Dostatečně všeobecná teorie řízení: Cui bono?

Mnozí na DVTR (Dostatočne všeobecnú teórii riadenia) reagovali, aniž by si ji přečetli. Já jsem si dal práci a pečlivě ji pročetl – a přesto mnohé nevím.

DVTR není jediná metoda řízení – i na tom pitomém Západě jsou metody managementu rozpracovávány podobně pečlivě. Ale zde je prodávána s velikou reklamou a „kočičí prackou“, o které se pořád zmiňuje. Je totiž spojena s naprostým odmítáním sexuality. Pokud ji někdo přijme i s tím, nebude takovému frustrovanému jedinci fungovat – bude se moci účastnit řízení méně, než kdyby se sexu nevzdal a používal jakékoli jiné metody, nebo se i prostě snažil jen tak bez metody. A vzhledem k tomu, jak už sexuální kontrarevoluce pokročila, jak jsou lidé zblblí a jak snadno se sexuality vzdávají, dá se čekat, že tento reklamní tah může mít úspěch, a lidé ji budou přijímat i s tímto červem.

Jinak samozřejmě netřeba vyhazovat vaničku. Myslím, že metoda je použitelná. Jen je třeba vědět, že vzdání se sexuality není (jejich slovy) 5. stupněm vývoje psychiky, lidským typem psychiky, normou pro člověka, kdy převládá Boží vedení v rámci prozřetelnosti, ale pouze 2. stupněm, typem psychiky biorobota, zombieho, programovaného „kulturou“. A, jak píší, pokud tito zombie získají početní převahu, vnitrospolečenská moc patří démonům.

DVTR se tváří jako otevřená, říká, jak ji můžeme sami zdokonalovat, upravovat pro své potřeby. Otázkou je, nakolik to její tvůrci myslí upřímně.

Pokud ji chceme použít, je tedy třeba je chytit za slovo, které je, obávám se, myšleno asi stejně vážně, jako když vám jehovisté nebo mormoni říkají, že si s vámi chtějí povídat o víře. – Ve skutečnosti chtějí povídat jenom oni, a nic z toho, co řeknete, neposlouchají, a pořád si vedou svou.

Je tu nabízeno zadarmo něco, co má nejspíš širší použití než knihy, které můžete zadarmo dostat od různých církví, a podobně, jako se nemusíte cítit zavázáni za ty, nechávat se pokřtít a platit desátky, nemusíte se cítit zavázáni ani zde a nemusíte přijmout podivnou ideologii skrytou za DVTR. V podstatě vám nabízejí zbraň s tím, že ji máte sami znehodnotit, což ale nemusíte udělat, i když se vás snaží do toho vmanipulovat.

Ideologie za DVTR je tak podivná, že když jsem se s ní před několika lety setkal, prohlásil jsem, že spíš než za slovanský védismus, za který se vydává, bych ji, podle naprostého odmítání sexuality, považoval za ukrajinský fašismus (bylo to ještě v době hodně před Majdanem). Neboť, jak z historie víme, Slované sex neodmítali – naopak – a jeho odmítání je typické právě pro fašismus.

Navíc je to ideologie zcela si protiřečící – na jednu stranu zcela zakazuje sex, a na druhou stranu jedním dechem za zasvěcence slovanského védismu prohlašuje Rasputina.

Některé rysy DVTR mi připadají jako vyloženě marketingové a sektářské. Je sice zadarmo, ale psána hodně (a patrně zbytečně) nesrozumitelně, abyste si ji, když už jste si s tím dali tolik práce, o to víc vážili a byli ochotni s ní přijmout i něco jiného. Text mi navíc přijde jako zprvu velmi těžký, a v další části snadnější – patrně ve snaze zalichotit egu: „Ó, jak jsem dobrý!“

Podobně, jako v případě jehovistů a mormonů, kteří vám také neřeknou, že zcela zavrhují sex, na prvních schůzkách, ale až, když si myslí, že vás dostatečně zpracovali, je zákaz sexuality v DVTR až v dodatku – máte se k němu dostat při doporučené rychlosti četby (vzhledem k obtížnosti textu) až za zhruba čtyřicet dní. Počítá se s tím, že hodně lidí pak už „nechce couvnout“?

A tak nevím – je za DVTR snaha zabránit všem lidem na účasti na řízení, nebo jenom některým?

