Mike Whitney: Volte demokraty… a pak se dívejte, jak USA hoří

Souhlasím s Mike Whitneyem. Nevěřím tomu, že jakýkoli Američan by mohl být tak tupý, aby volil jediného demokrata.

(Paul Craig Roberts)

Toto je nejnebezpečnější doba v historii člověka a vážnost tohoto spiknutí nelze podceňovat. Netýká se jakékoli hrozby konvenční války nebo nukleárního zdecimování. Je založeno na faktu, že tohle je psychologická válka vedená psychopaty proti všemu lidstvu a její cíle určuje malá skupina monster, která se dlouhodobou indoktrinací zmocnila myšlení mas.

(Gary Barnett)

Která politická strana  podporovala protesty, nepokoje a rabování ve 400 městech celé Ameriky?

Která strana podporovala strhávání historických památníků a soch v celé zemi?

Zvolení předáci které strany mají za to, že vláda nemá právo chránit federální majetek před vandaly, vzbouřenci a násilníky v Portlandu? Která strana dovolila brutálnímu davu zmocnit se vlády nad centrem města Seattle a vyhlásit se zde svým vlastním nezávislým národem?

Která strana se tvářila srozuměně, když se země propadala do „širokého otřesu a masových bouří, jaké si země od roku 1960 nepamatuje.“

(Michael Tracy)

Guvernéři které strany nařídili uzavírání podniků, které strhlo ekonomiku do volného pádu likvidujícího miliony živností a pracovních míst?

Vůdcové které strany vedli tři roky trvající povstání proti prezidentu Spojených států s tím, že je ruským agentem?

Která strana zahájila proces impeachmentu založenému na falešných prohlášeních která nebyla ani seriózní ani ověřitelná?

Která strana tvrdohlavě odmítala přijmout výsledek prezidentských voleb z roku 2016 a činila možné i nemožné, aby prohloubila politický antagonismus a polarizaci země?

Která strana pracovala se členy elitních médií a zpravodajských služeb tak, aby Trumpovu prezidentskou kampaň infiltrovala svými důvěrnými informátory, elektronickým sledovacím systémem a dalšími pokoutními podvody směřovanými k sabotáži voleb a narušení Trumpovy politické agendy?

Která strana už nespočetněkrát prokázala, že neslouží zájmům lidí, ale kádrům elitních globalistů, v jejichž hledáčku je teď ústavní republika a kteří plánují vymazat naši historii, naše ikony, naše tradice, naši kulturu, naši identitu a dokonce i naše nejupřímnější ideály, a to vše jen proto, aby ustavily Nový pořádek vedený technokraty, finančníky a plutokraty?

Která strana není skutečnou politickou stranou, ale pátou kolonou rozhodnutou svrhnout zvolenou vládu a rozdělit zemi do frakcí bojujících jedna proti druhé?

Demokratům se nedá věřit. Už se jim podařilo zrealizovat svoje tažení proti dělnickým odborům, svoji proválečnou zahraniční politiku a nyní zaměřují svou pozornost na zavedení své vlastní probyznysové imigrace, která bude ještě víc zhoršovat životní úroveň pracujících lidí.

Kdo takovouto politiku podporuje?

Určitě ne lidé, kteří viděli, jak jejich pracovní příležitosti odplouvají do zámoří a jejich naděje do budoucna mizí spolu s tím, jak demokraté Clinton a Obama mění zemi na vyprázdněný koš servisních služeb, kterým dnes de facto USA jsou. Není právě tohle skutečným důvodem, pro který demokraté tak horlivě podporují „rasovou spravedlnost“ a hnutí „Black Lives matter“? Nejde o způsob, jak zakrýt jejich pohrdání pracujícími lidmi většinově bílé Ameriky, kteří demokraty kdysi volili, dokud je ovšem demokraté nehodili přes palubu a namísto jim začali posluhovat svým bohatým donátorům a manažérům Wall Streetu?

Samozřejmě že tomu tak je. Afroameričané nezískají ze své současné podpory demokratům poté, co se 5. listopadu sečtou volební hlasy, ani penci. Hnutí Black Lives Matter je zde jen proto, aby americkou společnost rozdělilo. A to ve prospěch Demokratické strany.

Demokraté spolupracují s mainstreamovými médií establishmentu a s jistými kruhy zpravodajských služeb na tom, aby ovlivnili transformační změny, kterými bude elitářská vize panství jedné strany v USA zrealizována. A žádná faleš a násilí nebudou shledány jako hanebné, pokud pomohou konečnému cíli, jímž bude zrození represivního policejního státu ovládaného žravými a neukojtelnými elitami a jejich po moci bažícícími komplici.

Z webu Information Clearing House vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
25. 7. 2020 21:15

https://echo24.cz/a/SZ3Qg/biden-sazi-na-muslimy-volte-me-chci-zlepsit-vyuku-islamu-na-skolach-v-usa

Nějak jsem si u toho vzpomněl na moji babičku.
Říkala: „Čiň čertu dobře – peklem se ti odmění“.

Dana
Dana
Reply to  Gatta
26. 7. 2020 2:07

Ze Biden poklonkuje muslimum, to je dalsi vec, ktera Whitneymu a jeho souputnikum nevadi, pac spolecne nenavidi Israel. Mne zdejsi muslimove vlastne taky nevadi, pokud neotravuji a drze nevyzaduji, aby se sekularni spolecnost podvolovala jejich nabozenskym narokum.. Svetovy islam, ta rozpinava ideologie je ale hrozba pro zapadni civilizaci..Pro evropskou cast se rysuje hrozba dobyvatelskeho Turecka. Viz Recko. Tady se o tom moc nepise, protoze to vypada blbe, kdyz se nasi spojenci v NATO mezi sebou hadaji. Mozna proto, ze to neladi s doktrinou „Vsichni za jednoho, jeden za vsechny“…. P.S. Postovala jem zde video o mladem Floydovi, ale kdyz jsem… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
26. 7. 2020 10:36

Vlastně dotaz – Stejně je mi divné, že největší pročernošské výtržnosti nejsou třeba v Alabamě, ale jsou v Portlandu ve státě Oregon – tedy v podstatě „kousek“ od západního pobřeží a od Kanady.

Mimochodem už se smí říkat „černý“ a „černoch“ – všude to teď vidím napsané, tak jsem z toho trochu nejistý.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
26. 7. 2020 14:25

Od včerejška je correkt – zhmotněla tma.

Dana
Dana
Reply to  Gatta
27. 7. 2020 1:29

Mesto Portland je od Severni Karoliny daleko, napric americkym kontinentem, takze moje informace nebudou presne. Ja mam dojem, ze infiltrace anarchistu do Oregonu a Washingtonu prichazi nejen z Kanady, ale i z Kalifornie. Tam v tom severozapadnim koute USA se soustreduje kybernetovy prumysl, v Seattle je hlavni stab Microsoftu. Coz znamena soustredeni intelektualu, kteri stale koumaji, jak zlepsit produkt a tim zlepsit svet. Je to vesmes sorta takzvanych „nerd“. Vzdelani, ale absolutne neprakticti. V Cesku by to byli slunickari. No a ti jsou zasadne pro lidska prava, genderovou rovnost a tak. Logicky se pak spojili s BLM, pac potrebuji agresivni… Číst vice »

Dana
Dana
25. 7. 2020 21:39

No jo no. Whitney a Roberts busili do kapitalistickeho systemu tak dlouho, az se jejich socansko-anarchisticke nazory zacly naplnovat. :-)…. Jenze tato nova, levicova cast spolecnosti se ubira jinym smerem, nez jak si nasi skalni kverulanti predstavovali a proto se najednou dostavila hruza z reality. Teprve, az se spolecenske nasili zaclo dotykat i jich. Tuhle situaci by meli zaregistrovat i cesti nespokojenci a zamyslet se nad dopady kritiky systemu, kdyz demonstruji na Letne.. Aby zaroven nevzbudili a neaktizovali nicici sily.. Tim nemyslim nejake NWO, ale socialne liberalni inzenyry lidskych dusi, co krmi obyvatelstvo dobrem jako moje babicka krmila husy siskama..Tihle… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
26. 7. 2020 8:42

Jasný rasismus a potupa … a z toho plynoucí trauma do konce života …
Bílá žena soudí černého muže !!!

Ta shoda mezi muslimy a LGTB je pozoruhodná. Asi pomýlenci neviděli, jak tyto sexuální dezorientace léčili IS v Syrii.
Shazovali je prostě ze střech – s oblibou ze školních střech před nastoupenou školní mládeží.