Možné cíle konspirace s malajským letadlem

 

Podle mého mínění organizátoři konspirace s havárií malajského letadla nad jihovýchodem Ukrajiny (mnohé přitom nasvědčuje tomu, že šlo o cílenou konspiraci  – letová trasa byla účelově pozměněna a nasměřována nad místo bojů, nad místem bojů junta nevyhlásila uzavření vzdušného prostoru pro civilní leteckou dopravu  tak jak ji ukládá mezinárodní smlouva…) sledují nejspíš tyto cíle:

1) Mediální přehlušení, překřičení, upozadění, odvedení veřejné pozornosti od mnohačetných  zvěrstev, které fašisté cíleně  provádějí na jihovýchodě Ukrajiny. Jde v podstatě o mediální překrytí velkého zločinu zástupným problémem.

2) Internacionalizace konfliktu = zatažení dalších států ať již do ekonomických sankcí, dosažení prohloubení těchto sankcí, zatažení států do  přímého vojenského vstupu do konfliktu anebo do „mise“ na území Ukrajiny, čím bude nepřímo za pomoci konspirace dosaženo rozmístění vojsk NATO na území Ukrajiny v těsném sousedství Ruska.

3) Další vyhrocení rusofobie s cílem izolovat mezinárodně Rusko, donutit Rusko k nepromyšlené akci…

Co mě na celé věci nejvíc zaráží je, že mainstreamová média s největším plošným dosahem vůbec neprovádějí investigativní žurmalistiku, nepokládají otázky, nesnaží se hledat příčiny a motivy vznikajících a  probíhajících procesů, jejich kauzaliitu, ale pouze přebírají bez ověřování a kritického posouzení předžvýkané hotové  výstupy, nejčastěji komentáře k dění z propagandistické dílny amerického  ministerstva zahraničí anebo jeho podřízených složek – NATO a pod.. Anebo že zcela přehlížejí vznášené důkazy, nevyhledávají důkazy (přitom se pod nimi přímo „prohýbá“ internet) – kupř. ruským ministerstvem obrany a slepě na slovo bez důkazů věří osvědčeným lhářům, kteří již nejednou podvedli světové veřejné mínění. Kam se poděla novinářská etika, profesní čest, kam se poděla elementární logika žurnalistů? Copak jsou všichni mainstreamoví žurnalisté jenom nájemní presstituti ochotní na povel lhát a papouškovat zjevné nesmysly?

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
Béda
24. 7. 2014 6:41

Tento článek má trošičku časové zpoždění (myslím, že jsem jej odeslal včera brzy ráno) a tím se trochu vytrácí jeho aktuálnost.

hamletka
hamletka
24. 7. 2014 8:19

Co me napada a o cem se vubec nemluvi je skutecnost, ze zatimco se svet ‚bori‘ kvuli zabiti necelych 300 civilistu v letadle Malajske spolecnosti, nikoho nezajima smrt civilistu na zemi, v jihovychodni Ukrajine. Je to neco, co je velmi typicke pro pokryteckou ‚zapadni’spolecnost, kde prava gayu na svatebni obrad jsou takrka posvatna, kde uraz ci umrti ‚obcana‘ zpusobene chybou ci umyslem nekoho zvenci vyvolavaji ve spolecnosti vlny emoci a hnevu, zatimco miliony tech ‚jinych‘ mene dulezitych, mene lidi, onalepkovanych za rebely ci teroristy, a dokonce zen a deti, nejen nikoho nezajimaji, ale naopak, v myslich zmasirovaneho publika medii si… Číst vice »

bublin
bublin
24. 7. 2014 8:27

ad 1 – probíhá občanská nebo jaká válka, o které každý ví. Co chcete upozaďovat?

ad 2 – už od majdanu je konflikt dostatečně internacionální.
(Víc už snad ani být nemůže). Na to není potřeba sestřelovat letadlo.

ad 3 – ani na zvýšení hladiny rusofobie není potřeba nic sestřelovat, chce to jen permanentní propagandu a je to.

Co pořád blbnete? Víte kulové jako my ostatní.

