Exkluzivně na OM! Utajované satelitní snímky ruských vojsk na Donbasu!

 

Aktuálně.cz uvedlo, a to musí být přeci svatosvatá pravda, že

podle místopředsedy ukrajinského parlamentu Andrije Parubije je na hranicích s Ukrajinou téměř 55 891,5 ruských vojáků a až 40 tisíc dalších zelených mužiků se pohybuje přímo na území Donbasu. Jejich počty se podle něj radikálně zvýšily v posledních několika týdnech. Parubij také podle agentury Ukrinform poznamenal, že Moskva může ještě před 9. květnem spustit rozsáhlou ofenzivu.

Tímto se dostáváme domů.

Americký konvoj dává totiž velkou příležitost některým ovčanům, aby začali samostatně myslet.

Jak bylo někde psáno, poctilo nás návštěvou 516 maskáčových mužíků NATO, jedoucích ve 118 fungujících/nefungujících vozidlech. Občan vezme kalkulačku a počítá, že to je cca 4,4 osoby na jedno vozidlo. Což by na Donbasu představovalo 9 090 různých vozidel.

Dle našeho nouzového ministra zahraničí se v Donbasu nachází 12 000 zelených mužíků, což představuje 2 727 různých vozidel. To, že táto technika je dobře schovaná před satelity, agenty, drony, inteligentními fotoaparáty a tablety, mě vede k velice zajímavé úvaze.

Na Donbasu se v prvním případě nachází 9 090 stodol, ve druhém případě 2 727 stodol. Jak jsem to zjistil? Do jedné stodoly ukryjete cca tři různá vozidla. Další dvě stodoly musíte nechat prázdné, abyste po nocích mohly přesouvat techniku. Další věc, která se dá odvodit je, že první satelitní snímky ruských hord budou až na podzim, když bude potřeba do stodol navozit slámu.

Na Outsidermedia ale máte možnost už dnes spatřit ruská vojska na Donbasu. Místo čísla účtu, ze kterého na Outsidermedia chodí z Kremlu od Putina ruble, nám třetí komorník Putina poslal utajovaný satelitní snímek rozmístění ruských vojsk na Donbasu. Na snímku je vše jak na dlani:

Také se nám dostal do rukou unikátní satelitní snímek ruských vojsk těsně před útokem na Děbalcevo:

Vpravo dole je armádní sbor Tulské brigády železničních vojsk pod velením generála Vašulina.

Uprostřed dole je soustava Gradů první a druhé a třetí brigády generálmajora Tošulina.

Vlevo v ostrém záběru je 389. brigáda mechanizovaných a pěchotních vojsk kapitána Našulina.

15
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
15 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
fajtpeter.mirrorJ. Hruškanedalomito Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
abx
Člen
abx

Pre tie hordy kyjevskych banderovskych darmozracov je tazko prtedstavitelne, ze dostali nakladacku od doneckych bankov. A tak si vymysleli rusku armadu, ktora ich natlkla. Keby si vsak mohli vybrat, na koho zautocia, tak ruska armada to urcite nebude.

peter.
Člen

A kde sú úskoční lapiduchovia generálmajora Pašulina?

aram
Člen
aram

No jo, má pravdu předsedo.

Bety
Člen
Bety

Generál Pašulin se rozpomněl, že se narodil ve Lvově, takže uprchl z Ruska a přidal se k ukrům. / Ono se totiž v Rusku na orgánech vydělávat nedá/.

peter.
Člen

Je to sprosté klamstvo ktoré o gen.Pašulinovi rozširujú Jacenjuk a Turčinov.Pravdou je,že dotyční páni majú z generálmajora Pašulina smrteľnú hrôzu,lebo vedia,že generálovi lapidusi si na prísne utajenom mieste práve namáčajú čiapky do betónu a každú chvíľu sa môže stať,že potom tými čiapkami umlátia celú slávnu ukroparmádu.O Pašulinovi sa totiž vo vojenských kruhoch vie o jeho sporovlivosti (istú časť života prežil v škótsko – židovskej rodine),čo vnáša svetlo do jeho snahy ušetriť pre Rusko náklady na strelivo.
Takáto je pravda o generálmajorovi Pašulinovi milá Bety.Nesmiete veriť tomu,čo hovorí Kyjevská propaganda.

