Globální pavučina koronavirového podvodu

 

Text na obrázku: Připlétám – koronavirus

Globální povaha podvodu s koronavirem je taková, že i k získání počátečních hypotéz o příčinách toho, co se děje, je nutné shromáždit zprávy z různých zdrojů a dokonce i oblastí světa.

Například před více než rokem – dokonce i tehdy, na začátku paniky kolem koronaviru – jen málo lidí věnovalo pozornost krátkému rozhovoru z 28. ledna 2020 na videokanálu „Stalingrad“ od sinologa N. Vavilova, který hovořil o tom, o čem všichni dosud mlčíme. Pravděpodobně nejspíše kvůli nepochopení důležitosti této informace.

A tak o čem to je. Na rozdíl od dob SSSR je v Číně Komsomol organizací zcela nezávislou na Čínské komunistické straně (ČKS) – je natolik autonomní, že si například sám vybírá své řídící orgány a brání ČKS v zasahování do tohoto procesu. A přední členové Komsomolu, kteří následně vstoupili do Komunistické strany Číny a získali vedoucí posty ve státě, nadále drží pohromadě – zůstávají navzájem neformálně spojeni. Nejen to, pozorovatelé se domnívají, že mimo Čínu jsou tito bývalí členové Komsomolu úzce spojeni s Demokratickou stranou ve Spojených státech – s nyní vítěznými – odpůrci Donalda Trumpa.

Sinolog N. Vavilov přesvědčivě dokazuje, že tento podvod s koronaviry (jedná se o nepochopitelné nafouknutí sezónních nemocí SARS do rozsahu národní katastrofy) je důsledkem vnitropolitického boje v Číně, přičemž byla iniciována ze Spojených států, boje sil orientovaných na spolupráci s Ruskem (Si Ťin-pching) na jedné straně a lidí z tamního Komsomolu, kteří zaujímají vedoucí pozice ve Wu-chanu a mnoha dalších klíčových postech (např. vedení provincie Chu-pej a Wu-chan, post ministra zdravotnictví Číny) a tedy jsou zároveň zaměřeni na Spojené státy, na straně druhé. Jak předpokládá sinolog, z Wuchanu pocházejícími debilními a bezprecedentními karanténními opatřeními posléze rozšířenými na celou Čínu se „členové Komsomolu“ pokusili vyprovokovat celočínský výbuch rozhořčení na stávající vládu a svrhnout její elitu (ne komsomolskou) a nahradit ji zastánci úzké vazby na Spojené státy.

Chápeme, že za tolik let otevřenosti a působení hesla „Zbohatněte!“ se v Číně musí objevit mezi čínskou elitou proamerické síly, stejně jako se v SSSR i bez toho objevila Gorbačovsko-Jakovlevovská spodina (to není tak docela pravda, jedno stejné heslo, tuším Bucharina nebo Trockého, bylo právě takové už na počátku, hned po revoluci v Rusku v říjnu 1917). Ale my tak nějak nebereme v úvahu, jak by se k těmto silám měli takříkajíc chovat ortodoxní komunisté Číny. A skutečnost, že uplynul rok a v Číně neproběhl žádný převrat (a ani nepokoje) a pandemie jaksi potichu odezněla, jasně říká, že staří čínští komunisté dosud odolali.

Zatím. Ale samozřejmě, že nemohou prohlásit, že pandemie vyhlášená Čínou je podvod. „Ztratí tvář“ v očích svých vlastních lidí (Pozn. překl.: To je velice vážný prohřešek v čínské kultuře!! Pro příklad, kdyby se to stalo v Japonsku, pak by přišlo na řadu už jen harakiri (seppuku)!), proto v Číně jednoduše přestali vyžadovat testy PCR na jakoukoli nemoc, přestali přisuzovat veškerá úmrtí koronaviru a začali přísně trestat za paniku kolem koronaviru. A zatímco všichni na světě stále „zoufale bojují“ s pandemií „koronavirů“, na tuto pandemii se v Číně pomalu zapomíná.

Ale také chci zdůraznit, že americkou elitu vůbec nelze považovat za politicky jednotnou ve vnitřních záležitostech – stejný odborník na sinologii přímo upozorňuje, že první housle v této americko-čínské alianci nehrají žádní abstraktní „Američané“, ale demokraté – odpůrci Trumpa. A to se také zdá být pravda, protože Trump, jak se zdá, se stále snaží Číně za něco pomstít: „Čínské úřady dluží zemím světa zhruba 10 bilionů dolarů za ztráty, které světové komunitě vznikly kvůli pandemii koronaviru, jejíž první vypuknutí bylo zaznamenáno v ČLR.“ Toto bylo oznámeno 5. června bývalým americkým prezidentem Donaldem Trumpem v projevu na sjezdu republikánů v Severní Karolíně. (Demokraté by měli logicky z toho zaplatit půlku – pozn. překl.)

Nechci říkat, že Trump chápal nebo chápe, že „pandemie koronaviru“ je podvod a že Trump je nějakým vůdcem odporu proti podvodníkům – absolutně ne! Ostatně sám Trump oznámil ve Spojených státech spoustu karanténních opatření a nyní není pro něho cesty zpět. Přímo hleď! Odpor vůči podvodníkům s koronaviry navíc vždy byl a je ve Spojených státech i bez Trumpa, přestože tento odpor potlačovala a potlačují téměř všechna média na světě, stejně tak, jak je mimochodem nyní potlačován i samotný Trump.

A v rámci tohoto odporu mnoho vědců a lékařů primárně pobouřila Světová zdravotnická organizace, jejíhož ředitele se ani Wikipedie nebojí připomenout: „Od roku 2017 převzal post generálního ředitele WHO (podle některých zdrojů, v důsledku úplatkářství).“ Jako šťavnatý detail, v této souvislosti relevantní, je že v případě jmenování etiopského byrokrata Tedrosa Adanom Ghebreyesuse ředitelem WHO … úplatek provedli Číňané. (Pozn. překl.: Nejspíš Komsomolci mající v rukou právě post ministra zdravotnictví – viz výše)

Skutečně, jak mohla WHO vyhlásit pandemii, způsobenou jakoby virem SARS-CoV-2, když tento virus nebyl izolován nejen v té době, ale ani dodnes (což Číňané byli povinni udělat, když vydali a poslali „zlatý standard“ viru WHO). V důsledku toho nebyl genom notoricky známého SARS-CoV-2 rozluštěn (ne sekvencován) a existence viru SARS-CoV-2 je stále diskutabilní jako sedmého koronaviru z rodiny koronavirů, které každoročně způsobují sezónní nachlazení. (Pozn. překl.: A studuje se již nejméně padesát let oficiálně!)

Ale nejen pouze tím „končí“ trestná činnost WHO. Jak rozumět zákazu WHO pitvat mrtvé, jakoby zemřelé kvůli koronaviru, když to vždy dosud vyžadovaly VŠECHNY OFICIÁLNÍ pokyny k likvidaci epidemií?!

Odborníci jsou pobouřeni i skutečností, že WHO požaduje uchovávání statistik případů nikoli podle období, jako tomu bylo vždy, ale od počátku tohoto druhu pandemie. Je uveden příklad: „Představte si, že bychom spočítali počet nezaměstnaných jako součet všech lidí, kteří byli nezaměstnaní kdykoli a po jakoukoli dobu za posledních 14 měsíců? Nebo od začátku nezaměstnanosti součet všech lidí, kteří kdy byli v historii nezaměstnaní?“

Jakou funkci bude takový výpočet vykonávat? Mohlo by to pomoci zabránit budoucí nezaměstnanosti? Možná nás bude lépe informovat o dovednostech a školeních nezbytných pro naši pracovní sílu? Může to být užitečné pro analýzu a podávání zpráv? Jak řekl Frankie Howard: „Ne, ne a třikrát ne!“

Obzvláště pobuřující je požadavek WHO považovat za mrtvého na koronavirus každého, kdo kdysi (jak víme i po smrti) měl pozitivní test PCR na covid: „V souladu s doporučeními WHO však přítomnost pouze pozitivního výsledku PCR v lékařském spisu v minulosti, znamená, že celá historie onemocnění, celý řetězec událostí, které vedly ke skutečné příčině smrti člověka, je vyřazen a nahrazen zavádějícím vysvětlením Covid-19.“

No, nakolik máte dobrou paměť? Jak si můžete pak nevzpomenout, že Donald Trump, prezident Spojených států, přestal financovat WHO a Biden to obnovil?

Už jsem mnohokrát (Muchin) napsal, že v Německu je hlavním ideologem podvodu – těmi, kdo poslouchají Bundestag – Dr. Christian Drosten, německý virolog specializující se na koronaviry, který vede virologický ústav v lékařském komplexu Univerzity Charite (tam byl přece i Navalnyj) a byla to jeho zpráva, která „přesvědčila“ Bundestag, aby vyhlásil „uzávěry“ v Německu.

(Připomínám, že Samuel Eckert na svém webu nabízí jeden a půl milionu eur každému, kdo mu poskytne adresy článků popisujících izolaci a vytvoření „zlatého standardu“ viru SARS-CoV-2, navíc tento Eckert neúspěšně nabízí a znovu nabízí těchto jeden a půl milionu eur právě tomuto slovutnému Christianovi Drostenovi, ale ten neodpovídá!)

Analogem Drostena – hlavního ideologa podvodu ve Spojených státech – je Anthony Fauci, ředitel Národního institutu pro studium alergických a infekčních nemocí – to je ten, kdo v USA byl povinen izolovat SARS-CoV-2 virus, aby analogie amerického ministerstva zdravotnictví (CDC) nebyla zneuctěna zprávami: „Protože v současné době neexistují žádné množstevně definovatelné izoláty viru 2019-nCoV.“ A Tony Fauci ve Spojených státech byl a stále je hlavním lékařským odborníkem Spojených států na pandemii vládnoucí elity, a proto bylo naslouchání Fauciho radě pro Trumpa jakoby povinné.

