Do boje proti černému nebezpečí

Přišel mi hromadný mail, který mne vyzýval k boji. Hrne se na nás totiž černé nebezpečí. Vlády nás náhle zradily. Chtějí se nás náhle zbavit a náhle k tomu již našly i řezníky. Máme náhle chránit naši zemi, naše ženy, naše děti, naše hodnoty a náš způsob života. Nevím, kdo je vlastně černý a kdo bílý?

Smečky zbabělých černých útočníků a útočnic ze zálohy napadají a znásilňují v Evropě osamělé bílé ženy. V jednotě je prý náhle síla a jsme již náhle ve válce. Sílu prý najdeš v sýru. Nebo najdeš v síle shnilý, plesnivý a bílý sýr?

Afrika nám vrací úder. Na ten náš jsme si předtím vůbec nijak nestěžovali a dosud vůbec nijak nestěžujeme. Najednou Afriku černým. Najednou s křížkem po funuse máme jít hurá do vlasteneckého a křesťanského boje. Nebo máme jít ke svobodným volbám a zase volit jedno koho, jenom ne sebe.

Při větném rozboru toho agitačního mailu jsem si lámal hlavu nad pojmy „naše země“, „naše ženy“, „naše děti“, „naše vlády“, „naše hodnoty“ atd. Za celý svůj mizerný život jsem si nevšiml, že by něco takového jako „naše“ u nás existovalo. Vždyť nejsme vůbec svoji. Ovšem kromě toho, co se příčí slušným výrazům. Je to asi díky mé špatné povaze. Mohou za to rodiče.

Mladí lidé mají dnes jiné starosti. Žijí ve svobodě, demokracii a blahobytu. O klíčové skupině mládeže, která podprahově ovlivňuje celou populaci lze říci, že její příslušníci se jako děti měly obvykle dobře. Měly nekomplikovaný porod, běžná dětská onemocnění. Neměly vážnější úrazy ani infekční onemocnění. Dětství měly spokojené. Měly dobrý a výborný prospěch na základní škole. Rodiče byli zdraví.

V období puberty v revolučních letech po 1989 nastalo kouření 20-30 cigaret denně, nastala menší trestní stíhání, pití černé kávy. Nemají stálý vztah. Kouří nyní asi 10 fet-jointů denně, hulí marihuanu, dříve ještě více. Berou občas pervitin, heroin, někdy pravidelně i několik let. Trpí schizofrenií, podezřívavostí, absťáky. Nepracují, a pokud ano, tak jen příležitostně, kradou. Půjčují si věci a peníze, dělají dluhy a exekuce. Chlastají ve velkém. Mají problémy se ženskými i s muži. Budoucnost je nejistá. Moc nespí, lítají po nocích. Ztrácejí peníze a doklady. Jezdí zdarma MHD. Občas se je snaží zneužít teploušové, vetešníci v zastavárně kdykoliv.

Občas skončí v nemocnici, na záchytce a psychiatrickém oddělení. Mají bludy, halucinace a občas i dobrou chuť k jídlu. Jsou lucidní, tenzní, unavení a mají toxickou psychózu. Berou Aripriprazol s nežádoucími účinky a Abilify. Náladu mají nic moc, občas bludy a halucinace, psychotické prožitky, paranoiu a deprese. Mají problémy se soustředěním a pamětí, autoagresivními a heteroagresivními tendencemi. Občas jim přidají Mirtazapin, Trazodon a Tisercin. Budoucnost je nejasná. Slyší hlasy. Jsou roztržití. Mají narušené psychomotorické tempo a obsese. Nasadí jim Zopitin a Trittico.

Mají stálé problémy s prací, dluhy na pojistném, na Úřad práce nechtějí, nejsou socky. Přidáme Sertralin. Na noc pomáhá Neurol. Jsou pohublí, strhaní, utahaní, depresivní, nejistí, s psychiatrem spolupracující, s rodiči zásadně nikoliv. Paranoidní schizofrenie. Nasadí se Risperidon, Setralin, Neurol, Abilify, Tisercin. Stav se upravil. Mimo již uvedené léky se nasadí Tramal tobolky.

S milou či milým to ujde, když přinesou peníze. Léky si nestíhají vybrat. Znovu Tramal a Abilify. Občas úraz, a přítelkyně a přátelé je opouštějí. Pořád Tramal, Sertralin, Abilify, Aripiprazol. Na hlasy si zvykají, dluhy splácet nemohou. Neurol a Tramal Retard. Relapsy psychózy, sociální selhávání a neschopnost soustavnějšího vykonávání jakékoliv práce.

Negativní psychotická symptomatologie, vychudnutí emotivity, degradace osobnosti, deteriorace intelektu a paměti, poruchy soustředění a pozornosti. Občas po intoxikaci ztráty vědomí, pomočení a pokálení. Citelné propady nálady. Jsou smutní, bez zájmu o cokoliv, všechno vidí černě. Mají výrazné zhoršení spánku, dlouho usínají, často se budí. Residuální schizofrenie, výrazný postpsychotický defekt, depresivní symptomatologie. Zolpinox.

Rodičům lékaři nepodávají a nepodají u zletilých vůbec žádné informace. Neurol. Suicidální sklony před psychiatry přiznávají nebo negují. Návrat osvědčeného Aripiprazolu. Slyší, co si o nich povídají lidé za stěnou. Občas se vidí s přítelkyní, která je prase, nebo přítelem, který je svině. Spolupráce s pacienty je problematická. Dlouhodobě sociálně selhávají. Kdo?

Přetrvávající intermitentně reziduální symptomy, paranoidně persekuční bludy, verbálně auditivní halu, hlasy komentující a nadávající. Deteriorace intelektu, paměti, zhoršování sociálních schopností, s vrstevníky se nestýkají. Bydlí střídavě u známých, rodičů, opilců a na ulici.

Zubaři i zubařky nevrtají, jenom  rovnou trhají, odmítají se jejich zuby zabývat. Nemají již žádné zuby. Všechno se sere, rodiče je zase vyhodili. Invalidní důchod přiznán, ale nedostávají. Trittico, Abilify, Neurol. Po ulicích shání Tramal. Mají se špatně. Udělali si závislost na morfinu. Berou Vendal a je to v prdeli. Itakem, Aryzalera, Lexaurin.

Schíza se rozjela, hlasy, haly, klasiky, relaps jako prase. Dál to nejde. Chtějí po nich penále z VZP. Už to tady není k žití v tomhle státě. Aryzalera, Lexurin, Aripiprazole. Masivní paranoidně persekuční bludná produkce, post psychotické deprese. Bludy nesvěřují. Stupeň postižení schopností soustavné výdělečné činnosti v důsledku základního onemocnění nadále velmi těžký. Schopnost vojenské základní služby naprosto vyloučena.

Tak takto se staráme o sebe, své občany, své děti a o svoji budoucnost. Tak to jsou ty naše hodnoty a onen náš způsob života, který s nasazením života druhých chráníme a hodláme chránit. Takové jednotě proti černému, žlutému, modrému, hnědému, rudému a jinému nebezpečí nelze odolat. Tak toto jsou naše děti. Toto jsme my. Toto je naše země.

Tak toto snad vyřeší volby? Stejně tak úspěšně jako celých 28 let a předtím mnohem lépe 40 let? Co s tím budeme dělat? Hádejte. Odpověď není nijak obtížná. Máte ji v sobě, ve střevech. Všichni se proti vám obrátí, když s tím budete chtít něco radikálně pozitivního udělat. Postaví se proti vám vaše děti, vaše ženy, vaši přátelé, vaši politikové, vaši odborníci, vaši lékaři, vaše média, vaše vláda, vaše země, vaši Evropani, vaši spojenci, vaše hodnoty, váš způsob života…i váš bůh. A vůbec je nikoho nebude zajímat, že by to mohlo být dobré, zejména pro ně samotné.

Najednou Afrika Africe, Asie Asii, Amerika Americe a Češi Čechům. Jenom tu vlastní Bílou nemoc, která způsobila a nadále působí všechna ta kvasící zvěrstva lezoucí ze všech koutů a děr, nechceme vůbec nijak vidět.

Doporučuji na to blouznění Aripriprazol, Trittico, Abilify, Neurol, Itakem, Aryzaleru, Lexaurin, Vendal, Tramal, Zolpinox, Tisercin, Sertralin a jiná svinstva. Také autoagresivní a heteroagresivní tendence nejsou vůbec nijak špatné.

K článku byl použit malý výtah z patnáctistránkové lékařské zprávy, která byla nalezená s několika použitými injekčními stříkačkami, dvěma prohnutými opálenými lžičkami, třemi psími výkaly, jedním zeleným hlenem a kupou vajglů a odpadků v parku, hned vedle dětského hřiště. Takových lékařských zpráv jsou v této krásné zemi desetitisíce, statisíce, možná i více.

Kde domov můj?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fantomas
19. 4. 2017 15:14

A zase bude klid. Prostředí nereaguje. Strach , nevěří , blbost , u nás , nestraš magore , to nechci slyšet , s tím nás neotravuj , to by náš kluk neudělal. Politici jsou kolaboranti ? Všichni to ví a ti co to neví to nechtějí slyšet. Kdo nebere 100tis. není člověk. Strkáme hlavu do písku. Vítejte migranti , třeba se někdo probere.
Fantomas.

