Jaký je rozdíl mezi křesťanským a muslimským vrahem dětí?! Žádný!


Arab & Jewish Kids *


Jak jistě víte, u základny v jihoafghánské provincii Kandahár postřílel 11. března americký voják 16 lidí, většinou obětí jsou nevinné děti a ženy. Některé děti byly zastřeleny tak, že jim voják strčil hlaveň do úst a chladnokrevně je zabil. Je mnoho svědků, kteří tvrdí, že voják nebyl sám, ale americká vláda to hodila na "vyšinutého" vojáka, který si nic nepamatuje. Deportovali ho do USA, a nakonec se dočítám, že k vraždění Afghánců chybí důkazy, tvrdí obhájce amerického vojáka. Asi jim nestačí kamerové záznamy a svědectví lidí.


Tak či onak, o téměr týden později se dočítáme, že radikál z Al-Kájdy zavraždil 3 židovské děti, rabína a trojici francouzských vojáků. Nutno dodat, že tři zastřelení vojáci jsou Imad Ibn Ziaten, Abel Chennouf a Mohammed Legouade. Ano, paradoxně se jedná o tři vojáky arabského původu.


Tento počin vyšinutého jedince – Mohammeda  Merada – odstartoval novou propagandu. Teď se pomalu celý svět a hlavně Evropa soustředí na Francii a vraždění nevinných židovských dětí, a rodiny "někde támhle" v Afghánistánu nikoho nezajímají.  Věřím tomu, že kdyby nešlo přímo o židovskou komunitu, ale o běžné občany, tak by mediální armáda nepůsobila tolik jako v tomto případě. Ne nadarmo se říká, kdo vlastní média, vlastní i celý svět. Kdo má informace, ví kým jsou veškerá média vlastněna.


Nakonec, osobně ani nevím, co si o tom mám myslet. Je to zase akce někoho, kdo to tak chtěl? Je to opravdu nějaký radikál z Al-Kájdy nebo jen další pomatenec? Má to ve mě vzbudit obavy? Jsem poloviční Arab, ale nikdy bych se zabíjením nebo násilím nesouhlasil. Jak se má 95 % Arabů v Evropě, co s tímto násilím vůbec nesouhlasí, bránit? Každý je hodí do jednoho pytle jako teroristy, přitom Češi i Evropané dobře vědí, jak jsou Arabové pohostinští a přátelští lidé, miliony z nich ročně navštěvuje jejich země. Myslíte si, že ti všichni lidé vás nenávidí, když právě Evropa (NATO) vyvražďuje jejich děti? Ti obyčejní lidé, jako my, znají pravdu. Ale kdo ví, jestli tomu tak bude i nadále. NATO spolu s USA zavádějí v arabském regionu jejich formu demokracie a přitom pomáhají radikálním islamistům,
aby zaváděli svoje zákony, proti kterým denně demonstruje miliony lidí! Ale to se nehodí na hlavní stránku, to jen hodíme do nějaké rubriky, kde to nebude tak na očích. My chceme číst o tom extrémním islámistovi, protože tak vypadají Arabové, jsou to vrazi, a to nevadí, že my jsme taky, ale my máme lepší barvu? Takhle přemýšlí hodně lidí, ale díky Bohu, že ne všichni.


Nikdy si nemůžeme být jisti tím, co nám předkládají média. Ať už je to jakkoliv, ten člověk vzal životy nevinným lidem, a proto by měl o svůj život přijít taky, navíc zastřelil děti, ale steně tak by měl být potrestán ten americký voják. Brutálně zabil mnohem víc lidí a ještě ohavnější je to, že podle afghánské vlády to bylo uměle vykonstruované, cílená provokace jak vytvořit nepokoje. Americký voják dostal rozkaz zabíjet se strategickým podnětem, arabský radikál naopak zabíjel, aby pomstil afghánské a palestinské děti, které umírají po desítkách každý týden. Nejhorší je, že umírají právě ty děti! Je snad úplně jedno, jestli je to Arab nebo Žid, stále jsou to nevinné tváře, ale každý se na to dívá jinak. Já nejsem muslim ani křesťan, nestavím se ani na jednu stranu, ale co opravdu nechápu, je pokrytectví některých lidí.


Americký voják dostal mediální roli blázna a stal se v podstatě obětí systému – takhle se vlastně hájili i nacisti – a radikální islámista ve věku 24 let, který zabil židovské děti, je ten největší vrah. Nakonec se tedy Mohammed Merah vybral svou krvavou daň a je po smrti, jak potvrdila dnes dopoledne francouzská policie.


Nevidím žádný rozdíl mezi vyšinutým extrémistou muslimem, mezi teroristou Breivikem, ani americkým vojákem a vůbec nedělám rozdíly v tom kdo je člověk, který zabije dítě. Pro všechny platí to samé – vrazi nevinných dětí! Ale kdyby "jen" oni. Denně jsou vyvražďovány celé rodiny, jak v Palestině, tak i v Africe, kde jsou humanisti a organizace na ochranu lidských práv? A Židé? Ti jdou všem příkladem, jak je vidět z této facebookové stránky.Nevím jak Vy, ale já tomu nerozumím. Někteří lidé mě označují za antisemitu a mají jiné absurdní soudy a to jen proto, že mám svůj vlastní názor a že si dovolím něco proti Židům napsat. Upozorňuji tedy všechny čtenáře, že nejsem žádný terorista, že mám přátele i mezi Židy a věřte, že jim ten sionismus taky začíná vadit, stejně jako mě vadí islamismus! Je tisíce Židů, kteří protestují proti sionistům, jako třeba organizace http://nkusa.org/. Být Židem přeci není hřích, stejně jako není hřích být Čechem nebo Syřanem, ale každý národ má i špatné lidi a proti těm je důležité bojovat – to oni jsou ten hřích! Pro příklad nemusíme chodit daleko, stačí se podívat na naši politiku.


Nechť příjde spravedlnost, která všechny vysvobodí, nechť příjde mír a přátelství mezi všechny národy. To přeji všem lidem.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments