Konec prvního kola EU-komedie s uprchlíky

Největším zdrojem uprchlíků do Německa není válkou rozvrácený Blízký východ (cca 70 tisíc žadatelů), ale země bývalé Jugoslávie a Albánie (cca 110 tisíc žadatelů).

V období od ledna do srpna 2015 požádalo o azyl v Německu celkem 256,938 osob. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku to představuje nárůst o 122 %. Celkem 57 024 osobám (37,4 %) bylo v tomto období přiznáno postavení uprchlíka. Mezi nimi bylo 1 471 osob, kterým byl udělen azyl podle čl. 16a Základního zákona. Hlavní země původu v tomto období, tj. do srpna 2015 jsou tyto.

X
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Země původu
Sýrie
Albánie
Kosovo
Srbsko
Irák
Afghánistán
Makedonie
Eritrea
Bosna a Hercegovina
Pákistán
Počet žadatelů o azyl
55 587
38 245
33 824
20 864
13 629
13 120
10 244
6 039
5 420
4 183

Předpokládejme, že všichni žadatelé uvedli správnou zemi původu, což mohou úřady nějak ověřit. Jiná věc je, zda struktura počtu žadatelů o azyl odpovídá struktuře osob, které ilegálně překročily německou hranici. Pokud vezmeme v potaz i tuto variantu, vychází nám úplně jiný mediální obraz, než ten, který nám prezentují korporátní média.

Kdo žádá v Německu o azyl

Výše uvedené statistiky najdete zde . Po sečtení žadatelů ze zemí bývalé Jugoslávie (Albánie, Kosovo, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Makedonie) vyjde zajímavý údaj. Největším zdrojem žádostí o azyl v Německa není válkou rozvrácený Blízký východ (cca 70 tisíc žadatelů), ale země bývalé Jugoslávie a Albánie (cca 110 tisíc žadatelů). Pak dlouho, dlouho nic a následuje cca 20 tisíc uprchlíků ze střední Asie a 6 tisíc z Eritrey. Přesto ve zprávách figurují převážně Syřané, Afghánci a obyvatelé severu Afriky, o „osvobozených“ Albáncích a Kosovanech je naprosté ticho po pěšině.

Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky učinil do konce srpna 152 777 rozhodnutí (v předchozím roce 78 688). Postavení uprchlíka bylo v tomto období přiznáno celkem 57 024 osobám (37,4 procent). Azyl byl udělen 1 471 osobě. Země původu uznaným uprchlíkům a azylantům nebyla ve zprávě uvedena.

BAMF vyřídil zhruba 15 000 žádostí z Kosova během dvou měsíců ve srovnatelné kampani, která už proběhla na jaře. Počet žadatelů o azyl poté klesl z 1 500 denně na něco přes 50.

Manfred Schmidt, ředitel BAMF řekl: „Je něco špatného na systému v situaci, při níž ze 180 tisíc příchodů celkem v první polovině roku 2015 bylo 82 tisíc jen ze samotného Balkánu, přičemž kladně vyřízených bylo pouze jedno až dvě promile.“

Azyl nebo statut uprchlíka není teď garantován žádnému z žadatelů, o nichž BAMF právě rozhodl. Získalo je jen jedno promile žadatelů. Federální a zemské orgány odsouhlasily navrácení žadatelů o azyl přímo z přijímacích středisek do jejich zemí původu, jakmile německý imigrační úřad (BAMF) zamítne jejich žádost. To platí zejména, pokud přicházejí ze zemí s velkým počtem příchodů a s velmi nízkou šancí na úspěch. BAMF upřednostňuje rozhodování u žadatelů z Balkánu tak, aby trvalo jen několik týdnů, a dává tím jasný signál do jejich zemí původu. Mnoho lidí přichází nalákáno falešnými sliby pašeráků lidí, že rychle dostanou práci, a potom odcházejí bez jakékoli vyhlídky poté, co je jejich žádost o azyl v Německu zamítnuta.

