Konvoj osvobození 2015 / Convoy of Liberty 2015

Zaměstnanci velvyslanectví přivítali Konvoj osvobození 24. dubna 2015 v dobovém oblečení z konce války. Kolona amerických historických vojenských vozidel zahájila svou týdenní cestu do Plzně před velvyslanectvím již podesáté.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
49 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
24. 4. 2015 16:26

Alena napsal

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/367969-polsko-zakazalo-jizdu-nocnich-vlku.html

https://www.youtube.com/watch?v=lRYkJZcIsQo#t=94
Toto som si požičal od Sloba.
75 československých zmrdov vyzvalo k zákazu prejazdu ruských motorkárov.Čoho sa boja?Žeby toho,že by ich ľudia mohli po 70-tich rokoch znovu vítať kvetmi?Alebo,že by sa ukázalo,že naše národy majú na Rusko a jeho politiku diametrálne odlišné názory ako ich lokajské vlády?

aram
aram
24. 4. 2015 17:09

http://www.novinky.cz/domaci/367975-proputinovsti-nocni-vlci-neprojedou-ani-ceskem-praha-akci-nepodpori.html
Ani se mi to nechce komentovat, jak je mi z toho nanic. To je vážně ubohost kam jsme se to dostali. Hlavně, že nikomu nevadí kolony motorkářů, když se jede Brno, že nikomu nevadí rychlá auta, když si milionářtí synci chtějí zazávodit na našich silnicích, hlavně že nikomu nevadí holé zadky producírující se Prahou…

peter.
24. 4. 2015 17:38

aram napsal http://www.novinky.cz/domaci/367975-proputinovsti-nocni-vlci-neprojedou-ani-ceskem-praha-akci-nepodpori.html Ani se mi to nechce komentovat, jak je mi z toho nanic. To je vážně ubohost kam jsme se to dostali. Hlavně, že nikomu nevadí kolony motorkářů, když se jede Brno, že nikomu nevadí rychlá auta, když si milionářtí synci chtějí zazávodit na našich silnicích, hlavně že nikomu nevadí holé zadky producírující se Prahou… http://www.aktuality.sk/clanok/274703/zastavte-nocnych-vlkov-vyzyvaju-slovenske-osobnosti/ http://www.hlavnespravy.sk/stetina-najskor-motorkari-potom-zeleni-muzickovia-sme-vo-vojne-s-ruskom-uvedomme-si-to/597777 Už 25 rokov stále tí istí. Gálovci,Kocáb,Štetina….Ale aj tak splnila akcia Nočných Vlkov svoju úlohu.Vyplavila na povrch strach a hrôzu,ktorú pociťujú kolaboranti a renegáti z toho,že môže nastať doba,keď sa budú musieť zodpovedať svojmu ľudu.Pre mňa je upokojujúci už ten samotný… Číst vice »

Jan Kristek
Jan Kristek
24. 4. 2015 18:46

…Zrovna v té době jsem musel okolo americké hambasády dvakrát projít. (Byl jsem si vyzvednout svou kartu u lékařky, protože jsem se z Prahy už odstěhoval.) Pohled na ten fašistický dobytek mi opravdu stačil.

Dolmen
Dolmen
24. 4. 2015 18:48

Ubohost českých „demokratů“ je vskutku nebetyčná, ale mimovolně přiznali svým jednáním něco, co vůbec neměli asi v úmyslu – MAJÍ STRACH!! Pokud mají až takový strach z třiceti chlapů na motorkách, jaký potom asi musí být z toho dosud nevyřčeného. Zdá se, že se už brzy budou bát i na WC, zatím strašili jenom nás a měli z toho srandu. Teď začínají mít boby a strach sami….a to je moc dobrá zpráva pro budoucnost!

