Info webu e-republika.cz (12.4.)

V neděli dne 10.4. vypnul námi placený provider v USA (A2Hosting) náš web s tím, že máme přímo v systému malware, který ohrožuje jejich provoz. Navíc se potýkají v našem případě s trvalým DDoS útokem, který zatěžuje jejich služby. Platba na celý příští měsíc byla provedena, takže služba je technicky předplacena. Nyní se pokusíme vyčistit zavirovaný systém tak, aby nás provider znovu připojil. S DDoS útoky neuděláme nic, to ví i provozovatel.

Takže web bude na nějakou dobu nepřístupný, a možná i trvale, pokud bude tento typ hackerského útoku pokračovat. Nové články a krátké zprávy najdete na náhradním kanále Telegramu, viz tato adresa:

https://t.me/erepublika

V případě, že bude server vypnut nebo na něj bude veden hackerský či jiný útok, použijte prosím k předávání obsahu webu výše uvedený kanál Telegramu. Články budeme po dohodě publikovat i na jiných nezávislých webech, pokud nedopadnou stejným nebo podobným způsobem.

Zdravíme všechny čtenářky a čtenáře nezávislých médií.

Redakce e-republika.cz

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rado Miko
19. 4. 2022 8:12

Americká základna (místo prvního jaderného úderu) by mohla být v Přerově nebo Mošnově, uvedl ministr Jurečka
https://echo24.cz/a/SzNe7/americka-zakladna-by-mohla-byt-v-prerove-nebo-mosnove-uvedl-ministr-jurecka

Bety
Bety
Reply to  Rado Miko
20. 4. 2022 8:43

Ještě okolo toho mlží, ale jen mírně. Nikoho se ptát nebudou.

helos
helos
19. 4. 2022 22:50

A2Hosting používám také. Měl jsem také problém, sice jiný a ne s hackery, ale byl vyřešen re-instalací služby, což byl VPS server, a přidělením jiné IP adresy, čímž se problémy vyřešily. Nutno ale ovšem mít svůj systém patřičně zálohovaný a samozřejmě odvirovaný.

PS: Jen tak mimochodem, co se týče politiky, jsem na totálně opačné straně barikády, ale ostře nesouhlasím s cenzurou proruských webů. Co se stalo například s webzinem Zvědavec?

Last edited 1 rok před by helos