Demonstrace za pravdu o 9/11

25.5.2009 jsme provedli cosi nevídaného. Ten, kdo se zúčastnil, nelitoval. Důležité je, že se to vůbec událo, proběhlo a dopadlo. Sešlo se kolem 70-100 lidí a 30-50 policistů v 17:00 před kostelem na náměstí 14. října (Praha 5). Následoval projev, a poté jsme se vydali na cestu Prahou za přímého doprovodu asi pěti policistů, několik jich bylo různě po cestě a také nás občas doprovázelo policejní auto či motorka a také nechyběly náhodně se objevující 3 různé modré felicie, osazané pány s černými brýlemi.

Proběhlo to tak, že jsme mohli bez obalu a na férovku říci svůj názor na veřejnosti a dát tak lidu pražskému, a místy i zahraničnímu, najevo to, co svět nemá slyšet – pravdu. Dopadlo to výborně, pravda o 11.září 2001 se prodrala do ČR, byla zesílena megafony a především lidmi, kteří se vzdali nuceného práva – býti ovcemi.

Přepis hlavního projevu (nepřepsany, na akci zněl trochu jinak):

Vážení spoluobčané,

sešli jsem se zde dnes proto, že nesouhlasíme s oficiální verzí o teroristických útocích 11.září 2001 na uzemí USA. Nesouhlasíme s ní, protože oficiální verze – ani ta první, ani druhá – neodpovídá na některé důležité otázky. Toto je první akce svého druhu u nás v ČR i na Slovensku, a také je to první větší akce organizace NWOO, o které se více dozvíte na jejich webových stránkách.

Proč nebylo nalezeno letadlo v Pentagonu?
Proč nebyly zveřejněny žádné video záznamy, na nichž by bylo vidět letadlo, které narazilo do Pentagonu?
Jak je možné, že s několika teroristy z 11.září pořídily noviny Telegraph rozhovory po útocích?
Proč byly pod zřícenými věžemi (světového obchodního centra) WTC nacházeny louže roztaveného kovu, když hoření leteckého paliva kov roztavit nedokáže?
Proč spadla budova číslo 7 z komplexu WTC, ačkoliv do ní žádne letadlo nenarazilo?

V poslední době se našly nové důkazy, které znovu vyvracejí lži, jimiž bylo 11.září oficiálně vysvětleno. Jsou to jasné, hmatatelné důkazy, především však poznatky týmu devíti vědců z USA, Dánska a Austrálie, kteří našli v prachu WTC stopy výbušnin, takzvaného Termitu. Ten se využívá při demolicích a strhávání budov a také ve vojenství. A my zde máme za to, že ani budovy komplexu WTC, ani civilní letadla, by termit obsahovat neměly. Pokud je na 11.září opravdu nějaká záhada, tak je to budova číslo 7. Sedmačtyřicetipatrová budova ocelové konstrukce, do které žádné letadlo nenarazil,o a přesto se 11. září v odpoledních hodinách zřítila. Jde o první budovu na světě ocelové konstrukce, která se zřítila díky ohni. Pokud chceme být odvážnější, řekněme si na rovinu, že se jednalo o řízenou demolici.

To ostatně potvrdil sám majitel WTC Larry Silverstein, když několik hodin po zřícení budovy přiznal, že ji museli strhnout. Silverstein si komplex WTC pronajal půl roku před útoky a několik týdnů před 11.zářím si budovy pojistil zváště proti teroristickým útokům. A to na několik miliard dolarů. Zároveň podepsal smlouvu, že v případě zničení komplexu má výhradní právo ho znovu postavit. Nezodpovězených otázek je opravdu hodně a důkazů proti oficiální verzi přibývá. Více se každý z vás může dozvědět z nezavislých zpravodajských serverů na internetu.

Co se týče dnešního pochodu. Uspořádali jsme ho proto abychom lidem dali najevo, že 11.září není pravdivě vysvětleno a vedlo k nesmyslné válce v Afganistánu. Také dodnes vede k tomu že je celý svět strašen terorismem, ačkoliv ho vytvářejí sami ti co nás straší. Všichni Bushové, Rumsfeldové, Dickové, Condoleezové, Havlové z nás dělají vystrašené ovce, které je poslouchají na slovo. My na tomto místě však říkáme DOST, konec strašení, chceme žít na planetě v míru, bez násilí a beze lží. Více není co dodat. Mnohokrát děkujeme těm, co nás podpořili a především děkujeme těm, kteří se pochodu zůčastnili. Nám jako organizaci to určitě pomohlo uvědomit si, že to co děláme je správná volba a utvrdilo v tom, že jako NWOO budeme s našimi aktivitami pokračovat. Ještě bychom na tomto místě rádi poprosili všechny, kteří na akci fotili či natáčeli (i třeba jen na mobily), zda-li by nám materiály poskytli na tvorbu videí a další propagace NWOO. Díky moc…

11.září řízená demolice!!!
11.září masová vražda, masová lež!!!
New World Order – new terorism!!!
9/11 was an inside job!!!

Zdroj: www.nwoo.org

Redakčně upraveno

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Nejnovější příspěvky