hudryper
hudryper
24. 4. 2015 19:37

Ano, strach z projevů sympatií chlapům,o něž se mohl opřít Putin v rozhodujících okamžicích řešení Krymu, strach ze srovnání v přijímání po zuby ozbrojených us.provokatérů a civilistů na motorkách. Každým takovým krokem se naprosto zesměšňují soc.dem.kašpárkové v české tak zvané vládě. O tom,co udělá ženská se jménem Kopáč jsem celkem nepochyboval,ale prohlášení české vlády vzápětí mne přesvědčilo o jejich naprosté politické nekompetentnosti,něco na úrovni klozetové mísy za šapitó. Tohle nemá právo si říkat politika,to je pouhopouhá manipulace, navíc silně kontreproduktivní. Šaškování ve Vlašské před Vyčítaly v džípech s českou vojenskou hudbou a poskakujícím velvyslancem,který evidentně neumí jediný taneční krok, nikoho… Číst vice »

Bety
Bety
24. 4. 2015 19:59

Sere mě to, chtěla jsem je přivítat šeříkem. Je opravdu vidět, že mají strach z toho, že by je lidé vítali daleko víc, než ten americký plechový cirkus. Banda jedna mizerná.

mirror
mirror
24. 4. 2015 20:32

České pošuky v amerických jeepech a uniformách jsem viděl dvakrát v životě. Poprvé u jednoho hotelu v Beskydech. Tam jsem si všiml, že nosí i zelené trenýrky. Podruhé to bylo na Václaváku. Kolem jeepů se pohyboval Šinágl. Jsou to vzácní lidé, výkvět českého národa.

peter.
24. 4. 2015 20:45

Rusi nemajú nárok a Prahu oslobodili Vlasovci.
http://www.slavnostisvobody.cz/slavnosti-svobody/program/program-2015.aspx

Slobo
Slobo
24. 4. 2015 21:36

_㋡chirurg
㋡ ㋡
__㋡ ___㋡ ㋡ ㋡ _㋡___ ㋡-㋡
«Не отказываемся от истории»
«Ночные волки» въедут в Польшу по одному
24.04.2015, 22:06
Подробнее на НТВ.Ru: http://www.ntv.ru/novosti/1398477/?fb#ixzz3YGScct7D

hudryper
hudryper
24. 4. 2015 22:01

Tak to jsem zvědav na reakci polské strany. Pokud dojde k masové podpoře jednotlivých ruských
motocyklistů,pojedou přes Polsko ne jeden konvoj,nýbrž 30-40 konvojů polských bikerů a mezi nimi jeden ruský. Zda se podobně ujmou Nočních vlků i čeští motocyklisté netuším,ale byť tu a tam
někoho policajti zastaví,všechny nepochytají a kvůli pár motorkám zřejmě nebudou zalidňovat
hraniční přechody. A pokud,dostanou se z Polska a z Německa do Čech i po chodníčcích v lese.
V každém případě šlápli naši místodržící do lejna a čím víc se budou snažit dělat něco proti lidem,
tím víc to lejno bude smrdět.

peter.
25. 4. 2015 6:38

Predstavujem 75 vraj „osobností“,ktoré vyzvali našu vládu k zákazu prejazdu ruských motorkárov.
Naši slovenskí zmrdi podpísaní pod výzvou sú nám známi a prekvapením by bolo,keby sa v ich prousraelských lebeniciach niečo podobné neokotilo.Dobré je,že sú to vždy tí istí a teda,že tento duševný sifilis sa už ďalej nešíri.
Tie svoje,české osobnosti si preberte sami,ale zdá sa mi,že to bude s nimi podobné ako na Slovensku.
https://dennikn.sk/111437/desiatky-osobnosti-vyzyvaju-zastavme-nocnych-vlkov/

fajt
fajt
25. 4. 2015 6:38

hudryper napsal Tak to jsem zvědav na reakci polské strany. Pokud dojde k masové podpoře jednotlivých ruských motocyklistů,pojedou přes Polsko ne jeden konvoj,nýbrž 30-40 konvojů polských bikerů a mezi nimi jeden ruský. Zda se podobně ujmou Nočních vlků i čeští motocyklisté netuším,ale byť tu a tam někoho policajti zastaví,všechny nepochytají a kvůli pár motorkám zřejmě nebudou zalidňovat hraniční přechody. A pokud,dostanou se z Polska a z Německa do Čech i po chodníčcích v lese. V každém případěšlápli naši místodržící do lejna a čím víc se budou snažit dělat něco proti lidem, tím víc to lejno bude smrdět. Tak americkým kolaborantům… Číst vice »

Béda
25. 4. 2015 7:19

Samo pražský umělecký kavárník, státem placený politolog, chartista, mainstreamový žurnalista, případně psycholog, občas mainstreamový přepisovač dějin – „historik“. Za všechny jmenujme majdanistu Kocába a MC Putnu. Sešla se tam vskutku reprezentativní sebranka.