Tak, jak nedávno byly odhaleny e-maily tohoto Fauciho a byly zveřejněny, což vyvolalo bouři rozhořčení mezi myslícími Američany, jedním z nich je senátor Rand Paul .

Senátora pobouřily Fauciho těsné vazby s Číňany, zejména s laboratoří ve Wu-chanu, ze které podle jedné verze o původu vzešel notoricky známý virus, nebo jestli to říci přesněji – odkud vyšla panika.

„E-maily také svědčí o přátelských vztazích s ředitelem Čínského centra pro kontrolu a prevenci nemocí Georgem Gao,“ napsal senátor. Anglické hláskování čínských jmen je v ruském čtení mění k nepoznání, proto je těžké říci, zda je tento George Gao samotným vedoucím Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v Číně, který 23. ledna 2021 v rozhovoru pro americkou televizní společnost NBS NEWS k otázce izolace viru SARS-COV-2 , která zněla: „Čínské úřady obdržely vzorky před více než rokem, proč nebyla tato data sdílena se světem?“, odpověděl: „Protože tento virus neizolovali – to je ten problém.“

To znamená, že Fauci věděl, že virus SARS-COV-2 je fikce, ale přesto odsoudil Spojené státy (silami panovačných mocných idiotů) k obrovským materiálním a lidským ztrátám. Navíc, jak vyplývá z odhalené korespondence, Fauci dokonale věděl, že nošení roušek nedává žádný
smysl, protože vůbec nechrání před viry: „Typická rouška, kterou si koupíte v lékárně, není účinná na ochranu před viry,“ říká v dopisech. A to přesto, že 4. března 2021, rok po začátku pandemie, čteme:

NEW YORK, 4. března. / TASS /. Rozhodnutí guvernérů států Texas a Mississippi úplně zrušit režim nošení masky je „prostě nepochopitelné“. Tento názor ve čtvrtek vyslovil ředitel Národního institutu alergických a infekčních nemocí USA Anthony Fauci.

No a jako třešničku na dortu v rozhořčení senátora Randa Paula – měl Fauci blízký vztah s plachým židovským chlapcem Markem Zuckerbergem, generálním ředitelem Facebooku, a ten „forsíroval“ šíření „směrodatné“ informace o viru, kterou obdržel od Fauciho. Je to tentýž Zuckerberg, který cenzuroval prezidenta a poté exprezidenta Donalda Trumpa: „Facebook zablokoval účet exprezidenta USA Donalda Trumpa na sociální síti na dva roky…“

A to je jen část „zásluh“ Anthonyho Fauciho před americkým lidem. Faktem je, že jak ve Spojených státech, tak v Evropě lékaři při pohledu na akutní průběh sezónního nachlazení předepsali trojici léků:  HCQ (hydroxychlorochin), zinek a AZT (azithromycin). Dříve jsem citoval zprávu americké lékařky Stelly Immanuelové, podle níž touto triádou vyléčila 350 starých lidí s pozitivními testy PCR, aniž by měla jediného zemřelého, dokonce i mezi 90letými. A bez ohledu na to, jak překvapivá to byla zpráva: „Trump užívá hydroxychlorochin, aby se nenakazil.“ Trumpův lékař byl skutečně pan doktor, a proto Trump po nachlazení strávil v nemocnici pouhé tři dny!

Ale v ruských médiích (a nejen tam):

Antimalarický lék hydroxychlorochin, který byl dříve aktivně používán k léčbě koronaviru v nemocnicích po celém světě, může způsobit zvýšení úmrtnosti pacientů. K tomuto závěru dospěli autoři rozsáhlé zahraniční studie. WHO brzy po svém zveřejnění pozastavila klinická hodnocení léku, aby mohla blíže studovat jeho vlastnosti. Ruští lékaři také považují hydroxychlorochin za toxický – Ruská akademie věd naléhavě žádá, aby se jeho používání úplně vzdalo.“

Je to pochopitelné – ruští akademičtí medici jsou ze všech mediků ti nejmedicínovatější (u nás to platí také beze zbytku, že pane … (doplňte sami, nechce se mi psát ani jejich jména)?.

A v USA to hodně doktorů velmi pobouřilo: „Dr. Fauci a CDC zakázali HCQ jako lék na koronavirus. Lhali o jeho důsledcích. Lhali o jeho nebezpečí. Fauci lhal a miliony zemřely! “ píše americký lékař Jim Hoft. A vysvětluje: „HCQ je neúčinné, když je užíváno velmi pozdě s vysokými dávkami po dlouhou dobu, ale jeho účinnost se zlepšuje s dřívějším používáním a sníženým dávkováním a včasná léčba je trvale prospěšná. To je ta celá skutečná věda.“ A rozhořčeně končí: „Fauci je vrah. Zatkněte Fauciho!“

Kolik jmen v Rusku (nebo u „nás“ v Česku) budeme muset uvést, kromě Fauciho kolegy, vedoucího Federální služby pro dohled nad ochranou práv spotřebitelů a lidského blaha A. Popova, než skončíme slovy: „Jsou to vrahové. Zatknout je!“?

