Deset hodin, které pohřbily demokracii ve Spojených státech

 

Americký kongres po deseti hodinách jednání, bez ohledu na vzniklé nepokoje, definitivně schválil volební výsledky. Joe Biden byl jmenován 46. ​​prezidentem Spojených států.

Toto rozhodnutí znamená konec americké demokracie a západní demokracie obecně. Před našimi očima zvítězila revoluce největšího finančního kapitálu v přední zemi kolektivního Západu. Tím však události nekončí. Jde pouze o první krok v průběhu dramatu.

Biden a vítězní globalisté nyní potřebují posílit svou pozici, která je v tuto chvíli stále dost vratká. A nejde tu ani o ty provokatéry, kteří vnikli do budovy Kongresu a uspořádali pogrom.

Ve snaze o vítězství za každou cenu Demokraté v procesu volebního boje roztrhali a přepsali množství pravidel, která byla ve Spojených státech donedávna považována za základní morální a etický imperativ státu. Upadli do závislosti na okamžitém voluntarismu a názoru davu, který ovládají. Musí však ještě potlačit démona populismu, který byl osvobozen v procesu formování jejich vlastního stabilního systému moci.

Trump dokonale pochopil podstatu provokace s dobytím Kongresu „rebely“. Mnoho lidí interpretuje Trumpovu výzvu rebelům, aby šli domů, jako zradu. Podle zákona o povstání však může Trump vyhlásit stanné právo až poté, co vyzve rebely, aby šli domů.

Pokud jde o zbytek světa, všichni by se nyní měli začít připravovat na agresivní šíření „nových pravidel a přístupů“ Demokraty do celého jim dostupného prostoru. Nejprve do evropského, jako nejbližší součásti společné západní civilizace. Tam lze očekávat přímé kopírování schémat a technik, které jim již ve Spojených státech zajistily úspěch.

To znamená pokus o radikální posílení centrálních mechanismů Evropské unie a snahu posílit (nevolenou) bruselskou evropskou byrokracii s odpovídající touhou snížit úroveň a význam národních vlád členských států EU. S tvrdým, dokonce vyloženě manipulativním a otevřeně podvodným předkládáním „nových pravidel“ všem členům Evropské unie.

A jelikož hlavními odpůrci „nového amerického světa vítězných Demokratů“ jsou Čína a Rusko, měli bychom očekávat nárůst pokusů o protiruský a protičínský politický a ekonomický nátlak. Je nepravděpodobné, že by vyústily v přímý vojenský konflikt. Faktor jaderného zastrašování stále zachovává vojenskou rovnováhu. Navíc, jak ukazují události v Americe, dobře zafungoval přístup „bít své vlastní, aby se ostatní báli“.

Bít v pravém slova smyslu. Umělce, spisovatele, ekonomy, podnikatele, politiky, jedním slovem absolutně každého, kdo se odvážil něco udělat nebo dokonce jen veřejně řekl „něco špatně“. Vyhodit z profese. Narušovat „nežádoucí“ podnikání radikálními pouličními akcemi.

Aktivně navozovat atmosféru všeobecného strachu a tlačit na udržování obstrukce obětí, aby se „někdo“ (já, vy, my, oni, on) neocitl na jejich místě. Hitler a jeho hnědé košile ve 30. letech minulého století rozdrtili Německo přibližně stejným způsobem. Ještě uvidíme, jak se v Americe budou „pálit“ „špatné knihy“.

Rusko by se tedy mělo připravit na to, že evropští partneři budou stále častěji odmítat hospodářskou spolupráci pod různými záminkami, včetně těch uměle vymyšlených. Je třeba se připravit ve dvou smyslech: jednoduchém – vytvořením alternativních ekonomických kanálů a směrů; a systémovém – prostřednictvím radikální změny zahraniční politiky a svých pozic v klíčových mezinárodních otázkách. Dokud bude Rusko reagovat jen reaktivně, bude se neustále dostávat do pozice dohánějícího, který se pouze brání. Bez následného masivního nástupu do protiútoku vede taková taktika, stejně jako ve skutečném vojenském střetnutí, k porážce.

Pokud Rusko bude reagovat jen post factum, dostává se do pozice dohánějícího a hraje pouze na obranu. Bez masivního nastoupení do protiútoku je taková taktika, stejně jako v opravdovém vojenském boji, prohrávající. Pokud nekladete silný odpor a v předstihu, může se opakovat situace z minulého století i agrese „na Východ“. S tím rozdílem, že proti nám se postaví do jednoho šiku celý kolektivní Západ. Což rozhodně nelze dopustit.

Zdroj: Russtrat

Překlad: Bedřich Vinopalník

 

4.8 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 1. 2021 12:28

Nelze pohřbít něco co není. Ve spojených státech se podle všeho uskutečnil plnohodnotný státní převrat. V důsledku provokace byl dosavadní prezident odvolán z vedení země, především z možnosti ovlivnit proces sčítání volebních hlasů. Samotný prezident je izolovaný, jeho sociální média jsou zablokovaná, sčítání hlasů kvůli útoku demonstrantů už není na pořadu dne, senátoři a republikánský kongresman, kteří se chystali blokovat hlasy států s pochybnými volebními výsledky, neočekávaně opustili své plány, viceprezident Pence, ubohá krysa, také náhle opustil rétoriku, usvědčující padělání volebních výsledků a dokonce se distancoval od Trumpa na sociálních sítích – jako ex officio předseda senátu chystá proces impeachmentu.… Číst vice »

Last edited 3 let před by Botičky od Diora
Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 1. 2021 18:08

comment image

comment image

Last edited 3 let před by Botičky od Diora
fajt
9. 1. 2021 19:28

comment image

Martin (už bez taky m)
10. 1. 2021 11:32

Я.Кедми: Не судите о Соединенных Штатах по Голливудским фильмам
https://www.youtube.com/watch?v=xoQoSA_U4s0&feature=emb_logo