…Počítá se s tím, že DVTR stejně nebude nikomu k ničemu, nebo má být jen pro ty, co si dokážou opravit chyby, které se na ni vážou, a zároveň má sloužit k odstranění těch, kteří to nedokážou, z procesu řízení?

Proč byla vybrána tak složitá (respektive složitě popisovaná) metoda o osmi krocích? Těm, co se vzdají sexu, by přece stačila i jednodušší metoda – třeba cyklus 4D (discover, dream, design, deliver) o čtyřech krocích.

Aby si sexuálně frustrovaní jedinci, kterým samozřejmě nebude fungovat, mysleli, že jim nefunguje proto, že ji špatně pochopili?

Proto, aby obtížnost textu odváděla pozornost lidí, aby nepřišli na to, jaký podraz se na ně chystá? (Něco jako v případě oněch podvodných firem v devadesátých letech, které lidem nabízely možnost vydělat si pěstováním smradlavých plísní nebo žížal? – Smrad a hnus také sloužily k odpoutání pozornosti, a lidé, kteří zaplatili astronomické částky za „sadbu či za „násadu“, a žili pak v bytě plném smradlavých kýblů nebo beden plných žížal, si ani nevšimli signálů naznačujících, že se firma chystá zmizet a slíbené peníze jim nevyplatí.)

Má snad skutečně sloužit těm, kteří si to dokážou přebrat? Ti, kteří klesnou vlivem její zvrácené ideologie na 2. stupeň vývoje psychiky (a stali se zombiemi), se ale stávají nepoužitelnými pro 2. etapu plné funkce řízení – šíření stereotypů rozpoznávání problémů ve společnosti (a tím získání podpory lidí), která je pro plnou funkci řízení patrně klíčová, a jakýkoli pokus o řízení pak může být ohrožen.

Uvědomují si šiřitelé této ideologie, jakému smrtelnému nebezpečí vystavují například český národ – ve kterém už dnes jsou tací, kteří se pod vlivem „slovanských véd“ zřekli své sexuality? Národ, ve kterém už zanikla v podstatě veškerá komunikace mezi lidmi, protože prakticky žádná komunikace už dnes k sexu nevede. …Není otázkou, jestli národ, který se vzdá své sexuality, může přežít. Na tu je odpověď NE. Otázkou je, jestli, pokud k tomu dojde, je to ještě vratné.

Uvědomují si, že potlačením sexuality dosáhnou přesně toho, co nazývají stavem neudržitelným z hlediska předvídatelnosti, tedy stavu, který z hlediska DVTR není možné řídit? Že v takové společnosti bude stále narůstat násilí, které se nakonec projeví nekontrolovatelným způsobem?

Uvědomují si, že sex není žádným „rozmnožovacím pudem“ – nic takového v přírodě neexistuje – ale v podstatě se kryje s pudem sebezáchovy, jehož plošné odstranění ze společnosti asi vůbec není dobrý nápad?

…Neznám poměr těch, které s DVTR spojená ideologie vyřadí z procesu řízení, těch, kteří to celé zavrhnou, a těch, kteří si to dokážou přebrat.

A navíc bych po takové antisexuální palbě místo otázky „Cui bono?“ spíš zvolal: „Oui! Bonobo!“

12. května 2015 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
180 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
12. 5. 2015 13:01

Kristekane, copak jste to četl? Asi to opravdu nebylo to samé, co já. Vzhledem k tomu, jak jste zanořen do tématu vévodícího vašemu článku bych řekla, že jste zralý k návštěvě sexuologa, či nevěstince?
V koncepci není ani slovo o tom, že byste měl snad vzdát toho vašeho sexu, jenom že by bylo dobré nemyslet kalhotami, ale hlavou. Když to shrnu.

Winston Smith
Winston Smith
12. 5. 2015 13:20

Pane Kristku

To, ze něčemu nerozumim lze napsat mnohem méně slovy. Tak rozsáhlý opis tohoto prostého faktu jen ukrajuje ostatním drahocenný čas. To nebyl záměr, ze ne ?

merlin
merlin
12. 5. 2015 14:50

Winston Smith napsal

Pane Kristku

To, ze něčemu nerozumimlze napsat mnohem méně slovy. Tak rozsáhlý opis tohoto prostého faktu jen ukrajuje ostatním drahocenný čas. To nebyl záměr, ze ne ?