Béda
25. 4. 2015 7:35

Hlavní je suverenita a svoboda. Jak do toho zapadají akce čerstvého protektora – červené karty, pohovory s nejvyššími soudci a zástupci, vítání okupačního divadla a imperátora, který si zve na „pokec“ velice ohebného a tvárného premiéra GMO ministra financí, aby jim vydal aktuální instrukce?

Béda
25. 4. 2015 7:53

Na Zvědavci je zpráva o střelbě na ruský humanitární konvoj, který se prý odchýlil z trasy na Donbase u obce Širokino. Jeden řidič byl zabit, další zraněný a šest vzato do zajetí. Účastníci konvoje byli neozbrojeni a bez neprůstřelných vest.

fajt
fajt
25. 4. 2015 8:49

fajt napsal http://www.zvedavec.org/komentare/2015/04/6429-oklamane-polsko-v.htm tak jak se západu ve třicátých letech podařilo vybudovat v Německu fašismus , který měl pokořit sovětský svaz, představitele síly , která byla reálnou alternativou ošklivého kapitalismu, tak i dneska budují neoconi v Evropě něco opravdu ošklivého v domění, že Evropa se sama zapálí a přitom možná zničí dnešní nové Rusko, když tedy Rusko odolá, tak zbylá Evropa bude jedno velké spáleniště a semeniště, které bude potřebovat gigantickou sanaci, pomoc, či převzetí trosek pod svá křídla, na kterou by se každý rozumný hospodář raději vysral – evropané jsou už v plánech neoconů už nějaký pátek hodně smrdící… Číst vice »

peter.
25. 4. 2015 9:33

peter. napsal
vraj „osobností“,ktoré vyzvali našu vládu k zákazu prejazdu ruských motorkárov.

Je to srandovné ako sa vyplašili títo zapredanci.Vydesene pobehujú ako také prdy v gatiach a s hrôzou v očiach vreštia :Jáááj už idúúú,Putinov gang ide,čo len s nami bude!!!Zakázať!Zakázať!Zakázať vstup všetkým tridsiatim!Veď by nám mohli rozbiť našu ťažko vybojovanú demokraciu a slobodu!Šóroš by nám mohol prestať vyplácať náš judášsky groš.Aj keď chalani neprídu,aspoň tých smradov vystrašili.

Béda
25. 4. 2015 9:37

peter. napsal
Je to srandovné ako sa vyplašili títo zapredanci.Vydesene pobehujú ako také prdy v gatiach a s hrôzou v očiach vreštia :Jáááj už idúúú,Putinov gang ide,čo len s nami bude!!!Zakázať!Zakázať!Zakázať vstup všetkým tridsiatim!Veď by nám mohli rozbiť našu ťažko vybojovanú demokraciu a slobodu!Šóroš by nám mohol prestať vyplácať náš judášsky groš.Aj keď chalani neprídu,aspoň tých smradov vystrašili.

„Zapredanci“ anebo zaprděnci?