J. W.
J. W.
19. 4. 2017 15:56

Pane Tomáš, když jsem četl tu lékařskou zprávu, tak jsem zjistil, že lékař je větší cvok, než ten pacient. Dalo mi asi hodinu práce, než jsem z jeho projev upravil do trochu srozumitelné podoby a přitom zachoval trochu jeho styl. O „kudle“ hluboko zabodnuté v zádech (zničené mládeži) nechtějí ti staří páprdové, hrdinní hňupové a vážení rozumbradové ani slyšet. Budou se divit, až je skolí všechny ty „jejich“ děti, ženy, hodnoty a nejapné názory. Všemu co se týká světové a tuzemské politiky tak dobře rozumí, ale o bahně „naší“ zemi, ve kterém jsou namočení v až po uši, neví a… Číst vice »

zart
zart
19. 4. 2017 16:09

Ti ubožáci by chtěli bojovat proti Američanům, Rusům, Teroristům, Marťanům a bůhvíkomu, ale nedokáží si ani vybojovat, aby v ZŠ nebyly reklamy a automaty na kolu, na jedovatou upoutávku pro další životní narkoprogram.

Dolmen
Dolmen
19. 4. 2017 17:05

Když o tomhle s někým začnu, tak se mám jít s takovými kecy vy…rat, protože to každý ví. Jsem debil, dementní chytrolín, vykládám lidem o něčem, co přece každý ví. KAŽDÝ TO VÍ!!! A potom výpad – tak co s tím uděláš blbče, když jsi tak chytrej? Snažím se vysvětlovat, na čem by se dalo alespoň trochu zapracovat. Ale ne! Vykládáš blbosti demente, mluvíš jak nějakej zasr…. komanč, s tím se přece nedá dělat nic! Proč? Protože máme svobodu a demokracii. A to tady nebyla řeč o ještě „hodnotnějších“ evropských hodnotách, které se k nám opět plíživě vrací.

brankoslav
brankoslav
19. 4. 2017 17:37

Kurva, vo čem je ten výron?
Že Vašekovo smradi jsou fetky, či co?
No nic, někdy příště.

zart
zart
19. 4. 2017 19:46

Jestli sem to pochopil, tak je to votom, že sme všici nasra.ku a už jen zbývá nás dorazit nebo levněji, nechat nás dochcípat v sračvodě a demorkracii. Otázka není, co s tím stínem udělat, ale co udělat se sebou (ošidný to výraz), s tím výronem, blbcem atd., co trpí (správně) auto/heterodestrukcí. Mezi perníkem a knedlíkem není vůbec žádný velký rozdíl. Knedlík pouze pěchuje sajrajt, který perník provalí. Většina televizních obyčanů je na tom mnohem hůře než perníkáři.

idiotronic
19. 4. 2017 22:27

O téhle problematice se mluví méně, než o konci mayského kalendáře nebo uspořádání planet do jedné přímky. Ačkoli jmenované události jsou nevinné, zatímco distribuce rizik je zlatý důl. který ještě nebyl dotěžen. Jedno riziko, kdy se projeví osoby, jejichž stylizovaný chorobopis JW zveřejnil, je výpadek energie. Tam, kde je výpadek běžnější, už mají jednoslovný výraz – blackout. Možný průběh s využitím klinické zkušenosti se soudobou populací uvádí autor na http://www.petr-kubac-blog.cz v rubrice ,,fetujeme vědecky“ a přidává následující seznam potencionálně nebezpečných závislých a jejich podíl v populaci: 40 % kuřáci 10% sociálně dekompenzovaní alkoholici 20% alkoholici, kteří se teprve projeví (ještě… Číst vice »

J. W.
J. W.
20. 4. 2017 5:39

Idiotronicovi díky za fundovaný příspěvek. Za odměnu trochu rozklíčuji téma: Ve válce ničíme hlavní bojovou sílu nepřítele (v moderní válce, vlastní obyvatelstvo). Tou nejsou staré báby a dědkové, ani mladé ženy (tzv. civilní obyvatelstvo), kteří se proti žádnému režimu pochopitelně nepostaví, ale mladí mužové. V technickém 20. století likvidace této dynamické síly zajistila hlavně jatka dvou světových válek, v 21. digitálním století stačí její debilizace a demobilizace pomocí IT a drog (kouření, alkohol, narkotika) a pochopitelně neustálé řvaní o svobodě (pudů), demokracie (pudů) a ekonomice trvale udržitelného růstu (pudů). A masakrovaní si to navíc náramně chválí. Je to přece lepší… Číst vice »

J. W.
J. W.
20. 4. 2017 5:43

brankoslav napsal

Kurva, vo čem je ten výron?
Že Vašekovo smradi jsou fetky, či co?
No nic, někdy příště.

Vakur, votobě ronevý. Máš to dávno v sobě. No nic, někdy příště.

zart
zart
20. 4. 2017 5:52

Tady se podívejte, co „naše“ ženy vychovávající z dětí sajrajt pro ekonomiku svorně odsuzují: http://www.youtube.com/watch?v=z4HBNFnxJYw

J. W.
J. W.
20. 4. 2017 7:13

Na žádost jednoho čtenáře ještě odpovím na hlavní otázku článku: Kde domov můj? K tomu existuje toto velice jednoduché zadání: Uvědomujte si tělo, sílu a mysl. Nezáleží na tom, za jak dlouho se vytrvalou snahou dopracujete podstatného výsledku, někdo hned, někdo za 20, jiný za 2000 let. O ničem jiném to v pekle není. Neopášeš-li se sám, opásá tě peklo.

Aleš
Aleš
20. 4. 2017 20:54

zarte: Co když pan Letko má zcela pravdu, naše vystoupení z NATO může mít zásadní vliv na odstranění reklam na narkoprogram, odstranění orwellovských předpisů a obludností evropské komise a eu vůbec. Já si myslím, že naše vnitřní změna bez té vnější k ničemu nebude. A nemyslím si, že by naše vystoupení k ničemu nebylo. Proč myslíte, že je tendence nabalovat další členy NATO? Jen tak ze srandy králíkům, jen kvůli provokacím např. vůči Rusku? Vystoupení z NATO by byl čin mnohem významější, než si myslíte. O nás bez nich.

Kropac
Kropac
21. 4. 2017 7:51

Tak, a je vymalováno. Rozpis co všechno je zprzněné, jak to všichni vědí, kdo všechno je pitomec, něco z bible i reinkarnace. Kdo to uklidí? Lenin by přepracoval svoje „Co dělat.“ Ale ten není. Snad pomůže žluté nebezpečí, Dr. Zheng z Říše Středu. Jinak to bude muset všechno vyšumět samo. S tím, jak jsme si pěkně pokecali o své světle černé budoucnosti. Smrt fetování, kouření, psím hovínkům, mlaďochům a politikům!

zart
zart
21. 4. 2017 8:08

Aleš napsal zarte: Co když pan Letko má zcela pravdu, naše vystoupení z NATO může mít zásadní vliv na odstranění reklam na narkoprogram, odstranění orwellovských předpisů a obludností evropské komise a eu vůbec. Já si myslím, že naše vnitřní změna bez té vnější k ničemu nebude. A nemyslím si, že by naše vystoupení k ničemu nebylo. Proč myslíte, že je tendence nabalovat další členy NATO? Jen tak ze srandy králíkům, jen kvůli provokacím např. vůči Rusku? Vystoupení z NATO by byl čin mnohem významější, než si myslíte. O nás bez nich. Dotaz asi k jinému článku. Jak jste přišel na… Číst vice »

zart
zart
21. 4. 2017 8:12

Kropac napsal Tak, a je vymalováno. Rozpis co všechno je zprzněné, jak to všichni vědí, kdo všechno je pitomec, něco z bible i reinkarnace. Kdo to uklidí? Lenin by přepracoval svoje „Co dělat.“ Ale ten není. Snad pomůže žluté nebezpečí, Dr. Zheng z Říše Středu. Jinak to bude muset všechno vyšumět samo. S tím, jak jsme si pěkně pokecali o své světle černé budoucnosti. Smrt fetování, kouření, psím hovínkům, mlaďochům a politikům! Je to ještě horší. Lenin je k ničemu, neboť ví, že s maloburžoazií nelze vůbec nic dělat, že se lepí jako naříkavé bláto na vládnoucí třídu, jakoukoliv. To… Číst vice »

fantomas
21. 4. 2017 13:52

Oni mnohem raději to peklo. Není pro ně tak zlé jako nějaký Waschek.

J. W.
J. W.
21. 4. 2017 15:28

fantomas napsal

Oni mnohem raději to peklo. Není pro ně tak zlé jako nějaký Waschek.

Máte pravdu. Je to nějaký idiot, který by jenom šikanoval lidi a nutil je třeba dělat kliky. Myslím ty kliky u dveří. Fan Tomáši, máte kliku (něm. Glück-u).