Fakta o Ukrajině: Alexandr Barabanov

Vystoupení ukrajinského ruskojazyčného podnikatele Alexandra Barabanova na semináři Fakta o Ukrajině, Praha 28. 5. 2014: Nás Rusy musí někdo nakopnout do zadku, abychom začali něco dělat…

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vaska
Vaska
21. 6. 2014 6:55

http://zvedavec.org/vezkratce/8476/– psal jsem o tom že si nemyslím že to sestřelené letadlo (pokud vůbec nějaké bylo sestřeleno) byla IL-76 – všichni kolem mlží a ty trosky to byla fraška pro diváky – IL-76 je velkej čtyřmotorák a to co tam zůstalo za trosky bylo jen divadlo !!!

Vaska
Vaska
21. 6. 2014 7:48

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Moskva-pozaduje-od-Kyjeva-vysetreni-okolnosti-ostrelovani-ruskeho-pohranicniho-stanoviste-3137/ – už nevěděj jak Vladimíra vyprovokovat – je asi tupej ne a ne na tu Ukrajinu vlítnout aby bylo ospravedlnění dalších sankcí že jo černoušku

hudryper
hudryper
21. 6. 2014 7:50

Barabanov v závěru říká,proč ruská vláda neuvažuje o vojenské intervenci na východě Ukrajiny. Mládež,on upřesnil že v Kyjevě,je zcela indokrinovaná americkou kulturou života,konečně za těch 20 let a 5mld.dolarů by to byl zázrak,kdyby tomu bylo jinak.Oslabení ruského vlivu v létech opilce Jelcyna bylo beze zbytku využito k dlouhodobé přípravě celých generací na to,co dnes na Ukrajině vidíme.V menším to nakonec vidíme i u nás,kdy mládež bez reálných šancí na své uplatnění v důsledku mizerného školního vzdělání a nezaměstnanosti,volí číro a fajfku Schwarzenberka,přesně tak,jak je coby pubescenty vede podrazácký Člověk v plísni se Štětinou a Pánkem v čele. Docela přeji všem… Číst vice »

Béda
Béda
21. 6. 2014 10:47

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Merkelova-a-Obama-jednali-o-moznosti-zavedeni-novych-sankci-proti-Rusku-9859/ Oba zmíněné státy podporující fašismus na Ukrajině podpořily Porošenkovo jednostranné „mírové“ propravosektorové ultimátum domobraně jihovýchodu a pohrozily Rusku dalšími sankcemi pokud prý „nebude schopno podniknout další kroky směrem k deskalaci ukrajinské krize“. Proč mi to připomíná známé zloděj křičí cyhťte zloděje a ukazuje přitom na oběť!

Alena
Alena
21. 6. 2014 11:14

hudryper napsal Barabanov v závěru říká,proč ruská vláda neuvažuje o vojenské intervenci na východě Ukrajiny. Mládež,on upřesnil že v Kyjevě,je zcela indokrinovaná americkou kulturou života,konečně za těch 20 let a 5mld.dolarů by to byl zázrak,kdyby tomu bylo jinak.Oslabení ruského vlivu v létech opilce Jelcyna bylo beze zbytku využito k dlouhodobé přípravě celých generací na to,co dnes na Ukrajině vidíme.V menším to nakonec vidíme i u nás,kdy mládež bez reálných šancí na své uplatnění v důsledku mizerného školního vzdělání a nezaměstnanosti,volí číro a fajfku Schwarzenberka,přesně tak,jak je coby pubescenty vede podrazácký Člověk v plísni se Štětinou a Pánkem v čele. Docela… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
21. 6. 2014 12:15

Jo souhlas na konci to vystihnul , já se přiznam bez mučení že se bojim toho co ještě spáchá ta mladá generace i u nás , chtějí ipod , iphone , auto a když to budou mít tak jim je jedno jestli bude vládnout fašistická junta nebo kdo , ty kráso kam jsme se to dostaly ? V jakym světě to žijeme ?
Oni se prostě jenom přizpůsobily době v pokročilym stádiu debilizace společnosti , degeneraci a konzumismu . Tohle nemůže skončit jinak než katastrofou .

hudryper
hudryper
21. 6. 2014 12:26

Alena napsal i o vojenské intervenci je zřejmě uvažováno http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vojtech-filip-co-je-pred-nami-na-vychode/ Samozřejmě,v okamžiku kdy jsem napsal,že důvodem neintervence Ruska je za dolary vypěstovaný odpor mládeže k Rusku a nezájem o politické řešení, hlavně když budou mít poslední mobil a volat západního auta v rukou,jsem si uvědomil,že jsem jmenoval pouhý doprovodný negativní aspekt takové intervence,nikoliv ten nejdůležitější. Ovšem eskalace protiruských provokací pokračuje a už se zřejmě na ruské straně ví,že v plánu washingstonských skutečných velitelů celé té nešťastné akce ukrajinské armády je i útok na Krym,aby se Putin musel rozhodnout vstoupit na Ukrajinu,která je v pár týdnech neschopná fungovat jako stát ani… Číst vice »