A já jsem si lámala hlavu, jak slušně vyjádřit určitý intuitivní odpor k všeobecnému obdivu k této teorii a neurazit. :-)

peter.
12. 5. 2015 14:55

http://cs.ynterview.com/rozhovory/valerij-v-pjakin-eurasijsky-a-atlanticky-globalni-prediktor
Len sa čudujem,že po tejto téme ešte neskočil Dan Brown.

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 15:17

peter. napsal

http://cs.ynterview.com/rozhovory/valerij-v-pjakin-eurasijsky-a-atlanticky-globalni-prediktor
Len sa čudujem,že po tejto téme ešte neskočil Dan Brown.

Doufejme, že se nenechá zmást komentáři pod článkem, jako někdo.

merlin
merlin
12. 5. 2015 15:20

Hustý.:-) Asi raději půjdu na dlouhou procházku se zvířata a cestou to rozebereme s liškou.

peter.
12. 5. 2015 15:21

Tu sa možno dočítať,prečo GP podporil výrobu piva v stredovekých Čechách.Nešlo ani tak o pivo,ako o chmeľový extrakt v pive.Obsahuje estrogény ktoré potlačujú libido.Úžasné!

merlin
merlin
12. 5. 2015 15:23

Neználek napsal
Doufejme, že se nenechá zmást komentáři pod článkem, jako někdo.

No já nevím, mě teda komentáře pod článkem rozhodně nezmátly, kdo by si ještě po přečtení takové kraviny k tomu četl koment?

merlin
merlin
12. 5. 2015 15:27

peter. napsal

Tu sa možno dočítať,prečo GP podporil výrobu piva v stredovekých Čechách.Nešlo ani tak o pivo,ako o chmeľový extrakt v pive.Obsahuje estrogény ktoré potlačujú libido.Úžasné!

Máte ještě další takové? Když je člověku smutno, někdy potřebuje rozesmát, že bych něco uložila na časy plné deprese, skepse a pocitů odcizení :-). Jéžíš, kde jste to vyhrabal?

peter.
12. 5. 2015 15:55

merlin napsal
Máte ještě další takové?Když je člověku smutno, někdy potřebuje rozesmát, že bych něco uložila na časy plné deprese, skepse a pocitů odcizení :-). Jéžíš, kdejste to vyhrabal?

p.Merlin : rRozhodol som sa,že budem venovať pozornosť radšej iným témam.Takým,zo života.A aj keď mám sotva 64 rokov,veľmi sa mi páči tento článok :
https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2015/05/10/staroba/

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 15:56

merlin napsal
No já nevím, mě teda komentáře pod článkem rozhodně nezmátly, kdo by siještě po přečtení takové kraviny k tomu četl koment?

Vždyť jsem také nemluvil na vás.

peter.
12. 5. 2015 15:56

peter. napsal

Tu sa možno dočítať,prečo GP podporil výrobu piva v stredovekých Čechách.Nešlo ani tak o pivo,ako o chmeľový extrakt v pive.Obsahuje estrogény ktoré potlačujú libido.Úžasné!

http://leva-net.webnode.cz/products/globalny-prediktor-parazit-gpp-/

PPK
PPK
12. 5. 2015 16:17

Zadají-li se do vyhledávače Googlu slova DVTR a KSB jak ve zkratkách tak i v jejich slovně rozvinutých významových modifikacích a to dokonce i v kterékoliv z kapitol těchto textů nauk DVTR a KSB na internetu – a k tomu se přidá slovo NEZAMĚSTNANOST či jeho slovní základ nebo dokonce jen slovo „zaměstnanec“ a to česky i slovensky, tak o řešení nezaměstnanosti se tam nenajde NIC. Přesněji řečeno, výsledků je sice 56 tisíc, ale už u prvního výsledku je napsáno: Chybí: nezaměstnanost. Musím proto již po x-té konstatovat, že s vysokou pravděpodobností tato ideologie slovo „nezaměstnanost“ vůbec NEZNÁ, ergo neví… Číst vice »

