránit. Jedna dávka vakcíny ale najednou nestačí, je třeba druhá, třetí, dokonce i čtvrtá, bude i pátá, šestá…? To, co ale vakcína provádí s krví příjemce, nevypadá pod mikroskopem odborníků nikterak pozitivně a jako ochrana před virem už vůbec ne. V samotných vakcínách lze najít prapodivné věci, které nikdo z výrobců nevyvrací, ani nijak nevysvětluje ani neobhajuje. To je hodně divné, nemyslíte? Krev zesnulých očkovaných je dle patologů zasažena něčím, s čím se doposud ve své dlouholeté praxi nikdy nesetkali. Vedlejší účinky vakcinace jsou bagatelizovány a statistiky nezveřejňovány. Uzávěrou řady profesí jste ochromili ekonomickou činnost, která znamenala obrovské ekonomické ztráty a zánik řady fungujících firem a živností.

Abyste dosáhli svých pokoutných cílů, přicházíte se zákazy, které se nebezpečně blíží rasové segregaci. Ti, co naivně v obavách o své zdraví vyslyší a uvěří vašim lžím, dostávají za odměnu glejt, který jim umožní nenosit roušky, jezdit na dovolenou, chodit k holiči, do kina, školy, nakupovat, obědvat v restauraci, chodit na koncerty do fitness, ale to nejhorší nakonec: Vy navrhujete zakázat zdravým lidem chodit do práce.

Toto vše odmítáte lidem, kteří mají silnou přirozenou imunitu. Děláte z nich doslova vyvrhele společnosti. Přitom to jsou právě oni, kdo nad prapodivnou chřipkou vítězí, protože jsou silní, imunní a zdraví.

Jeden případ z mého okolí za všechny nezveřejněné. Základní škola, kde z 12 naočkovaných kantorů je 8 pozitivních.

Mediální masáž a zdravotnická diktatura, kterou děsíte lidi a nutíte je uvěřit v něco, v co sami nevěříte, vás záhy usvědčí a dožene k odpovědnosti za diskriminaci obyvatelstva, která naplňuje zločin proti lidskosti, podle paragrafu 420 občanského zákoníku.

Chránit očkované není odpovědností neočkovaných. Očkovaným mají poskytnout ochranu vakcíny. Ukazuje se ale, že to je bohapustý podvod.

Dnes jsem dostal dopis od VZP, že umí díky očkování zabránit tomu, aby se opakovala situace z loňského podzimu, pomocí očkování, které je prokazatelně bezpečné a účinné. A když se nechám naočkovat, tak nabízí 500,- Kč jako bakšiš na nákup zboží v lékárně. Dopis přichází ve chvíli, kdy už je jasné, že vakcinace nefunguje. Co se to proboha děje? Proč všichni lžou? Jak je možné, že léky, které zabírají účinně proti Covidu, jako je REGEN-COV2 od společnosti Regeneron, nejsou k dispozici?

Vakcíny zvyšují počty případů infekce. Nejproočkovanější země jsou nejvíce postižené. Jedná se o pandemii očkovaných, neboť jejich imunitní systémy jsou se vší pravděpodobností oslabené (poškozené) očkováním. Vedlejší účinky jsou bagatelizovány a vymazávány ze statistik. Klinické testy vakcín jsou falšovány.

K dnešnímu dni bylo v ČR podáno téměř 13 miliónu vakcín a výsledek? Chřipka nám vesele graduje, jako by se nechumelilo. Procenta nakažených naočkovaných jsou ve vztahu k procentům nenaočkovaných katastrofální. Přesto nám média a vláda stále tvrdí přesný opak. A lidé, kteří si nedokáží položit reálná čísla na stůl, jsou vyděšeni a podléhají stupňujícímu se politickému tlaku, který nemá oporu v zákoně, ani medicínsky nedává žádný smysl. Čísla nárůstu nakažených naočkovaných usvědčuje aktéry z gigantického celosvětového podvodu. A já se ptám, proč?

Na potvrzení mých výše uvedených argumentů přikládám tabulky a odkazy k dané problematice.