peter.
Člen

V súvislosti s Pušilinovýmarmádnym zborom lapiduchov sa objavujú zvesti,že aj sám Kolomojskij je z neho pos..tý,lebo sa rozhodol urýchlene preniesť svoje podnikateľské aktivity do Českej republiky. :
http://www.irucz.ru/cz/zpravy/1-/118000000000-ukrajina/118002000000-ukrajina-stredni-a-vychodni/118002606100-kyjev–hlavni-mesto/104-investice-cr/28607-ukrajinsky-oligarcha-chce-v-cesku/

nedalomito
Člen
nedalomito

Čeští zprávaři nám zapomněli sdělit, že dragounská jízda nebyla jen ukázkou spojenectví, jak to mnozí vítali, ale že toto cvičení testovalo mnoho věcí – jako mnohonásobné překročení hranic, které mosty jsou vhodné pro přesun vozidel a praktické procvičení dovedností. To se nezdráhal vyjevit gen. Philip Breedlove během návštěvy v Bukurešti. Dále oznámil, že v rumusnkém městě Develesu a v Polsku budou tento rok zprovozněny další dvě základny NATO. – http://abcnews.go.com/International/wireStory/nato-chief-convoy-us-troops-tests-skills-bridges-30026242

mirror
Člen
mirror

Doporučuji poslat následující odkaz prezidentu Barakovi, premiérce Andělce, Sobotkovi, Zadolárkovi a Stropnickému
https://www.youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI
Posluchači na stadionu budou odhodláni vice než dragouni.

J. Hruška
Člen
J. Hruška

nedalomito napsal

Čeští zprávaři nám zapomněli sdělit, že dragounská jízda nebyla jen ukázkou spojenectví, jak to mnozí vítali, ale že toto cvičení testovalo mnoho věcí – jako mnohonásobné překročení hranic, které mosty jsou vhodné pro přesun vozidel a praktické procvičení dovedností. To se nezdráhalvyjevit gen. Philip Breedlove během návštěvy v Bukurešti. Dále oznámil, že v rumusnkém městě Develesu a v Polsku budou tento rok zprovozněny další dvě základny NATO. – http://abcnews.go.com/International/wireStory/nato-chief-convoy-us-troops-tests-skills-bridges-30026242

Toto cvičení hlavně testovalo, jak se bude dragounům utíkat, až se Rusko na*ere. Cestou budou odhazovat naplněné pleny Pampers, vítači si je budou moci sebrat.

peter.
Člen

No čo.Vyperú aby mali po ruke,keď ich národ raz zoberie na zodpovednosť.

mirror
Člen
mirror

Podívejte se, jak před 5 léty pochodovali pěkně spolu
https://www.youtube.com/watch?v=Aboe6tygXLg

peter.
Člen

mirror napsal

Podívejte se, jak před 5 léty pochodovali pěkně spolu
https://www.youtube.com/watch?v=Aboe6tygXLg

Kto už toto potreboval rozje..ť…….

mirror
Člen
mirror

Já zírám, jak vypadaly demokratické a svobodné volby na Ukrajině

https://www.youtube.com/watch?v=e7Lmgd6ZJIU

Že ze sebe naši politici nechají dělat korunované voly a totální blbce.

fajt
Člen
fajt

peter. napsal

vzťah Ruska k Ukrajincom
http://www.nazorobcana.sk/novinky-spravy-aktuality/ostatne/clanok-1848/z-ukrajiny-utekaju-vysokokvalifikovani-odbornici-ale-aj-robotnici
vzťah Ukrajiny k Rusom
http://cz.sputniknews.com/svet/20150404/212474.html

a stejně mám za to, že Porošenko je mazaný ru agent, tak absurdní kroky ( a prohry ) by nevymyslel ani blázen. ..)