peter1.
peter1.
12. 5. 2015 16:19

Prostredie sa cez nás, naše vedomie, našu skúsenosť a hodnotavý rebríček, láme. Článok to vôbec neskrýva – je váš.
Sexualita, je predmetom zájmu všetkých náboženstiev, ideológií, svetonázorov i bytia nás všetkých. Dejinami zaznamenané skúsenosti sú viac ako bohaté, – nadhľad je vzácni – nedokázal sa k nemu priblížiť ani Freud, napriek úpenlivej snahe – človeka nenašiel. Islám, Judaizmus, Kresťanstvo, Budhizmus, …… disponujú obrovskou skúsenosťou, žitých ľudských životov, s jasne prevažujúcim tabu – otázku prečo? si dajte, až ked odhalíte zámer, cieľ, ktorý tím bol sledovaný v minulosti a čo sa deje dnes.

peter.
12. 5. 2015 16:33

peter1. napsal
Článok to vôbec neskrýva – je váš.

A koho prosím máte na mysli?

peter.
12. 5. 2015 16:36

Neználek napsal
Vždyť jsem také nemluvil na vás.

Vám som dal odkaz na štúdium slovansko – árijských véd a na prácu p G.Sidorova.Dozvedeli by ste sa neuveriteľné veci.Pravda,museli by ste použiť pri tom aj hlavu.Váš nick vás vystihuje.

Alena
Alena
12. 5. 2015 16:49

PPK napsal Zadají-li se do vyhledávače Googlu slova DVTR a KSB jak ve zkratkách tak i v jejich slovně rozvinutých významových modifikacích a to dokonce i v kterékoliv z kapitol těchto textů nauk DVTR a KSB na internetu – a k tomu se přidá slovo NEZAMĚSTNANOST či jeho slovní základ nebo dokonce jen slovo „zaměstnanec“ a to česky i slovensky, tak o řešení nezaměstnanosti se tam nenajde NIC. Přesněji řečeno, výsledků je sice 56 tisíc, ale už u prvního výsledku je napsáno: Chybí: nezaměstnanost. Musím proto již po x-té konstatovat, že s vysokou pravděpodobností tato ideologie slovo „nezaměstnanost“ vůbec NEZNÁ,… Číst vice »

Hox
Hox
12. 5. 2015 16:59

PPK: jak ste došel k tomu, že výsledek google dotazu „KSB DVTR nezaměstnanost“ je nějak relevantní? Co vyvozujete na základě výsledku dotazu „Marx Kapitál vakcína-proti-aids“? („missing: Marx Kapitál“)

Hox
Hox
12. 5. 2015 17:03

PPK napsal Zadají-li se do vyhledávače Googlu slova DVTR a KSB jak ve zkratkách tak i v jejich slovně rozvinutých významových modifikacích a to dokonce i v kterékoliv z kapitol těchto textů nauk DVTR a KSB na internetu – a k tomu se přidá slovo NEZAMĚSTNANOST či jeho slovní základ nebo dokonce jen slovo „zaměstnanec“ a to česky i slovensky, tak o řešení nezaměstnanosti se tam nenajde NIC. Přesněji řečeno, výsledků je sice 56 tisíc, ale už u prvního výsledku je napsáno: Chybí: nezaměstnanost. Musím proto již po x-té konstatovat, že s vysokou pravděpodobností tato ideologie slovo „nezaměstnanost“ vůbec NEZNÁ,… Číst vice »

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 17:03

peter. napsal
Vám som dal odkaz na štúdium slovansko – árijských véd a na prácu p G.Sidorova.Dozvedeli by ste sa neuveriteľné veci.Pravda,museli by ste použiť pri tom aj hlavu.Váš nick vás vystihuje.

A ty jsou součástí DVTR?

peter.
12. 5. 2015 17:14

Neználek napsal
A ty jsou součástí DVTR?

Študovať Neználek,študovať a určite na to prídete !

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 17:43

Tak jsem zatím přišel na tohle

peter. napsal
Nemusí to byť súčasťou priamo KOB a DOTu,napokon ma je do toho

a to mi stačilo.

PPK
PPK
12. 5. 2015 17:44

Alena napsal
nezaměstnanost- otázka 14
http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-globalizace-odpovida-michail-viktorovic-velicko-/

Tam se od Velička nedozvídáme nic víc, než že je potřeba plánované hospodářství, což je známo už přes stovku let z marxismu a to každý ví, koho to zajímá. Ale: Jak chce plánované hospodářství DVTR a KSB systémově zavést, to nám pan Veličko tají. Že by to nevěděl?

