Ebola, pád trhů a nevyhnutelní zachránci lidstva

Vypuknutí celosvětové pandemie by mohlo napomoci urychlit likvidaci suverenity „neposlušných“ národních států. OSN, WHO, ale i cizí vojska mohou být vnímány v takové situaci jako „zachránci lidstva“.

V mainstreamových médiích se objevují v těchto dnech první úvahy o dopadu šíření epidemie eboly na burzu, například zde(external link). Nikdo z nás nebude jistě pochybovat o devastačních účincích epidemie na hospodářství postižených regionů a o možném kolapsu celých ekonomik. Kdo by měl zájem obchodovat s někým, kdo bojuje o svůj život a kdo by vůbec stál o kontakty s lidmi v pandemií postižené oblasti? Podle slov amerického prezidenta Baracka Obamy „největší nebezpečí pro lidstvo“. Těsně před nebezpečím ze strany ruského medvěda, a teprve na třetím místě umístěným nebezpečím přicházejícím od islámského státu.

Strach jako nástroj k poslušnosti

Co mnoho lidí nechce vidět je, že právě strach bylo to, co nahnalo lidi dobrovolně do náruče fašistů, diktátorů a tyranů všeho druhu. Historie se – jako už po kolikáté – znovu opakuje. Očekávejme tudíž, že se již brzy objeví očkovací sérum proti ebole. Zřejmě v okamžiku, kdy se stane situace v Evropě a jinde po světě katastrofickou. Ve středu zemřel tzv. “nultý americký pacient“, který přiletěl do USA z Libérie, kde přišel jako řidič dodávky do styku s nakaženou těhotnou ženou. Odvezl ji do nemocnice v Monrovii, kde ji pro nedostatek místa odmítli přijmout. Pak ji tedy odvezl zpátky domů, kde tato jeho sousedka zemřela.

Samozřejmě, že při odletu v Libérii lhal a vyplnil do dotazníku, že do kontaktu s žádnou nakaženou osobou nepřišel a po příletu do USA se výsledek měření teploty ukázal jako negativní. Než ho konečně přijali do nemocnice, přišel mezitím do kontaktu minimálně s 50 lidmi. Největší starostí amerických médií je, kdo zaplatí za jeho pobyt v nemocnici. Pacient nebyl totiž pojištěn a na konto sbírky na úhradu těchto nákladů, zorganizované jeho příbuznými, přišlo 50 dolarů. Dnes byla uveřejněna zpráva, že v Srbsku bylo kvůli podezření na ebolu izolováno 700 osob a v Makedonii ve Skopje zemřel britský občan. Zatím je podezření rovněž na ebolu, nebyla však doposud prokázána.

S ptačí chřipkou to nevyšlo. Proti povinnému očkování jsme se ubránili. Ebola je však zbraň jiného kalibru. Jakmile se stane situace neúnosnou, budou muset být přijaty drakonické totalitní zdravotní zákony, povinné očkování a testování. Strach přinutí lidi akceptovat mimořádné zákony, nastoupí diktátorský režim politického řádu, proti němuž se doposud – byť chabě, bráníme. Můžeme se pouze ptát:

  • Proč bylo přijato tak málo preventivních opatření proti šíření eboly?
  • Proč se mohou lidé v postižených oblastech volně pohybovat?
  • Jak to, že mohou cestovat z místa na místo i přes hranice?

Možná odpověď – a samozřejmě budeme označeni za konspirátory – je, že prevence možná není ani součástí plánu. Místo toho je do epicentra nákazy posíláno 3000 amerických vojáků. Připomeňme, že malá Kuba poslala do stejných oblastí kolem 50 lékařů a zdravotnický personál. Nejde spíš o zdroje surovin? Všechny postižené země totiž obchodují pilně s Čínou.

Jak na tom jsme ekonomicky

Západní svět je ekonomicky na pokraji kolapsu. Centrální banky zaplavily svět biliony peněz, které nemají žádnou hodnotu, akciové trhy jsou nafouknuté k prasknutí, statistiky jsou ohýbané podle přání politiků, všude se lže, manipuluje s cenami a podvádí. Centrální ekonomická lokomotiva Evropy Německo, které má zachraňovat celou eurozónu, zpomaluje a je již třetím kvartálem po sobě v poklesu proti stejnému období loňského roku. Finanční a dluhová krize, která byla vyvolána 0,123 procentní světovou elitou.

Pokud se člověk dívá na dlouhodobý vývoj financí a koupených politik, nemůže se ubránit dojmu, že toto světové jedno promile planetárních zbohatlíků a mocipánů trpí duševně úchylkou. Pomalu likviduje jednotlivé funkce evropských států a urychluje jejich demontáž. To, co ještě zbývá, má být vrženo do nesmyslného zbrojení. Válka s Ruskem číhá za dveřmi a připravuje se propagandisticky krůček po krůčku. Zatím má sice jen podobu války studené, která byla vynucena Spojenými státy a jde na účet evropských daňových poplatníků, což přiznal klidně Joe Biden studentům na Harvardské univerzitě: „Evropané nechtěli sankce proti Rusku, my jsme je však přesvědčili“. Ekonomická sebevražda v přímém přenosu.

