Měli bychom se radovat

Jsme zatvrzelí mravně omezení hlupáci. Pořád si stěžujeme na druhé, a nikoliv na sebe. Následujeme tak podobně jako psí ocas vládnoucí třídu. Principem její vlády je svádění viny na druhé. Pokud by vláda nesváděla vinu na druhé, nemohla by vládnout. Všichni přece čekáme, abychom mohli lynčovat obětního beránka, který vezme všechny naše viny na sebe.

Na takové primitivní obezličce je založená celá ta naše vypráskaná demokracie.

Jako obyčejní občané jsme součástí vládnoucí třídy. Jako třída ovládaná jsme jakýmsi jejím ocasem. Ocas se někdy pohybuje v souladu s tělem psa, někdy jeho trup vyvažuje protilehlými směry, aby mu napomáhal při změnách směru pohybu. Pomocí ocasu lze také vrtěti psem. Následek následuje příčinu, ale někdy tomu lze i naopak.

Vlci v kůži beránčí jsou šelmy psovité a podšité. Přiznejme si, jak nám jako celebrity imponují. Jak nás jejich života a skandály zajímají mnohem více než život náš a našich blízkých. Vždyť vlastně žijeme ze zločinů vládnoucí třídy proti lidskosti. Nebýt jich, náš duševní život by zcela pohasnul. Kdo by nás jako Lazara budil ze smrtelného spánku?

Svádění viny na druhé nás rituálně očišťuje. Čím více svádíme vinu na druhé, tím více si připadáme jako mravně čistí. Cítíme se pak skvělí, prostě dokonalí. Jenomže takové obřadní očišťování pouze zatlačuje naši špínu ve spojených nádobách do nádoby jiné, aby zde špína nabrala sílu a umocněná se vrátila k nám.

Jakkoliv jsme chytří, vzdělaní a všemu rozumíme, jsme pouze ubohými hlupáky. Jako takoví si děláme nárok na kvalitní život, který nám vládnoucí třída upírá, aby si zlepšila na úkor náš, přírody a budoucnosti svoji momentální kvalitu života.

Ach ti hloupí muži, a ta jejich hloupá kultura, civilizace a demokracie Ach ti hloupí muži, a to jejich hloupé racionální myšlení štvané podprahovým pohlavním pudem. Díkybohu, že jejich vláda končí. Nedivme se, že spolu se svými „ženami“ emancipovanými na muže, vztekle kopou kolem sebe. Měli bychom se radovat, že éra staré země (alt Land) končí.

Jako obyčejní občané (plebejci), jakou vlastně požadujeme náplň kvalitního života? Jak si představujeme kvalitní život, předtím než nás sklátí choroby a stáří? Liší se svojí kvalitou (výškou) nějak výrazně od náplně kvalitního života vládnoucí třídy, nebo je také tak uboze přízemní? Není za tím jenom lačnost, závist a nenávist, jedny z hlavních opor naší kultury a civilizace?

K čemu a komu je prospěšný náš život, na kterém si tak zakládáme? Zajímá to někoho? Nebo chceme pouze žít, prožívat, hnít a užívat si rozkladu smrduté mrvy jako hnojní červové? Neměli bychom se vlastně radovat, že vládnoucí třída náš bídný život hodlá všemi způsoby ukončit?

Takových mužských, surových, krvavých, slzavých, zoufalých a samolibých civilizací, jako je ta nynější naše –  těch tady bylo, a všechny vzaly za své. Měli bychom se radovat…

3.4 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
21. 5. 2023 6:53

Kdysi prý býval matriarchát, ale jak doopravdy fungoval nevíme. Pochybuji, že byl lepší, protože si myslím, že podíl hlupáků, chamtivců a závistivců je zřejmě v obou pohlavích stejný. Jsem v pokušení říct, při pohledu na dnešní představitelky v politice a médiích , že je možná horší, ale to bude tím, že svůj ke svému táhne. A neměli bychom se radovat, že vládnoucí třída hodlá náš bídný život plebejců ukončit, nebo aspoň podstatně zredukovat náš počet, ale naopak se snažit, aby byl zredukován počet těch chamtivců ze všech nejchamtivějších. Nikdo by se neměl považovat za „bídného červa“ jenom proto, že si… Číst vice »

zart
zart
21. 5. 2023 7:33

Jo, to nám ještě scházelo, aby nám nějaká italská husa kázala o tom, že my muži nejsme na nic. A plebejci? Plebejci by nebyli plebejci, kdyby byli schopni zredukovat počet kreténů, kteří jim tak snadno vládnou.

zart
zart
21. 5. 2023 7:37

Ohledně bídného červa bych se autorky zastal. Vždyť nejsme nic jiného než trubky – potravní trubice s přidaným pohlavním orgánem (někdy ani to ne), které je žerou a to druhé. Duševní výměšky, umělá díla nebo vědeckotechnické protézy to jenom potvrzují a utvrzují. Jsme trubky jako součásti černé díry pohlcující bordel, který nazýváme vesmírem.