– počty výsledků byly uvedeny pro ilustraci. Nicméně úsměvné je, že jste mlčky přešel fakt, že už v prvním odkazu právě to slovo „nezaměstnanost“ chybí, ačkoliv jsem již právě toto výslovně napsal. Čtěte pozorně a sledujte kontext.

peter1.
peter1.
12. 5. 2015 18:04

peter. napsal
A koho prosím máte na mysli?

Mám na mysli autorové vedomie, cez ktoré sa láme, otvorená „teória“ Dtrv, na uzavretú a podľa neho, nedostatočnú.
(apelujem na autora hodnotenia)

Hox
Hox
12. 5. 2015 18:11

: Tak znovu. Můžete mi laskavě jasně a logicky, jako dítěti, vysvětlit, jakou relevanci mají intepretace odpovědí google k meritu věci?
@“počty výsledků byly uvedeny pro ilustraci“ – čeho?
ps. u dotazu „Marx Kapitál Pussy“ výsledky také nemají chybějící kontext. Chápete, co tím chci ilustrovat?

Jak víte, že Veličko nezná odpovědi nebo že je tají? Jak víte, že to není v jedné z knih kolektivu VP SSSR? (pro informaci: je). Proč si myslíte, že by ve formátu interview měla být detailní analýza a navržení řešení?

peter.
12. 5. 2015 18:13

Neználek napsal

Tak jsem zatím přišel na tohle

peter. napsal
Nemusí to byť súčasťou priamo KOB a DOTu,napokon ma je do toho

a to mi stačilo.

No. Vám ako vidno stačí ozaj málo.Významovo výraz „nemusí“znamená,že „môže“. A už ma prosím neotravujte,lebo ja sem chodím so snahou diskutovať a polemikám sa pokiaľ je to možné snažím vyhýbať.

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 18:16

PPK napsal
Tam se od Velička nedozvídáme nic víc, než že je potřeba plánované hospodářství, což je známo už přes stovku let z marxismu a to každý ví, koho to zajímá. Ale: Jak chce plánované hospodářství DVTR a KSB systémově zavést, to nám pan Veličko tají. Že by to nevěděl?

Sám si odporujete. Když je to známo z marxismu, tak proč by se tím měl zabývat?

merlin
merlin
12. 5. 2015 18:28

peter. napsal
p.Merlin : rRozhodol som sa,že budem venovať pozornosťradšej iným témam.Takým,zo života.A aj keď mám sotva 64 rokov,veľmi sa mi páči tento článok :
https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2015/05/10/staroba/

závidím mu tu vyrovnanost, doufám, že taky někdy dospěju

merlin
merlin
12. 5. 2015 18:30

Neználek napsal
Vždyť jsem také nemluvil na vás.

tak to se omlouvám. Už mlčím. Ono taky co k tomu jiného zbývá :-)

PPK
PPK
12. 5. 2015 18:46

Hox napsal
Jak víte, že to není v jedné z knih kolektivu VP SSSR? (pro informaci: je)

Kde?

Hox
Hox
12. 5. 2015 19:03

PPK napsal
Kde?

http://dotu.ru/

peter.
12. 5. 2015 19:06

merlin napsal
závidím mu tu vyrovnanost, doufám, že taky někdy dospěju

Viete p.Merlin,nejako sa ma to dotklo a zároveň zbavilo podvedomého strachu z toho,čoho kontúry už vidím pred sebou ako veľmi blízku nevyhnutnosť.Ten chlap má obrovskú pravdu a dáva ľuďom chuť do života.

mirror
mirror
12. 5. 2015 19:42

Mám tomu rozumět tak, že OM se chystá ovládnout obskurní sekta?

Sio
Sio
12. 5. 2015 19:53

@PPK: Zabývá se nezaměstnaností. A co se vám na tom nelíbí? “ Ve světě se ve spojení s krizí objevuje stále více nezaměstnaných. Jak by státy měly správně postupovat? Je možné je začít učit správně žít v dnešním světě, jako třeba učit chápání a budování spolupráce atd., jako ve své době učili v SSSR všechny nezávisle na věku? Mělo by se to dělat a pokud ano, jakým způsobem? — Nezaměstnaní a růst jejich počtu není projevem krize. Je to jednou ze systémových vlastností liberálně-tržního ekonomického modelu – produkce ekonomicky zbytečných obyvatel, kteří jsou určeni ke zničení. A různé státy a… Číst vice »

Sio
Sio
12. 5. 2015 19:58

:-)))) Nic víc k tomu nechci, ba ani nelze říci. A některé komenty jsou taky výživné. Trochu mě i děsí.

