Lži sociopatů a jejich následky

Všechna nespravedlivá krveprolití a všechny dobyvačné války vždy startují intriky a lži manipulativních sociopatů. Jejich peníze nejprve zaplatí vzpouru násilníků, kteří by jinak neměli co dělat a pro něž je pochodeň a klacek hlavním nástrojem seberealizace. Následně další banda psychopatů v mediích a na tribunách snaživě nalije do hlav důvěřivých naivků z lidu namísto pravdy kýble mediálních propagandistických lží. Lží, v nichž každá jedna lež bude přebíjet svou nesmyslností každou lež druhou – a stádo svým sociopatům v čele uvěří.

Nacionalismus a fašismus pomalu ale jistě opět zvítězí, a ti, kterým to jen trochu až dosud myslelo, začnou pociťovat zoufalství z budoucích dní. Dokonce i někteří z těch sociopatů, kteří to všechno odstartovali, začnou mít strach, protože vytuší, že jejich lži stačit časem už nebudou a možná se bude i s nimi účtovat.

A jaké je poučení? Války a hromadná vraždění vždy začínají politikové a vždy to platí boháči a zloději svými nakradenými a špinavými penězi. Až potom každá taková apokalypsa skončí, tak se opět už po milionté pozná, že ti co to způsobili, svým trestům téměř vždycky uniknou a na všechno doplatí jen ti chudí prosťáčci, co jsou třídně a společensky nejníž. Ti, kteří lžím sociopatů uvěřili a svůj fanatismus zaplatili životem.

Řešení toho marasmu a všech zbytečných smrtí statisíců je přitom velmi jednoduché: Včas donutit jednotlivce na vrcholu pyramidy, ty štváče, iniciátory, propagandisty a donátory vraždění a válek, aby za to, co nastartovali, zaplatili svým životem v zákopových liniích jako první. Pak zcela logicky i z obrazovek médií zmizí profesionální lháři válek, protože jim nikdo už nebude nic platit.

V čem je tedy problém? V nedostatku organizátorů, kteří vědí, jak předcházení válkám realizovat. V pochopení, že násilí lze porazit jedině připraveností, použít proti němu ještě větší násilí. Ve vědomí, že všechny právní řády budoucnosti pak vždy napíší jenom vítězové.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mirror
mirror
22. 2. 2015 9:23

Je třeba si ujasnit, kdo má násilí použit? V učebnicích základů barevných revolucí se praví, že jedním z prvních kroků je vyvolání násilí proti kontrarevolucionářům. Nejlépe, aby se objevila krev na bílých blůzičkách svedených fanynek kontrarevoluce. Kolektivy pracujících jsou obvykle benevolentní ke stěžovatelům a ublíženým, kteří lamentují, že nemohou, i když je práce a příležitostí kolem habaděj. Textilní převrat byl příležitostí, kdy vypluli nahoru a zbavit se jich už nelze, protože by začali střílet děly do paneláků na sídlištích. Kdybychom pátrali, co užitečného naše nové panstvo v mládí a mimo politiku vykonalo, byl by to jeden velkž lidský exkrement.

Karel Richard
Karel Richard
22. 2. 2015 9:49

Jak to bylo s označením onoho „vojáka“ ČT24 https://www.youtube.com/watch?v=gyrtUoGV7eY
Tak to už je hodně za hranou……ČT-zrušit!!!
Neplaťte poplatky, napište čestné prohlášení že TV nemáte a máte klid.
A v případě soudního sporu,bych rád viděl soud který by někoho odsoudil k placení ,,výpalného“ ČT za jejich lži a propagandu.Důkazů máte k případnému soudnímu sporu plný internet. – Šiřte dál všem komu můžete.

mirror
mirror
22. 2. 2015 9:54

Tady se hodí upozornit na článek vlka na novarepublika.
http://www.novarepublika.cz/2015/02/recko-debalcevo-brusel-zaplnovani.html?showComment=1424598700563#c5955264033096350129
Naděje vkládané do strany Syriza mají odzvoněno.