Článek ale není o tomto, ale o globálním propojení podvodníků. Když se podíváte pozorně na tuto síť vzájemných souvislostí, ukazuje se, že podvod s koronavirem byl zahájen v Číně s cílem způsobit změnu elit a aby se tento dojem ještě posílil, hlava WHO propojená s Číňany poskytla prohlášení o pandemii. A pak se toho chopili šmejdi z medicíny ve Spojených státech a Evropě a využili byrokracie všech světových vlád (tj. oslabení politiků) a začali s pomocí médií a sociálních sítí vyvolávat paniku na zboží doprovázející pandemii – pakovat se na maskách a vybavení po výrobu tekutých kapalin jako údajných vakcín. (Že, pane Prymulo? Máte vy čisté svědomí? – pozn. edit)

No, a Trump v této pavučině vypadá jako sršeň, zapletený a pohlcený krvelačnými pavouky.

 

PS: Rozhovor, který v červnu 2021 poskytl skutečně vynikající virolog Stefan Lanke pro kanál Discovery (v ruštině textový přepis)

Zdroj: Muchin Jurij Ignatijevič

Překlad Bedřich Vinopalník


Poznámka překladatele: To, že virus mohli zapustit do oběhu Číňané z Komsomolu, ještě neznamená, že původ „viru“ není americký. Ba, právě naopak se takové úvahy nabízí, protože to naráz řešilo více úkolů. Všechny okolnosti nasvědčují, že to bylo připraveno dopředu a jednalo se o to, jak to spustit.

  1. Zbavit se Trampa
  2. Vyřešit boj o moc v čínském politickém vedení a získat Čínu pod moc USA a izolovat Rusko
  3. Umožnit a urychlit nástup „ultraglobalistů“ s jejich „programy“
  4. Urychlit pád Evropy a to nejen EU
  5. Jako případný bonus by to mohlo pomoci opozici v Rusku (pokusy přece byly)

 

4.7 41 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
27. 8. 2021 5:45

Já jsem TRANSOČKOVANÝ! To znamená, že nejsem očkovaný, ale považuji se za očkovaného!
A co vy jste zač, abyste mi upírali právo na mou orientaci?

viber_image_2021-08-26_10-01-11-433.jpg
Irena
27. 8. 2021 6:03

Já bych z tohoto článku spíše vyvodila závěry, jak funguje obecně „věda“ a různé ty akademie věd, jak snadno jsou ovladatelné z nejvyšší úrovně závěry, tendence, na základě kterých je potom ovlivňována ekonomika a politika států celosvětově, viz například oteplování a tak dále. (V základech sociologie vnitřního prediktoru SSSR je to dávno všechno popsáno.) Neboť to přece říkají VŠICHNI! Myslím také, že těch cílů pandemie bude víc a budou hlubší, než článek popisuje. Neboť jinak by se všechny vlády nechovaly jako přes kopírák a to celosvětově, kdyby šlo primárně a úzce o motiv Čína versus USA včetně vnitřních svárů jejich… Číst vice »

Irena
27. 8. 2021 6:09

Požadavek zřejmě zaslaný na Českou lékářskou komoru….

photo_2021-08-27_08-08-00.jpg
Irena
27. 8. 2021 6:20

Ministerstvo zdravotnictví jako správní úřad příslušný podle § 80 odst. 1 písm. g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 258/2000 Sb.“), nařídilo postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění covid-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 citované mimořádné opatření. Toto opatření je v řadě svých formulací v rozporu s Úmluvou o právech dítěte a v rozporu s Listinou základních práv a svobod jako součásti ústavního pořádku České republiky,… Číst vice »

PPK
PPK
27. 8. 2021 8:48

Ano, realita potvrzuje názor v Poznámce, že akce byla připravena, pro svět „nafilmována“ a mocensky prosazena pomocí WHO a nově vymyšlených zákonů s použitím výkonné paže úřadů a policie. A proč byla ta „pandemie“ v mžiku v celé světové sféře vlivu USA prosazena a proč ji aktivně přijali nejen doktoři, ale zejména politici? Domnívám se, že proto, že už tam všude je dnes kapitalismus a v kapitalismu je základem podnikání POHYB peněz NA COKOLIV a ZA COKOLIV, včetně pohybu i těch peněz nově natisknutých. Bez pohybu peněz totiž TRH ekonomik stojí, nejsou palmáre ani renty, ale zato jsou nezaměstnaní, nejsou… Číst vice »

Irena
Reply to  PPK
27. 8. 2021 9:29

No ono se to dá brát obecně, nebo se na to podívat blíže, a potom uvidíme, že například Výmar byl stvořen zcela uměle, aby byl potom také zcela uměle vyřešen fakticky zafinancováním (i další podporou) Hitlera, aby lidé byli zmanipulováni k účasti ve válce… Takže nikdy se nic neděje samo sebou, ale sleduje to určité cíle. Jen je to někdy v menším měřítku, jindy ve větším. Dnes už je to očividně celosvětové. Jeden nástroj – koronavirová krize, je využíván k vyřešení mnoha úkolů (dílčích i globálních). Například ke zcela konkrétnímu přenastavení ekonomických vazeb, pokud se vrátíme k těm penězům. Najednou… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Irena
27. 8. 2021 10:23