Z rozvráceného Kosova a Albánie se stává nová Sýrie

Nejde jen o rozbombardování Libye a Sýrie, ale také o důsledky války na Balkáně. Klíčovým problémem se nyní jeví vytvoření albánského Kosova fedrovaného především USA. Tento „stát“ se postupně stává ze sídla mafií i centrem evropského džihádu. Viz článek Dvakrát o ISIL z ruského tisku . Navíc se potvrzují fakta o šedé zóně smrti v Rumunsku a Bulharsku, kde jsou uprchlíci zabíjeni a nikdo o tom nemluví. Viz článek Why do so many refugees avoid Bulgaria? Jenže tyto země (Bulharsko, Rumunsko) jsou prozatím věrnými spojenci NATO a vzorně plní uložené protiruské úkoly. Proto je korporátní tisk nechává na pokoji, na rozdíl od „neposlušného“ Maďarska, které sleduje vlastní sebezáchovnou politiku.

Maďaři byli kritizováni za „zadržování“ uprchlíků v táborech, kde běžely procedury přijímání žadatelů o azyl v EU. Německo a Rakousko vzalo v mediálním cirkusu minulý týden několik tisíc uprchlíků bez jakéhokoliv řízení a obě země kritizovaly Maďarsko za nehumánní přístup k humanitárnímu problému. Maďaři tedy vlaky dopravují uprchlíky přímo na rakouské a německé hranice, které mezitím obě země uzavřely, protože mají humanitární problém, kterému Srbsko a Maďarsko čelí už půl roku bez zájmu médií. První kolo EU-komedie skončilo.

Ve druhém kole začne cvičení NATO v Maďarsku pod názvem Brave Warrior na konci září. Podívejte se na naše krátké zprávy (Slováci připravili US-dragounům intenzivní přijetí ). Video z hraničního přechodu v Brodském ukazuje intenzivní reakci části demonstrantů na novou dragounskou jízdu US-Army. Americký konvoj putuje přes slovenský přechod Brodské do vzpurného Maďarska, kde se má účastnit vojenského cvičení NATO.

Články k tématu
Pan Pehe a jeho uprchlíci
Azylový byznys a Rothschildové
Pět prstů
Kdo podporuje invazi uprchlíků do Evropy
Sociální darwinismus EU: Kdo doplave, bude uprchlíkem
Mediální hysterie kolem uprchlíků
Data UNHCR
Why do so many refugees avoid Bulgaria?


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
16. 9. 2015 12:57

Práve skončil prejav R.Fica v parlamente SR na tému utečenecká kríza a ja môžem povedeť len :fúúha,ten chlap má gule!
Odo dneška ho budú klásť bruselskí manipulátori na jednu úroveň s Orbánom a Zemanom.A ja som na to celkom hrdý.

fajt
fajt
16. 9. 2015 13:19

http://www.novinky.cz/domaci/380808-cesko-by-melo-pomoct-klidne-prijmeme-az-15-tisic-uprchliku-prohlasil-dienstbier.html – říká americký občan toho času škodící v čezku – akce imigrant v EU je dokonalá fraška … jenom kdyby u toho neumírali lidé a Evropa nešla do kopru. ..

Sio
Sio
16. 9. 2015 13:27

fajt napsal

http://www.novinky.cz/domaci/380808-cesko-by-melo-pomoct-klidne-prijmeme-az-15-tisic-uprchliku-prohlasil-dienstbier.html – říká americký občan toho času škodící v čezku – akce imigrant v EU je dokonalá fraška …jenom kdyby u toho neumírali lidé a Evropa nešla do kopru. ..

Právě jsem to tu chtěl dát. Neskutečný zm.d.

fajt
fajt
16. 9. 2015 13:38

Sio napsal
Právě jsem to tu chtěl dát. Neskutečný zm.d.

jj – a někteří ho vidí jako budoucího předsedu socialistů a někteří by ho chtěli mermomocí dostat na Hrad ( v tu chvíli bych i protektorátní vládu viděl jako naprosto zbytečnou a celou mocenskou agendu – zákonodárnou a výkonnou, soudní je už dávno plevou těch dvou – bych převedl na americkou ambasádu). ..)

peter.
16. 9. 2015 14:18

V parlamente SR sa rozvinula aj diskusia a vzájomné obviňovanie sa z podpísania Lisabonskej zmluvy,SR ju podpísala aj ratifikovala.R.Fico prehlásil,že ak aj dôjde k rozhodnutiu kvalifikovanej väčšiny v eurokomisii o pridelení utečeneckých kvót,tak on s takým rozhodnutím súhlasiť nebude.Či to aj bude za strany rozhodujúcich členov EU akceptované – nepovedal.Naznačil,že potom by sa mohlo na Slovensku na túto tému vyhlásiť referendum.

