Humanitární konvoj a rýhy ve tváří zpravodajce ČT

 

Hluboké rýhy vyryla do tváře protiruského zpravodajce ČT (jiný se na Kavčích horách nevyskytuje), zpráva o ruském humanitárním konvoji směřujícím na východní Ukrajinu. Propánaboha, co teď? Kyjev tam posílá dělostřelecké granáty, fosforové, lithiové a já nevím jaké ještě bomby – a Rusko jídlo, přikrývky, zdravotnický materiál a vůbec všechno, co je potřebné k životu a ne k umírání. Krucinál, a kdyby to přitom bylo jen pár aut, ale on je to konvoj 300 kamionů, které kolem vás kodrcají hodiny a pořád jim není konec. A lidi u cest to vidí, herdek, co si s tak blbou situací má počít svědomitý zpravodajec ČT, má-li dostát své pověsti, že i z lejna dokáže vyválet perfektní bič na Rusy a na Putina.

Tvrdit, že se v těch kamionech neveze žádná humanitární pomoc, ale kulomety, děla a munice? Ale to je pitomost, kterou by nespokl ani vesnický blázen Pepa z Horní Dolní. Vždyť ty kamiony se nejspíš nakonec dostanou do rukou pracovníků Mezinárodního červeného kříže nebo třeba i ukrajinské armády. Ježíšmária, kolik metrů ti by skákali do výšky radostí, kdyby něco takového v ruských kamionech našli? A jak dlouho by na Rusi museli hledat trumberu, který by ostudu tak světového rozměru risknul? Takže vyřízeno, tudyhle cestička svědomitého zpravodajce ČT nevede! To už by totiž pak nebyl svědomitý, ale natvrdlý. Zkrátka se na věc musí jít někudy jinudy.

Ale kudy? Sešla se nad problémem zahraniční redakce zpravodajství ČT, byly vysloveny nápady nejrůznější, ale všechny ještě slabomyslnější než ten původní – nu ten o tom, že v těch kamionech jsou kulomety, děla a náboje do nich. A tak se rozhodlo, že se přece jen půjde tudyhle, jakkoli vošajstlich to je. Samozřejmě s vědomím, že informaci uvěří jenom největší tupci republiky, místní blázni a varioti, příznivci ODS a TOP 09 atd., ale že zaprvé jich není zas tak málo, aby se to nezkusilo, a za druhé, že i oni jsou voliči, kteří zakrátko půjdou k senátním volbám. Ovšem pozor: Nesmí se to takto vyslovit naplno, protože on ten pravý obsah kamionů nejpravděpodobněji spatří nakonec světlo světa. Bude tedy muset stačit jen náznak, např. nezodpovězená otázka, cože se to v těch kamionech možná skrývá, aniž by se přímo jmenovaly ty zbraně. Ty už si totiž všichni pomatenci republiky, kterým náznak k vytvoření názoru stačí, domyslí sami.

A tak se i stalo ve večerních Událostech v úterý 12. srpna, kterýmžto činem si zpravodajská redakce ČT zapsala další list do své už veleobjemné kroniky hanby a podlosti.

Člověka maně napadá: Bude tohle skutečně a neodvolatelně ten doopravdy nikdy nekončící seriál ČT?

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
16. 8. 2014 8:03

ČT a ostatním TV uvěří všichni s IQ televizního diváka, to je o něco větší než IQ3,(IQ3 – reaguje na světlo) a těch jsou davy. To není teorie to je zkušenost.

milda1963
milda1963
16. 8. 2014 8:47

Díky administátorům,že tam připojili ten screen z twitru oficiální ČT24. Photoshop je úžasný. Jen škoda, ža tam rovnou nedali Putina. Co teď? Co s ČT ? Nebo emigrovat ? Jak se vyrovnat se stavem této země? Masmédia jsou úžasná žumpa. Jak se bránit, aby z nás nedělali hňupy? Nebo je to tím, že jsou v Práglu ?

