Je třeba zabranit utrpeni migrantu a přijmout kvoty 1:1

Možna si myslite, že sem se zblaznil, ale neda se nic robit. Stara Merklica před paru rokama vydala signal, že nelegalni překročeni hranic neni zločinem a od te doby mafia převaža přes moře a přes Balkan hordy lidi, keři překračuju zakon. Zelenolevicova banda od piratu po topkaře jasa, že se nic neděje, bo tady nikdo nikdy žadneho migranta neviděl, dalši pomatenci jak ta pambičkařska tetka z Kroměřiža neustava ve snaze ukradnut si svojeho sirotka a za penize ostatnich se o něj starat pomoci neziskovek, kere tež nežiju ze svojich peněz.

Jenže ten pruser, kery už je v zapadnich zemich mirovyma prostředkama nezvratitelny, se převali k nam. Je jedno, jestli v lednu, nebo o rok později. Je třeba jednat. Proud lidi neustane enem proto, že o něm propagandysti z českych televizi mlči. Pokračuje furt dal, aktualně se zviditelnil v Bihači, bo Chorvati začali přisněji hlidat hranicu a tisice migrantu se začalo hromadit na bosenske straně hranice. Chorvati se totiž snaži vstupit do šanghajskeho prostora, tak chtěju ukazat, jak dobře ovladaju svoju hranicu.

Možna si myslite, že to je kajsik daleko. Neni. Jen diky maďarskemu plotu fčil nemusime řešit tento problem my a nemusime sledovat, jak centra našich měst okupuju mladi chlapci ve značkovych bundach s drahyma mobilama. Za bezmocneho přihližani policajtu se tak obyvatele Bihača stali menšinou. Na ulicach převladli synci s batužkama, do kerych nakupuju nepraseči potraviny a po setměni se vydavaju pěšky směrem k šanghajske hranici.

Ty, kere policajti chytnu, vyvezu zase zpatky do Bosny a situace se opakuje.

Jenže chlapci v bundičkach nepočitali, že jim na cestě bude kdosik branit a už si mysleli, že budu pobirat davky kajsik v teple německych měst.

Je třeba jednat, bo jinak hrozi nemoce, omrzliny, vyhladověni (pravě probiha hladovka v taboře u Bihača na protest proti temu, že se chorvatšti celnici snaži dodržovat zakony).

Je třeba se dohodnut na kvotach a každa země by se měla postarat o čast migrantu. Neni třeba vymyšlat jakesik složite zakony. Každa země podle svoji ekonomicke sily by měla přebrat poměrny počet migrantu, ve svojem hlavnim městě je posadit do letadla a v poměru 1:1 je odvezt do zemi, odkud pochazaju. Kluci v Bihaču su z ruznych světa kraju – od Pakistanu přes Iran až po Afryku. Nevšimnul sem si, že by kdekoliv z těch zemi aktualně probihala valka (pokud ju zas kdosik ze zapadu nerozfuka, že…)

Pokud třeba Lucembursku chybi bankovni uřednici, Švycarsku hodinaři nebo Polsku instalateři, možu si samozřejmě přislušne profese ponechat, pokud chtěju. Ale to nic na tym neměni, že to je kolonyjalistycka zvrhlost, vabit tady mlade, zdrave, ynteligentni chlapce, krast je jejich domacim zemim, kde by se pravě tito chlapci měli stat elitou naroda.

Nebuďme svině, pomožme jim vratit se tam, odkud přišli.

Je to kura tak složite?

Ať žiju kvoty 1:1! Odkud si přišel, tam se vrať, synku a starej se o svoju zem, ne o našu.


Nasledujici fotografie pořidil autor bloga v Bihači, 10km od Plitvickych jezer. Sorry za kvalitu, je to focene z auta, čimž sem se dopustil přestupku podle paragrafu 12 odst 4a, čimž se přiznavam, platim pokutu a strhavam si dobrovolně 5 bodu. Pochodujici chlapce z fotek po cele Bosně neuvidite. Mafia je převaža od jižni hranice Bosny na sever do Bihača, kde se dočasně hromadi jak v Cimrmanově šachtě. Je třeba jim pomoct.

Bihač je přijemne, poetycke městečko s turystyckym potencialem.
Tych turistu je ovšem už moc. Tam za kopečkama je bajna Šanghaj.
Kluci su fajn. Neprudi, nevyskakuju. Oblečeni je značkove, baby nechali doma, takže pohoda.
Těši se, Merklica jim slibila raj…
Tuž kudy fčil? Googl mapy pomožu. Ja osobně sem data v Bosně kupene neměl, su drahe. Ale inženyrum to nevadi.
Policajti sleduju, jak okolo nich prochazaju synci bez viz, bez vstupnich razitek, možna aji bez dokladu.
A poctivě monytoruju situaci na fejsbučku. To je asi tak to jedine, co možu dělat. Přikazy od polityku nepřichazaju…
Někteři chlapci sleduju mistni švarne robky a těši se, až si jakusik sami odchyti. Všude v reklamach je znazorněne, jak su bile robky s černyma klukama šťastne a těši se na kakaove děti.
Nakupy v hytlermarketu zrobene, možem se vydat na turu.
Někeři posedavaju v kavarnach. To už je v Pakistanu taky zvyk. Však už brzy je čeka těžka robota v Rajchu. Maju pravo na odpočinek.
Bliži se večer, čas vydat se na cestu.
Pokud se to nepovede dnes, povede se to zitra.
Ale jinak je Bihač přijemne, poetycke městečko s turystyckym potencialem.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
10. 12. 2019 6:26

No kolegyně z práce byla s mininkem (vnučkou) v dětské nemocnici nejmenovaného města a čekala o hodinu déle, neboť tam přivedli tři „sedmnáctileté“ dorostence tmavé pleti k prohlídce u lékaře a samozřejmě měli přednost. To je k tomu, že je nikdo nevidí… Když se její dcera (matka dítěte) začala vztekat, tak jí okřikla, aby raději byla zticha, nebo si ještě uplete nějaký ten paragraf a bude vidět…

idiotronic
idiotronic
10. 12. 2019 14:09

Ale v rychlíku Bohumín-Brno ,Královo pole vám nabídnou kosmetiku s donáškou až do kupé – stejnou kosmetiku vám nabídnou i u bankomatu ve Svinově .Stojí za vámi tři a tvoří milou společnost. Postávání u bankomatů je oblíbená kratochvíle . Bohužel, banka nemá prostředky na zpětné zrcátko, kde byste je viděli dříve, ale alespoň víte, že dnes průvodčí nepřijde…