Kverulant.org: Zakázaná reklama na hazard na ČT1

ČT již od roku 2011 soustavně porušuje zákon, který reguluje vysílání reklamy. Televize na programu ČT1 tento zákaz obchází a označuje reklamu za sponzorování vysílání, které zákon dovoluje.  Nejenže jsou tak řádní plátci koncesionářského poplatku obtěžováni reklamou, ale především miliony diváků mohou každý den sledovat, jak velká a důležitá veřejnoprávní instituce explicitně porušuje zákon.

Proto je Kverulantovým cílem přimět ČT k zastavení vysílání nepovolených reklam.

Kverulant už v této věci podal množství podání a dnes podal další na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. Kverulantovi vadí skutečnost, že ČT1 nedávno odvysílala po osmé hodině před hlavním večerním programem reklamu na hazard v online casinu SYNOTtip.

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
senilVaska Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vaska
Člen
Vaska

http://www.novarepublika.cz/2017/11/cina-koupi-televizi-nova.html
– no jestli je tohle pravda tak by to mohlo bejt docela zajimavá švanda

senil
Člen
senil

Je čas ČT zrušit a prodat. Pokud by tohle dělala soukromá televize, nic neřeknu, ale takhle. I ty relace josu naprosto neobjektivní. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt