Folklór „Veoliamenů“ a Hadů na radnici

Děkuji tímto všem novinářům a zastupitelům Zlínského regionu, kteří mi přeposíláte tzv. zaručené informace, které o mě píší a rozesílají „Veoliemeni“ a Hadi na radnici.

Zde je názor  na vodárenství. Já mám stejný:

Zde je má reakce:

To, že mám být něčí poradce, je pro mne novinka. Myslím, že vám tento blábol poslali novinářům a politikům proto, aby mohli poslat ještě větší blábol a pokusili se odvést pozornost médií a lidí od rozhodování soudů, které může ukončit „tunel“ ve Vaku Zlín. Vrchní soud v Olomouci měl pravomocně rozhodovat dne 6.11.2014, ale vedení Vaku Zlín požádalo soud o přerušení řízení a vše zase pěkně natáhne. Vak Zlín přitom přichází měsíčně o cca 8 mil.Kč a o možnost získat až 500 mil.Kč dotací.

Podobné „chování“, nejlépe anonymů, je takový 15letý folklór. Informovaní ho neberou váženě a neinformovaní pochopí, pokud se podívají na obsah stránek www.pravdaovode.cz a www.vodalidem.cz . Ostatní neřeším.

To, že mne „Veoliameni“ a politici kooperující s Veolií nemají rádi, je pro mne čest.

To, co dělám, dělám očividně dobře, ještě nedávno prohlašovali, že jsem blázen, nyní mne prohlašují za nebezpečného poradce.

Jde o důkaz, že má 12letá důsledná snaha ukončit v demokratické společnosti jedinou možnou cestou – přes soudy –  „tunelování“ vodárny Vak Zlín, vadí koncernu a Hadům na radnici.

Co se nelíbí „Veoliamenům“, najdete ZDE.  Na této valné hromadě Vaku Zlín bylo cca 70 zástupců měst a obcí, a ti šíří, co se ve Vaku děje, jak zaměstnanci odmítají informovat vlastníky a pro koho pracují.

Že se „Veoliamenům“ nelíbí Semináře k „vodě“ pro zastupitele a politiky? To je logické.

Reference k seminářům najdete ZDE.

Přečtěte si jen jedno z 5 pravomocných usnesení soudů k Vaku Zlína a aktuální jednání „Veoliamenů“ pochopíte. Prohrávají u soudů, lidé i politici v okrese i kraji začínají věci a dění kolem „tunelování“ okresních vodáren chápat, a tak kolem sebe šíří sliz a snaží se odvést pozornost lidí, médií i zastupitelů a politiků od vlastní protiprávní činnosti.

V březnu 2014 jsem podruhé vyhrál soud, který potvrdil protiprávnost zavedení „provozního tunelu“ ve Vaku Zlín. Pokud se představenstvo Vaku Zlín odvolává proti usnesení soudu, když nabytí jeho právní moci může zajistit vrácení prodeje vody a tím zisků z vody, zpět do rukou měst a obcí, tak se tomuto bráním soudní cestou.

TO JE NEJEN LEGÁLNÍ, ALE JE TO I KUS ODVAHY A MOŘE PRÁCE.

Pokud to „Veoliameni“ považují za vydírání, ať se obrátí na polici.

Vak Zlín od roku 2010 již mohl čerpat 500 mil. Kč dotací z EU a mohl fungovat jako sousední „nevytunelované“ vodárny v kraji (Kroměříž, Vsetín a Uh.Hradiště) a mít cenu vody stejnou jako tyto vodárny.

VEOLIE by ovšem neměla na svých účtech cca 300 mil.Kč zisků z vodného a stočného placeného občany Zlínska. Toto schvaluje vedení Vaku Zlín!

To znamená pro lidi o 10-15 Kč/m³ levnější. Představenstvo Vaku Zlín se odvolalo již dvakrát a dokonce 6. 11. 2014 požádalo o přerušení jednání Vrchní soud, který mohl pravomocně vrátit prodej vody zpět do rukou měst a obcí a ukončit tak, dle mého 12 let trvajícího názoru, protiprávní stav.

deleni zisku Veolia - vak Zlín - 11-13 300x200

A cena vody by byla někde jinde!

ceny vody 2004 vodáren - pred privatizaci cena-vody-2014

Ústavní soud potvrdil před měsícem oprávněnost mé ústavní stížnosti. Právě kompletuji 60stránkový důkazní materiál pro Nejvyšší soud.

