Dnes na ČT 2: Kandidáti

Právě jsem se dozvěděl, že náš film Kandidáti bude vysílán v ČT dnes o půlnoci na druhém programu. Repríza je 8. 2. od jedné hodiny po půlnoci opět na druhém programu.

Mrzí mne vysílací čas, ale ještě více skutečnost, že nám ČT nedala o zařazení do programu nijak vědět, ač jsme tak byli domluvení.

Kandidáti

Příběh o tom, jak fungují moderní strany bez ideologie (Věci Veřejné, TOP 09, ODS, ČSSD, KSČM) – nezávislý film o umění lhaní a přetvářky.

Hrají: Milada Thielová, Dušan Hubel, Petr Vaněk, Irena Oros, Mirek Rejl, Milada Jašová, Martin Procházka, Jan Navrátil, Erika Antošová, Václav Roman, Jaroslav Hunka, Martin Karpíšek, Lucie Prchlíková, Ondřej Volejník, Martin Pacek, Luboš Pokorný, Pavel Vondrovic a další

Kamera: Alexandr Vojta, Karel Čtveráček

Střih: Lucie Haladová

Námět, scénář, režie: Alexandr Vojta

Spolupráce na scénáři: Martin Preczinsky

Vyrobil: Studio KOLEKTIF

Distribuce: Reformy.cz o.s.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rejpal
Rejpal
5. 2. 2015 16:57

Vysílací čas pro nezávislé filmy (pochopitelně ne všechny) o půlnoci je v ČT typický. Je to spolehlivý způsob, jak si udělat čárku za odvysílání filmu tak, aby jej vidělo co nejméně lidí. Co na to rada pro RTV?
Propagandisticté braky (filmy a seriály obvykle z produkce ČT) samozřejmě běží v hlavním vysílacím čase.

zedd
zedd
5. 2. 2015 17:45

Se značným zpožděním jsem narazil na Blaník z produkce stream.cz . Tak trochu „Jistě, pane ministře“ po česku. Pořad podobného ražení by měl být vlajkovou lodí média veřejné služby. Když jsem se s tímhle názorem svěřil mámě, vysmála se mi. V našich podmínkách jde o nereálnou představu.

jogín
jogín
5. 2. 2015 18:43

Fungování ČT je skandální a korunu nasadil „ČT má skutečně určený úhel pohledu“ na základě doporučení Evropské komise. Následuje tvrdá kritika zdejších politiků, kupodivu i pravicových. Obdoba normalizační propagady je podstatně nepopiulárnější, než se zdá.
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/A-zacala-boure-Po-jednani-televizni-rady-kde-padlo-ze-CT-ma-nastaveno-jak-informovat-o-Ukrajine-se-ozvaly-nase-politicke-elity-360567

fajt
5. 2. 2015 21:36

co dokaze vitezna propaganda bez sebereflexe a selskeho rozumu nam uz ukazala staleti pod krestanskou pravdou – i ti nejchytrejsi po nekolik generaci slepe verili tomu, ze svet je placaty a ze dabel a buh muzou za vsechno a jen papez a jeho hosani jsou z obliga. ..)

fajt
5. 2. 2015 21:42

dvorak patri ke zdi a poplatky za tv si zaslouzi minimalne propit – lidi, kteri i dnes dobrovolne caluji za tv ( a pritom maji i holou prdel ) jsou v podstate evolucne marni. ..)

Petrpavel
Petrpavel
5. 2. 2015 22:10

Člověk na chvilku ztratí rozum a poslouchá kousek Událostí komentářů ČT a co se dozví od Takáče : Baťovým (soud zamítl jejich podvodnou žalobu na český stát) „… vilu v roce 47 zabavili komunisti …“ .
Předtím Jílková řve na diskutující : „…ČT je vyvážená, ČT je vyvážená, a vy mi tady nebudete …“.
Jdu počítat do sta! Blil bych.