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 11:22

dalsi tah Pozrite p. Sebø,.. Vy køkøte. _CHĘéée Nočních Vlků bude mezi 35-40 jezdci asi jen 5. https://www.facebook.com/pages/V%C3%ADtame-motork%C3%A1rsky-klub-No%C4%8Dn%C3%AD-vlci-v-Bratislave/1397340527253825?fref=ts „Medvěda“ řečmi ani razítkem nezastavíš ! pred 12hod Vysvětlení pro všechny, co nám píšou, osočují ze zbabělosti a maj podobný blbý kecy: Na začátku zdůrazním, že motokolona NENÍ plná Nočních Vlků za řídítky motocyklů, jak Vám někteří tvrdí, ale členů organizace Russkie Motocyklisty a Nočních Vlků bude mezi 35-40 jezdci asi jen 5. … https://www.facebook.com/pages/RED-EYED-CR%C3%9CE-Czech/113828811983784 »»»»»»»» Lider-nochnyh-volkov-my-Jedem-k-vam-s-mirom rozhovoru pro Delfi Říká, že Evropané se zbytečně bojí motorkářů z Ruska vy a vaši kolegové jsou připraveni na …špatný vyvoj… událostí ? ** –… Číst vice »

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 12:45

Jedním z hlavních ideologů (citace)
Nočních vlků -ruského motoklubu, který v sobotu vyrazí na svou spanilou
jízdu po Evropě-
je Alexej Vajc.
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rozhovor-s-ideologem-nocnich-vlku/r~445351e4ea5211e4ad630025900fea04/

UPOZORNRNI
Jestli sa potvrdi
„Nočních Vlků bude mezi 35-40 jezdci asi jen 5.“
v prisp. cca 14:15 (čeká na schválení.)
tak..
To uz nebude (!) „klub Nočních vlků“
Jak to nazvat ? .. Nech premyslaju PRESSky
Co len trocha, znalych.. neojebu.

_______________________________________
admin, Neni problem v pouzivani scandi. atip. pismenek ?
Bo, tam to som este ani nepozeral. Tote Nocne monology

Béda
25. 4. 2015 13:06

Slobo napsal Jedním z hlavních ideologů(citace) Nočních vlků -ruského motoklubu, který v sobotu vyrazí na svou spaniloujízdu po Evropě- je Alexej Vajc. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rozhovor-s-ideologem-nocnich-vlku/r~445351e4ea5211e4ad630025900fea04/ UPOZORNRNI Jestli sa potvrdi „Nočních Vlků bude mezi 35-40 jezdci asi jen 5.“ v prisp.cca 14:15 (čeká na schválení.) tak..To uz nebude (!)„klub Nočních vlků“ Jak to nazvat ? .. Nech premyslaju PRESSky Co len trocha, znalych.. neojebu. _______________________________________ admin, Neni problem v pouzivani scandi.atip. pismenek ? Bo, tam to som este ani nepozeral. Tote Nocne monology Dobrý rozhovor. Teď je mi jasnější, proč je západní normalizátoři nechtějí vpustit do svého hájemství. Ještě by přiměli jejich ovečky… Číst vice »

peter.
25. 4. 2015 13:51

Šojgu v reakcii na hysterický demarš poľskej vlády,týkajúci sa prechodu ruských bikerov cez Poľsko,vyhlásil:Najefektívnejšie by bolo, prejsť cez Poľsko tankami.
http://antifashist.com/item/shojgu-motoprobeg-cherez-polshu-nado-delat-na-tankah.html

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 14:00

Nazdar Bedo ! Lenze ! …odpoja internt, a co spravis. Haa (ze je to offzlovane, na to serem) aspon pri tejto „Jizde“ Je tu oddo mna prispevok ? ———————————————— peter. 25. Dub http://spravy.prav a t d ————————————————- TENTO:: dalsi tah Pozrite p. Sebø,.. Vy køkøte. _CHĘéée a t d – a t d ————————————————– Jedním z hlavních ideologů (citace) Nočních vlků ————————————————– V com je problem ? Doparoma PS/Bedo, tuto cast: proč je západní normalizátoři nechtějí vpustit do svého hájemství. Ještě by přiměli jejich ovečky se zamýšlet nad věcmi o kterých běžně nepřemýšlí. A co teprv, kdyby poskytli rozhovor nějakému… Číst vice »

Béda
25. 4. 2015 14:11

Slobo,

klíďo to použijte. Jak je vidět „pravdoláskaři“ jsou celí „potento“ z jiného názoru, který by mohl vítr fouknout skrz hranice. Nakonec utáhnou železnou obruč propagandy, izolace a všudypřítomného slídění, kterou by jim i komunisti mohli závidět.