peter.
16. 9. 2015 14:33

A padli aj čísla o tom,ako musí podporovať Slovensko utečencov na svojom území.Každý utečenec,okrem „dôstojného“ ubytovania a stravy musí obdržať aj vreckové vo výške 650€!!! Zárobky na východe sa pohybujú niekde okolo 500€ a často z toho musí vyžiť celá rodina a priemerný dôchodok sa pohybuje na úrovni cca350 €,pri čom skoro polovica dôchodcov má dôchodok pod nižší.Aj na toto poukázal R.Fico vo svojom vystúpení.

peter.
16. 9. 2015 15:33

p. merlin : Pred časom sme diskutovali o zdravotných rizikách vyplývajúcich z imigrantskej krízy.Dnes som sa od kompetentných poslancov a ministra dozvedel,že z hľadiska ľudskoprávnej agendy ktorú prijala EU,nielenže nemáme právo zadržiavať utečenca v karanténe,ale my nemáme právo ani zisťovať, odkiať utečenec pochádza a dokonca bez súhlasu utečenca mu nesmieme ani odobrať krv na rozbor.A utečenci svoje práva poznajú(niekto ich dôkladne inštruoval)a odber krvi omietajú,podobne ako odmietajú aj odovzdať odtlačky prstov alebo lekársku preventívnu prehliadku.Kvóty budú platiť, každoročne sa budú navyšovať a bude nám to uložené smernicou EU na základe toho,že ako SR tak aj ČR sa podpísaním Lisabonskej zmluvy… Číst vice »

peter.
16. 9. 2015 17:34

Gazetu Wyborczu založil poľský disident,pravdoláskar a Havlov kamarát Adam Michnik.Napodiv,uverejnila toto :
http://medzicas.sk/12-faktov-napomocnych-pocas-diskusie-o-imigrantoch/

jogín
jogín
16. 9. 2015 19:43

Pokud trochu zvládíte angličtinu, můžete se podívat na video z dnešní maďarsko- srbské hranice a hlavně si přečíst komentáře. Řekl bych, že poměr je 50:1
https://twitter.com/SkyNews

Sio
Sio
16. 9. 2015 20:27

Ano, první fáze končí. Jsou tady. A budou zvát další. Ale i tak to bude dost. Kostky jsou vrženy, těžko to půjde jen tak vrátit.

Béda
16. 9. 2015 22:26

Tady jsou ti mírumilovní migranti – obohacení Evropy: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/380818-migranti-na-srbsko-madarske-hranici-prohodili-barierou-dve-deti-a-zapalili-pneumatiky.html Policisté proti migrantům nasadili slzný plyn a vodní dělo. Zranění utrpělo 300 lidí, včetně 30 dětí…“Doposud bylo zraněno 20 policistů a sanitky odvezly do nemocnice dvě děti, které utrpěly zranění poté, co je (uprchlíci) přehodili přes bezpečnostní plot,“ uvedl bezpečnostní poradce maďarského premiéra György Bakondi. „Plot určitě obnovíme a posílíme a bezpečnost Maďarska budeme chránit všemi legálními prostředky,“ prohlásil také. Bakondi zdůraznil, že maďarská policie zabezpečí hranice státu i Evropské unie. „Agresivní a útočící lidi přes hranice nepustíme,“ zdůraznil. Podle svědků agentury Reuters k přechodu zamířila i ozbrojená vojenská vozidla Humvee… Číst vice »

Béda
17. 9. 2015 1:02

Kárl Bilderberg, takto kandidát na českého prezidenta na to má, ten nepotřebuje jít do politiky kvůli penězům – je to restituční miliardář, který ale státní dotací ze skromnosti nikdy nepohrdne. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/karel-schwarzenberg-vazeni-poseroutkove-nenechte-se-strasit/

Orlík je veliký. Kolikpak migrantů již s Kárlem sdílí obydlí na zámku? Kolika migrantům nabídl přístřeší?

