Evropská unie požaduje zrušení hejtmanů

Evropský komisař pro rovné příležitosti Wack Rubbish požaduje po ČR přejmenování hejtmanů. Fonetické označení této vrcholné politické funkce totiž v angličtině znamená nenávistný muž, a to je pro pozitivní obraz Evropy nepřijatelné. 

Podle komisaře musí Evropa konečně významně pokročit v prosazování HateFree Culture. Navíc se Evropa konečně musí vymanit ze starých genderových stereotypů. „Slovo hejtman pochází z německého Hauptmann, doslova hlavní muž. V případě, že tuto funkci zastává žena, je pro ní takové označení nanejvýš urážlivé,“ dodává Rubbish a trvá na tom, že pro tuto funkci má být nalezen nový název. Bývalý šéf vládního projektu HateFree Nikola Křístek již přispěchal se svým návrhem. Hejtmani by se podle něj měli přejmenovat na „loveperson“.

9
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
TočmistrvymylimimozekAdmirálpeter.hakarel Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bety
Člen
Bety

Když ponecháme stranou tu blbost s hejtmany (ať se budou jmenovat jakkoli, stejně nebudou stát za nic), tak by mě zajímalo, kdo ten „pozitivní obraz Evropy“ má vlastně vnímat??? Pozitivní obraz pro mimozemšťany, nebo pro nevládní „neziskové“ organizace, nebo …. Na koho mají všechny tyhle kraviny dělat dojem kromě nadřízených těchto vymatlaných byrokratů?
Je to jako kdyby vás srazilo auto, a vy si cestou do nemocnice neděláte starosti s tím jestli a v jaké kvalitě vůbec přežijete, ale nejvíce vás trápí, že ten nehet na malíčku levé nohy máte zastřižený možná trochu nakřivo.

hakarel
Člen
hakarel

1.4. Dobré.

peter.
Člen

„Loveperson“Bohdan Chmeľnickij vykynožil toľko židov,že sa v tejto činnosti zaradil hneď na druhé miesto za Hitlerom. Musíme si zvyknúť na to,že – ľudské rasy neexistujú a najhoršia z nich je tá biela. – okrem neexistujúcej bielej rasy nemôže byť žiadna iná neexistujúca rasa „rasistická“. – o pohlaví nerozhoduje to,či sa niekto narodí s prirodzením veľkým ako má kôň-žrebec kráľa Svätopluka na bratislavskom hrade, ale sám majiteľ tohoto prirodzenia. – ženy nemôžu byť sexistické.To môžu byť len muži. – hajzle na školách musia byť spoločné pre všetky existujúce pohlavia.Čím viac „pohlaví“tým zdravšia genderová rozmanitosť. – ……neviem,kde až sa to končí.Je to… Číst vice »

vymylimimozek
Člen
vymylimimozek

To je apríl, ni?

peter.
Člen

vymylimimozek napsal

To je apríl, ni?

Je to prvý apríl (wack rubbish),ale to nič nemení na tom,čo som o politickej korektnosti napísal.Mám byť všímavejší.

peter.
Člen

peter. napsal
Je to prvý apríl (wack rubbish),ale to nič nemení na tom,čo som o politickej korektnosti napísal.Mám byť všímavejší.

Naletel som,hanbím sa.To mám z toho celodenného rýľovania záhrady.

Admirál
Člen
Admirál

Jestli apríl , tak dobrý.

Bohužel, je takové zhovadilé přistupování k spolužití mužů a žen a tím spojené probírání historického názvosloví dnes docel představitelné.

Jen těším, až se u nás budou snažit prosadit také ty společné záchodky… To jim tedy přeju.

vymylimimozek
Člen
vymylimimozek

Národ už si není jistý
je to pravda nebo dřísty?
dělá si vrchnost z lidí kozy
nebo ten bulšit vážně hrozí?
dnes je možné takřka všecko
koukněte se na Německo.

Točmistr
Člen
Točmistr

Je to apríl. Nenašel jsem že by člověk s tak spektakulárním jménem skutečně existoval.
wack = pošuk
rubbish = odpadky, smetí, nesmysl, brak
Ale třeba to je proto že tyto výrazy jsou ve vyhledávači často spojeny s výrazem „evropská unie“, což ztěžuje vyhledávání :-)