Ano, souhlasím s Vámi, že koronavirová krize je využívána k souběžnému řešení mnoha úkolů. Jen mne v souvislosti s těmi pokusnými „vakcínami“ znepokojuje ta až neuvěřitelná apatie, kterou vidím u mnoha mladých rodičů. Nejen ve věci jejich vlastního zdraví (např. kvůli cestě na dovolenou), ale zejména pak v jejich pramalé starostlivosti o bezpečí a zdraví jejich dětí. Jakoby nevěděli, že výchova a rozhodování o životech dětí, to znamená především zodpovědnost a nikoliv jen vlastní klídek, zážitky a pohodlí. O fanatických dospělých svědcích Covidových už vůbec nemluvě. To by byla jenom ztráta času.

Irena
Reply to  PPK
27. 8. 2021 10:39

No, je to hrůza. I v mém okolí už se očkovali kvůli dovolené, zatím jen dospělí… Uvidíme, zda se sníží i k naočkování dětí, ale nevím zda se tím vůbec pochlubí. Jeden kolega se pokoušel přede mnou tajit i to, že je naočkovaný sám. Věděl totiž, že se mu vysměju… Druhý se zatím drží, ale očividně jen do doby, než přijdou nějaké další citelné restrikce vůči neočkovaným, potom to vzdá. Ženské už jsou naočkované všechny (dvě důchodkyně a jedna středního věku, která už naštěstí děti má). A ještě jeden kolega vzdal druhou dávku poté, kdy mu šest dnů po té… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
27. 8. 2021 11:18

Jen opět shrnu ze svého okolí: Vím o třech očkovaných obludé, kteří mají něco, co před včeličkou/AMI vosami neměli – jeden důchodce už hodně v letech… předtím chodil pomalu, ale po svých. Dneska se belhá s berlemi. A nadává. Ženská ze zdravotnictví… necítí se od té doby dobře. Má pocit, že na ní „něco“ leze, chlap to není, ale neumí to vysvětlit běžným profesním způsobem. A třetí případ… chlap daleko mladší než já. On načočkovaný, jeho ženská nikoli. Neměla covida a cítí se normálně. Vypadá zdravě. Zato její načočkovaný chlap chcíple a poněkud mimózně. Říká, že je pořád unavený a… Číst vice »

PPK
PPK
27. 8. 2021 8:48

Zajímavé a zcela logické přitom je, že TRH už zas nic nevyreguloval, protože by jinak krize nevznikaly … Takže, je tedy vymyšlen Covid-19 a s ním ekonomika výroby a prodejů kvant zdravotnických skafandrů a pomůcek, testů, vakcín a služeb náhle údajně přetížených zdravotníků a nemocnic předtím likvidovaných pro nevytíženost. Jenže, kdo si pamatuje, co bylo před dvěma roky? No a že by lidstvo od té světové krize zachránil nějaký Trump? On snad měl v hlavě jasno, co plánují „ultraglobalisté“, když hlásal ten svůj Make America Great Again? A ještě něco mi není jasné, pane překladateli: JAK by měla při té… Číst vice »

orinoko
orinoko
27. 8. 2021 10:14

Že jsme už teď v krizi, o tom žádná… Plecháčů všude, jak po psech tydlety tenty, a ceny ojetých ehm vozů kupodivu rostou. Také počet seznamek na ojetí roste. Věc, která se také musí točit. Samozřejmě, že zadarmo to není ani náhodou. Množí se inzeráty, jak se chránit před inflací, jak zkušeně a chytře investovat svoje-naše čmrdlíky, jak honem pořídit to či ono, třeba čtvrtou, pátou a desátou včeličku, aniž by se zkoumala jejich číselná podstata. Korona také jede v své linii, již se vyskytuje mutace lambda. To už je ovšem přímo na lambádu. – Tak říká jeden známý svojí… Číst vice »

Všešuk.jpg
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
27. 8. 2021 12:37

Zdravím – dobré foto show a vlastně nečekaně nadčasový text, U Manéže mi to tak ani nepřipadlo.

Vážných věcí bylo už tenhle týden dost – tak přidánm jedny, byť Němce – ale jinak skladba je docela povedený Jižanský rock s přidanou hodnotou :-)

https://www.youtube.com/watch?v=rrLSgt5_uuw

orinoko
orinoko
27. 8. 2021 11:43

Tak jsem si udělal chvíli a na Aktualně prošel volebním dotazníkem. Byl docela obsáhlý, na něco nemusela být odpověď. A výsledek? Mými volebnímu favority jsou KSČ nebo SPD. Odpovídá to. Eurosojuzu a jeho coblihadotacím je třeba udělat pápá Bidet. Stejně jako uprchlému NATO-OTAN.

Irena
Reply to  orinoko
27. 8. 2021 16:54

Orinoko z tebe ještě bude bolševik :-)
Problém je, že ani tyto dvě strany nejsou bolševické dost…

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
27. 8. 2021 19:32

Ano, máte pravdu (dávám +) jsou málo bolševické a mají i jiné chyby.

Pridávám odkaz – velmi obsáhlý článek o myšlení většinového obyvatelstva, jeho postojích k radikálním vůdcům a názorům, o exibionistech a provokatérech ničících protestní hnutí…

https://dfens-cz.com/normies-versus-narcisticti-extremisti-aneb-jak-zdiskreditovat-opozici-a-udelat-z-ni-tabu/

Jak to psal klasik o revoluční situaci ve společnosti bych si asi potřeboval trochu připomenout.

pozn. Osobně se za většinového obyvatele nepovažuji.

PPK
PPK
Reply to  Gatta
28. 8. 2021 5:21

Ten článek o Normies vskutku stojí za přečtení i v případě, že k němu mohou být výhrady – a i já bych pár takových mohl mít. Jen se mi však zdá, že jistá maličkost v něm už zas a opět chybí. Totiž právě ten systémový „detail“ z oboru oné ikony ekonomiky dnešního kapitalismu – fenoménu peněz. Jevu, bez něhož vždy rychle přijde ta typická a pravidelně se opakující hospodářská krize Systému – a z ní plynoucí všeobecná frustrace mysli všech. Když se totiž nehýbou peníze, tak nejen že není co kupovat a za co kupovat a co a za co… Číst vice »

Irena
27. 8. 2021 14:19

Tady probírají tu Austrálii, kde prý nahnali děti na stadion, kde je očkovali bez přítomnosti rodičů a dvě z nich již zemřely, také tam probírají léčbu v amerických nemocnicích, je to nadabované

https://otevrisvoumysl.cz/australie-2-mrtve-deti-pote-co-24-tisic-deti-nahnali-na-stadion-kde-je-naockovali-bez-pritomnosti-rodicu/

Alva
Alva
Reply to  Irena
29. 8. 2021 14:23

Dnes na můj včerejší dotaz odpověděl diskutující – český emigrant, žijící už 40 let v Austrálii: „Deti nahnane na stadion! Rano a vecer na TV 3 proslovy= prvni mluvi premierka Berejiklian(dite immigrantu z Armenie) nasleduje strasici doktorka a po ni vyhrozujici policista! A tak denne stale dokola! Policie dostala narizeno udelovat az $5000pokuty(cca 80tisic korun) za nedovolene opusteni 5km prostoru! Maji to ted vylepsene schvalenim ockovani pro 12 az 16lete! Uz cca mesic je stara informace o tom ze aby deti mohly delat HSC ( maturitu) tak posledni rocnik musi projit ockovanim. Dobrovolne povine! A sliby ze az bude 80%… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
29. 8. 2021 15:49

Potvrzuje se, že Austrálie má mentalitu bývalé trestanecké kolonie Malé Kreténie. Ještě že se toho nedožil můj příbuzný. Měl rakovinu. Na důchod chtěl zpátky do Česka, ale už to nestálo za to. Přijel se jen rozloučit.

Bety
Bety
27. 8. 2021 20:59

Půl americké armády odmítlo očkování, z toho námořní pěchota celá.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
28. 8. 2021 7:24

Tak to bych do nich neřekl. Snad není všechno úplně v hajzlu.
Jinak přidávám odkaz, který vcelku výmluvně dokresluje statut veřejného covid debila a pokus člověka s jiným názorem doložit, co se ve skutečnosti děje.

https://video.aktualne.cz/dvtv/olbert-datum-o-zemrelych-neverim-ve-vlade-jsou-zlocinci-zdec/r~6be16ce006ad11ecb02dac1f6b220ee8/

Alva
Alva
28. 8. 2021 16:47

„Organizátor protestů proti koronavirovým opatřením skončil v nemocnici s covidem-19. Dříve vystupoval proti nošení roušek a vládním omezením v Texasu. Nyní je v kritickém stavu“ ……..
Příběh rodiny Wallaceových se objevil zrovna v době, kdy se v celém Texasu vede debata o nošení roušek. Republikánský guvernér státu Grey Abbott vydal opatření, které už nenařizuje povinné nošení roušek“

A jako nsachvál, se nakazil zrovna „odpírač“! Kde je nějaký příklad, že se nakazil důsledný „nosič roušek“? Ve všech příbězích figurují pouze neočkovaní anti-rouškaři!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/organizoval-protesty-proti-opatrenim-nyni-bojuje-s-covidem-v-nemocnici-173395#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=8dbD5VauBT7-202108281630&dop_id=173395&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Alva
Alva
Reply to  orinoko
29. 8. 2021 8:35

Nakolik je ten zdroj důvěryhodný?
Podívala jsem se ještě na dva články k očkovacímu tématu a zdá se mi dost silně „provakcinační“. Např.

https://nedd.tiscali.cz/za-vetsinou-lzi-o-vakcinach-proti-covidu-stoji-12-dezinformatoru-511386