Neználek
Neználek
12. 5. 2015 19:59

mirror napsal

Mám tomu rozumět tak, že OM se chystá ovládnout obskurní sekta?

Snažíme se tomu zabránit. Jeden už to vzdal. Ale čert nikdy nespí.

abx
abx
12. 5. 2015 20:11

v teorii VTBNYHRTYXWS sa tvrdi, ze vacsina ludi chodi diskutovat nie preto, aby sa dozvedela nieco nove, ale aby sa utvrdili v tom svojom nazore (nenovom), ktory maju. z toho by sa dokonca mohol odvodit aj kvantifikator, podla ktoreho by sa dala posudzovat kvalita diskusie. KSB nie je dane z neba, diskusia na tuto temu nie je ziadne kacirstvo. mudri ludia maju tendenciu k pochybnostiam, ku skepse, treba byt preto ohladuplni k pochybovacom…

Magnus Maximus
Magnus Maximus
12. 5. 2015 20:30

Sio opět dobrý komentář. Jen nevím jak dlouhodobě nezaměstnaný se oddává hédonismu. Na to nebude mít prostředky. Dále proč se bojíte používat termín kapitalismus ? Liberálně-tržní ekonomický model … To je pěkná slátanina. Prostě surový kapitalismus. Tržní … Co to jako je ? To je jako například válku nazývat misí či operací apod. To pak zakrývá pravou podstatu. Ale jinak dobrý.

Sio
Sio
12. 5. 2015 20:44

@Magnus: Omlouvám se, vypadla mi uzavírací uvozovka. Je to jen citace odsud:
http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-globalizace-odpovida-michail-viktorovic-velicko-/
nevešla mi tam celá. Slovo „hédonický – zaměřený na příjemnosti a požitky života, vyhýbající se aktivně nepříjemnostem; rozkošnický“ asi na pasivitu, chlast, drogy a pokleslá zábava nezaměstaných moc nesedí, to je fakt. Řek bych spíše rezignace.
Jinak kapitalismus může mít různé formy ekonomiky, tržně ekonomický model je jedna z nich, alespoň to tak chápu. U Rusů je spojený s Jelcinovou epochou a silně zdiskreditovaný.

hudryper
hudryper
12. 5. 2015 21:06

Možná by bylo dobré položit si otázku,jestli argumentace pana Pjakina je natolik přesvědčivá,aby se člověk zabýval zjišťováním a osvojováním nových pojmů pro jejich staré nositele. Nemám žádnou pochybnost o tom,že přesvědčováním ruských a hlavně přemýšlejících posluchačů o hluboké vědeckosti všeho,co činí Vladimír Vladimírovič má smysl a je cenným příspěvkem k udržování podpory Putinovi a jeho politice doma i v zahraničí. Mají totiž evidentně nepříjemné potíže s ruskými vlastenci,kteří vědí,že by na Ukrajině byli schopni ve dvou dnech „udělat pořádek“ a ne a ne pochopit,proč už před rokem nevzali Mariopol,neotevřeli suchputnuju svjaz s Krymom a proč pořád couvá před každou provokací,která… Číst vice »

mirror
mirror
12. 5. 2015 21:08

Sio napsal
Je to jen citace odsud:
http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-globalizace-odpovida-michail-viktorovic-velicko-/
nevešla mi tam celá.

Kdo Sio ručí za vase stránky leva-net? Je na nich jen anonymní emailová adresa hox55@seznam.cz. Také webovské stránky anonyma by měly přiznat příslušnost k nějaké straně, hnutí nebo spolku.

peter.
12. 5. 2015 21:10

mirror napsal
Kdo Sio ručí za vase stránky leva-net? Je na nich jen anonymní emailová adresa hox55@seznam.cz. Také webovské stránky anonyma by měly přiznat příslušnostk nějaké straně, hnutí nebo spolku.

