Demokracie a média: Ivan David

Seminář Demokracie a média uspořádaly občanské iniciativy Nová republika, Ne základnám, Hnutí za přímou demokracii, Přátelé Srbů na Kosovu, Stop církevním restitucím, Nezávislá média a e-republika. Vystoupili na něm Štěpán Kotrba, Irena Ryšánková, Marek Řezanka, Zbyněk Fiala a Lenka Procházková.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mirror
mirror
5. 7. 2014 12:03

Otevřel jsem jeden z odkazů zdejších diskutérů. Všiml jsem si videa Čo by dnes robil Marx? http://nezavisli.blogspot.cz/2014/06/co-by-dnes-robil-marx.html Zíral jsem, co si naši bratři Slováci i v takových odlehlých Košicích dovolí. Osobně bych měl strach se vůbec takové besedy účastnit a už vůbec bych nedovolil nechat se natočit na video a dát na web, abych se později nedivil, že budu propuštěn nebo mi neschválí grant. Českého vzdělance vůbec Marx nezajímá. V Košicích diskutují inteligentní lidé. Měli mezi sebou také moudré a hezké diskutérky. Diskuzi rušili takoví, kterým se nenávist ke socialismu zaryla hluboko pod kůži. Oni považovali za křivdu to, že… Číst vice »

mirror
mirror
5. 7. 2014 12:35

Předchozí komentář byl vložen na základě dojmu ze sledování zmíněného videa. Netýká se doktora Davida. Ten je skvělý a dělá, co může. Škoda, že už si za svůj odpor proti bombardování Jugoslávie v politice ani neškrtne.

Béda
5. 7. 2014 19:31

Zásadní. Co český mainstream zcela přehlédl. Nejenom že přehlížel zločiny na majdanu, přehlíží zločiny na civilním obyvatelstvu a při použití těžkých zbraní proti civilní zástavbě ale přehlédl i stěžejní projev Putina k velvyslancům RF. http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/805/vladimir-putin-projev-k-ruskym-velvyslancum