Dana
Dana
17. 9. 2015 4:38

V Evrope se nachazi mnoho pratel islamu, jedni, co jsou slunickove humanisticti a druzi, kteri podporovali iracke a afghanske bojovniky proti NATO jednotkam. . Dalsi pak podporuji palestinske utecence.. Takze nemuzete delat dojem v arabskem svete, ze jste na jejich strane a pak je odmitnout, kdyz se masove odebiraji k tem, co je lituji a souciti s nimi. To bylo porad kriku o blokovane v Gaze, i lode se s pomoci posilaly – Nu, mozna je na case blokadu ukoncit, pac vetsina z toho jednoho a pul milionu by chtela zit v Evrope. V te Evrope, odkud prichazi pomoc, stavi… Číst vice »

fajt
fajt
17. 9. 2015 4:44

Není na čase EU opustit a na amerického protektora ukázat dlouhý nos a poslat ho do řiti? když chce mermomocí válku, tak ať bojuje sám a hlavně na svém území . ..)

fajt
fajt
17. 9. 2015 4:49

V maďarsku se formují síly, které dají maďarským politikům legitimitu pro odchod z americké kolonie. Dnešní tvrdý postup proti americkým džihádistům maskující se za uprchlíky je možná první krok pro opuštění EU lágru amerického despoty ( maďaři byli ve východní Evropě vždycky první v odporu proti mocnostem, které likvidovaly jejich národnostní zájmy ). ..)

Béda
17. 9. 2015 5:37

Dana napsal V Evrope se nachazi mnoho pratelislamu, jedni,co jsou slunickove humanistictia druzi, kteri podporovali iracke a afghanske bojovniky proti NATO jednotkam. . Dalsi pak podporuji palestinske utecence.. Takze nemuzete delat dojem v arabskem svete, ze jste na jejich strane a pak je odmitnout, kdyz se masove odebiraji k tem,co je lituji a souciti s nimi. To bylo porad kriku o blokovane v Gaze,i lode se s pomoci posilaly – Nu,mozna je na case blokadu ukoncit,pac vetsina z toho jednoho a pul milionu by chtela zit v Evrope.V te Evrope,odkud prichazipomoc,stavi jim domy,infrastrukturu a posila hodnotne potraviny.Proc setedy neodstehovatrovnou ke… Číst vice »

Vaska
Vaska
17. 9. 2015 5:49

jeden zajímavej odkaz – bez komentáře (určeno pro ženské co chtěj konvertovat k islámu) – https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398

abx
abx
17. 9. 2015 8:11

tie cisla v clanku sa od augusta/srpen trochu zmenili, uz nie su velmi aktualne
http://www.hlavnespravy.sk/do-mnichova-prislo-v-septembri-uz-tolko-uchadzacov-o-azyl-ako-za-cely-rok-2014/676048

mechakapradí
mechakapradí
17. 9. 2015 8:19

Jezdím po ČR a když vidím někde cikány jak se někde v parku srocují, grilují na sídlišti, nebo češou jablka u silnice (nic proti práci cikánů, jen nesmí ohrožovat bezpečný provoz), tak volám 158 a hlásím: „…jsou tady nelegální imigranti a dělají to a to…“ Hned obvykle přijíždí hlídka PČR, cikány legitimuje a zjišťuje, že z nich je v ČR nejméně 50% nelegálně, že přišli ze Slovenska, Maďarska a Rumunska. Pokud je nezajistí a neodvezou do lágru, tak volám 158 znova a hlásím podezření z korupce této hlídky. Mohli bychom se tak současnou panikou z přistěhovalců zbavit alespoň části cikánů.… Číst vice »

abx
abx
17. 9. 2015 9:35

http://www.hlavnespravy.sk/blaha-utecencom-najviac-pomozeme-ked-ich-pustime-na-zapad/680347 Ľuboš Blaha za vznikom utečeneckej krízy vidí západné veľmoci, ktoré podľa jeho slov destabilizovali Irak aj Sýriu Utečencom najviac pomôžeme, keď ich pustíme do krajín, kam chcú ísť. Vyhlásil to dnes v parlamente poslanec Smeru-SD a šéf európskeho výboru Ľuboš Blaha. Za vznikom utečeneckej krízy vidí západné veľmoci, ktoré podľa jeho slov destabilizovali Irak aj Sýriu. Nazdáva sa, že do riešenia situácie treba zapojiť aj Rusko. “Humanisti zo západu rozbili Irak aj Sýriu. Tým, že sa destabilizoval Irak, prelialo sa to do Sýrie. To destabilizovalo Sýriu. Tam to celé začalo. Útok na tieto krajiny splodil to, čím dnes žijeme.… Číst vice »

nikdo
nikdo
17. 9. 2015 14:13

Béda napsal

Kárl Bilderberg, takto kandidát na českého prezidenta na to má, ten nepotřebuje jít do politiky kvůli penězům – je to restituční miliardář, který ale státní dotací ze skromnosti nikdy nepohrdne. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/karel-schwarzenberg-vazeni-poseroutkove-nenechte-se-strasit/

Orlík je veliký. Kolikpak migrantů již s Kárlem sdílí obydlína zámku? Kolika migrantům nabídl přístřeší?