Dokazuje jednání organizované skupiny osob, pod jednotným místem vedení, organizující proces „vytunelování“ Vaku Zlín ve prospěch Veolie s těmito důsledky:

  • Nejdražší cena vody ve Zlínském kraji
  • Stop dotacím z EU díky uzavřeným smlouvám s Veolií
  • Zisky z vody tečou do zahraničí místo do trubek
  • Vak je formální slupka, s jedním zaměstnancem, bez ziskového předmětu podnikání

To, co „Veoliameni“ vydávají za neúspěšné výběrové řízení, byla standardní veřejná obchodní soutěž. Akcionáři Vaku Prostějov na závěr odmítli nabídky všech účastníků soutěže, protože dle jejich názoru byly pro Vak Prostějov nevýhodné.

„Kvalita“ nabídek v Prostějově v roce 2001 (i ve Zlíně v roce 2002) ukázala, že zahraniční koncerny, které přichází do ČR, nejsou jako VW v automobilovém průmyslu. To, co je prezentováno zastupitelům jako strategický investor, není investor a rozhodně to není VW. Pokud někdo tvrdí, že byly účastníky soutěže podány žaloby, nechť zveřejní výsledky žalob.

To, co se stalo ve Vak Zlín, to je jiná káva. Zde máte hodnocení nabídek ve Vaku Zlín od dvou poradců představenstva Vaku Zlín. Advokátní kancelář 30.11.01-Altheimer-Gray-hodnoceni-obchodni-casti-nabidky-a-zpusobu-hodnoceni-nabidek-poradci-vaku a ekonomická část 27.11.01-poradce ALFAX-JIV-hodnoti-jako-treti.

Údajný vítěz soutěže ve Zlíně, Jižní vodárenská (Veolia), byla těmito poradci hodnocena jako nejhorší nebo jako třetí ze čtyř.

Představenstva Vaku Zlín ovšem prezentovalo akcionářům jako vítěze právě JIV(VEOLII).

Trestní oznámení je zadarmo a hlavně se o něm dá krásně psát v novinách.

Co se týká křivých obvinění, tak byla státním zástupcem zrušena jako nezákonná s tím, že státní zástupce hodnotil postup policie jako velmi nestandardní až likvidační. Já to hodnotil slovy: „Zloděj křičí – okradli mne“. Další obvinění napsal právník Vaku Hradec Králové. Bylo policií odloženo. Pak podalo město Hradec žalobu na paní Orgoníkovou a neuspělo, naopak Vak H. Králové dostal pokutu 700 tis. Kč od Komise pro cenné papíry. Poslední, o kterém vím, si vymyslel jistý člověk, který mne chtěl vydírat. Skončilo tím, že mu soud uložil podmíněný trest.

Pokud někdo tvrdí, že někoho vydírám (vedení vodáren, majoritní akcionáře, koncerny nebo marťany), anebo dělám jakoukoliv protiprávní činnost, kdekoliv na Zeměkouli nebo ve Vesmíru, tak ho prosím, ať se okamžitě sebere, jde na policii a obrátí se na soudy.

S Bohem si to vyříkáme sami.

Stejně jako já se může touto cestou v demokratické společnosti bránit a má na to v takovém případě právo a dokonce má povinnost se obrátit na policii, pokud se domnívá, že došlo k páchání trestné činnosti. Já to udělal a soudy vyhrávám.

Vše o mě a o tom, co jsem ve vodě prožil, co dělám s jakým výsledkem a komu a jak jsem pomohl a co je mým cílem, najdete na www.pravdaovode.cz/muj-pribeh

Výstaviště Floria jsem skutečně postavil. Jsem na to hrdý a mám být na co. Pro milovníky výstav Floria, které mají 36letou tradici, to je ráj a pro celý Zlínský kraj a jeho občany je výstaviště obrovský úspěch. Přijďte se podívat již 6.-14.12.2014 na Výstavu Betlémů  Zajděte se podívat a dejte mi vědět, jak se vám líbí.

Jestli je na tom něco protiprávního, opět doporučuji, ať se obraťtí na polici a soudy.

Pokud vám Veoliameni pošlou další bláboly, pošlete mi je, prosím, s informací, kdo vám daný obsah poslal – přidám je k již podanému oznámení na policii.

Kdyby to bylo naopak, informace vám poskytnu také.

Děkuji za zaslání informací

Plaťme za vodu jen to, co skutečně musíme, neplaťme za ní dvakrát!

PS: „Veoliamen“ je člověk, který miluje Veolii tak, že je schopen pro ní udělat doslova cokoliv.

Ing. Radek Novotný

Autor projektu: PRAVDA O VODĚ

www.pravdaovode.cz, www.vodalidem.cz

www.facebook.cz/vodalidem

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
brtník v brlohu
brtník v brlohu
10. 11. 2014 20:22

Kompletní zvukový záznam sobotního Vratimovského semináře už je k mání !!!!
Je tady:
http://uloz.to/xmR6FhiW/vratimovsky-seminar-2014-zip

Alice
Alice
10. 11. 2014 20:53

Pane Novotný, jste obdivuhodně houževnatý člověk. Držím Vám palce.