Lži sociopatů a jejich následky

Všechna nespravedlivá krveprolití a všechny dobyvačné války vždy startují intriky a lži manipulativních sociopatů. Jejich peníze nejprve zaplatí vzpouru násilníků, kteří by jinak neměli co dělat a pro něž je pochodeň a klacek hlavním nástrojem seberealizace. Následně další banda psychopatů v mediích a na tribunách snaživě nalije do hlav důvěřivých naivků z lidu namísto pravdy kýble mediálních propagandistických lží. Lží, v nichž každá jedna lež bude přebíjet svou nesmyslností každou lež druhou – a stádo svým sociopatům v čele uvěří.

Nacionalismus a fašismus pomalu ale jistě opět zvítězí, a ti, kterým to jen trochu až dosud myslelo, začnou pociťovat zoufalství z budoucích dní. Dokonce i někteří z těch sociopatů, kteří to všechno odstartovali, začnou mít strach, protože vytuší, že jejich lži stačit časem už nebudou a možná se bude i s nimi účtovat.

A jaké je poučení? Války a hromadná vraždění vždy začínají politikové a vždy to platí boháči a zloději svými nakradenými a špinavými penězi. Až potom každá taková apokalypsa skončí, tak se opět už po milionté pozná, že ti co to způsobili, svým trestům téměř vždycky uniknou a na všechno doplatí jen ti chudí prosťáčci, co jsou třídně a společensky nejníž. Ti, kteří lžím sociopatů uvěřili a svůj fanatismus zaplatili životem.

Řešení toho marasmu a všech zbytečných smrtí statisíců je přitom velmi jednoduché: Včas donutit jednotlivce na vrcholu pyramidy, ty štváče, iniciátory, propagandisty a donátory vraždění a válek, aby za to, co nastartovali, zaplatili svým životem v zákopových liniích jako první. Pak zcela logicky i z obrazovek médií zmizí profesionální lháři válek, protože jim nikdo už nebude nic platit.

V čem je tedy problém? V nedostatku organizátorů, kteří vědí, jak předcházení válkám realizovat. V pochopení, že násilí lze porazit jedině připraveností, použít proti němu ještě větší násilí. Ve vědomí, že všechny právní řády budoucnosti pak vždy napíší jenom vítězové.

Přejít do diskuze k článku 12 komentářů