Lex
Lex
16. 8. 2014 8:55

„Už několik dní putuje k Ukrajině ruský konvoj s humanitární pomocí, podle upřesněných údajů 262 vozidel. Stejný počet dní na nás hlásné trouby propagandy chrlí jednu sračku za druhou, ač nikdo do vozidel neviděl, obviňují Ruskou federaci, že touto cestou chce uskutečnit agresi proti „suverénní“ Ukrajině. To množství hnoje, co se v souvislosti s touto – dříve připravovanou (už tehdy ty sračkomety jely naplno) a dneska realizovanou akcí Ruska na pomoc zuboženému doněckému a luganskému lidu nakydalo, by stačilo pokrýt snad území celé západní Ukrajiny. Třeba se nebudu příliš opakovat, když upozorním naposled na vystoupení Luboše Dobrovského Hamerschlaga ve včerejších… Číst vice »

milda1963
milda1963
16. 8. 2014 8:57

Ještě dovětek. Ten Kulikov mj. také rozšiřoval ten obrázek skoro prázdného kamiónu, v masmédiích jej potkáte skoro všude. Debilitu redaktorů ČT a to nevyvratitelně ukazuje logo na čele plachty. VOA – Voice of America. Takovými šprýmy nepostižitelně krmí národ.

Viky
Viky
16. 8. 2014 8:59

Ne, neskončí. Bude pokračovat, protože to je propaganda, a ta je zase druhem reklamy. I když provozování reklamy bylo zákonem v ČT omezeno, bylo nahrazeno sponzoringem. Správně by tedy měl být divák upozorněn, že tyto zprávy a komentáře sponzoruje (…). Postupně vyvolává „nedůvěru“ sám fakt pomoci(nepřípustná politizace), nezaplněnost vozů, jejich obsah, odstávka kolony, omezení dopravy po trase, absence SPZ náklaďáků, atd. atp. A přitom se věci dají vysvětlit dosti snadno. Sám fakt pomoci nepolitizuje RF, na první stránky ji dostávají úplně jiní. Nezaplněnost vozů? nikdo neví v jakém stavu KAMAZy jsou a jak dlouho stály ve skladech. S plně naloženými… Číst vice »

Béda
16. 8. 2014 9:05

Lex, ta západní propaganda s ruským „útočným“ humanitárním konvojem asi bude dovedením do praxe vtipu o ruském traktoru, který je tankem. Ti „experti“ si myslí, že jsme snad všichni idioti, kteří jim uvěří, že 289 náklaďáků (které zběžně odkontrolovali ukrajinští pohraničníci a červený kříž dokáže změnit poměr sil na jihovýchodě Ukrajiny. A navíc opět zde máme základní kriminalistickou otázku – co by Rusko z toho vůbec mělo? Jak by si polepšilo? a Navazující – když už tedy-proč Rusko „jen se třesoucí podle Trautenberků, Štětinů, Hi(t)lery Clinton etc. na válku“ nezaútočilo v době, kdy si domobrana stála mnohem lépe? Vždyť to… Číst vice »

Arbed
Arbed
16. 8. 2014 9:09

Komentáře k tomuto článku jsou málo efektivní. Kdo má odvahu, měl by adresátům podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140506092955 napsat, že trva na jeho realizaci.

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 9:13

Oni ty vykreslujou naprosto ohavnym způsobem , když se nad tim člověk zamyslí , oni to podávaj tak že je to vlastně podpora teroristů , separatistů na JV , to je prostě skandální . Přál bych všem lidem z medií aby se sami do takový situace dostaly , kdy by chcípaly jejich rodiny pod terorem fašistů , neměl by co jíst a ve finále když by jim chtěl někdo pomoct tak by to ostatní země chtěly zastavit a ještě by to označovaly jako podporu teroristum , separatistum a celej svět by se jenom díval a žral jim to i s… Číst vice »

Béda
16. 8. 2014 9:13

Pro ty, kteří chtějí znát skutečnou podvodnou povahu americké zahraniční politiky doporučuji ke shlédnutí skvělý film na který jsem již dával odkaz „Vítejte v Nulandistánu“, zveřejněný na Czech Free Press. Tam uvidí v přímém přenosu „Goebbelsy“ z USA.

Béda
16. 8. 2014 9:17

Sugar Ray,

„Totalitní“ Rusko nemá na nic právo, ani když se jedná o nejbližší stát skrz který vedou jeho klíčové obchodní aktivity, ve kterém žije početná ruskojazyční komunita. Právo mají pouze USA demokratizující lží, násilím a válkou v rámci své „národní“ celoplametární bezpečnosti jednu zemi za druhou. Po „demokratizaci“ všude zůstává pouze násilí, chaos, neštěstí a válka. Vůbec není na závadu, že „demokratizace“ = šíření fašismu a terorismu.

Viky
Viky
16. 8. 2014 9:23

Absence SPZ je dána dohodou mezi Lavrovem a Klimkinem, kdy Klimkin trval na snadno odlišitelných (bílých) vozidlech a na tom, že vozidla budou vybavena při pohybu na Ukrajině ukr. SPZ. Vše včetně dohadovacího procesu zveřejnil ve svém vystoupení Lavrov. Včetně původně nazvaného hraničního přechodu. Existuje samozřejmě i dohoda s mezinárodním červeným křížem o celém průběhu akce. I ve chvílích kdy byla věc dohodnuta, tvrdil kupř. Avakov, nebo Jaceňuk opak. (prostě lžou, aby nevyšli ze cviku). Vojenská vozidla? no, může být. Pokud se za ně bere doprovod, tj. tankovací, servisní, doprovodná vozidla. Konec konců pochybuji, že tihle vědátoři rozeznají armádu od… Číst vice »

Viky
Viky
16. 8. 2014 9:27

Ale krom zahr, novinářů nikdo nic neviděl. (ale jóóó viděli, zdroje v rozvědkách ukr.,nebo Litvy. Litevští rozvědčíci napočítali dokonce na 70! kusů těžké techniky) Kam jen se poděla? voli ji sežrali?

Béda
16. 8. 2014 9:30

Viky,

zajímavé, že to nikdy „nevidí“ americké satelity. Že by přehlédly i kolonu 70 vozidel?

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 9:38

Osobně si myslím , že právě teď konečně nadchází čas, aby se připravila celkově půda pro likvidaci současné normalizačně cikánsko-buzerantské mediální větve zvané Česká televize a Český rozhlas. Snad ani za normalizace to nebyl takový výblitek bezcharakternosti, bezpáteřnosti a informační monokultury jako je tomu za tzv. Sametu.
Někde jsem viděl průběžné výsledky ankety – Kdo je nejvíc vinen současným českým marasmem. O desítky koňských délek vede soudruh Havel. Č

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 9:41

Viky dobře ty , oni někdy potřebovaly nějaký důkazy Euro-Atlanťani ? Tady se to žere i s navijákem z rádií , novin i televizí unisono stejná písnička ikdyž je to sebe větší nesmysl .
Bastila padá s ní hlavy králů z chaosu vzejde nový řád
lůza se baví a nevědomky začíná stavět jiný kriminál .
ZNC jako vždy , game , set and match .

Viky
Viky
16. 8. 2014 9:53

Bédo,
To je tím, že byly dovedně zamaskovány do podoby kartónů cigaret. zatímco emerické satelity si na této lsti vylámaly zuby(zakalila se jim optika), chrabří rozvědčíci zrakem ostřížím lest prohlédli. Následně kolonu zničila jediná raketa. (to bych fuck-t neřekl, ja mocné mají na ukr rakety.) Jenom aby to byla smyšlenka a ne kolona s utečenci.

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 10:00

…“Arbed • 16. Srpen 2014

Komentáře k tomuto článku jsou málo efektivní. Kdo má odvahu, měl by adresátům podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140506092955 napsat, že trva na jeho realizaci.“ …

To jsem přehlédl. Ale je to jako na zavolanou. Zároveň bude ale třeba připravit legislativní proces … cosi jako sametovou lustraci: Kdo blil před kamerou v Sametu , nemůže za VISZEGRADSKÉ REVOLUCE bez Lešků z Německa dál setrvat před kamerami, které znamenají lež. Obzvlášť kovaní bilaci z cikánova Sametu půjdou. A ne, že ne.

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 10:06

Viszegradská TROJKA – to je dneska , oč tu běží.
Vlastně čtyřka.
Leška Cikána Amarouna nahradí postupně Rakousko. Doufejme, že příprava tohoto velmi významného hlasu je ve středoevropském undergroundu v nikoli bezvýznamné fázi.

Viky
Viky
16. 8. 2014 10:10

Ale jo Orinoko, co se za normalizace naučíš, za sametu jak když najdeš. Pochybuji, že je někdo prožene posranou metlou. Já na to reaguji tak, že je většinou ani nesleduji. Taky se tomu neubráním, protože mám Radiožurnál jako kulisu. Když okomentuji „nezasvěceným“ něco jako evidentní lež a nesmysl, jsem středem nemilé pozornosti. Protože to říkali v rádiu i v televizi, Tak to tak je, a hotovo! Šmitec.

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 10:34

Viky, já doma musím … aby se jim v těch kebulích rozsvítilo. Ten nejmladší už má evidentně náběh na rozbřesk. Ovšem manželka vysokoškolačka si denně pouští český stádní stream zvíci Českého rozhlasu. S internetem se nepotká. Takže musím. A ten starší už bydlí s nějakou, a doma většinou nebývá. Pokud někde v hospodě běží v bedně zprávy, tak to okamžitě komentuji. Abych znal duševní a duchovní pozadí místně přítomných. A nenechme se mýlit. Mnohdy se spustí taková lavina hodnocení českého tv sajrajtu a haličského potěru, že by se možná mnozí v politickém ajnclíku divili. Asi si v životě nepomůžu. Průzkum… Číst vice »

VK
VK
16. 8. 2014 10:39

Do Češtiny přeložený film – varování občanů EU o tom, že Ukrajinci si přesně před rokem ani ve snu nepředstavovali, že do roka a do dne bude jedna část Ukrajiny bombardovat druhou a že pokud občané EU nezastaví své politiky, tak hrozí že do roka se budou bombardovat EU s Ruskem – to v zájmu rozeštvávačů z USA.
Европа, смотри, как тебя будут убивать
Evropo, koukej, jak tě budou pobíjet

https://www.youtube.com/watch?v=ZwLAb5D7ZT0

Béda
16. 8. 2014 11:10

http://www.novarepublika.cz/2014/08/na-ukrajine-chystaji-provokace-s-cilem.html Moc bych se tomu nedivil. Fašisti vždy používali lež a podvod jako základní politický nástroj – vedle násilí.

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 11:10
Béda
16. 8. 2014 11:12

http://www.novarepublika.cz/2014/08/neexistujici-naleziste-bridlic-na.html Tak ono se ukazuje, žetam nakonec břidliční plyn není!!!

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 11:47

Viky, jen taková asociace: Za normalizace zakřičet v hospodě důrazně slovo KOMUNISTA, tak hospoda okamžitě ztichla. A čekala průser. Totéž následovalo při hlasité prezentaci slov: KOLABORANT, FAŠISTA, IMPERIALISTA a SOUDRUH. Pravda doba velmi pokročila. Zkuste dneska v české hospodě svobodně zařvat slovo ŽID. Prakticky všichni se okamžitě dekují. – Čeká se průser. Slovo ŽID se v této zemi stalo synonymem sametově zavřené huby. Zdravím tímto současnou českou vládu, která nemá v plánu ani náhodou společné zasedání s izraelskými válečnými štváči. Teď ovšem dostává první velké varování. Bude se tu konat UScikánovo letecké cvičení. Pamatujete? V roce 1968 se tu před… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 12:30

Ještě jeden dodatek: Možná se někomu bude zdát paradoxní, že jsem napsal, že Česká TV kraksna a Český rozhlas po drátě v SAMETU jsou horší verzí informačního imperialismu, než bývala ta samá méééééééééééDIA za normalizace. ANO, je to TAK. V té době totiž normalizační bolševik lahl o sobě , ale jinak ŠÍŘIL pravdu o kapitalismu a imperialismu. – Tento bystrý postřeh není z mojí hlavy. Ten se myslím poprvé objevil na OM, kde jsem si ho nezadržitelně všiml. Takže suma sumárum: Normalizace lhala, dá-li se to tak říci, jednosměrně. Havlův a Cikánův Samet lže totálně univerzálně všemi směry ,a nejvíce… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 13:01

A ještě do třetice:
V diskusi na AC24 existence typu lehovistů, hypotečních bublin a modrých sraldomandolínystů při delším pruzení označí informačním hejkalem. – TROLLALERT.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4642-zautocila-ukrajina-na-sve-vlastni-tanky-bily-dum-nemuze-potvrdit-ze-by-kyjev-nejaky-rusky-konvoj-znicil

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 13:12

http://f-picture.net/lfp/s013.radikal.ru/i325/1408/4b/8ccf45e6636a.jpg/htm

Hromady haličského hnoje ohrožují U-krajinu.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 8. 2014 13:38

