Fareed Zakaria žádá na CNN Trumpa o rozpoutání války s Ruskem

Máme zde v cizině narozeného imbecila a rádoby novináře Fareeda Zakariu požadujícího v CNN prezidenta Trumpa, aby ještě víc vyeskaloval napětí s Ruskem, a to mezi jinými i těmito slovy: „Trump není ochoten jít do konfrontace s Putinem ani v jediné otázce… Stane se Venezuela oním bodem obratu, kterým prezident konečně ukončí svoji ústupčivost?“

Nabízí se tato otázka: Proč se v Americe narození Američané mají smiřit s tím, že člověk narozený v Indii naléhá na prezidenta Trumpa, aby zničil svět v nukleární válce? Máme přece dost vlastních a u nás narozených šílenců, kteří se snaží o totéž, např. tzv. experta na Rusko Michaela Falla, který se přece už roky nemůže Armagedonu dočkat. A jak se vůbec stalo, že tento druh stupidních , neinteligentních a nemorálních lidí má dnes hlavní slovo ve Washington Post, CNN, MS NBC a vůbec ve zbytku presstitutských médií?

Lidé si neuvědomují, že Russiagate dosáhla svého cíle už tím, že zabránila prezidentu Trumpovi normalizovat vztahy s Ruskem. A nyní zde navíc máme i idioty, jako je Zakaria, naznačující, že prezident Spojených států je zbabělec. A to proto, že neiniciuje válku s Ruskem.

Novinářka Caitlin Johnstone dává v tomto článku Zakariovi za vyučenou.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
5. 4. 2019 13:50

http://www.zvedavec.org/komentare/2019/04/7872-nova-velka-strategie-spojenych-statu.htm T. M. mi vždycky připadal jako neinflacni , inteligentní a velmi neotřelý ve svých úvahách. Mno… Doporučuji přečíst… ale já osobně s tím mám nějaký problém. Zčásti mi to připadá jako blábol. Hlavně v koncovce. Ten článek je i u Davida. Tam kdosi v diskusi napsal, že si myslí, že emerika principiálně rozesere všechno , co může , aniž by tušila, co bude následovat. Nějaké dopředné konstrukce se netvoří. Proč také, že? Má největší armádní sajrajt na světě, tedy potřebný klacek NATO, aby jakékoli následky urejdovala k obrazu svému. Jen snad ta atomová bomba je děsí, páč holt seje… Číst vice »

orinoko
orinoko
5. 4. 2019 13:52

A sakra… Tak jsem že zvědavosti klepnul na reklamu… pozvánka do Jihlavy. Jednu jinou už mám, takže o důvod víc …

Dana
Dana
5. 4. 2019 16:23

F.Zakaria je hajzlik, o tom zadna. Lojalni propagandista pro obamovsko-klintonskou kliku, nikdy neakceptoval presidentstvi Trumpa a v posledni dobe se snazi hecovat, protoze se ukazal byti jen loserem, co se prizivoval na zkrachovale kauze „Rusiagate“. Roberts s nicim novym arci neprichazi, mam dojem, ze se silne opici po jine vybusne kauze . Mame v Representacnim dome-snemovne nove zvolene demokraticke kandidatky, mezi nimi muslimky, socialistky, feministky. Jedna muslimka, emigrantka Omar, Amerikou zachranena ze Somalska, hned po zvoleni zacla rozdavat rady, houfne kritizovat, menit pravidla a hlavne se stala hlasnou troubou proti Israeli. To se robertkovi libi, i kdyz to prichazi od… Číst vice »