Demokracie a média: Lenka Procházková

Seminář Demokracie a média uspořádaly občanské iniciativy Nová republika, Ne základnám, Hnutí za přímou demokracii, Přátelé Srbů na Kosovu, Stop církevním restitucím, Nezávislá média a e-republika. Vystoupili na něm Lenka Procházková, Irena Ryšánková, Marek Řezanka, Zbyněk Fiala, Štěpán Kotrba a Ivan David.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
6. 7. 2014 19:17

Protože jsem události,které paní Lenka vzpomíná zažil,mohu potvrdit
pravdivost každého jejího tvrzení. Závěr je bohužel smutný a týká se
nás všech : “ Normalizace neskončila,normalizace trvá“ došlo pouze k
výměně kulis a hegemona.Osobně jsem řešil televizi tím,že jsem ji u příležitosti přechodu k digitálnímu vysílání vyhodil a tu na nový systém nekoupil.Jsem klidnější,zdravější a spokojenější. Navíc jsme
ušetřili výpalné vyplácené sebrance,co lže 24 hodin denně.

Béda
7. 7. 2014 6:37

Vynikající text: Svatá prostoto! Lenka Procházková
http://www.blisty.cz/art/73818.html

B. Tichánek
B. Tichánek
8. 7. 2014 7:25

Normalizace trvá? Tragédií je, když společnost neznalá skrytých konstrukcí světa, hledající je, odmítne jednu z možností – že svět by mohl být sestrojený inteligencí. Projektovaný, zkonstruovaný a nyní provozovaný. Kdysi vědec zmínil, že by si nedovolil takový názor veřejně překládat – to je ovšem slabinou vědy. České vědy? Přitom matematika nabízí, že náš svět nekoresponduje s lineárním – Euklidovým prostorem. V něm výpočty některých veličin sdělují, že jejich velikost neexistuje. Geometrii, vedoucí k iracionalitám, lze nahradit jinou, které pak výpočetní výsledky nechybějí. „Přes obrovské úspěchy vědeckého poznání je však materialistická názorová hranice nastavena příliš blízko zavedenému mínění; tím ztěžuje hledat… Číst vice »

Béda
8. 7. 2014 7:41

B. Tichánek napsal Normalizace trvá? Tragédií je, když společnost neznalá skrytých konstrukcí světa, hledající je, odmítne jednu z možností – že svět by mohl být sestrojený inteligencí. Projektovaný, zkonstruovaný a nyní provozovaný. Kdysi vědec zmínil, že by si nedovolil takový názor veřejně překládat – to je ovšem slabinou vědy. České vědy? Přitom matematika nabízí, že náš svět nekoresponduje s lineárním – Euklidovým prostorem. V něm výpočty některých veličin sdělují, že jejich velikost neexistuje. Geometrii, vedoucí k iracionalitám, lze nahradit jinou, které pak výpočetní výsledky nechybějí. „Přes obrovské úspěchy vědeckého poznání je však materialistická názorová hranice nastavena příliš blízko zavedenému mínění;… Číst vice »

peter.
8. 7. 2014 13:41