Marasmus nacistické Ukrajiny…

Pochodňová procesí údajných vlastenců jsou skoro na denním pořádku…nedávný demonstrativní pochod velké síly mladých nácků centrem Kyjeva při příležitosti svěcení praporu a přísahy členů tzv. „národních družin“, hluboký propad ukrajinské ekonomiky, ale i populace . Dalo by se pokračovat dál, nicméně podívejme se na nové události – označují změny k lepšímu?

V interview pro televizní stanici NewsOne prohlásil poslanec nejvyšší rady Ukrajiny (parlament) Jevgenij Murajev: „Tyto sankce zabíjejí Rusko, zabíjejí Evropu, ale nejvíce sebrali příjmů našich občanů. Rusko ztratilo 2% HDP, Evropa necelé 1%, ale my polovinu.“ Předtím šéf ukrajinského ministerstva hospodářského rozvoje Stěpan Kubiv prohlásil, že Ukrajina přišla pouze o zhruba 15 mld. USD kvůli ztrátě tradičních trhů, mj. i Ruska. Náměstkyně ministra ekonomiky Ukrajiny Natalia Mikolská oznámila, že exportní ztráty země za období let 2012 až 2016 dosáhly 31,4 mld.USD. (ZDE)

(Pozn. aut. Není podstatná disproporce v uvedených údajích. Spíše ten pláč zaujme v souvislosti se čtyřletými hysterickými výkřiky o nezbytnosti úplného zrušení jakýchkoli hospodářských styků s východním sousedem – „okupantem.“)

Na Ukrajině zaházeli účastníky akce na počest 75.výročí vítězství u Stalingradu hovězími játry…

Aktivisté s ukrajinskými vlajkami znemožnili v Záporoží akci věnovanou 75.výročí konce Stalingradské bitvy. Podle „LIFE“ o tom informoval televizní kanál „112 Ukrajina“.

Podle údajů televize se řádově 20 penzistů shromáždilo u památníku vojáků Velké Vlastenecké Války, aby položili květiny. Přistoupilo k nim několik desítek obyvatel s požadavkem, aby „Záporoží nevnucovali ruský svět“ a spíš si vážili ukrajinských vojáků padlých na Donbasu. Aby zhatili oficiálně povolený mítink, pustili nacionalisté hlasitou hudbu a začali k nohám penzistů lít červenou barvu a házet hovězí játra, jako symbol „krvavé vlády bolševiků“. Došlo ke slovní potyčce mezi stranami, ale k fyzickým napadením, dle policie, nedošlo.

Dále už bez komentáře…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
5. 2. 2018 10:21

V RF prakticky každá rodina ví co znamenala II. světová válka. A naprosto právem tomu odporu proti nacistickému dobyvateli a okupantovi říkají VELKÁ VLASTENECKÁ VÁLKA. Pochopili obvykle rádi zveličující „Evropané“ co tato tři slova SKUTEČNĚ ZNAMENAJÍ??! Pokud „Evropa“ neprocitne vůči obnově fašismu na Ukroruině a nezaujme v zájmu přežití vlastních rodin a obyvatel „extrémisticky“ tvrdý postoj vůči obnovovatelům fašismu, může se jí snadno stát že SHOŘÍ V JADERNÉM HOLOCAUSTU. Obyvatelé RF PLNĚ PODPORUJÍ NÁZOR svého prezidenta, že Rusko již na svém území další podobnou válku NIKDY NEPOVEDE. Vědí IDIOTI Z Evropských hlod-NOT komu a čemu píší noty?? „Docvaklo“ jim to… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
5. 2. 2018 10:43

oprava: zmíněný článek proti radarové (a v podstatě jakékoliv) USA základně jsem napsal v květnu 2008. V roce 2009 jsem pak vážně onemocněl. Jsou lidé, kteří v tom vidí určité souvislosti… Některým „lidem“ se nejspíše nelíbil a nehodil „do krámu“… Ač jej psal jen „vojín na trvalé dovolené“, žádný z důstojníků či odborníků jej tehdy ani nezpochybnil, ani nepopřel, ani nevyvrátil… Musím nyní nejspíše napsat ještě jeden „vizionářský“ textík… A co se mnou bude potom – … Co je ale jeden život proti tolika jiných – že?? Zvláště když ti skuteční odborníci nikoliv „z lidu“ – asi „v klidu“- mlčí,… Číst vice »

g.hrosik
g.hrosik
5. 2. 2018 20:00

Martin (už bez taky m) napsal oprava: zmíněný článek proti radarové (a v podstatě jakékoliv) USA základně jsem napsal v květnu 2008. V roce 2009 jsem pak vážně onemocněl. Jsou lidé, kteří v tom vidí určité souvislosti… Některým „lidem“ se nejspíše nelíbil a nehodil „do krámu“… Ač jej psal jen „vojín na trvalé dovolené“, žádný z důstojníků či odborníků jej tehdy ani nezpochybnil, ani nepopřel, ani nevyvrátil… Musím nyní nejspíše napsat ještě jeden „vizionářský“ textík… A co se mnou bude potom – … Co je ale jeden život proti tolika jiných – že?? Zvláště když ti skuteční odborníci nikoliv „z… Číst vice »

peter.
5. 2. 2018 20:40

http://colonelcassad.livejournal.com/
Sumská oblasť Ukrajiny sa počas VVV preslávila tým,že na jej území pôsobili mohutné partizánske zväzy Sidora A. Kovpaka a istý čas aj A.Saburova ktorý velil aj jednotke slovenských partizánov – slovenských vojakov(prebehlíkov) pod velením stotníka J.Nálepku-hrdinu Sovietskeho zväzu.V sumskej oblasti sa vytvorilo rozsiahle partizánske územie,na ktorom sa na čas vrátil život do mierových čias.Sumčania boli až do Majdanu hrdí na svoju vojnovú minulosť a preto to,čo je uvedené v článku neprekvapuje.

peter.
5. 2. 2018 20:51

fajt napsal
Sumská oblasť Ukrajiny

toto je správny odkaz
https://colonelcassad.livejournal.com/3975684.html

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
5. 2. 2018 23:44

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/462541-rusko-rozmistilo-v-kaliningradske-oblasti-dalsi-rakety-na-dostrel-ma-pulku-evropy.html Pezidentka Litvy se plete… RF reaguje na prakticky permanentní přítomnost námořních jednotek USN (torpédoborců a křižníků) ve vodách Baltu, Černého moře, Severního moře, Norského moře, Severního ledového oceánu, Středozemního moře. Velká část těchto plavidel má v dostřelu svých Tomahawků většinu CELÉ EVROPSKÉ ČÁSTI RUSKA- přičemž tyto střely s plochou dráhou letu MOHOU NÉST I JADERNÉ HLAVICE! Totéž se týká min. 4 ponorek s jaderným pohonem přebudovaných na nosiče Tomahawků (154 střel na každé ponorce)! Působí skrytěji nežli hladinová plavidla, a USA JE MASIVNĚ VYUŽÍVALY PŘI ÚTOCÍCH NA MNOHÉ STÁTY. Tomahawky z nich odpalované ničily Libyi, Irák, a pravděpodobně též… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
6. 2. 2018 0:10

Připomínám, že VYBUDOVÁNÍ ZÁKLADEN tzv. „PRO“ v Polsku a Rumunsku ZNAMENÁ BEZ DISKUZE NAPROSTO ZJEVNÉ PORUŠENÍ DOHODY O RSD neboť odpalovací zařízení tzv. „protiraket“ na těchto základnách mohou být použity I PRO ODPÁLENÍ ÚTOČNÝCH TOMAHAWKŮ, v budoucnu i mnohem rychlejších raket. Tyto všechny MOHOU NÉST HLAVICE se ZHN- tedy i JADERNÉ… Navíc „záměna“ raket PRO za útočné „plochodrážky“ je prakticky nezjistitelná… Střely které by pak z těchto základem mohly být SALVAMI odpáleny MOHOU NÉST VÍCEČETNÉ HLAVICE… V praxi to znamená, že V PŘÍPADĚ RIZIKA HORKÉHO KONFLIKTU TYTO ZÁKLADNY ZNAMENAJÍ OKAMŽITÉ SMRTELNÉ NEBEZPEČÍ PRO EVROPSKOU č. RF, včetně MOSKVY!! V praxi… Číst vice »