Ten „TROLL ALERT“ je fakt moc povedený!
Přimlouvám se za jeho zavedení i na OM…

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 14:40

Orinoko souhlas , podívejte se na zpravodajství za komančů nebo na dokumenty co točily a dneska ….Stateční a milí lidé co podepsaly kdysi chartu 77 a dvě věty a já nevim co ještě ta chátra podepisovala . Přispěli svojí troškou do mlýna k dnešnímu flexibilnímu , transparentnímu , rozpočtově odpovědnýmu , proti korupčnímu , trans atlanticky orientovanýmu demokratickýmu systému , se svobodou slova jak řemen , všichni melou to samí , jsou pořád jedna parta zmrdů co balamutí lidi . Dneska se můžou zaprodat jakýkoliv korporaci , udělat reklamu třeba na kazetový bomby co schazujou na civilisty na Ukrajině nebo… Číst vice »

Béda
16. 8. 2014 14:50

Ukrajinská pravoslavná církev požehnala ničení chrámů pravoslavné církve moskevského patriarchátu.
http://www.zvedavec.org/vezkratce/8829/

Ministerstvo financí žádá návrat hazardu na Ukrajinu http://www.zvedavec.org/vezkratce/8828/

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 14:52

Koukal jsem na Pološero – o veteránech český armády co sloužily v Afgánistánu hlavně , Irák , Jugoslávie . Na všechny stát tak nějak zapoměl po návratu i když jim to politicky myslelo , mě na tom zaráží dvě věci , samí chytrí lidi INGové většinou , ale v poho , jim je jednu že byly použitý jako potrava pro kulky oni tam šli protože jsou chlapy statečný a je to čest , reprezentace státu ! I když se vrátily bez nohy , ochrnutý atd. nikdo by neměnil . Dobře OK jejich volba . Rozm?daná psychika i tělo , rodina… Číst vice »

Béda
16. 8. 2014 15:04

Sugar Ray, ti syčáci co štvou druhé do války, dokonce jim to ukládají za povinnost by sami většinou do války nešli ani za nic. (Pokud se tedy nejedná zrovna o psychopaty typu McCaina, kterým ve válce hráblo.) Co kdyby se jim tam něco stalo? Proč by taky šli nasazovat krk někam do Iráku, Afghánistánu, Libye, Sýrie. Někteří mají modrou knížku, někteří dokonce papíry na hlavu ale to jim vůbec nebrání stát se ministrem obrany. Své děti uklidí někam pěkně daleko – třeba na studia, anebo je vykoupí z povinnosti, koupí jim modré papíry, v nejhorším je zašijí někam do zázemí.… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 15:13

Já jen nestačím žasnout, že Havlův a Cikánův Samet se mediálně ani neusere bez dob „komunismu“. Denně na tu dobu můžeme všude medijálně narazit. Je to ovšem jen zdánlivý paradox. Havlův Samet v Cikánově režimu nemá co nabídnout. Tedy pokud nemyslíme současnou pražskou silikonovou duhu.
Opravdu – Postát a v tichém pohnutí vybavit Vzpomínky na budoucnost. LARGO DESOLATO – to je skutečný odkaz humanitárního bombardéra nejen české veřejnosti, ale vlastně i celému světu. Včetně germánských slouhů slovutné Emeriky.

Béda
16. 8. 2014 15:16

orinoko,

Havel byl těžko uchopitelný a pochopitelný (dar pochopit velikána většině populu nebyl dán) ABSURDNÍ DRAMATIK. Co ldyž to z jeho strany byla všechno orwellovština a teď se pokoutně usmívá z tepla podsvětí?

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 15:19

Cosi jsem kamsi zadal … a tumáš, čerte, kropáč: Všechno , co se dnes týče Havlova Sametu , tak má odér Marxismu-leninismu , neřkuli vědeckého LHANÍ.

Béda
16. 8. 2014 15:22

orinoko,

řekl bych že VH byl naivní idealistický materialista. Před sametovým převratem naivní idealista, po sametu pragmatický materialista. Jedině Nobelovka za humanitu mu o chlup utekla.

Béda
16. 8. 2014 15:25

Jinak VH byl názorově pevný asi jako politický cestovatel Jarda Štětina. Co bylo před 89 rychle zapomněl. A to co sliboval o převratu zapomněl již příští den. Holt skleróza je pěkná svině.

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 15:34

Bédo, jsem ateista a nevěřím reinkarnaci. Samozřejmě, že na život po životě existují různé licence /a vykladači/ , ale ten oný je na pomyslném žebříčku mnoha světových mužů , co po sobě opravdu zanechali stopu, někde na úplném chvostu.

Tohle je vznešená společnost vznešených mužů. Jeden vedle druhého. Stačí rozbalit , kdo všechno tam je.

