Homosexuálové a prostitutky z Východu

Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným.

Češi jsou údajně vůči homosexuálům tolerantní, takže Praha se stává cílem sexuální turistiky gayů a rájem eurobuzen. Loni Česko navštívilo 60 tisíc účastníků takových specializovaných zájezdů. Jaké jsou dopady?

V šíření viru HIV byly prostitutky z Východu, které se nakazily infikovanou injekční jehlou při užívání drog, vystřídány homosexuály. Statistika za první kvartál roku 2014: HIV virem se u nás nakazilo 99 lidí, z toho bylo 71 gayů. Zásluhou nových léků jde dnes život při tomto druhu nákazy prodloužit až o padesát let. Jak je vidět, strach z nemoci proto opadl. Jenže léčbu AIDS platí stát. Pouhé preventivní léčení stojí 30 tisíc měsíčně. V rozvinutém stádiu se ovšem jedná až o stovky tisíc měsíčně na HIV pozitivního pacienta.

Homosexuálové a lesbičky brojili za své rovnoprávné postavení ve společnosti a tím se mediálně zviditelnili. Jakmile dosáhli vzniku zákona o registrovaném partnerství, tak skutek jaksi utek. Registrovaných párů je minimum. Hlavně, že je bylo slyšet. Místo toho, aby se v rámci vydupaného zákona „registrovali“, tak stále preferují sex na jednu noc. Jejich promiskuitě nejlépe vyhovují „darkroomy“ v gay klubech, kde má za plentou a potmě styk kdekdo s kdekým. Je to demokratické, je to západní. Ti již nakažení se dokonce pomocí internetu organizují v HIV pozitivních gay komunitách k provozování dalšího sexu bez ochrany. Prý už nemají co ztratit. Sodoma Gomora.

Chce někdo tvrdit, že toto vše je normální? Úpadek západních hodnot pokračuje v pořádání festivalů pod názvem „Pride parade“. Jeden z těchto „pochodů hrdosti“ proběhne na podzim i v Praze. Proč? Jaký to má význam? Toto není emancipace, ale exhibicionismus homosexuálů, transvestitů, transsexuálů, leseb, hermafroditů a možná i pedofilů. To není hrdost (pride), to je teplá pýcha (pride).

Jaký rozdíl. Nedávno se v Praze uskutečnil pochod tisíců žen proti rakovině prsu. To má hlavu a patu: medializovat a upozornit růžovým tričkem na tuto nemoc… Ale Pride parade?

Praha pro takovou parádní akci není zrovna nejlepším místem. Vhodnější destinací se mi jeví íránský Teherán. Proč? Bývalý prezident Ahmadínežád kdysi prohlásil, že v Íránu homosexuálové nejsou. V rámci exportu demokracie a západní kultury by proto pochod měl být právě tam. V Íránu je pro gaye pole neorané.  Úspěch zaručen – již vidím ty naježené perské vousy…

Zbytečně se ptám. Kde jsou ty tradiční hodnoty Západu, na kterých kdysi vybudoval svou prosperitu? Máme již vousatou rakouskou „zpěvačku“, ženo-muže či prsochlapa. Kdo ji nebere, je málem považován za úchyláka, xenofoba a homofoba. Je-li toto normální, zkusme si představit český Parlament plný ženo-mužů a mužo-žen. Kdo by se v tom vyznal? Dnes není jasné, kdo je levice a kdo je pravice a teď k tomu ta pohlaví…

Jiří Dienstbier se snaží uzákonit adopci dětí pro gaye a lesbičky. U těch leseb snad, tam možná bude převažovat ženský faktor. Ale gayové? S jejich promiskuitou a nestabilitou vztahů? Jak se to bude řešit v nočních homo-klubech? Nařídí Dienstbier, aby tam byly povinné odkládací dětské koutky?

