11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
fajtBédapeter.r.m.Petrpavel Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PPK
Člen
PPK

Je vskutku pozoruhodné, jak tam, kde už je uzákoněna faktická totalita, je ta největší snaha, mocensky a propagandisticky o demokracii mistrovat jiné.

Aleš
Člen
Aleš

Listina práv být řádným otrokem a milovníkem Velkého bratra. A Velký bratr se dívá!

fajt
Člen
fajt

http://politikus.ru/events/37405-evroreyh-bezdomnyh-v-evrope-zastavyat-nosit-zheltyy-treugolnik.html – tak žlutý trojúhelník pro bezdomovce, v demogracii, a skončí to kde, u každého, koho systém označí jako závadového ?! – jak dlouho bude asi trvat než dostanou cajti rozkaz pálit do těchto novodobých žlutých dejwohvězd…kurwa, vždyť Hitler neprohrál, ale dobyl celý západní svět. ..

prodost
Člen
prodost

fajt napsal

http://politikus.ru/events/37405-evroreyh-bezdomnyh-v-evrope-zastavyat-nosit-zheltyy-treugolnik.html–tak žlutý trojúhelník pro bezdomovce, v demogracii, a skončí to kde, u každého, koho systém označí jako závadového ?! –jak dlouho bude asi trvat neždostanou cajti rozkaz pálit do těchtonovodobých žlutých dejwohvězd…kurwa, vždyť Hitler neprohrál, ale dobyl celý západní svět. ..

Výborně, skvělý postřeh. Však to byl jejich vyhýčkaný synek. Mimochodem takovým prvním Hitlerem se stejným zadáním byl rovněž jejich vyhýčkaný synek jménem Naopoleon Bonaparte. No a lidi to neprohlédli

r.m.
Člen
r.m.

Na co svobody, když i pro americké góje stačí Talmud)))
V jejich vzoru Izraeli už Sionáckové dětem pálí nevhodné učebnice: http://www.sme.sk/c/7529692/zapisnik-izraelski-hejteri-co-prekrocili-tie-najhorsie-hranice.html?ref=trz

fajt
Člen
fajt

http://www.novinky.cz/domaci/355517-o-rizicich-u-municniho-skladu-se-vedelo-leta-kritizuje-stat-nastvany-starosta.html – Tvrdí, že šlo o vojenské sklady určené na přechovávání munice. Jo, ale byly to sklady zbrojovky na náboje do samopalů, kulometů, maximálně nějaké granáty. Proč jsou tam tedy nyní protitankové střely, letecké pumy a kdovíco ještě? Nikdo neví, kolik toho je a odkud se to vzalo. Kde se to nakupovalo – v Rusku, na Ukrajině? Kam to mělo směřovat? Vozilo se to také na letiště do Ruzyně? Kde to končí? … a výborně, pan starosta řekl více, než čezká armáda a vláda unese…njn, dejte komediantovi prýmky a šavličku a vybuchlými muničnímy sklady se vám odmění, neměl by raději… Číst vice »

peter.
Člen
fajt
Člen
fajt

http://www.novinky.cz/krimi/355588-vydeseni-unaveni-vztekli-evakuovani-z-okoli-municniho-skladu-pocituji-bezmoc.html – tak za tohle odpovědného ministra z fleku vyhodit a policejního prezidenta poslat před vojenský soud pro nelidské zacházení s nevinným obyvatelstvem. ..

fajt
Člen
fajt

http://news.e-republika.cz/article2911-Vala-sko-ve-vale-ne-zon-vytvo-ene-ministerstvem-obrany – když tohle projde Kalouskovi, tak v tom případě je vlastně i Bakala jeho otrok ( o Hurvajzovi se to už všeobecně ví). ..)