Exkluzivně na OM! Utajované satelitní snímky ruských vojsk na Donbasu!

Aktuálně.cz uvedlo, a to musí být přeci svatosvatá pravda, že

podle místopředsedy ukrajinského parlamentu Andrije Parubije je na hranicích s Ukrajinou téměř 55 891,5 ruských vojáků a až 40 tisíc dalších zelených mužiků se pohybuje přímo na území Donbasu. Jejich počty se podle něj radikálně zvýšily v posledních několika týdnech. Parubij také podle agentury Ukrinform poznamenal, že Moskva může ještě před 9. květnem spustit rozsáhlou ofenzivu.

Tímto se dostáváme domů.

Americký konvoj dává totiž velkou příležitost některým ovčanům, aby začali samostatně myslet.

Jak bylo někde psáno, poctilo nás návštěvou 516 maskáčových mužíků NATO, jedoucích ve 118 fungujících/nefungujících vozidlech. Občan vezme kalkulačku a počítá, že to je cca 4,4 osoby na jedno vozidlo. Což by na Donbasu představovalo 9 090 různých vozidel.

Dle našeho nouzového ministra zahraničí se v Donbasu nachází 12 000 zelených mužíků, což představuje 2 727 různých vozidel. To, že táto technika je dobře schovaná před satelity, agenty, drony, inteligentními fotoaparáty a tablety, mě vede k velice zajímavé úvaze.

Na Donbasu se v prvním případě nachází 9 090 stodol, ve druhém případě 2 727 stodol. Jak jsem to zjistil? Do jedné stodoly ukryjete cca tři různá vozidla. Další dvě stodoly musíte nechat prázdné, abyste po nocích mohly přesouvat techniku. Další věc, která se dá odvodit je, že první satelitní snímky ruských hord budou až na podzim, když bude potřeba do stodol navozit slámu.

Na Outsidermedia ale máte možnost už dnes spatřit ruská vojska na Donbasu. Místo čísla účtu, ze kterého na Outsidermedia chodí z Kremlu od Putina ruble, nám třetí komorník Putina poslal utajovaný satelitní snímek rozmístění ruských vojsk na Donbasu. Na snímku je vše jak na dlani:

Také se nám dostal do rukou unikátní satelitní snímek ruských vojsk těsně před útokem na Děbalcevo:

Vpravo dole je armádní sbor Tulské brigády železničních vojsk pod velením generála Vašulina.

Uprostřed dole je soustava Gradů první a druhé a třetí brigády generálmajora Tošulina.

Vlevo v ostrém záběru je 389. brigáda mechanizovaných a pěchotních vojsk kapitána Našulina.

Přejít do diskuze k článku 15 komentářů