Na to pozor. O ložnici se s nimi sice nepodělí, ale nějaký ten čeledník pro soukromou armádu se najde. A budeme tady mít elitní bašibozuckou gardu.

Béda
17. 9. 2015 14:43

Musím se smát některým argumentům německých podnikatelů a politiků podporujících migraci. Ředitel firmy Mercedes se nechal slyšet, že fabrika má dostatek volných pracovních míst, v rozhlase povídali, že Německo je připravené vzít migranty protože společnost stárne a má nedostatek pracovní síly. Nechápu to. V Německu je nezaměstnaných několik procent práceschopných lidí, krom toho z východní Evropy (s kompatibilními hodnotami) i z Ukrajiny, kterou Německo pomáhalo rozeštvat a zničit můžou kdykoliv do Německa migrovat statisíce lidí. jedinou podmínkou jsou SLUŠNÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY srovnatelné s pracovními podmínkami Němců. Je to opět kamufláž jak „Brno“. Oni potřebují zaměstnance „otroky“ ochotné pracovat za nestandardní… Číst vice »

Dana
Dana
17. 9. 2015 16:45

Americka vojenska pritomnost v Iraku byla ukoncena slavnostni ceremonii uz v roce 2008, s casovym planem odstupu Americanu, kde cilove datum pro naproste vyklizeni byl rok 2013. Toto bylo v souladu s irackou vladou a presidentem Bushem. Podepsano a zpeceteno. Iracka vlada se citila dost silna k tomu, aby souhlasila se stahnutim americkych jednotek a zacala si sve zalezitosti spravovat sama. Vse probehlo podle prani a zakonu obou zemi. V Kabulu se udala podobna ceremonie, kdy se Americane loucili po 13 letech pobytu v Afghanistanu a zde take ukonceni mise probehlo dle mezinarodnich prav a schvalenim afghanskou vladou.. Hned na… Číst vice »

bbb
bbb
17. 9. 2015 16:54

„Nemáme kapacity, abychom uskutečnili solidní investigativní reportáž, a současně ani nikdo z nás není v bezprostředním kontaktu s uprchlickou realitou.“ (I něco odkazů):
http://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatelske-a-medialni-druzstvo/archiv/online/2015/55f2dc32f027d/o-uprchlicich-s-citem-i-rozumem

Béda
17. 9. 2015 17:04

Dana napsal Americka vojenska pritomnost v Iraku byla ukoncena slavnostni ceremonii uz v roce 2008,s casovym planem odstupu Americanu,kde cilove datum pro naproste vyklizeni byl rok2013.Toto bylo v souladu s irackou vladou a presidentem Bushem.Podepsano a zpeceteno.Iracka vlada se citila dost silna k tomu,aby souhlasila se stahnutim americkych jednotek a zacala si sve zalezitosti spravovat sama.Vse probehlo podle prani a zakonu obou zemi. V Kabulu se udalapodobna ceremonie,kdy se Americane loucili po 13 letech pobytu v Afghanistanua zde take ukonceni mise probehlodle mezinarodnich prav a schvalenimafghanskou vladou.. Hned na to spokojeny afghansky presidentprebral veskerou zodpovednost a rizeni zeme. Obe vlady… Číst vice »

orinoko
orinoko
17. 9. 2015 17:12

Soudruzko Dano, valna vetsina tvych vstupu pripomina dilo polni latriny. Ale tenhle tvuj posledni myslenkovy vyplod … konkurujici velmi zdatne svetove zidovske informacni demenci … to uz je snad primo kadeni na emericky bobek. – To jest , kdy spicka vlastniho vytlaceneho ega, popichuje tzv. hraz, ktera u vas zen oddeluje jeden svet od jinosveta.
I jinosvet ma sve dny. Soudrzka Dana z juuuesej je toho primo pedagogo dokladem.
Uz dlouho jsem necetl takovou emerickou sracku. Nema zidovsky puvod?