„Demokratická“ Ukrajina, která má být předělem „civilizovaného“ světa Západu s barbarského světa Zla staví na hranicích mezi Západem a Východem dokonce „maginotovu“ zeď.

fajt
fajt
25. 4. 2015 14:29

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/siergiej-szojgu-na-twitterze-rajd-przez-polske-trzeba-zrobic-czolgami/lypycv – „Rajd przez Polskę trzeba zrobić czołgami. Nocne wilki – życzę wam powodzenia“ Siergiej Szojgu na Twitterze . ..)

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 16:06

dik Fajt. Bude „rysunek na niedzielu“ A cez Medveda B,, preposlame do do https://sk-sk.facebook.com/pages/Alexander-Ivanovi%C4%8D-Mo%C5%BEajev/1452891718289546 DOBREE ( eTo hore ) A i Možnajest a tykaj mi. Vsetci tu na OM Bedo, jestli je to (Linka Peter) Šojgu v …: cez Poľsko tankååma )) ..pravda. Tak sa tesim na caricu Rus/ takmer urcite z PL a bude vtipek na Nedelu. Aj ked… no no no S pozdravem __【ツ CHĘéée __™ vojenskym konvojom ( a KKabotažou motorkarov ) posunieme tu nasu krajinu k lepsim zajtrajskom… slobo 25.04.2015 12:36 http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=69709&ORDER=v ANKETA: neTusim ako to urobit, ale treba pomoct PRESS- kam & politikom z novym… Číst vice »

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 18:43

POZOR !!! surne !!! kratucky preklad. Prosim
Берлин без «Хирурга»
http://www.vz.ru/news/2015/4/25/742181.html
Pred chvilou som o tom nevedel. Co je to zas .. do pici
———————————————
http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=69709&ORDER=v
—————————————————————————————-
dobre Stane, to neni dolezite.. na teraz

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 18:50

При этом «Хирург» сообщил,
что его паспорт пока находится в посольстве.
По словам Залдостанова, если ему выдадут визу, он догонит байкеров, после чего накануне 3 мая оставит мотоцикл и прилетит в Москву.

??????????????????????????????????????????????????????
Vdaka
Link davam na OM 2x

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 20:57

Prosba: Kedze sa mi zdå, moznå jen zdå, ze prichåzi cass… konwoyyu & jiizd Nevedel by mi stadialto,.. niekto (Hudryper napr., ozaj Steve ze Zvedavca sem nechodi ? ….proste Vyhlasim (ne dnes, ne zajtra) Jizdu Pijave moze byt aji Brixen jako cil. bezpodminecne start BA – Lanzhot – BM – Svitavy – ( *U Kanonyra Jav(b)urka ) *tam zakempujem a rano (lepsi bude vecer) start v i a… iTAlia. ps/ Ja vlastne ani nevim kde ten prastryc odpociva. Videl sem obrazky… a boty, co nekdo dones,.. po fronce Stefan Surek Velke Levare, *nekedy okolo 1899 inåc hladal som ho, ale… Číst vice »

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 21:31

!! a co ina PRESSa the guardian ek (napriklad)
Vlajka na fotce je tusim rus. vysadkarov ( !! LEN moja DOMNIENKA)
25 April 2015 21.37 BST
http://www.theguardian.com/world/2015/apr/25/poland-anti-russian-night-wolves-zaldostanov-motorcyclists-red-army

Sio
Sio
25. 4. 2015 22:00

Uvědomil jsem si jednu závažnou skutečnost. Vlastně jde o banalitu a pokud se nad tím člověk zamyslí, zjistí, že to vlastně už ví. Ale stejně to napíši v NĚKOLIKa VĚTách.
Američané vstoupili do druhé světové války a by zachránili západní Evropu. Ale ne před Němci, před Sověty. Pro sebe. Jediný, komu Amíci zachraňovali zadek byli oni sami. Protože Sověti by ten zbytek Evropy dobyli i sami. A to by pak byla socialistická celá Evropa. Cítíte ten průser, ve kterém by se Amíci ocitli? Možná by jim zbyla Británie a plnila roli Kuby. Takže žádní osvoboditelé.

