Tento kolos požírá 1,5 TWh energie ročně. A tento oceán hajzlpapírků je jen ničím nekrytou digitální měnou.
Překlad a titulky: Irena
Tento kolos požírá 1,5 TWh energie ročně. A tento oceán hajzlpapírků je jen ničím nekrytou digitální měnou.
Překlad a titulky: Irena
Můj osobní přístup ke kriplomenam je jasný. Vypni napětí a zkus platit. To bude napětí. Nevím, co je obsahem vlogu. Teprve si to musím start up. Běžnou měnu lze použít i hygienicky. To si s neuchoPITELNYM algoritmem nebudu moci dovolit. BYTcoin je dneska velmi luxury záležitost.
A co jináč, zavináč?
Kamsi jsem vlezl.
Jak jste na tom? Co si dáš? Pivo, můžu? Ty vole, jsi v hospodě a nejsi nalitej. Žádný problém? S námi určitě ne, jestli máš peníze. A ty sem bez nich nikdy nechodíš. Tvoje starosti na naší hlavu.
Konečně někdo jasně řekl pravdu.
Dlouhá videa nemusím, ale tohle je dobré. Mám pocit, že v Rusku má vznikat (nebo už vznikla) nějaká ruská kryptoměna. Možna to má a Nestorem a jeho videovarováním souvislost.
Na BC určitě nemálo lidí vydělalo, ale nakonec v každé loterii někdo něco vyhraje …
BC je dnes vyloženě spekulatiní hazard – a přečerpávací kanál peněz od hejlů k držitelům banku.
***
Tak nám zase od ledna zvednou minimální mzdy – podle skupin náročnosti práce.
Jistě, kdo by se bránil penězům, ale to není projev zdravého hospodářství, kterému se nadobyčejně daří.
To je státem organizovaná inflace !!!
PS – jen dovětek… BC – je jen odkladiště ničím nekrytých peněz. Podobně jako předražené nemovitosti, ale u těch je alespoň moźnost v nich přespat, i když prřijdete o 90% do nich vložených úspor. Sázka na BC je normální „devizová spekulace“. V oběhu je příliš mnoho nekrytých peněz a možnost, „smazat dluhy, či alespoň dluhové úroky“ by postihla vlastníky těch prazdných vysněných čísel. Tedy jde o to zrušit skutečné praci podložené peníze jejich převodem do nějaké bubliny, kde potom hejlům ZMIZÍ. U bankéřů se ovšem mezitím tyto bubliny změni ve kutečné hodnoty, nebo ke krytí jejich dluhů. Jedinou „měnou“, která… Číst vice »
Ještě poznámka pamětníka: Wikipedie přiznává, že kryptoměny se opírají o asymetrickou kryptografii. O asymetrii v šifrování a o kryptoměnách však Wiki mlží. Asymetrická kryptografie byla již v 90.letech na internetu hojně propagována a zdarma(!) nabízena pro „utajování“ zpráv jako krypto-software s názvem PGP. Neznalí to šťastně používali, více-znalí to ignorovali a ti nejvíce znalí to těm hejlům všechno četli. Shrnuto – asymetrická kryptografie a tedy i kryptoměny – jsou v podstatě jen chytrý podvod.