Mike Whitney: Jsou Demokraté politickou stranou, nebo CIA protlačovanou Pátou kolonou?

Obávám se toho,  že to, co se dnes z politického zmatku v USA vynořuje, je osa, složená z CIA, z vedení Demokratické strany (DNC) a amerických elitních médií. A cílem této osy je využít všech  jejích sdružených sil v zájmu jediného: Skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit už trvalé autoritativního panství jedné strany.

Jakkoli se může tento výrok zdát za vlasy přitažený, vše naznačuje, že USA skutečně upadají do tyranie.

„Jsme živými svědky nelítostné kampaně zaměřené k vymazání naší historie, k zostuzení našich hrdinů, k vymazání našich hodnot a k indoktrinaci našich dětí. Vztekem ovládané davy svrhávají sochy našich zakladatelů, zohavují naše nejsvětější památníky a rozpoutávají vlny nasilnických zločinů v našich městech.“
(prezident Trump)

„Vlna svrhávání soch, šířící se z USA do celého západního světa, není aktem estetickým, ale politickým, a z bronzu a kamene zhotovené památníky –  nyní zohavené a potlučené – představují hrozbu celému civilizovanému světu. Zloba nemíří už jen proti někdejším majitelům otroků, rozzuřené tlupy strhávají a ničí i sochy abolicionistů (podporovatelů zrušení otroctví), spisovatelů i svatých.“
(Charles Burris)

„Existuje malá skupina pološílených lidí, tvrdě pracujících na úkolu zničit americký způsob života. Jejich klamství a zrady jsou nekontrolovatelné a proto nepostižitelné, zatímco těm, kteří cti zákon, hrozí smrt kulkou víc než kdy jindy v naší historii. Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: násilím prosadit splečenskou změnu.“
(generál Michael Flynn)

To vše jsou, podle mého názoru, pravdivá prohlášení. A otázka z nich vyplývající zni: Budeme nemoudří až natolik, že ve volbách vložíme moc do rukou Demokratů, aby mohli vraždu Spojených států dokončit? Oni už dnes nejsou stranou pracující třídy, změnili se na stranu rasové a genderové nenávisti. A multikulturní země hlásající nenávist nemůže přežít.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
8. 7. 2020 13:02

Tady je vidět, jak je emerika pozadu. Vlastně už chybí jen jediné: Výstřel z Aurory.
Ten jejich námořní megaprůs@r zvaný Zumwalt je Auroře poněkud podobný. A vlastně je velmi vhodný pro jediný výstřel! Do bojééééé!!
Vzhůru na Kongres a Bílou chýši!!
Trump do exilu.
Ve jménu pokroku ať na hubu padne Socha svobody! Vzhůru na zteč!!

Dana
Dana
9. 7. 2020 2:59

Hihihi. Tak levicak Whitney, co ustavicne kritizoval Trumpa ted prisel s vyzvou nevolit Demokraty.
Ze by dostal strach ze svych souputniku ? Vypada to tak. Aby znel Mikik duveryhodne, pak by musel k te genderove a rasove nenavisti publikovat dalsi zvrhlosti Demokratu. Vynechal totiz levicacke hnuti demokratickych socialistu vedene Sandersem, klimaticky Zeleny udel propagovany socialistkou Cortez(z demokraticke strany) , volani po otevene hranici s Mexikem a bratrickovani se s palestinskym lidem.

Viky
Viky
9. 7. 2020 4:51

Njn. Ještě chvíli bude současný stav pokračovat. Bordel, nepokoje, zmatky. Oprávněné požadavky, výhrady a odpor veřejnosti se překryje zjevně kriminálním bezprávím. A proti tomu nakonec zasáhnou. Docela klidně i značně tvrdě. Za tichého i hlasitého souhlasu veřejnosti. Uklidnění situace pak bude bleskovým. K žádným opravdu zásadním změnám na federální úrovni nedojde. Akce, případně nečinnost, které by měly ohrozit a diskreditovat postavení repiblikánů a Trumpety se ukážou jako kontraproduktivní. Pro Trampujícího Kačera to bude znamenat velmi pravděpodobné další funkční období, i když nejspíš až v druhém kole. Vzájemně používané vnitroamerické podpásovky se projeví v zahraničně politickém spektru, jako další vlna agresivních… Číst vice »

zedd II.
zedd II.
9. 7. 2020 5:39

To je přece QAnon story. USA jsou ovládaný deep state strukturou s hlavou v CIA, politický body je DNC a uřvaná huba většina US médií. Trumpa protlačila do funkce konkurenční věrchuška z armádní rozvědky velmi dobře si vědoma toho, že Trump je schopen dělat jen bordel (smoke and screens), na což se upnou pisálkové z New Yourk Times a zelený mozci si vklidu udělaj úklid. Vzhledem k tomu, že QAnon jede už dva roky, něco na tom možná bude … respektive určitě je, CIA je stát ve státě, co si dělá co chce jakýmikoliv prostředky. Prachy maj s obchodu s… Číst vice »

Dana
Dana
Reply to  zedd II.
9. 7. 2020 15:34

Qanon je konspirativni hnuti ktere mi nevadi, protoze je konzervativni a silne podporuje Trumpa. Tihle konspiratori mohou byt klidne i opozicni clenove v samotne CIA, co ja vim…. Ale tohle neni uplne : ……….“““vědoma toho, že Trump je schopen dělat jen bordel (smoke and screens),…………““““. Trump neni jen osoba zpusobujici chaos v radach opozice, ale opravdu maka na statnich narizenich, ktere velka cast obyvatelstva pozaduje a vita. Zde jen nektere: 1. Zed, anebo fungujici bariera na hranici s Mexikem. Nikdo z drivejsich politiku se uprimne neangazoval ve zmirneni nelegalni emigrace do USA. Pod DT rozkazem Federalni policie ICE navic zatyka… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
10. 7. 2020 7:07

Je vždy úsměvné, když největší kritici někdejší údajné „totalitní komunistické železné opony“, ti divadelní stříhači pohraničních drátů a světoví zastánci svobody trhu a volného pohybu lidských emigrantů, zboží a kapitálu – ovšem jen ve vlastní propagandě – pak jednoho dne ve své mocenské politice sami začnou budovat na hranicích betonové zdi a drátěné zátarasy s věžemi a kulometnými hnízdy vojáků. Zkrátka, když se to lhářům hodí, tak pro sebe ten volný trh a svobodu od druhých požadují a když ne, tak sami na tutéž scénu politiky vytáhnou vyděračská cla, měnové kurzy, obchodní množstevní zákazy, cestovní omezení a výhrůžné „právní“ sankce.… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  PPK
10. 7. 2020 9:51

Vaše reakce je perfektní, podepisuji se pod každým Vašim slovem.

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
10. 7. 2020 13:36

Děkuji Botičky. Vážím si Vašeho vyjádření.

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
10. 7. 2020 13:39

Ale no tak , chlapi, nebehejte kolem sebe jako Jupiter se Saturnem!
Bude hur.

Dana
Dana
Reply to  Aleš
9. 7. 2020 14:25

Soudce pouze pozastavil budovani ropovodu, coz se hodi zejmena ropnemu -energetickemu prumyslu v USA, pac poptavka je znacne snizena kvuli omezenim z koronaviru. Pozastavena jsou i bridlicova teziste. Vice nez ideologie Indianu je za zastavenim ropovodu ruka trhu.