děda
děda
22. 6. 2014 1:42

Sním nebo bdím? 1.dubna přece není! Cituji: „Nevidím žádný důvod, proč izolovat Ruskou federaci od Evropské unie, proč hovořit o sankcích, o blokádě, o embargu. Je příležitost zvýšit úroveň naší spolupráce, a ne hovořit o sankcích, o izolaci. Izolace nás ani v jednom případě nepřivedla k úspěchu, ale pouze ke ztrátě porozumění a důvěry. A to je špatné,“ citovala agentura prezidenta. Zeman se v rozhovoru věnoval i ekonomické spolupráci Česka s Ruskem. Vidí pro ni ohromnou perspektivu, neboť ekonomiky obou zemí se doplňují. „My potřebujeme energii, vy tramvaje, trolejbusy, autobusy,“ řekl. Základ pro rusko-českou spolupráci nevidí jenom ve výměně zboží,… Číst vice »

Béda
Béda
22. 6. 2014 3:58

Dolejší v BL si klade otázku: „Co když Porošenkův plán selže?“ Na to existuje jediná odpověď. Porošenkův jednostranný plán MUSÍ SELHAT. Není to vstřícný a kompromisní plán. Domobrana takovým plánem nemůže nic zůsjkat, jenom ztratit. Přijetím takového plánu jednostranně vstřícného vůči kyjevským pučistům – fašistům by negovalo veškeré oběti dosavadního odporu na jv Ukrajiny a navíc by se tím domobranci vydali na milost nevyzpytatelným fašistům.

Béda
Béda
22. 6. 2014 4:13

Ještě jedna věc. Porošenkův plán ani neuvažuje o federalizaci, o rovnocenném vztahu. Jenom hmlistě slibuje větší míru decentralizace. Ve skutečnosti jeho skutečným cílem je uchovat centrální moc a rozhodování Kyjeva nad jv země, jeho surovinovou bází a ekonomikou. O toto západu a pučistům krom jiného po celou dobu jde. Západní firmy na jv již v lednu prý získaly těžební práva na 50 let s možností „vyhnat nepřizpůsobivé“ domorodce. Fašistické MV řízené CIA připravuje „filtraci“ nepřizpůsobivým, resp. odpůrců, vláda „vyhlazovače“ Jaceňuka připravila projekt asimilace a kolonizace jihovýchodu („pravosektorovci“). Proto pro domobrance je takovýto „mírový“ plán zcela nepřijatelný.

mirror
mirror
22. 6. 2014 6:43

Béda napsal Ještě jedna věc. Porošenkův plán ani neuvažuje o federalizaci, o rovnocenném vztahu. Jenom hmlistě slibuje větší míru decentralizace. Ve skutečnosti jeho skutečným cílem je uchovat centrální moc a rozhodování Kyjeva nad jv země, jeho surovinovou bází a ekonomikou. O toto západu a pučistům krom jiného po celou dobu jde. Západní firmy na jv již v lednu prý získaly těžební práva na 50 let s možností „vyhnat nepřizpůsobivé“ domorodce. Fašistické MV řízené CIA připravuje „filtraci“ nepřizpůsobivým, resp. odpůrců, vláda „vyhlazovače“ Jaceňuka připravila projekt asimilace a kolonizace jihovýchodu („pravosektorovci“). Proto pro domobrance je takovýto „mírový“ plán zcela nepřijatelný. Doporučuji prostudovat… Číst vice »

Béda
Béda
22. 6. 2014 6:59

Ten rozhovor s Roučkem je zajisté zajímavý. Zaráží mně na tom ta jistota sociálního „demokrata“, kde mluví o tom, co chtěla většina Ukrajinců (bez toho, že by vůbec tušili co stojí v Asociační dohodě) a kde mluví o nové „demokratické“ reprezentaci Ukrajiny. Podle této logiky volby na Ukrajině provedl Majdan výběr vlády v parlamentu proběhl zcela demokraticky. Předpokládám, že takovíto „demokraté“ by schválili i požár Reichstagu jako cestu k ustavení parlamentní demokratické vlády.

peter.
22. 6. 2014 12:23

Béda napsal http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Merkelova-a-Obama-jednali-o-moznosti-zavedeni-novych-sankci-proti-Rusku-9859/ Oba zmíněné státy podporující fašismus na Ukrajině podpořily Porošenkovo jednostranné „mírové“ propravosektorové ultimátum domobraně jihovýchodu a pohrozily Rusku dalšími sankcemi pokud prý „nebude schopno podniknout další kroky směrem k deskalaci ukrajinské krize“. Proč mi to připomíná známé zloděj křičí cyhťte zloděje a ukazuje přitom na oběť! Otázka znie:Môže si Putin dovoliť nechať zdecimovať rusov bojujúcich na JV Ukrajiny?Podľa mňa nie,lebo by sa tým znemožnil v očiach svojich voličov až do tej miery,že by to mohlo znamenať jeho politický pád.Porošenkov plán totiž veľa možností nedáva.Buď sa juhovýchod vzdá a vystaví sa tak represáliám, alebo bude ďalej bojovať a… Číst vice »