IPC: Přehled z databáze vedlejších účinků vakcinace proti Covid-19 v Izraeli

K 25. 4. 2021 bylo Izraelskému lidovému výboru (Israeli People’s Committee) v Izraeli hlášeno 2256 případů nežádoucích účinků a 309 úmrtí po očkování proti Covid-19.

Stav vyhodnocených hlášení k 25. 4. 2021

Analyzováno 1956 z 2256 došlých hlášení, z toho:

Úmrtí………………………….309 případů…..15,8 % ze všech analyzovaných hlášení

Gynekologické potíže……336 případů…..17,2 %

Neurologické potíže……..263 případů…..13,4 %

Srdeční potíže……………..166 případů…… 8,5 %

Bolesti………………………..178 případů…… 9,1 %

Plicní potíže………………… 88 případů….. 4,5 %

Kožní potíže………………… 80 případů….. 4,1 %

Alergie………………………… 49 případů….. 2,5 % atd.

Podrobnější informace najdete v tomto odkazu (ANJ)

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 5. 2021 8:56

Bacha na vliv médií, které lidé sledují – ten má v podstatě absolutní vliv na to, zda se lidé chtějí očkovat nebo ne, zda dodržovali a dodržují opatření vlády, co si o nich myslí a co očekávají od budoucnosti.
Středověk by byl s člověkem 21. století navýsost spokojen. Když mnich řekl, že z tohoto obrazu mučedníka včera vytékala krev, věřící tomu uvěřili. Nikoho nenapadlo žádat důkaz, aspoň kapku té krve. Středověká metoda indoktrinace k obrovské škodě lidstva proklouzla dírou v plotě do 21. století (ať žije restituce!), a zdá se, že půjde s lidstvem až do jeho úplného konce. Lidé se z nějakého neznámého důvodu nechtějí dobrat pravdy.

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
11. 5. 2021 10:31

Paradoxy doby: Na autobusáku u nás jsme byli dva. Já odjížděl kalit sem k Veselí, on 4 km na vakcinaci.
Ptá se, ty už jsi byl?
Já mám jejich vakcinaci u díry. Ochoten jsem jedině k ruskému Sputniku a jedině v Rusku. Tady jsou lejna schopný pančovat i svěcenou vodu.
Ty mluvíš jak půlka lidí co znám. Jedině Rusáci. Mně je to jedno.

A odjeli jsme každý jiným autobusem na úplně jiné strany.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
11. 5. 2021 12:16

Pojem „Rusáci“, jak píšeš, nám „zdomácněl“ ve veřejném prostoru, běžně ho používají např. sportovní komentátoři. Možná bychom mohli začít používat i jiná roztomilá označení jiných národů, třeba Židáky, negry, čmoudy, rákosníky apod. Jak by to asi dlouho vydrželo bez zásahu, co myslíš? Tento přístup se promítá zcela otevřeně i do současných diskusí, ať už v oficiální rovině nebo na internetových diskusích. Zcela běžně čtu o Rusech jako zaostalém a podřadném národu, který lidstvu nikdy nic užitečného nedal, jako o asiatských necivilizovaných hordách, které nás v roce 1945 vlastně okupovaly, jako o pologramotném národu znásilňovatelů a zlodějů hodinek, který nic neumí a jenom škodí. Odborně se tomu říká dehumanizace nepřítele v rámci psychologické přípravy… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
13. 5. 2021 11:57

Já jsem tu někdy dříve tuto záležitost už rozebíral. Když se nacházím v prostředí, kde nemám přehled o názorech přítomných, a hodlám něco mezinárodně důrazného prohlásit, tak výraz Rusáci je jazykovým úvodem, jak naznačit distanc. Aby člověk hned nebyl označen za rusofila. A hned vzápětí vezu náklad emerických hovad a malé kreténie. Velmi dobře funguje česká vytažená palice z ruské řitě hledající volnou ďouru, přičemž pruhovaná se jeví perspektivně. Největší zbabělci, prodejní a donašeči k tomu, vždy hledají správné VĚTRY. Takovýto výrok zcela spolehlivě působí jako neuvěřitelná rozbuška, abych měl jasno, kdo s kým o čem pro koho. /Starý pořad… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
12. 5. 2021 11:17

Pojem „Rusáci“, jak píšeš, nám „zdomácněl“ ve veřejném prostoru, běžně ho používají např. sportovní komentátoři. Možná bychom mohli začít používat i jiná roztomilá označení jiných národů, třeba Zi . dáky, ne . gry, čm . oudy, rák. osníky apod. Jak by to asi dlouho vydrželo bez zásahu, co myslíš? Tento přístup se promítá zcela otevřeně i do současných diskusí, ať už v oficiální rovině nebo na internetových diskusích. Zcela běžně čtu o Rusech jako zaostalém a podřadném národu, který lidstvu nikdy nic užitečného nedal, jako o asiatských necivilizovaných hordách, které nás v roce 1945 vlastně okupovaly, jako o pologramotném národu znásilňovatelů a zlodějů hodinek, který nic neumí a jenom škodí. Odborně se… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
12. 5. 2021 16:29

Roste mediální antirusismus, teror cenzury, bubliny genderu a beztrestnosti BLM. Sílí nespokojenost poctivců s džunglí v zákonech a v předpisech. Vzrůstají příkazy a zákazy kde čeho a jsou omezována ústavní práva pod záminkou lží o Covidu. Že si ten právní marasmus pravičáci vysvětlují neschopností zákonodárců a ne odváděním pozornosti politiků od bídy a sociální otázky, to chápu, protože vím, že každý pravičák chce právo a svobodu vždy především pro sebe. Že ale to odvádění pozornosti nevidí poslanci levice, to už nechápu.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  PPK
14. 5. 2021 8:54

„Sílí nespokojenost poctivců s džunglí v zákonech a v předpisech.“

Přesně o tom ve svém posl. prohlášení mluvil jeden světový lídr, jehož jméno se nesmí vyslovovat: „Как я уже сказал, цепляют Россию то тут, то там без всяких причин. И, конечно, вокруг них сразу же, как вокруг Шерхана, крутятся всякие мелкие Табаки. Все как у Киплинга, подвывают для того, чтобы задобрить своего суверена“ :-)

Gatta
Gatta
Reply to  Botičky od Diora
13. 5. 2021 18:58

Děkuji – ten špinavý trik znám, ale s tím termínem „dehumanizace“ jsem se nepotkal. Ono to zbavení protivníka jeho „lidství“ ospravedlňuje vlastní nelidské chování vůči němu. Ale ono je to ještě trochu širší – každého člověka můžete při sebenepatrnějším rozdílu nějak onalepkovat a zařadit do nějaké dehumanizované, nebo méněcenné skupiny. U žen stačí třeba barva vlasů, že :-) To pak psychicky uživatele ospravedlňuiuje nestarat se kde ten člověk bude dnes přespávat a jestli do rána nezmrzne, umoňuje mu bez uzardění mu za práci platit zlomek toho, co by si zasloužil … V podstatě i normální názvy národnosti mohou být vnímány… Číst vice »