Lámání magnetu

Lámání magnetu je mojí oblíbenou činností. Každý má svého koníčka, dnes hobby, když se hlásíme na Západ, a my nadšení vědci milujeme vědecké záliby zvlášť. Lámání magnetů je sice někdy dosti náročné a drahé, ale jeho výzkum se určitě vyplatí. Počítám, že až experimenty ukončím, budu navržen na Nobelovu cenu.

Ať si nikdo nemyslí, že se uzavírám se svými výzkumy do nějaké kůlny na předměstí. Naopak, své výzkumy provádím zcela otevřeně v občanském životě a na veřejnosti. Využívám k tomu moderních metody sociologie, psychologie, sexuologie, psychiatrie a další.

Občas, když si ovšem také nevím rady, tak si zakoupím magnet, a půlím jej tajně v soukromí. Nesmí to být však příliš často, neboť tento výzkumný materiál je dosti drahý, a stará by nadávala.

Magnet (z řec. magnétis líthos) je předmět, který v prostoru kolem sebe vytváří magnetické pole. Přitahují jej vhodné materiály. Zjistil jsem, že takto nefungují jenom magnety, které se přirozeně vyskytují v některých horninách, nebo které se dají uměle vyrobit, ale že tak pracuje i lidská mysl. Ani ona není jednotná, ale polarizovaná.

Napřed provádím základní výzkum, při kterém se snažím rozlomit magnet tak, aby zůstaly jeho dvě části, kladná a záporná, bez polarizovaného náboje oddělené. Ačkoliv se o to snažím drahně let, dosud se mi to nepodařilo. Pro rozlomení magnetu se jeho oddělené části opět polarizují.

Pokud však vyměním magnet za lidi, funguje oddělení kladné a záporné části zcela dokonale. Nemohu to však nijak vědecky dokázat. K tomu potřebuji ten magnetovec, abych na mrtvé hmotě demonstrativně prokázal své výzkumy ohledně živých lidí.

To, co nedokážete u magnetovce, hravě zvládnete u kdejakého pitomce. Stačí subjekt pozitivně motivovat představou nějakého zisku, pohlavního či potravního požitku, a již je pouze kladně naladěn, přitahován k vhodným předmětům, a záporná část jeho mysli se zcela vytratí. Funguje to skvěle, pokud je subjekt duševně nedostatečný nebo mu zabráníte v dlouhém přemýšlení, ale i ono obvykle bývá chabé.

Takový nesporný sociologický, psychologický, sexuologický a psychiatrický fakt však nemohu před vědeckou obcí nijak obhájit. Komise udělující Nobelovy ceny by se mi vysmála. Tento fenomén je přece masově všeobecně uplatňován sociologicky, politicky i ekonomicky. Stojí na něm přece veškerá reklama, propaganda, tvorba veřejného mínění, svoboda, demokracie, prosperita, blahobyt… a vůbec celý náš globální ekonomický systém.

Než se ten globální moloch zhroutí, budu zatím muset bušit kladivem jen do toho magnetovce. Jednou to určitě vyjde. Navíc, když jsem přesvědčen, že není tak natvrdlý jako lidé. Musím si však pospíšit.

Na oddělení a zničení záporné části magnetu pracují také všechny velmoci. Ještě, že jsme jako vždy od Bílé hory na té jeho správné straně – na té kladné. Bezesporu to však vyžaduje zlomení charakteru.

4.4 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
idiotronic
idiotronic
16. 2. 2022 19:12

Když to máte těžký. Název magnet je odvozen od města Magnesia, podobně jako magnesium nebo mangan.A Magnesia je v Malé Asii, která je někde bůhvíkde v Turecku, které se chce stát součástí EU, ale přeci jen je to Asie.
A magnet nemá ani kladný, ani záporný pól…už je vám to jasný?

Gatta
Gatta
16. 2. 2022 21:29

Chudák magnetovec je v tom sice nevinně – ale jinak dobrý.

Last edited 4 měsíců před by Gatta
zart
zart
17. 2. 2022 6:04

Magnetovec (magnetit) je nejbohatší ruda železa – obsahuje téměř 75% kovu. Z chemického hlediska jde o kysličník železnatoželezitý, zpravidla s příměsí hořčíku, manganu nebo titanu. Magnetovec se vyznačuje vysokou hustotou, tvrdostí a především tím, že působí na magnetickou střelku a je magnetem přitahován. Nedivím, se že autora přitahuje, aby do něj bušil jako žába do skály.

zart
zart
17. 2. 2022 6:15

Je to zajímavé, že a případně my (seznam, ačkoliv je dosti krátký, z důvodu ochrany osobních údajů neuvedu), jsme vždycky ti dobří, a ti, kteří k nám nepatří a podle nás nezpívají jsou vždy špatní? A pokud někdo obrací pozornost na mne či na nás, že nás tím pěkně nasserre? A zajímavé, jak jedinci i mase ta jejich vlastní dobrota tak vyhovuje, a jak mají rádi, když je někdo za ni chválí. Pak jí vůbec nevadí, když ji ten někdo sprostě využívá a zneužívá. Dělá jí dobře psychologické, sociologické, ekonomické, politické jiné LGBT.

Irena
17. 2. 2022 6:32

Starší video, ale jak je dnes opět aktuální a nový kancléř kráčí ve stopách Merkelové…
I když je to proti zdravému rozumu, stejně jako očkování lidí jedy.

https://vk.com/feed?z=video439670989_456239655%2F6b9cb8b98956b40d81%2Fpl_post_439670989_2940

Irena
17. 2. 2022 14:35