orinoko
orinoko
17. 9. 2015 17:22

Soudrzko dano, za uprchliky pry muze Putin , protoze se ted nacpal do Syrie…. Tomu opravdu veris? Co to tam u vas vlastne zerete? Na huleni se ptat nebudu.
Vasim best krmenim pry jsou tv reklamy. Kdyz v nich … „vo tom to je“ … jde o to , jak zhubnout za dolace, tak si klidne NATO berete hyteku.
Soudrzko dano, jsi zcela zdrava? Umis si poradit se situaci VENKONCEM?

peter.
17. 9. 2015 18:00

Bruselskí paraziti sa rozhorčovali nad včerajším zásahom maďarských policajtov.Dnes už zasahovali chorvátski policajti.Výsledok – jeden mŕtvy imigrant :
http://ria.ru/world/20150917/1258293836.html

PPK
PPK
17. 9. 2015 18:43

Vážení přátelé, nejprve tady mám něco k zamyšlení pro ekonomického emigranta Danu, o němž zlé jazyky tvrdí, že jeho údajný internetový portrét se nachází na webu http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Ross_Hedv%C3%AD%C4%8Dek a zde si pan Dana může prohlédnout a poslechnout, co říká autentický generál Wesley Clark a co značně odporuje kontextu diskusních příspěvků Mr.Dana: https://www.youtube.com/embed/LXrnprlMyB8?feature=player_detailpage a ještě jeden link tu mám, a to na článek, v němž … nemusíme sice souhlasit se vším, co jeho mladý autor píše, přesto by možná bylo užitečné, se nad tím texem zamyslet, přičemž ve stručnosti lze konstatovat, že zdravá pravice se probudila. „Proč jsem proti přijímání Imigrantů?“ (aneb… Číst vice »

fajt
fajt
18. 9. 2015 4:23
Béda
18. 9. 2015 4:40

fajt napsal http://www.novinky.cz/domaci/380958-komunistum-navzdory-snemovna-schvalila-dohodu-s-ukrajinou.html – takže čezká vláda podporuje fašisty. .. Fajt, opět ukázali kdo je kdo. Podporovali a podporují války v severní Africe a na Středním východě, dnes mají migrační tsunami. Podporovali fašistický puč na Ukrajině, podporují kyjevský fašistický režim – pak se budou divit, až z „asociované Ukrajiny“ rozvrácené nácky začnou proudit migranti do EU. Opět se ukazuje omezenost bandy neoliberálních idiotů v čele ČR. Jediní, kdo v tomto smyslu nemá máslo na hlavě a má čisté svědomí jsou komunisté. Když v ničem jiném tak v tomto jsou tisíckrát lepší než „pravdoláskařští pseudohumanisté“, za kterými jsou jenom rozvrácené a… Číst vice »

fajt
fajt
18. 9. 2015 5:21

Béda napsal
Béda

já mám s dnešními komunisty své osobní zkušennosti, no a nepatří zrovna k těm nejlepším – ale jejich vedení se v základních otázkách stále prezentuje humánně a v rámci lidské logiky, snad se jednou dopracují i na ulici ( tady přeci začínali ) a tady budou zase za reálný a vnímavý lidi a ne pouze za pragmatické politiky. ..)

fajt
fajt
18. 9. 2015 6:02

http://www.novinky.cz/domaci/380935-cesko-prijme-dalsi-tisice-uprchliku-mluvi-se-az-o-7500.html – to je neskutečný mamrd, celá ta čezká vláda se totálně posrala, stačilo jenom verbálně pohrozit, že zdejší pijavice nedostanou evropské seno a už lížou evropské kaďáky jak pominutí …rzigacz se z nich chce, kéž by si je chtěl vzít islámský mor. ..

danaver
danaver
18. 9. 2015 9:13

Pořád jsem nechápala, proč se vlna uprchlíků vydala na cestu právě teď, co se takového změnilo – vždyť boje probíhají už tolik let… a ono je to možná takhle – sami jsme si uřezali větev, a to dne 29.4.2015
tady se koukněte a poslouchejte jednání eu parlamentu, jak hřímal Nigel Farage proti rezoluci o společné azylové politice eu, nejúžasnější je pasáž od 1:40 – věděl to…
htps://www.youtube.com/watch?v=Dnyw_scmquc

Ten text rezoluce o přijímání uprchlíků – bez výjimky a bez návratu – je tady:
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2015-0176+0+DOC+XML+V0//CS&language=CS