Čítal som na jednom slovenskom webe,že majiteľom je Hox.

mirror
mirror
12. 5. 2015 21:23

peter. napsal
Čítal som na jednom slovenskom webe,že majiteľom je Hox.

O Hoxe nejde. Může to být skutečné jméno nebo přezdívka. Jde o to, ke které straně se hlásí, tj. jak silný tým za nim je?

Sio
Sio
12. 5. 2015 21:30

mirror napsal Kdo Sio ručí za vase stránky leva-net? Je na nich jen anonymní emailová adresa hox55@seznam.cz. Také webovské stránky anonyma by měly přiznat příslušnostk nějaké straně, hnutí nebo spolku. Mirrore, nemám obav. Skepse je jedním z mých hlavních přístupů k informacím. Dokonce i k těm od Marxe, což vás možná naštve. Ale možná ne, kdysi jste přiznal, že jste toho moc z marxismu nečetl. Třeba jste to považoval také za „málo zaručené“? Na druhé straně, ten, kdo se z neurčitých obav uzavře všemu neznámému a příjme nějaké věčné pravdy, stává se vědecky impotentním, to jistě víte. Takže zkoumám, bádám,… Číst vice »

Sio
Sio
12. 5. 2015 21:33

Ale ano, hox tam nemá odkaz na oroginál, ze kterého čerpal, aspoň jsem ho nenašel.

mirror
mirror
12. 5. 2015 21:33

OM publikuje rozhovory Pjakina a Velička. Jejich diskuzní figura má formát Učitel-Žák. Známe ji od smluvního diskutéra Bimba z lávky. Žák se ptá a učitel odpovídá. Všichni víme o nepřesnosti týkající se Česka a překvapení ohledně Žujkova, z rozhovoru Pjakina. Stejně jako u Hoxe by bylo dobré vědět, kdo za nimi stojí? Oba anonymní nejsou na rozdíl od Hoxe. Někdo z Ruska by o nich mohl něco napsat.

Občas se objeví poslanec dumy se vzhledem a řečí, které jsou podobné herci Náhlovskému. Ten brojí proti páté koloně.

Mi se líbí více diskuzní pořady jako speciální korespondent a další.

mirror
mirror
12. 5. 2015 21:35

Sio napsal
Ale ano, hox tam nemá odkaz na oroginál, ze kterého čerpal, aspoň jsem ho nenašel.

To jste mne nepochopil. Já jsem jen chtěl vědět, zda Hox patří svazu zahradkářů nebo mysliveckému sdružení Stará Bělá?

Sio
Sio
12. 5. 2015 21:39

: Mám tomu rozumět tak, že voláte po staré dobré cenzuře? Pokud vám něco nezapadá do informací vypálených v mozkových strukturách typu ROM, nevíte, co s tím? Vědec by se měl zamyslet a buď to jasně vyvrátit nebo potvrdit, popřípadě projevit pokoru a přiznat, že na to nemá čas, sílu nebo jinou kapacitu.
KSB DOTU stále neznáte, ale jinak máte jasno. Co kdybyste tu předvedl sílu svých logických argumentací a napsal (stačí fakt krátký) kritický článek o KSB DOTU lepší, než je ta legrace (nebo to myslel vážně) od Kristka?

Sio
Sio
12. 5. 2015 21:57

@hudryper: Vaše kritika je rozumná, některé časti KSB (DOTU je jen metoda) jsou skutečně podobné bajkám z Bible. Nicméně, pokud Putin skutečně DOTU využívá, svědčilo by to v její prospěch. Z jednoho prostého důvodu. Putin má výsledky. Pjakin je rozhodně chytrý chlap. Nicméně mnoho jeho tvrzení zavání propagandou, stejně jako těch od Petrova. No, ze strany západu máme propagandy (a bezstrukturního řízení, jehož podstatu spousta lidí překvapivě nepochopila) více, než dost. Není čas na kontrapropagandu a přechod do útoku? Mimochodem, plná funkce řízení je vynikající věc. Co jsem si to poslechl a dal dohromady, vyjasňuje se mi spousta souvislostí, které… Číst vice »

Sio
Sio
12. 5. 2015 21:58

mirror napsal
To jste mne nepochopil. Já jsem jen chtěl vědět, zda Hox patří svazu zahradkářů nebo mysliveckému sdružení Stará Bělá?

Se ho zeptejte. Ke komu patříte vy?