Béda
Béda
24. 7. 2014 8:56

pane bublino, ad1) mdiálně upozadit a překřičet znamená, že problém „nižšího řádu MEDIÁLNĚ zastíní hlavní problém, hlavní zločin prvního řádu. Havárie malajského zločinu je najednou na delší dobu mediální „číslo jedna“ a mnohem závažnější konflikt, od kterého je odvozen jako „stopedesátý pátý“ v pořadí taky problém havárie malajského Boeingu se mediálně posouvá a zasouvá do pozadí u veřejnosti. Co se nezdařilo fašistickým převratem a „antiteroristickou“ operací kyjevských teroristů a fašistů – je suplováno konspirací (pokud je to konspirace a mnohé tomu nasvědčuje, i autorství takovýchto konspirací je docela profláklé – kupř. Irák, Sýrie, Vietnam) s letadlem = natáhnout NATO do… Číst vice »

Béda
Béda
24. 7. 2014 8:59

ad3) samozřejmě na zvýšení rusofobie má tento případ významný vliv, protože dosavadní rusofobní výpady trpí významním důkazním deficitem (tento ostatně taky). Nové smyšlenky se snaží zaoceánská režie vydávat za zjevná fakta – viz Obamovy plky, sloužící k vyhrocení antiruských sankcí a nálad. Je zcela evidentní, že jako záminku pro další prohlubování sankcí vůči Rusku využívají USA tento případ (přímo se na něj odvolávají), aniž by přitom Rusku cokoliv dokázaly.

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 11:41

Soudruh bublin velmi připomíná jednak bublinu tzv. hypotéční, ze které následně vyrostlo v roce 2008 obří krizové kapitalistické lejno, které trvá do dnešních dní … a jednak soudruh bublin připomíná toho „info“ a „sure“ , po kterých dneska také prakticky pes neštěkl. Také proč by štěkal na dva, když dva byl jeden.
Soudruh bublin je klasický modrý svazák, jehož svět je právě dneska v přetěžké defenzívě. Celý ten systém už nestojí na kuřích nohách , ale z mnoha hliněných už jen na té jedné … šňupákové.
A kapesník nevidět … kam oko dohlédne.

Gatta
Gatta
24. 7. 2014 12:10

hamletka napsal Co me napada a o cem se vubec nemluvi je skutecnost, ze zatimco se svet ‚bori‘ kvuli zabiti necelych 300 civilistu v letadle Malajske spolecnosti, nikoho nezajima smrt civilistu na zemi, v jihovychodni Ukrajine. Je to neco, co je velmi typicke pro pokryteckou ‚zapadni’spolecnost, kde prava gayu na svatebni obrad jsou takrka posvatna, kde uraz ci umrti ‚obcana‘ zpusobene chybou ci umyslem nekoho zvenci vyvolavaji ve spolecnosti vlny emoci a hnevu, zatimco miliony tech ‚jinych‘ mene dulezitych, mene lidi, onalepkovanych za rebely ci teroristy, a dokonce zen a deti, nejen nikoho nezajimaji, ale naopak, v myslich zmasirovaneho publika… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 12:55

Kdyby situace nebyla vážná, tak bych měl pocit, že sleduji parodii na emerický Top Gun, totiž Žhavé výstřely. Už nám zase, soudruzi, spadlo letadlo. A jak jinak? … má co do činění s Alžírskem, které stále vzdoruje tvorbě chaosu emerického cikána. A jak jinak? … nejvíce pasažérů tvořili žabožrouti. … Letadla nám padají jak mouchy, řekl švejkovský prezidentista ze Žhavých výstřelů. Mně osobně zaujala ta neskutečná věcnost „alžírské“ informace v českém audio-křívákově pod státním dozorem, a neskutečná ideologická performance … vycházející z toho, že za sebou nemáme 40ti letý informační trénink … pracující na bázi emerického kontraktorství, totiž , že… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 13:51

Včera Novinky přinesly modrým hňupům , potenciálním Číňanům , leho-vistům a podobné drůbeži spásnou informaci, že jakýsi opolčenský jednoduchá existence potvrdil , že měli na Halič zaBUKováno. Ani se nedivím, že s takovýmto matrošem nechce Putin až kdovíjak žhavě zavádět kolchoz. Dneska tentýž týpek řekl, že nic takového neřekl, a že všechno bylo jinak.
Co říci? – Idiot.
S někým válčí a netuší s kým mluví. – A takhle to , vážení soudruzi, vypadá komplexně.
Nikde jinde na světě se nenajde tolik svrchovaných debilů na metr čtvereční než na U-krajině.
A za to má Rus umírat?

Béda
Béda
24. 7. 2014 13:57

Aja, aj, ouvej. http://www.novarepublika.cz/2014/07/kyjev-odmitl-vydat-nahravky-z-ridiciho.html#more

Kyjev dnes odmítl vydat audio nahrávky mezinárodní vyšetřovací komisi a bylo potvrzeno, že bezpečnostní ukrajinská služba SBU vtrhla krátce po zřícení letadla do řídíčí věže a pásky zkonfiskovala.Není pochyb, už není pochyb! Kyjev stojí za sestřelením letu MH17 bez jakýchkoliv pochybností…