Zdroj: Blog autora na iDnes.cz

4.3 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
malymax
malymax
17. 11. 2021 10:20

Zmíněnou zprávu od VZP jsem obdržel také.
PRO
blbé obsahuje hned tři LŽI :
Očkování je: prokazatelně bezpečné, účinné a dobrovolné.

Realita vypadá jinak, je to celosvětová instalace fašizmu, Pjakin to jasně pojmenoval.
Od těch kašpárků „SPOLU“ vlastně nemůžete očekávat nic jiného.

Alva
Alva
Reply to  malymax
17. 11. 2021 16:34

Můžeme. Bude hůř.
Nové koště dobře mete a ONI ještě neměli čas začát hrabat, natož si slušně nahrabat.
A proč by měli být škodní? :-(((

Aleš
Aleš
Reply to  Alva
17. 11. 2021 21:17

Myslím, že poslední přeživší s Osvětimi a Terezína budou ještě se slzou v oku vzpomínat na svoje trýznitele a v porovnání s PSSYCHOPATY, jako jsou Langšádlová, Bartošek, Černochová a spol., se jim budou po letech jevit jako hodní strýčci. Slova Pjakina Pořád nám jen lžou, lžou a lžou, tesat do kamene. Je to skutečně ryzí fašismus.

mikkesh
mikkesh
17. 11. 2021 14:26

Vidíte, jestli nakonec ta chuděra Jourová nebude mít pravdu, když říká, že všechny nositele těch dezinformačních zpráv je třeba nechat vyhladovět.Já té holce fandím a na její radu přestávám platit Českou televizi a Český rozhlas. Současně bych svazákům v nové vládě doporučil držet se téhož, poslechnout Jourovou a přestat ze státního rozpočtu podporovat různé neziskovky, které v zájmu farma firem zasévají nejistotu a šíří dezinformace o tom, jak vás vakcína ochrání a udělá tečku za covidem.

Dolmen
Dolmen
17. 11. 2021 15:08

Byznysplán farmaceutických koncernů je jasný. Bylo by však dobré vědět, kolik těch hysteriků, kteří tu nadšeně zavádějí covifašismus je na něm hmotně zainteresováno. Je to podobná lumpárna, jako se solárama. Strategie je jasná. Co nejvíce lidí musíme opíchat těmi kvazivakcinami. Protože jejich „ochrana“ brzy tak nějak „vyvane“, je třeba třetí čtvrtá a další dávky. Protože se už provalilo, že „kvazivakciny“ snižují přirozenou imunitu, plyne z toho, že cíl covidfašistů je zřejmý – aby člověk nezahynul na obyčejnou rýmu, bude se muset očkovat každý rok znovu a znovu. Ještě pátá dávka snad bude zdarma…, ty další už si bude muset každý… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
Reply to  Dolmen
18. 11. 2021 7:02

Jen upřesním. Ona žádná „vakcína“ není zdarma. Výrobci je totiž jedno jestli jí zaplatí erár z našich daní, nebo prostý občan. Respektive po zkušenostech se státním úředníkem, je zajímavější když platí stát. Určitě pamatujete tu psinu, když nás chtěli vakcinovat, teď už nevím či na prasečí, nebo slepičí, nebo kravský, nebo jaký virus a nějaký šikula z vlády si nevšiml rozdělení Československa a dokázal dle toho těch sraček tolik nakoupit. A za cenu bratru o třicet procent vyšší, než to se svojí stoprocentní marží prodávaly lékárny vedle v Rakousku. No a dneska tam ty šikuly máme znovu.

PPK
PPK
17. 11. 2021 15:51

Při zkoumání té statistiky 3 v článku s nadějí a s potěšením zjišťuji, že stařečkům už konečně došlo, že „vakcíny“ měly původně za úkol je co nejrychleji generačně vyvraždit. A tak stařečci pochopili realitu a už se „očkovat“ tolik moc nenechávají. Holt zkušenosti stáří přece jen nejsou k zahození, i když míra zdravotní důvěřivosti starých lidí v Systém byla z dob socialismu značná a proto na ni ze začátku svými životy tolik dopláceli. (Viz vražedné „pečovatelské domovy“ důchodců typu Vrchlabí 2020).

