Kovidový Izrael a Palestina aneb Kdo komu vykopal jámu

Cases
Izraelci se proočkovali až ke katastrofální vlně kovidu Omikron a nyní vedou jak procentech proočkovanosti, tak v míře nákazy. Palestinci, kteří měli tiše umřít na kovid, si lebedí stejně jako obyvatelé Třetího světa.


Situace na Izraelem nezákonně okupovaných územích se označuje za pomalou genocidu. Epidemie kovidu se stala další zbraní v tomto lítém boji. Izrael se pochopitelně napakoval vakcínami stejně jako americkými zbraněmi, viz tento graf pro třetí dávku této strategické chemikálie. Denně aktualizovaná data z kovidového světového trackeru najdete ZDE.

Obr 3

Úkolem Palestinců bylo pochopitelně umřít na kovid, proto se ně očkování jaksi nedostalo, viz tento graf.

Obr 4

Třetí dávku nedostali Palestinci prakticky vůbec, aby byli hodní a moc si nevyskakovali. Židé se očkovali jako diví, tak se podívejme na výsledky v porovnání s Palestinci. Začněme počtem nakažených.

Cases

Ale to snad ne, tolik snahy, vyhozených miliard za vakcíny, nečekaných úmrtí mladých Izraelců na srdeční selhání a takový výsledek? Izraelci se proočkovali až ke katastrofální vlně kovidu Omikron a nyní málem světově vedou jak procentech proočkovanosti, tak v míře nákazy. A ti Palestinci, kteří měli tiše umřít na kovid, ti si lebedí stejně jako obyvatelé Třetího světa. Ti i oni nejsou dostatečně bohatí na to, aby si komplikovali zdraví experimentálními vakcínami. Tak se podívejme na úmrtí a na celkové kovidové nadělení.

Israel Palestine

Takže přece jen existuje na světě nějaká spravedlnost, i když je v tomto případě dána díky lidské hlouposti. Izrael je zaplavený nákazou a Židé nakonec umírají na kovid statisticky více než Palestinci. Ti jsou prakticky bez očkování a téměř úplně bez třetí dávky této specifické chemikálie. Pochopitelně nemá smysl hledět na případy v intenzivní péči, protože tyto jednotky v okupované Palestině prakticky nejsou, a určitě ne pro kovidové pacienty. Takže se vraťme ke starším článkům, které komentovaly smysl očkovacích transportů (Proč mají být na jaře všichni v očkovacím transportu). Izraelci si zorganizovali vakcinační transport ve velkém a naskočili do vlaku. Jak je vidět, sami sobě vykopali hodně velkou jámu, odkud se jen obtížně leze ven. Statistiky jen potvrzují starší článek, který srovnával alternativní typy léčby kovidu a očkování (Proč kovid miluje korporátní vakcíny). Na závěr se podívejme na Česko s proočkovaností okolo 60 %.

CZ 2

Výborně, jsme za vodou, tedy v transportu, i když nejsme stejní pašáci jako Izraelci. Ale miliardy na experimenty a na málo funkční testy jsme vyhodili také oknem, tak se podívejme na výsledky.

CZ 1

Aha, tak jsme na tom jako ti Izraelci, ale stálo nás to trochu méně miliard. Vlny kovidu chodí očkovaným Českem, jako průvan při otevřeném okně. Ale naštěstí varianty Delta a Omikron už nejsou smrtelné, viz rozdíl v obou grafech. Takže se modleme, aby umřelo co nejméně lidí na to očkování.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jan123
jan123
30. 1. 2022 22:40

Doufám,že to konečně již dojde i těm odpovědným,ale také i těm,kteří ty „odpovědné“ při volbách do funkcí zvolili.Lépe to totiž Umlauf napsat nemohl …. Teď již by nemělo jít o sdílení,ale praktické konání, při kterém by měly padat hlavy …

Irena
Reply to  jan123
31. 1. 2022 13:32

Dojde? Podívejte se na Kubka, pokud to mezi těmi reklamami vůbec zvládnete. Těm jde teď o vlastní kůži, jakmile se provalí, co páchali na národě, bude to na trestní stíhání, takže se tak snadno nevzdají….

https://cnn.iprima.cz/sledujte-special-co-cech-to-politik-druha-hodina-superdebaty-hvezd-pandemie-co-nas-ceka-55919

orinoko
orinoko
31. 1. 2022 8:35

Vřele doporučuji, je tam zmínka i o Izraeli. A celé je to velmi výmluvné. Emerika možná není úplně ztracena … ale jde ještě o něco jiného … Takto nějak nejspíše vypadají „ukrajinské“ rozhovory Rusa s vědeckými idioty emerické deepstaty.

https://www.skrytapravda.cz/ze-zahranici/434-sok-senator-rand-paul-konfrontuje-ministra-zdravotnictvi-ktery-urazi-lidi-s-imunitou-ze-jsou-debilove

Bety
Bety
Reply to  orinoko
31. 1. 2022 10:16

Přesto, že se staví na stranu lidí s přirozenou imunitou netroufne si říct, že „vakcinace“
je k ničemu, že i na to už existují vědecké studie, které před ní varují.
Ale – každá kapka dobrá.

PPK
PPK
31. 1. 2022 13:49

Na adrese  https://nastub.cz/w/xvCcEn2ppMF7jS2TiqBBCw je video s balzamovačem zemřelých v němž je uvedena jedna z indicií pro akci Covid nejzávažnějších. Teď už zbývá jen, aby někoho napadlo změřit elektrickou vodivost tam objevených mechanicky pevných provazcovitých „krevních sraženin“ v tělech zemřelých po „očkování“ a bude vložen další kamínek do mozaiky event. souvislostí (o čemž jsem dosud i já pochyboval), se sítěmi 5G. Souvislosti, o níž se zatím v MSM tvrdí, že jsou to dezinformace o Gatesem a spol. plánovaných budoucích lidských zombiích (pokud tedy vůbec po „očkování“ ještě budou žít)…  Další důležitá událost: Bylo dovoleno, aby těsně po USA se uskutečnila i v… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
31. 1. 2022 14:17

Kdo ví? Lidi už jim dlabou na hromadu provozního covida, drolí se ne/mocenská struktura, a jak mi říkal jeden řidič autobusu už na jaře 2020: Umíš si představit, co se bude dít, až to celé praskne? Kupodivu tentokrát ani ne. Jedno ale vím určitě. Až na dvě tři výjimky se už nikdy nevrátím do podniků pos@routku, jejichz PRVNÍ starostí bylo, jestli mám QR včelín. I v této chvíli chce Vládní Vokoun kadrovat policajty. V Rusku dlabou na coronu Ginzburga a kanadská rezistence zaslouží uznání. Prakticky všude si lidé s mozkem troufli a dokázali zvrátit postavení v nepriznive sachové partii. Švábové… Číst vice »

Gatta
Gatta
31. 1. 2022 19:03

Izraelské očkování.

Kdysi někdo napsal, že Izraelci jdou do očkvání naplno, protože jsou jediní, kdo se nebojí židovského spiknutí.
Podle výsledků možná špatný odhad.

Taky už mě už několikrát napadlo, jestli ten Izrael není taková rezervace pro chudé Židy, aby těm bohatým nekazili mediální obraz. Jak dlouho se může Izrael ještě udržet ? A jestli i to masivní očkování nebylo nakonec spiknutí. Bohatých proti chudým,

Nakonec se říkalo, že: „Sionista je člověk, který za cizí peníze posílà druhé lidi do třetí země“.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
31. 1. 2022 19:17

To je neotřelá a velmi kvalitní úvaha. Jsou podle vlastních představ vyvolení a přitom obývají stejnou prd@l jako všichni ostatní. Socík byl v pohodě. To až všechny numismatické systémy před i po vždycky vyhrotily situaci tak, že se učíme o holokaustu.
Šklebem dějin pak je okolnost, že izražid je připraven hodit atomovku na stát – Persii, jejíž král kdysi velkoryse umožnil návrat židů do biblické domoVINY.
Svět je velmi zvláštní místo, ve kterém jsou domněle vyvolení ochotní čistit prostor kolem sebe, jakoby šlo o druhé indiány.