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 22:17

dobre Sio,.. ale asi by mi to vymazal, v totej KONSUMnej vate
pod videjkom.
Nechcem ho zatazovat Pred par tyzdnami.. som mu Gratuloval. =Syncek

O tych v jednej stope, Daj nieco
SIRIT SIRIT.. TrebaLobby
-hlavne medzy junakov-

Slobo
Slobo
25. 4. 2015 22:58

k totej.. bledo-modro-zelenej,.. vlajke (na fotke od Guardianka)
Moze byt ze je zo vcera / moze byt aj starsia / ..nejdem ju hladat,, ne ne
Nech ovce zezeru aj ohradu.
Len upozornujem:
1 500 km je.. do Brestu

A … daj bacha kde v PRESSe, sa objavi
„Putin parasutist.. prebacili sa preko granicu… kamuflazovani.. za (dosad si)
Haide jebiga. Laku Noć

Béda
26. 4. 2015 4:30

Sio,

Vítejte mezi námi. Samosebou, že amíci nevstoupili do 2.SV na evropském kontinentu před koncem války z nějakého samaritánství ale z politického a ekonomického kalkulu. V té době (po vítězných klíčových bitvách války) již SSSR Němce tlačil zpátky na západ.

Béda
26. 4. 2015 9:51

Noční vlci prý už jsou v Polsku. Viz Nová republika.

Béda
26. 4. 2015 10:34

Jemožné, že Noční vlci projedou taky skrz ČR – „Česko se bát Nočních vlků nemusí“. – viz Nová republika

Slobo
Slobo
26. 4. 2015 11:41

vsetko mozne: najde cl http://vzdor.org/?p=1202 ( v i a ) motorkar sk -MotoRide diskusia ) Slobo, ten cavarguje ponajviac na ceskych alter., /trosku i TRUCK -erske CZ/ a ako je na rodnom Sku,.. vie najmenej. Zato „anketu“ som zosmolil. Vid diskusiu (Linky su hore min.2x) V spominanej diskus. polozil motorkar z Demenovska dolina (mal v profile) otazku v zmysle „preco, neprechadzaju cez UA,.. ze ved sa jedna o nepoliticku akciu“ Hm Dost som rozmyslal,.. co mu na toto, ako by som odpovedal. Dal ju neadresne, do plena. ( v profile foto; 2motorky, novy wohnmobil… krasne prostredie…) Teraz, po precitani http://olser.blog.idnes.cz/c/459407/cely-kyjev-o-katastrofe-vedel-jen-gorbacov-ji-ve-sve-perestrojkove-glasnosti-tajil.html?ref=rss… Číst vice »

Béda
26. 4. 2015 11:55

Zpravodajský videozáznam z jízdy Nočních vlků v Polsku. (Samozřejmě ne z českých médií).

Béda
26. 4. 2015 11:56

Promiňte – ten záznam je na Nové republice.

hudryper
hudryper
26. 4. 2015 12:43

Slobo napsal V par mesiacoch, pred, .. par po.. som sa zdrzoval pracovne v oblasti N. Tatry 1,2, tyzden po, N./V. Boca, Certovica v tom case sme sa zastavovali, len tak nachvilocku, u vtedy znameho herca … Mal tam chatu … V niektore rano (ehm; bolo 1o) jednemu z tej partie, sa zdala orosena trava s v e t i e l k o v a t To bol rehoooooot Urcite !! viem, ze to bolo skor.. ako presiakli … prve spravy zo Slobo.E, BBS… O Nočních vlcích – jak jim to jde přes Polsko – nevím zatím nic. Nelze… Číst vice »

fajt
fajt
26. 4. 2015 12:52

https://www.youtube.com/watch?v=XLhzz_Slf4I – doporučuji 6:48 :-) , no a od teď nach Berlin ( tedy k Terespolu :-) ).