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
29. 8. 2021 9:56

Webovou adresu jsem objevil náhodou, nabídla mi to Opera. Vůbec jsem netušil, že něco takového existuje. Každý ať si udělá názor sám. Nejdříve měli stačit 2 včeličky popř. dokonce jen jedna. Dneska už je požadavek na třetí a kolem sebe vnímám, že někteří čočkovanci jsou poněkud zmateni. Jednu deltu možná ještě stráví, ale lambdu, ksí a sigmu už nikoli. Vím o domově důchodců, kde se nechali všichni ochotně dvakrát opíchat, ale o třetí včeličce už vůbec nechtějí slyšet. I bez konspirátorů je to divné. Řeckou abecedou mutace vůbec nemusí skončit. K dispozici jsou také například římské číslice, názvy planet, aut… Číst vice »

orinoko
orinoko
29. 8. 2021 11:27

Copy a pasta: “ Doufejme že to nebude povinné. Třetí dávku už bych si dávat nechtěla. I ty dvě dávky stačily na to jak mi nebylo dobře po nich. “ “ Třeba já mám po očkování problém z cukrem,klouby což před očkováním klouby pohoda a cukr jsem ukočíroval každý to má jinak a další očkování za mě nebrat a fakáč je mi 68 let. „ “ Po volbách zase vše zavřou , v prosinci dovolí milostivě nakoupit a pak zase budou tvrdit že lidé se shlukovali víc než předpokládali, a tak zase zavřeme až do května pak dovolí prázdniny. „… Číst vice »

orinoko
orinoko
30. 8. 2021 7:18

A jsme na svých. Není nad plánované zdravotní hospodářství.
Podle Flegrova odhadu budou muset čeští občané chodit na očkování ještě zhruba 2-3 roky, a to do té doby, než se koronavirus změní v běžnou virózu. Nejčastěji se přitom budou očkovat lidé nad 50 let.“

Gatta
Gatta
30. 8. 2021 12:29

Normálně se ke Covidu moc nevyjadřuji, ale … Že to je špinavá hra – a to opět na více cílů je zřejmé. Pravděpodobné je, že Covid by vyvinut uměle. Ostatní jsou jen málo podložená tvrzení a často úplné – úmyslné zamlčování relevantních údajů a záměrné matení a to i „odborníky“ , z části prostě laicky neznalostní postoje, možná i záměrně provokativní nesmysly a to z obou stran „barikády“. Čest vyjímkám, které se ale v tomto braku těžko mohou prosadit. Každopádně to vše vede k dalšímu rozdělení populace na ty „pro a proti“ a dalšímu znejistění „stáda“. Tedy tyto dva cíle… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
30. 8. 2021 13:48

Ale jak se říká – všechno zlý k něčemu dobrý. Já myslím, že cíle plánovačů nevyšly. Dva roky sajrajtu vytvořily nebývale odolnou vakcínu vůči NWO. – Souvislosti všemi azimuty. Odpadly některé údy kritického nahlížení pod náporem zdravotních poruch a zbylo jádro, bez kterého by v žádném úseku lidské civilizace nepřežil ani opočlověk. Mezi námi děvčaty se tomu říká selský rozum. Kdo ztratil tento šém, jen uvedl sám sebe do nekonečného zmatku, jak emík utíkající před svými vlastními činy, přičemž za sebou ještě táhne vlečku světových hulibrků, kterým se má formálně zodpovídat z vlastního fýrerovství.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
30. 8. 2021 14:13

Jo – nastala značná ztráta dlůvěry – což je prvek sice společensky rozkladný, ale ztráta důvěry ke špatným lidem může být sebezáchovná.

Selský rozum – ano to je základ, ale …

Jednak se samotným selským rozumem na otázky vědomostních oborů nestačí nikdo, a potom na něj z druhé strany číhá prehistorický nepřítel – kongiktivní omyly.
Tedy to „přirozené“ rychlé myšlení, které je, ach tak snadné.

https://manipulatori.cz/krimys-16-kognitivnich-zkresleni-kazici-nase-rozhodovani/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn%C3%AD_zkreslen%C3%AD

orinoko
orinoko
30. 8. 2021 14:24

Fašistický seznam řeší statisticky ochotu lidí nechat se čočkovat. A jako vždycky – podstata úplně schází. Bodejť by ne, když podstata věci připomíná emerickou deepstatu. – Něco takového zásadně nezmiňovat. Natožpak řešit. Covid a jeho čočkování je totiž podstatou dýýpstaty. Pravda a láska spejblhavlosametu zásadně stojí na jedné noze, a to ještě ne na své – jak kdysi pravil Šimek. Nebo Grossman? Kdyby vjec nebyla vážná, tak by velmi pobavila v tv kraksně jako tzv. reality show. A aby to mělo demogratickou podobu, tak by to obludé mohli onlajn komentorovat. Hodina za hodinou přináší pravdu o tom, jak lhát je… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
30. 8. 2021 15:58

