Hluboce oddány Goebbelsovi

Ano, hluboce oddány Goebbelsovi a jeho dvěma stěžejním zásadám propagandy ZAKRÝVAT a ODVÁDĚT POZORNOST jsou naše sdělovací prostředky. Českou tiskovou kanceláří počínaje, Českým rozhlasem a Českou televizí pokračujíce a všemi hlavními časopisy a novinami konče. Je to jedna velká lží zapáchající latrína, skládající se z desítek jednotlivých latrín menších. Co oficiální mainstreamové české médium, to lživá latrína, prohlašuji s plnou odpovědností za to, co říkám, a nechávám na jednotlivých médiích aby mě žalovala, pokud mají za to, že moje obvinění jsou lichá. Ale protože lichá nejsou, vím, že mě nikdo žalovat nebude, protože – pokud zkáze nepropadla dosud vedle oblasti mediální i oblast soudní – nemůže žádné médium v republice do sporu s mým shora uvedeným tvrzením vstoupit s nadějí, že by je bylo schopno vyvrátit. Protože fakta jsou až příliš přesvědčivá. Pro ilustraci ZAKRÝVÁNÍ, jež považuji za hlavní rakovinovou sněť informativní praxe našich sdělovacích prostředků, uvedu pro dnešek jen vraždy politiků a novinářů z rusko-ukrajinské oblasti.

Jak známo, byl 27. února v centru Moskvy dosud neznámým pachatelem zavražděn ruský opoziční politik Boris Němcov. Mediální smršť, jaká se našimi médií následně rozburácela, si všichni dobře pamatujeme. A pamatujeme si i otevřeně či méně otevřené náznaky z ní se ozývající, že za vraždou se viditelně rýsuje stín Ruska nebo přímo obrysy postavy prezidenta Putina – a koho taky prokristapána jiného, že ano? A ještě ve dnech, kdy toto protiruské řinčení inspirovalo k zázrakům pracovní přičinlivosti i obětavosti desítky našich presstitutů, byl na Ukrajině koncem února zavražděn Michail Čečetov, bývalý guvernér záporožského kraje z doby vlády Janukovyče a pro fašistickou vládu v Kyjevě tedy průhledný opozičník.

A hle! Ticho, neproniknutelné ticho se po předchozí vřavě s Němcovem rozklenulo nad českou mediální krajinou. Goebbelsovsky se vražda Čečetova prostě zakryla a ticho, jež po předchozím jekotu kolem Němcova, nyní řvalo, pak pokračovalo, i když se na Ukrajině vzápětí rozpoutaly nikoliv už jen jednotlivé vraždy, ale hotová vražedná jatka. 15. března byla ve Chmelnické oblasti zabita šéfredaktorka místních novin Netišinsij věstnik Olga Morozova, když se proslechlo, že se chystá zveřejnit článek o podivném hospodaření v místních lesích. V březnu zemřel i třiatřicetiletý syn exprezidenta Viktor Janukovyč ml., když se údajně jeho automobil probořil na zamrzlém Bajkalu. Stanislava Melnika, exposlance Strany regionů, našla manželka v koupelně, zastřeleného loveckou puškou. 16. dubna padl střelou neznámého vraha Oleg Kalašnikov, bývalý náměstek Nejvyšší rady Ukrajiny a člen Janukovyčovy Strany regionů. Byl zavražděn i Alexandr Peklušenko, bývalý gubernátor Záporožské oblasti a taktéž člen Strany regionů. A hned po něm, 17. dubna, padl pod kulkou, vystřelenou z kolem projídějícího auta, i známý opoziční novinář Oles Buzyna. Chronologický seznam zjevných politických vražd i záhadných úmrtí opozičních politiků a novinářů na Ukrajině najdete zde.

Krve tedy téměř až po kotníky, ale v našich médiích po nich ani slechu ani vidu. Šlo o mlčení z jediného důvodu. Totiž toho, že se ty vraždy odehrály nikoliv v Rusku, kde by byl pochopitelně důvod vytvořit z nich světovou ságu, podobnou té s Němcovem, ale že se odehrály na Ukrajině, kde je třeba naopak zatlouci je co nejhlouběji do místní černozemě. Protože novou pomajdanovskou Ukrajinu je nutno naší veřejnosti představovat systematicky i neúnavně jako zemi demokratickou a vrcholně spravedlivou, a to za všech okolností, dokonce i takových, které na Ukrajině panují v dnešních krví napojených dnech. Dělat cokoliv jiného, třeba pod rouškou požadavku pravdivého informování občanů, by bylo ránou do zátylku našich severoatlantických snah, kterými jsme Evropské unii, branné organizaci NATO a věrnému spojenectví s USA minimálně až do konce našich životů svatě povinováni.

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
AdmirálBédapeter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Správa z vyšetrovania Odesskej Chatyne 2.5.2014.
K upáleniu ľudí v odesskom dome odborov došlo neúmyselne,oheň vznikol za zatvorenými dvermi,z „molotovových koktajlov“Upálili sa sami.
http://antifashist.com/item/zhertvy-v-dome-profsoyuzov-sami-sebya-sozhgli-genprokuratura-ukrainy.html

Béda
Člen
Béda

peter. napsal

Správa z vyšetrovania Odesskej Chatyne 2.5.2014.
K upáleniu ľudí v odesskom dome odborov došlo neúmyselne,oheň vznikol za zatvorenými dvermi,z „molotovových koktajlov“Upálili sa sami.
http://antifashist.com/item/zhertvy-v-dome-profsoyuzov-sami-sebya-sozhgli-genprokuratura-ukrainy.html

Co jiného se dalo čekat? Taktéž po sobě za asistence policie sami stříleli z ulice a ty, kterým se podařilo utéct z hořícího baráku doráželi na ulici jejich kolegové anebo venku na čistém vzduchu, když se jim vše rozleželo v hlavě hned spáchali sebevraždu – dorazili se sami bejsbolkami.

Béda
Člen
Béda

Podle vyšetřovacích orgánů Kyjeva jsou přípustné pouze tři demokratické verze. Buďto šlo o rafinovanou rituální sebevraždu samoupálením a samoubijstvím s cílem poškodit mladý rodící se demokratický režim západoevropského typu, anebo šlo o nešťastnou náhodu anebo za tím vším je potřeba hledat konspiraci Putinovy FSB.

Je taktéž zajímavé jak daleko se za zhruba rok dostalo hledání viníků sestřelu malajského letadla a střelby na Majdanu. Jak je vidět cesty pravdy a demokracie jsou ještě hodně málo prozkoumané.

Béda
Člen
Béda

Též by mě zajímalo, jak si vyšetřovatelé od fašistů poradili s brutalitou uvnitř Domu odborů.

Admirál
Člen
Admirál

Béda napsal

Též by mě zajímalo, jak si vyšetřovatelé od fašistů poradili s brutalitou uvnitř Domu odborů.

Neporadili.
Pokud zločince – fašisty vyšetřují vyšetřovatelé – fašisti a na vyšetřování dohlíží fašistický parlament, nemusí si poradit.

Zvláště, pokud nad těmi všemi drží ruku fašisti z exekutiv EU a USA.