Alva
Alva
Reply to  PPK
17. 11. 2021 17:00

V r. 1981 se uskutečnilo interview s Jacques Attali, poradcem prezidenta Mitteranda, svobodným zednářem, na téma „Budoucnost života“ . –         Začneme se staršími lidmi, protože jakmile lidé přesáhnou 60 – 65 let, žijí déle než produkují, a to vyjde společnost draho –         Pak slabí, –         Pak zbyteční, kteří společnosti nic nepřinášejí, protože jich vždy bude více, –         Pak hloupí. Eutanázie zaměřená na tyto skupiny. Eutanázie ve všech skupinách bude muset být základním nástrojem v našich budoucích společnostech. Samozřejmě nebudeme moci popravovat lidi, ani stavět tábory. Zbavíme se jich tím, že je přimějeme věřit, že je to pro jejich vlastní dobro.  Přelidnění, které je většinou zbytečné, je z ekonomického hlediska příliš nákladné.… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Alva
17. 11. 2021 17:05

A protože se jeho slova vehementně popírají, asi budou pravdivá.
https://www.fakticke.info/ne-jacques-attali-nikdy-nemluvil-o-eutanazii-senioru/

PPK
PPK
Reply to  Alva
17. 11. 2021 19:47

Tak vida, Cemper se rozšířil i na další nový web. Aha …

Gatta
Gatta
Reply to  Alva
18. 11. 2021 11:53

Tak jsem se onehdy zamyslel nad nějak podobně – a pak si říkám : „Co taková naše armáda?“ Jaký ta má přínos ? Ta měla nějaký pronárodní význam naposledy v době zakládání rebubliky do roku 1920, kdy opravdu bojovala a potom zaštiťovala Těšínsko a o jih Slovenska. Od tté doby úplně zbytečná záležitost – nikdy nebojovala („angličtí letci a Svobodův sbor“ nebyla naše státní armáda, ale lidé, kteří zachraňovali čest národa) a ani nikdy nikoho neodradila, aby ochránila naše občany a majetky. A co stála peněz za ty roky. Za ty peníze mohli žít všichni naši důchodci na „Floridě“. Navíc… Číst vice »

zart
zart
17. 11. 2021 16:07

Očkovat všechny je nutné co nejrychleji, než se začnou projevovat negativní následky. Léčení ihned při prvním zjištění infekce chorobou, než propukne naplno a léčení příslušnými léky na základě podepsání informovaneho souhlasu není možné (pro obyčejné pacienty) a jiný způsob jak bojovat s chorobou než očkováním není (pro obyčejné občany). Tomu se dříve říkalo jednota strany, vlády a pracujícího lidu, a dnes svoboda a demokracie…

Točmistr
Točmistr
Reply to  zart
17. 11. 2021 22:10

Také si myslím, proto je takový tlak. Tlačí je čas, potřebují aby se naočkovalo co nejvíce lidí, a to rychle. Pokud ale lidi odolají a opíchaní budou mít možnost srovnání, tak nejspíš uvidí že neočkovaní nebudou mít narozdíl od nich podlomené zdraví. Pak tedy i přes mediální masírku dojde k tomu, že politici, média a ostatní prodejné děvky budou odhaleny jako zločinci a nic už je nezachrání, to by byl pro ně konec hry. Jak už na tu hru ale přistoupili, tak už jim nezbývá než hrát (a lhát) dál. A sázky jsou pořád vyšší a vyšší. Zastavit to celé… Číst vice »

Točmistr
Točmistr
Reply to  Točmistr
18. 11. 2021 4:35

Jednu možnost o které se mluvilo jsem pominul – pokud by vakcinace znamenala nějakým způsobem extrémní stupeň kontroly nad lidmi, pak by to konec hry pro ně být nemusel. Je to jedna z možností…

zart
zart
17. 11. 2021 16:09

Nemocné společnosti zdravý člověk nepřítelem.