Problém je v tom, že ani když je lež 10x odhalena – tak se nic nestane.
Tedy zatím se nestalo …

https://www.youtube.com/watch?v=oFFzdaK2xNU

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
30. 8. 2021 16:35

No, já nevím, ale myslím že stalo. Tak například konstrukce S prochází úplně jinou tzv. debatou o covidu než dříve. Čočka vax se potýká s kritickým úbytkem fanatismu a rozumem dědy Vsesuka. Do defenzívy se dostal zeh Tribuna svatého a úžeh panikozniho ostrova coVITTA. A vidím to všude kolem sebe. Pokud se nezacneme navzájem dráždit a kádrovat, tak se bavíme spolu všichni a snažíme se dobrat nějaké hlavy a paty. A NIKOMU nevoní nekonečné cockovani, protože všichni si od toho slibovali konec, aby nakonec zjistili, že je to teprve začátek. A to je, oč tu běží.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
30. 8. 2021 16:57

U DEMOgrata , soustruha Tribuna, jsem mazán a na ostrově Paniky /dávný bonmot, o jehož stažení jsem sám požádal/ nejsem tolerován. Covid fanatismus v akci aneb Na coblihu nedám dopustit i kdyby jí řídili sudetští soukmenovci.
Soudruha Pavla, který má neskrývané aspirace na hradní stolici, postihlo vlastní bezvědomí. To je vážná nemoc. Ale má ji kdekdo. Tribun, vitta, embeeeecko, dokonce i Kamil. A ti si o sobě myslí, že nejsou emericti hulibrci. Takové příznaky, a takové popírání pravdy a lásky.
Klasické prototypy přepisování jsoucna a reality.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
30. 8. 2021 17:51

Na Tribuna jsem nedávno myslel, že tady už dlouho nic neměl. Sice jsme se občas neshodli, ale vždy jsem ho četl. No a změnilo se něco prakticky – mimo posun v diskuzích ? Jo – Babiš slíbil, že očkování nebude povinné. Taky je před volbami a ono ani teď není povinné – čož ovšem ještě neznamená že jeho absence není důvodem k diskriminaci. Po volbách přijde někdo „odpovědnější“ než Babiš – přibude dalších 25 nakažených … a jedem do 3. kola. Osobně jsem ve specifické omezující situaci o které se nehodlám šířit, tedy ohledně vhodnosti očkování či neočkování, se příliš… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  orinoko
31. 8. 2021 13:36

Přišlo mi mailem: „Čínská biologická laboratoř ve Wu-chanu je součástí společnosti Glaxosmithkline, která (náhodně) patří společnosti Pfizer!“ ten, kdo vyrábí vakcínu proti viru, která byla (náhodně) spuštěna v biologické laboratoři Wuhan a (náhodně) financována Dr. Faucim, který (náhodně) inzeruje vakcínu! „GlaxoSmithKline je (náhodně) řízen finančním oddělením Black Rock, které (náhodně) spravuje finance Open Foundation (Sorosova nadace), která (náhodně) provozuje francouzskou AXA! „Shodou okolností Soros vlastní německou společnost Winterthur, která (náhodně) postavila čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou aliancí, která (náhodně) má Vanguard jako akcionáře, který je (náhodně) akcionářem Black Rock, ) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
31. 8. 2021 20:04

Pěkná práce …

Ona každá náhoda je potenciálně podezřelá.
Dvě náhody najednou je téměř 90% jistota podvodu.
Nevím, jak nazvat tento řetězec.
Mám oblíbené takové výstižné slovenské slovo – bezočivosť.

PPK
PPK
31. 8. 2021 14:42

Statistiky úmrtnosti po očkování v Ruské federaci. Kolik lidí zemřelo po očkování proti Covidu
https://xn--80adiojctbiv4d4c.xn--p1ai/category/letalnye-isxody/

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
31. 8. 2021 20:25

Problem je v tom (samozřejmě nen v tom), že před každým očkováním by měli měřit protilátky, aby nevzlikla nepřiměřená rakce organismu. Což jsou pochopitelně “ zbytečné náklady“, tak se to moc nedělá. Spousta lidí mohla Covid prodělat, ani o to nevi. Potom je očkování neštěstí – včera mi o takovém případu známý vykládal „z první ruky“. On sám Covid prodělal asi ??? 2x a zrovna ne moc dobře. Nicméně má dnes protilátek jak 50 lidí dohromady. Doslova jako 50 lidí. Doktoři nad tím jen krčí rameny – jste zvláštní případ. Jinak s ním nkdo nic neřeší, krom něj samotného to… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
31. 8. 2021 20:46

Jeden den jsem o covid prakticky nezavadil. Bylo hnusně, ale zítra už zase pojedu, a tak dlouho, jak jen to půjde.

https://www.youtube.com/watch?v=E7t5dnt5KKY

abs_0001_3267_cb_0001_131107_093625.jpg
orinoko
orinoko
1. 9. 2021 2:28
PPK
PPK
Reply to  orinoko
1. 9. 2021 6:07

Alternativa? Anebo uctivá suplika za návrat k přiznání, že pandemie neexistuje? Existuje totiž jen pandemická rouška na ksichtu totální hospodářské krize, projevující se už i sestavováním pořadníků na koupi takového dříve běžného zboží, jako jsou ledničky – a to v dříve nejprůmyslovější zemi EU – v Německu!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Ivan-David-Triumf-globalizace-trimesicni-poradnik-na-lednicku-v-Nemecku-675306