kchodl
kchodl
22. 2. 2015 10:21

Známý bloger Saker napsal moc pěkný článek „Majdan o rok později“ (pro neangličtináře ho doufám nějaký web brzy přeloží): http://vineyardsaker.blogspot.co.uk/2015/02/the-maidan-one-year-later.html Na závěr má moc pěknou a pravdivou myšlenku: „Virus, který zabil Ukrajinu, poslouží Rusku jako vakcinace.“ Což je ve světle americké snahy rozložit a zničit Rusko zevnitř velmi úsměvné, protože veškeré jejich kroky vůči Rusku mají opačný efekt. Místo odmítnutí Putina dosáhli jeho absolutní akceptace. Místo posílení opozice dosáhli její marginalizace. Místo 5. kolony mají dnes v Rusku „svoje“ opovrhované kolaboranty a zrádce Ruska – a nejen to, mají amorální zrádce humanity, podporovatele ukrajinského nacismu, které musí platit a to… Číst vice »

abx
abx
22. 2. 2015 12:10

Nemyslim si, ze je spravne nazyvat tych ludi ktori v mediach klamu za peniaze sociopatmi. Su to jednoduchu klamari. Dal by sa napisat elaborat o tom, preco klamu, ake ich k tomu vedu pohnutky, co je za tym. Mnohokrat je to naivnost, tuzba lahko a rychlo zarobit peniaze, alebo, velmi casto, obycajna ludska hlupost, uplatnenie stadoviteho instiktu pridat sa k niekomu, kto dobre plati a poskytuje esteaj vhodne hesla k saturovaniu vlastnej nedokonalosti, cize sa nejedna o sociopatov, skor zamindrakovanych ludi s obmedzenymi moznostami svojho uplatnenia. .. Asi tym najefektivnejsim sposobom boja s tymito klamarskymi strukturami je pomenovat ich, urobit… Číst vice »

brtník v brlohu
brtník v brlohu
22. 2. 2015 12:14

Mirore – vlk přes všechnu úctu k němu není dialektik, za pár dní může být všechno jinak:
http://radimvalencik.pise.cz/2087-jak-praska-velka-recka-lez.html

mirror
mirror
22. 2. 2015 12:50

brtník v brlohu napsal
Mirore – vlk přes všechnu úctu k němu není dialektik, za pár dní může být všechno jinak:

Já vlka neznám a ani nedokážu ohodnotit jeho spolehlivost ve smyslu, že předvídat dokáže. Nicméně zformuloval hypotétu, kterou lze postupně srovnávat se skutečností.

mirror
mirror
22. 2. 2015 19:21

Anketa v literárkách:

http://www.literarky.cz/component/poll/20-anketa

Čtenářům byly položeny tři otázky. Počet hlasujících je na prvním místě, druhý údaj jsou procenta.

Sociální demokracie v minulosti už tolikrát zklamala, že vznik subjektu typu SYRIZA či PODEMOS je i u nás jen otázka času.
182 70.8%
Levice, ať je jakákoli, problémy současnosti nevyřeší.
46 17.9%
Sociální demokracie má dostatečný ideový i personální potenciál pro řešení problémů současnosti, věřím jí i přes dočasné potíže.
29 11.3%

Petrpavel
Petrpavel
22. 2. 2015 19:54

mirrore (a brtníku z brlohu), vlk je takový dialektik, že dokáže anylyticky rozcupovat ODS a pak volí Topolánka, že cupuje ČSSD a pak na svém webu dělá kampaň pro kandidáta ČSSD … Jeho předem daný světonázor mu neumožňuje vyvodit odpovídající závěr.

Aleš
Aleš
23. 2. 2015 6:37

http://magazin.aktualne.cz/kultura/film/recenze-filmu-kobry-a-uzovky-od-jana-prusinovskeho/r~4fac1be8b8ca11e4aff10025900fea04/
(Nejde o tu recenzi, ale film, doporučuji zhlédnout, cesta do hlubin euroatlanťanovy duše aneb jak se rodí Majdan a podobné průsery. Stačí jeden takový Ládík a končí to vždy tragicky a málokdy „jen“ smrtí „Kobry“. sssssssssssssssss

hudryper
hudryper
23. 2. 2015 14:00

abx napsal
Co je najvacsim nedostatkom nezavislych webovych stranok je to, ze vramci svojho ponatia sirokej nezavislosti az prilis casto pustaju k slovu zjavnych konspiratorov (napriklad tie o chemtrails), cim vlastne zhnehodnocuju svoj pozitivny obsah aj v inych, uzitocnych castiach webu

abx : Vidíte ? Nemyslím umělecké pruhování svinstvem po obloze,ale co to možná udělalo s Vámi :
http://www.czechfreepress.cz/audiovizualy-cfp/video-pozrite-sa-hore-co-spravia-chemtrails-a-vakciny-s-mozgom-neurochirurg.html

Alena
Alena
23. 2. 2015 15:04