Zatímco cikánovy tankové údy vznešeně zvadly.

https://www.youtube.com/watch?v=oDs2Bkq6UU4

Béda
16. 8. 2014 15:47

orinoko,

samozřejmě, jsou to mistři svého řemesla. Jediné co u umělců byť by byli sebelepší v řemesle co nesnáším a po předešlých zkušenostech jsem se naučil zdaleka obcházet je nepodléhat jejich politickému reklamnímu charismatu. Viz dnes na Novinkách – Krajčéo, Vetchý, H.Janků… opět budou provozovat volební tlemarketing. Ani nechápu jak ještě dnes může někdo takovým lidem věřit, dát na jejich kecy a doporučení a nevolit podle svých vlastních zájmů a preferencí. Přece nějaký Žito, Vetchý anebo Krajčo jsou z úplně jiné sociální stratosféry než nějaký pošťák, prodavačka, řidič náklaďáku.

Béda
16. 8. 2014 15:48

doplnění: viz posledně Mádl s Issovou „Přemluv bábu“ a pak přišli Kalousek s Drábkem a Hegerem.

Béda
16. 8. 2014 15:58

orinoko napsal Bédo, jsem ateista a nevěřím reinkarnaci. Samozřejmě, že na život po životě existují různé licence /a vykladači/ , ale ten oný je na pomyslném žebříčku mnoha světových mužů , co po sobě opravdu zanechali stopu,někde na úplném chvostu. Tohle je vznešená společnost vznešených mužů. Jeden vedle druhého. Stačí rozbalit , kdo všechno tam je. Zatímco cikánovy tankové údy vznešeně zvadly. https://www.youtube.com/watch?v=oDs2Bkq6UU4 Jinak orinoko, nechci vám brát iluze ale až na nepatrné výjimky tvoří mediální a umělecké celebrity (zejména ty horentně placené) významný prostředek korporátního kapitálu ke „správnému ovlivňování“ veřejného mínění. Řekl bych že u jistých fanouškovských skupin, které… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 16:00

Světové dějiny v současné rock and rollové kostce. Ještě to není úplně dopsáno, ale konstatovat lze zcela s určitostí jedno: Po Havlovi pes neštěkl.

https://www.youtube.com/watch?v=ktQfK3Jo-zk

Béda
16. 8. 2014 16:09

ori,

máte pravdu, že ty světové dějiny rockenrollu nejsou ještě zdaleka dopsané, mnohé je vynechané. Třeba jsem tam nezahlédl atomový hřib, My Lai, Obličeje Clintona, Bushe mladšího, hajlování na majdanu, upalování policistů na Majdanu a civilistů v Oděse. A daly by se uvádět další četné historické jevy – třeba Powell v OSN…Řekl bych, že tyto detalily budou bílými místy v rockové historii.

Béda
16. 8. 2014 16:12

… taky madlenka, jak prohlásila něco ve smyslu, že smrt půlmilionu dětí v Iráku v důsledku sankcí a následného hladomoru za to stála (slovy našeho velkého humanisty – byla smysluplná).

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 16:21

Bédo souhlas a když někdo vystoupí ze šiku , nedodržuje fašo formaci tak naběhne kápo chátry 77 , já tě přeroubuju ty čurine a musí táhnout z party . Jak řikaj herci , neni malých rolí , ve fašistický partě neni malých rolí , každej si musí plnit , musí mu to politicky myslet . Jak jste řikal pragmatickej materialista , to je ono , teď má chátra tu výhodu že může využít každou nabídku volnýho trhu , prachy a výhody jdou jednotlivcum z fašo party a je jim jedno že u toho masy živoří , celej stát jde do… Číst vice »

orinoko
orinoko
16. 8. 2014 16:25

Informace mimo článek i diskusi:

Nezávislá média začínají psát o černé intifádě v USA. V Barackovi by se prý krve nedořezal, jak je bledý , jak stěna.

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 16:26

Jak moc se liší Česko s masou antikomunistů a antirusů od západních Ukrajinců ? Já bych řek že moc ne , je to šílený . Počkejte až začne škola , očekávam nějakou akci ve smyslu zabrňme zásobování teroristů na JV ! Zastavme Putina , Nedovolme návratu komunismu , nebo tak něco .

Sugar Ray
Sugar Ray
16. 8. 2014 16:28

Co to je ta černá intifiáda ori ?