Již teď i u normálních heterosexuálních párů při rozvodu dochází k takovým věcem ohledně péče o děti, že si s tím neví rady ani česká justice.  Já si nedovedu představit, jak by naše soudy rozhodly o péči adoptovaného dítěte, pokud by se jeho „rodiče odregistrovali“…

Ale tím by trable neskončily. Sexuolog Jaroslav Zvěřina se v jednom rozhovoru svěřil s postřehy svého známého, švédského sexuologa. I když se to týkalo střídavé péče o dítě po rozvodu u normálních párů, je to zajímavé. Ve Švédsku je střídavá péče zavedena již léta. Podle onoho švédského lékaře to nepřineslo nic dobrého, jen se zvedl počet případů sexuálně zneužívaných dětí. Jak by to dopadlo u gayů, si netroufám ani domyslet.

Tato adopce dětí pro gaye je bouře ve sklenici vody; stejně, jako to bylo se zákonem o registrovaném partnerství. Homosexuálové budou křičet, jak jsou diskriminováni, Dienstbier se zviditelní a to bude tak všechno. Dětem to nepomůže, spíš uškodí. Možná v nějakém minimu případů by to fungovalo. Ale. Já nejsem psycholog, takže si nedovedu odpovědět na otázku, co by se stalo s normálním heterosexuálním dítětem, které by od malička mělo za své rodiče a za svůj vzor tatínka a tatínka…

Kde se tyto experimenty ve stylu multi-kulti zastaví? Dojde k legalizaci pedofilie? I pedofilové přece mají svá práva. I u nich se jedná o odchylku od normálu, za kterou de facto nemohou…

Nikdo nežádá, aby gayové byli ve společnosti diskriminováni, izolováni nebo pronásledováni. Ale proč se dělá zásluha z toho, že je někdo teplý?

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
30. 6. 2014 17:18

Tak takýto „pupušovia“budú čo nevidieť pochodovať aj v Kyjeve.Tam kde len pred pár mesiacmi strieľali po ľuďoch ako po zajacoch,po dlažbe na ktorej sotva stačila vyschnúť krv budú teraz radostne šantiť tieto nechutné tvory.Je to morbídne a nechutné a ja som len zvedavý aká bude reakcia iných ta pôsobiacich netvorov,tých čo si hovoria Pravý Sektor.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
30. 6. 2014 20:01

znám osobně několik homosexuálů, žádný problém, nejsou to ti odhalení v ulicích měst, jsou ti normální s kterými člověk žije…

lomikel
lomikel
1. 7. 2014 4:43

Ibrahim Ag Alhabib napsal znám osobně několik homosexuálů, žádný problém, nejsou to ti odhalení v ulicích měst, jsou ti normální s kterými člověk žije… ukazuje se ze prilisna tolerance vede jen k dalsim pozadavkum na rovny nez rovnejsi pristup, prilisna tolerance vede k tomu ze je pozadovano aby nebylo rikano ze normalni (ve smyslu evolucnim, ve smyslu zachovani rodu a ve symyslu zachovani komunity) je heteroseksulani vztah vedoci k rodine skladajici se z otce, matky a deti ( ve vice generacich). dokocne dochazi k presekuci tech kteri toto rikaji. homoseksualove a lesbicky dosahli toho ze nejspu pronasledovani a ze sexualni… Číst vice »

Gatta
Gatta
1. 7. 2014 6:52

Re lomikel

Jak píšete „…ve smyslu evolučnim, ve smyslu zachovani rodu a ve symyslu zachovani komunity.“
Ano, zde je měřítko, toho co je „normální“ a co může společnost akceptovat. Možností je prakticky nekonečně mnoho, ale podstatné je, aby to ta společnost přežila.
Platí to pro společenské vztahy, drogy, alkohol, exekuce … i sexuální vztahy.

Je jen dobře, že tito lidé nejsou za svoji vrozenou vadu pronásledováni. Mohou být nositeli i velmi přínosných genů, vlastností a vědomostí.
Rozhodně není důvod na nějaké veřejné chlubení, nebo snad i privilegované postavení.

Nerevar
Nerevar
1. 7. 2014 7:35

Dvě jména: Alan Mathison Turing a Brendan Eich.