Faktem je, že lidé mají politiků plné zuby. V USA, ale i celé Evropě. Úpadek infrastruktury, růst nezaměstnanosti, bezvýchodná situace mladých, likvidace sociálního státu, úpadek vzdělávacího systému, kultury, cílený rozklad rodiny jako základu státu, pošlapávání práv a omezování demokracie, to především. A nad tím vším posvátnost bank a arogance zkorumpovaných politiků, zcela odtržených od reality. Část veřejnosti, která se aktivizuje proti plánům globálních elit, není sice početně silná jako v minulosti. Připomeňme hnutí v USA proti válce ve Vietnamu. Přece jen se však postupně organizuje mezinárodní odpor proti připravované smlouvě CETA a TTIP, které jsou ohrožením suverenity států a demokracie v Evropě. To se globalizátorům pochopitelně nemůže líbit.

Důvěra ve vlády, Evropský parlament, Evropskou komisi, ECB, Mezinárodní měnový fond, Světovou banku, ale i OSN, Světovou zdravotnickou organizaci WHO, která je prodlouženou rukou farmaceutické lobby, se pohybuje na bodě mrazu. Ani mediální propaganda zprofanovaných a korporátními elitami řízených médií nezabránila šíření pravdivých informací. Sociální bouře se stávají skutečností a naprogramovaný chaos se stále stupňuje. Slova Baracka Obamy o ebole jako největší hrozbě pro lidstvo je potřeba tedy brát skutečně vážně. Ale jak máme tuto hrozbu číst stejně jako Obama?

Fašistický recept byl jasný: totální mobilizace

Mimořádná situace vyžaduje mimořádná opatření. Zhroucení trhů se může přičíst na vrub pandemii a pozornost od skutečných viníků, odpovědných za hospodářskou katastrofu, se tak snadno dá odvrátit. Vypuknutí celosvětové pandemie by mohlo napomoci urychlit likvidaci suverenity národních států, které se začínají stavět na zadní. OSN, WHO, ale i cizí vojska mohou být vnímány v takové situaci jako „zachránci lidstva“. Bojujeme přece proti společnému nepříteli. Jde o válku, kterou Barack Obama vyhlásil vůči epidemii eboly. Na milionovém pohřebišti by tak mohla vyvstat konečně jedna světová vláda. Připomeňme slova německého ministra financí Wolfganga Schäubleho: „Když budeme mít krizi, můžeme také dosáhnout politické unie.“

A nakonec: Doporučení nejenom pro zasvěcené. Oprašme znovu knihu Naomi Kleinové Šoková doktrína(external link)

O vyrábění krizí za účelem dosažení vytyčených cílů je tam napsáno dost a dost. Madam Nulandová (to je ta dáma, co prohlásila památnou větu „FUCK EU“ a pustila do světa informaci, že Euromajdan v Kyjevě stál USA 5 miliard dolarů) dnes naléhá na politiky Evropské unie, aby byli na Rusko tvrdí a nezměkčovali vůči němu ekonomické a jiné sankce(external link). Tyto sankce škodí Evropě, nikoliv Spojeným státům, které do Ruska vyváží minimálně, a po ruském embargu potravin, ještě méně. Jediná doporučení na oživení ekonomiky jdou směrem zahájení vyzbrojování na velkou válku.

Jenom věřím, že se nedožiji nového branného zákona, který bude nařizovat i brannou povinnost ženám. Musela bych pak prohlásit, že „ani komunisté nám ženám tak neškodili jako tito pseudodemokraté se zelenými mozky“ skrytými pod nálepkami politiky „rovných příležitostí“!

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
20. 10. 2014 9:57

Lidé přestali mít strach z války, násilí či hladu a žízně a začali se řídit imaginárními strachy, které pouští propaganda. Víc se bojí Putina, komunistů, klíšťat, ptačí chřipky, módní policie či toho, že budou vybočovat z řady… Odmítnutí jakéhokoliv strachu = pozitivismus, který je jen jedním z používaných prostředků nordické lsti. A je to jen jedna strana stejné mince, která z druhé strany je zaplněná STRACHEM a zejména strašením. A to je něco nového, s čím podle mne nepočítá ani pan diplomat Polreich ve svých předpovědích. Ten pořád počítá s tím, že účinnost jakékoliv propagandy skončí strachem o vlastní život… Číst vice »

Gatta
Gatta
20. 10. 2014 10:22

Re Aleš – pěkné, s tou modní policií :-)

„Strach“ – strach vzniká z nejistoty a „dávkování nejistoty“ – to je přece zásadní způsob ovládání.

Nějak jste mi připomněl slova Karla kryla – „Poslední Moravan:
„… mít duši nestydatou a mozek bez ceny …“

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kryl-karel/posledni-moravan-8297