Dolmen
Dolmen
Reply to  zart
17. 11. 2021 16:41

Tak, tak. Dodal bych ještě, že zdravý a myslící vlastní hlavou. Takový je nemocné společnosti arcinepřítelem.

zart
zart
Reply to  Dolmen
17. 11. 2021 18:50

Dobře, chcete-li dělit zdraví na duševní a tělesné, ale pouze jedno z obou není zdravím kompletním. Nemocní jsme už dávno všichni, jen se ta degenerace lidské bytosti bere za normální zdraví. Zdegenerovaný člověk nechce o své chorobě slyšet a vůbec ji nechce léčit. O své chorobě se musí přesvědčit každý sám u sebe…obvykle utrpením.

peter.
17. 11. 2021 17:14

Uznávame,že sme vás klamstvom donútili dať si prvú a druhú dávku našej pseudovakcíny a zároveň vám oznamujeme,že tí ktorí nám naleteli,budú musieť v tom „pichaní“pokračovať povedzme každý polrok až do smrti.
Sorry ! Je to len obchod,nič osobné ! Váš Fauci a Gates.

https://www.pokec24.cz/nezarazene/vybusne-vyznani-od-dr-fauciho-vakciny-nefungovaly-tak-jak-jsou-inzerovany-a-ockovane-jsou-dnes-ve-velkem-nebezpeci/

orinoko
orinoko
18. 11. 2021 9:46

Doporučuji ke shlédnutí. Kdo ale nemá účet na ksichtoknize, tak bude mít omezené zobrazení. Tak se dělají čmrdlíky. Hodně se činí AGEL miliardáře Chrenka, kterému modré prase Tupolef daroval Českou národní zdravotní pojišťovnu. Pekli to na tenisovém kurtu. Velmi dobře si to pamatuji. Tehdy měl ještě soudruh Chrenek ovšem miliardové dluhy. Ale to nevadí – miliarda sem milijarda tam. Také nový český prasečák se tuží – XIXOIO. Rád by zamířil na pozici českého BlackRocku. Kupte si tokeny, získáte podíl na zelené technologii zítřka, praví Velký Tetřev. Budete mít digitální dluhopis, který se nedá nikde obchodovat a jeho hodnotu stanovuje Velký… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 11. 2021 10:01

Lepší nakažený s vakcínou, než zdravý bez americké vakcíny: to je jejich heslo!“

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
18. 11. 2021 10:46

Za rok se vrátím, vrátím se zas, byť sedm moří dělilo nás …
Vytvořeno 27.11. 2020. Jako bych to dával dohromady pro dnešek.

https://www.zkouknito.cz/video_193917_mini-a-tury-v

peter.
Reply to  orinoko
18. 11. 2021 14:24
orinoko
orinoko
Reply to  peter.
18. 11. 2021 14:43

Tak to máme analogové na digitálním. Felcarsky velkovezír Kubek na srazu iluminatu pravil, že by se toho nebál a každý trouba by dostal svůj booster každé 3 měsíce. A bílá mafie freneticky tleskala.
Kdy jsem to psal? V pondělí? V úterý?

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
18. 11. 2021 14:59

Přišel čas, kdy si každý národ bude muset odpracovat svůj vlastní díl osudové cesty.

peter.
Reply to  orinoko
18. 11. 2021 15:11

Naozaj je len jedno východisko – účinný a koordinovaný odpor! Aby sme nedopadli ako Židia !
https://www.badatel.net/nasa-posledna-moznost-je-masivny-siroky-a-intenzivny-obciansky-odpor/

Gatta
Gatta
Reply to  peter.
18. 11. 2021 18:42

Déjà vu ….?

Myslite něco za co by se dalo později soudit před nějakým tím Tribunálem?
https://dfens-cz.com/historie-se-nemuze-opakovat/

Nebo až takhle?
comment image

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
18. 11. 2021 19:38

Nevěřím na Tyburnuv tribunál. Ale s ohledem na zjevně přemnoženou bílou mafii si umím představit, že půlka felcaru přijde o licenci. A bude moci sloužit jako pokusný matros pro zbylé při výzkumu nových preparátů pro léčbu skutečných chorob.

peter.
Reply to  Gatta
18. 11. 2021 19:40

Totožná vyhláška platí pre nezaočkovaných na Slovensku od pondelka budúceho týždňa.Nebolo by od veci,keby si všetci nezaočkovaní prilepili na odev žltú šesťcípu hviezdu s nápisom „nezaočkovaný“,namiesto “ Jude“.Zaočkovanosť na Slovensku dosahuje 43 %.