Sio
Sio
1. 7. 2014 7:54

Nemá smysl se trestat nějak homosexuály. Má ale smysl je trestat určitý druh chování a jednání. Oni nechť si udělají ten svůj pochod a my si můžeme nad tím pochodem nějakou formou odplivnout, ne nad homosexuály, nad tím pochodem. Tak jako nade vším, co se nám protiví. Míchat do toho evoluci je zbytečné, zvláště pak, pokud někdo v evoluci nevěří.

Rado Miko
1. 7. 2014 8:00

Úroveň tohoto „zamindrákovaného“ článku je hloupá, nevím proč tu je. Jak se zdá, měl raději zůstat na iDnes. Tam to zapadá. To už lepší a podstatnější je tento: http://vitklima.blog.idnes.cz/c/400486/Ukrajina-a-jeji-dopady-na-ceske-mzdy-a-nezamestnanost.html

Vodník
Vodník
1. 7. 2014 9:05

Jen ať pochodují! Kolemstojící, kteří je budou pozorovat, si budou uplivovat. To je demokracie. A pokud těch uplivujících si bude víc než těch pochodujících, tak aspoň v tomto ohledu ta společnost má šanci (v jiných ohledech ovšem už česká a potažmo západní společnost už dávno žádnou šanci nemá a je jen otázkou času, kdy skončí v propadlišti dějin z celou svou slávou – röntgenem, penicilinem, družicemi, počítači, evolucí a Pride Parades).

Vaska
Vaska
1. 7. 2014 9:45

vzpomněl jsem si na jednu věc pro srovnání – kdysi na prumce nám říkala učitelka dějepisu že jeden z důvodů pádu římské říše byl ten že se rozmohlo teploušství (každej si vydržoval chlapečka) no a do legií pak museli najímat žoldáky z porobených zemí – no a tady to začíná bejt podobné

lomikel
lomikel
1. 7. 2014 11:35

Sio napsal Nemá smysl se trestat nějak homosexuály. Má ale smysl je trestat určitý druh chování a jednání. Oni nechť si udělají ten svůj pochod a my si můžeme nad tím pochodem nějakou formou odplivnout, ne nad homosexuály, nad tím pochodem. Tak jako nade vším, co se nám protiví. Míchat do toho evoluci je zbytečné, zvláště pak, pokud někdo v evoluci nevěří. no vezneme li v uvahu premisu o bozskem stvoreni, coz zrovan jinde v diskusi pranyrujete(jste slozity:), tak stejne je treba muze, zeny a koitu k tomu aby se lide, v bazni bozi, mnozili k jeho obrazu a postupne… Číst vice »

Sio
Sio
1. 7. 2014 12:11

lomikel napsal no vezneme li v uvahu premisu o bozskem stvoreni, coz zrovan jinde v diskusi pranyrujete(jste slozity:), tak stejne je treba muze, zeny a koitu k tomu aby se lide, v bazni bozi, mnozili k jeho obrazu a postupne se vyvinout v krestany :). tedy chtel jsme rici ze adorace homoseksulani/lesbickych vztahu je evolucne slepa cesta. nebo byla pokud bereme IVF jako evolucni edaptaci. Já v evoluci věřím, vás rozzuřilo, když jsem si rýpl kvůli tomu do Hájka. A adoraci si myslím těžko může být řeč, pokud nemluvíme o placených děvkách v politice a médiích. Ti jsou samozřejmě schopni… Číst vice »

orinoko
orinoko
1. 7. 2014 12:38

Ten obrázek mluví. Dříve se v jisté situaci říkalo : „Jako pěst na oko.“ Asociace: Je to – „Jako pěst na péro.“ Někde se o takovýchto pánských tangách bavily dámy a 90% z nich se vyjádřilo, že v tomto konkrétním oděvu nijak nepřipomínajícího fíkový list chlapi vypadají úděsně. … Tak od tělesné estetiky do oka jsou na světě především ženské … ovšem někteří chlapi … profitabilně podotknout … se cítí jako ženy uvězněné v mužském těle. Pro vyrovnání takového skóre pak fungují babochlapi. – Pokérované ženské, které chodí močit na pánské záchodky, častují se výrazem vole a normálního chlapa úplně… Číst vice »