Fakta o Ukrajině: Alexandr Barabanov

Vystoupení ukrajinského ruskojazyčného podnikatele Alexandra Barabanova na semináři Fakta o Ukrajině, Praha 28. 5. 2014: Nás Rusy musí někdo nakopnout do zadku, abychom začali něco dělat…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vaska
Vaska
21. 6. 2014 6:55

http://zvedavec.org/vezkratce/8476/– psal jsem o tom že si nemyslím že to sestřelené letadlo (pokud vůbec nějaké bylo sestřeleno) byla IL-76 – všichni kolem mlží a ty trosky to byla fraška pro diváky – IL-76 je velkej čtyřmotorák a to co tam zůstalo za trosky bylo jen divadlo !!!

Vaska
Vaska
21. 6. 2014 7:48

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Moskva-pozaduje-od-Kyjeva-vysetreni-okolnosti-ostrelovani-ruskeho-pohranicniho-stanoviste-3137/ – už nevěděj jak Vladimíra vyprovokovat – je asi tupej ne a ne na tu Ukrajinu vlítnout aby bylo ospravedlnění dalších sankcí že jo černoušku

hudryper
hudryper
21. 6. 2014 7:50

Barabanov v závěru říká,proč ruská vláda neuvažuje o vojenské intervenci na východě Ukrajiny. Mládež,on upřesnil že v Kyjevě,je zcela indokrinovaná americkou kulturou života,konečně za těch 20 let a 5mld.dolarů by to byl zázrak,kdyby tomu bylo jinak.Oslabení ruského vlivu v létech opilce Jelcyna bylo beze zbytku využito k dlouhodobé přípravě celých generací na to,co dnes na Ukrajině vidíme.V menším to nakonec vidíme i u nás,kdy mládež bez reálných šancí na své uplatnění v důsledku mizerného školního vzdělání a nezaměstnanosti,volí číro a fajfku Schwarzenberka,přesně tak,jak je coby pubescenty vede podrazácký Člověk v plísni se Štětinou a Pánkem v čele. Docela přeji všem… Číst vice »

Béda
21. 6. 2014 10:47

http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Merkelova-a-Obama-jednali-o-moznosti-zavedeni-novych-sankci-proti-Rusku-9859/ Oba zmíněné státy podporující fašismus na Ukrajině podpořily Porošenkovo jednostranné „mírové“ propravosektorové ultimátum domobraně jihovýchodu a pohrozily Rusku dalšími sankcemi pokud prý „nebude schopno podniknout další kroky směrem k deskalaci ukrajinské krize“. Proč mi to připomíná známé zloděj křičí cyhťte zloděje a ukazuje přitom na oběť!

Alena
Alena
21. 6. 2014 11:14

hudryper napsal Barabanov v závěru říká,proč ruská vláda neuvažuje o vojenské intervenci na východě Ukrajiny. Mládež,on upřesnil že v Kyjevě,je zcela indokrinovaná americkou kulturou života,konečně za těch 20 let a 5mld.dolarů by to byl zázrak,kdyby tomu bylo jinak.Oslabení ruského vlivu v létech opilce Jelcyna bylo beze zbytku využito k dlouhodobé přípravě celých generací na to,co dnes na Ukrajině vidíme.V menším to nakonec vidíme i u nás,kdy mládež bez reálných šancí na své uplatnění v důsledku mizerného školního vzdělání a nezaměstnanosti,volí číro a fajfku Schwarzenberka,přesně tak,jak je coby pubescenty vede podrazácký Člověk v plísni se Štětinou a Pánkem v čele. Docela… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
21. 6. 2014 12:15

Jo souhlas na konci to vystihnul , já se přiznam bez mučení že se bojim toho co ještě spáchá ta mladá generace i u nás , chtějí ipod , iphone , auto a když to budou mít tak jim je jedno jestli bude vládnout fašistická junta nebo kdo , ty kráso kam jsme se to dostaly ? V jakym světě to žijeme ?
Oni se prostě jenom přizpůsobily době v pokročilym stádiu debilizace společnosti , degeneraci a konzumismu . Tohle nemůže skončit jinak než katastrofou .

hudryper
hudryper
21. 6. 2014 12:26

Alena napsal i o vojenské intervenci je zřejmě uvažováno http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vojtech-filip-co-je-pred-nami-na-vychode/ Samozřejmě,v okamžiku kdy jsem napsal,že důvodem neintervence Ruska je za dolary vypěstovaný odpor mládeže k Rusku a nezájem o politické řešení, hlavně když budou mít poslední mobil a volat západního auta v rukou,jsem si uvědomil,že jsem jmenoval pouhý doprovodný negativní aspekt takové intervence,nikoliv ten nejdůležitější. Ovšem eskalace protiruských provokací pokračuje a už se zřejmě na ruské straně ví,že v plánu washingstonských skutečných velitelů celé té nešťastné akce ukrajinské armády je i útok na Krym,aby se Putin musel rozhodnout vstoupit na Ukrajinu,která je v pár týdnech neschopná fungovat jako stát ani… Číst vice »

děda
děda
22. 6. 2014 1:42

Sním nebo bdím? 1.dubna přece není! Cituji: „Nevidím žádný důvod, proč izolovat Ruskou federaci od Evropské unie, proč hovořit o sankcích, o blokádě, o embargu. Je příležitost zvýšit úroveň naší spolupráce, a ne hovořit o sankcích, o izolaci. Izolace nás ani v jednom případě nepřivedla k úspěchu, ale pouze ke ztrátě porozumění a důvěry. A to je špatné,“ citovala agentura prezidenta. Zeman se v rozhovoru věnoval i ekonomické spolupráci Česka s Ruskem. Vidí pro ni ohromnou perspektivu, neboť ekonomiky obou zemí se doplňují. „My potřebujeme energii, vy tramvaje, trolejbusy, autobusy,“ řekl. Základ pro rusko-českou spolupráci nevidí jenom ve výměně zboží,… Číst vice »

Béda
22. 6. 2014 3:58

Dolejší v BL si klade otázku: „Co když Porošenkův plán selže?“ Na to existuje jediná odpověď. Porošenkův jednostranný plán MUSÍ SELHAT. Není to vstřícný a kompromisní plán. Domobrana takovým plánem nemůže nic zůsjkat, jenom ztratit. Přijetím takového plánu jednostranně vstřícného vůči kyjevským pučistům – fašistům by negovalo veškeré oběti dosavadního odporu na jv Ukrajiny a navíc by se tím domobranci vydali na milost nevyzpytatelným fašistům.

Béda
22. 6. 2014 4:13

Ještě jedna věc. Porošenkův plán ani neuvažuje o federalizaci, o rovnocenném vztahu. Jenom hmlistě slibuje větší míru decentralizace. Ve skutečnosti jeho skutečným cílem je uchovat centrální moc a rozhodování Kyjeva nad jv země, jeho surovinovou bází a ekonomikou. O toto západu a pučistům krom jiného po celou dobu jde. Západní firmy na jv již v lednu prý získaly těžební práva na 50 let s možností „vyhnat nepřizpůsobivé“ domorodce. Fašistické MV řízené CIA připravuje „filtraci“ nepřizpůsobivým, resp. odpůrců, vláda „vyhlazovače“ Jaceňuka připravila projekt asimilace a kolonizace jihovýchodu („pravosektorovci“). Proto pro domobrance je takovýto „mírový“ plán zcela nepřijatelný.

mirror
mirror
22. 6. 2014 6:43

Béda napsal Ještě jedna věc. Porošenkův plán ani neuvažuje o federalizaci, o rovnocenném vztahu. Jenom hmlistě slibuje větší míru decentralizace. Ve skutečnosti jeho skutečným cílem je uchovat centrální moc a rozhodování Kyjeva nad jv země, jeho surovinovou bází a ekonomikou. O toto západu a pučistům krom jiného po celou dobu jde. Západní firmy na jv již v lednu prý získaly těžební práva na 50 let s možností „vyhnat nepřizpůsobivé“ domorodce. Fašistické MV řízené CIA připravuje „filtraci“ nepřizpůsobivým, resp. odpůrců, vláda „vyhlazovače“ Jaceňuka připravila projekt asimilace a kolonizace jihovýchodu („pravosektorovci“). Proto pro domobrance je takovýto „mírový“ plán zcela nepřijatelný. Doporučuji prostudovat… Číst vice »

Béda
22. 6. 2014 6:59

Ten rozhovor s Roučkem je zajisté zajímavý. Zaráží mně na tom ta jistota sociálního „demokrata“, kde mluví o tom, co chtěla většina Ukrajinců (bez toho, že by vůbec tušili co stojí v Asociační dohodě) a kde mluví o nové „demokratické“ reprezentaci Ukrajiny. Podle této logiky volby na Ukrajině provedl Majdan výběr vlády v parlamentu proběhl zcela demokraticky. Předpokládám, že takovíto „demokraté“ by schválili i požár Reichstagu jako cestu k ustavení parlamentní demokratické vlády.

peter.
22. 6. 2014 12:23

Béda napsal http://czech.ruvr.ru/news/2014_06_21/Merkelova-a-Obama-jednali-o-moznosti-zavedeni-novych-sankci-proti-Rusku-9859/ Oba zmíněné státy podporující fašismus na Ukrajině podpořily Porošenkovo jednostranné „mírové“ propravosektorové ultimátum domobraně jihovýchodu a pohrozily Rusku dalšími sankcemi pokud prý „nebude schopno podniknout další kroky směrem k deskalaci ukrajinské krize“. Proč mi to připomíná známé zloděj křičí cyhťte zloděje a ukazuje přitom na oběť! Otázka znie:Môže si Putin dovoliť nechať zdecimovať rusov bojujúcich na JV Ukrajiny?Podľa mňa nie,lebo by sa tým znemožnil v očiach svojich voličov až do tej miery,že by to mohlo znamenať jeho politický pád.Porošenkov plán totiž veľa možností nedáva.Buď sa juhovýchod vzdá a vystaví sa tak represáliám, alebo bude ďalej bojovať a… Číst vice »