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 14:10

Bédo, omlouvám se, ale tohle někam musí. Soudruzi z ISIL – nejtvrdší jádro emerického islamismu – tam kde zapustili svůj nemrdavý kořínek – tak tam všem ženám od nějaké předpuberty až po práh ztráty MENsesu , tak všem jim uřezávají hudrovadlo. Njn, … prý mají myslet na něco jiného … asi NATO, kam položit nějakého výbušného peška. NATO určitě velmi budou slyšet emerické cikánské sufražetky. Na YouTube lze najít některé ženské muskulatury, u nichž není úplně jesné, kde přišly ke svému ženskému péru. Jenom antabus by to určitě nezvládl. Jo, abych nezapomněl … v rámci spolupráce ISIL a Bandera šturmoviku… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 14:28

Bédo, omlouvám se podruhé: V Gaze izraelští soudruzi tvrdě narazili. Hamás úplně změnil svojí taktiku. Byl vyškolen Hizballahem a ztráty Izraele vylétají do výšin, o nichž se nesnilo ani bratrům Lehmanům. Mrtvých IZRA vojínů je více než dvojnásobek, než kolik udává jidiš šémhamforáž, ocel Merkavy narazila na sofistiskovanou mobilní úderku Hamásu, Hizballah nabídl otevření druhé fronty , do IZRA jímky už nechce nikdo pouštět svoje letadla , celý Iron Dom je údajně jenom blbákov pro IZRA Židy … a příjem státu IZRA klesl na 2/3 jenom během jednoho týdne. Hospody v IZRA mají na přežití už jen 1 měsíc …… Číst vice »

Béda
Béda
24. 7. 2014 14:35

orinoko,

nic se neděje. Ty zdánlivě nesouvisející procesy mají docela dost společných jmenovatelů. Počínaje společným hybatelem, který drží dirigentskou taktovku, střídavě přikuřuje, „sponzoruje“ přímo anebo skrze prostředníky přikuřuje tu těm, tu oněm jak se mu to zrovna hodí. Ta největší teroristická neřízená střela není ani na Středním východě ani na jihovýchodě Ukrajiny ale sedí přímo ve Washingtonu DC. Jinak Zbigniew KaziMír Březyňski (poradce hlavního Nobelisty válek) – není to přiléhavé jméno pro tohoto kovaného „demokraDa“?

merlin
merlin
24. 7. 2014 14:37

orinoko napsal Bédo, omlouvám se, ale tohle někam musí. Soudruzi z ISIL – nejtvrdší jádro emerického islamismu – tam kde zapustili svůj nemrdavý kořínek – tak tam všem ženám od nějaké předpuberty až po práh ztráty MENsesu , tak všem jim uřezávají hudrovadlo. Njn, … prý mají myslet na něco jiného … asi NATO, kam položit nějakého výbušného peška. NATO určitě velmi budou slyšet emerické cikánské sufražetky. Na lze najít některé ženské muskulatury, u nichž není úplně jesné, kde přišly ke svému ženskému péru. Jenom antabus by to určitě nezvládl. Jo, abych nezapomněl … v rámci spolupráce ISIL a Bandera… Číst vice »

Béda
Béda
24. 7. 2014 16:07

http://www.zvedavec.org/vezkratce/8702/

Ukrajinský předseda vlády Jaceňuk (strana Otčina) rezignoval

„Vláda neví, z čeho vyplácet mzdy, kde vzít zítra peníze, aby se zaplatilo za obrněná vozidla, jak udržovat armádu a ozbrojené síly, jak nedemoralizovat lidi, kteří sedí v zákopech pod palbou. Možná bychom o nich měli přemýšlet“, řekl Jaceňuk a zkritizoval poslance, že zamítli zákon, obsahující kroky pro vylepšení rozpočtu. Podle jeho názoru poslanci nechtějí před volbami hlasovat pro nepopulární opatření.

Béda
Béda
24. 7. 2014 16:43

dtto šířeji: http://www.hlavnespravy.sk/premier-jacenuk-odstupil-z-funkcie-po-rozpade-vladnucej-koalicie/311849 Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk dnes oznámil, že sa vzdáva svojej funkcie. Stalo sa tak po tom, ako z vládnucej koalície odišli dve politické strany, čo by malo viesť k rozpusteniu parlamentu a vypísaniu predčasných volieb. „Oznamujem svoje odstúpenie v súvislosti s rozpadom koalície a s blokovaním vládnych iniciatív,“ povedal Jaceňuk v ukrajinskom parlamente. Na snímke Arsenij Jaceňuk V súčasnej situácii nemôže parlament podľa Jaceňuka vykonávať svoju prácu a prijímať potrebné zákony. V tejto súvislosti kritizoval poslancov za to, že neboli schopní schváliť legislatívu týkajúcu sa energetiky ani odobriť rozpočet s vyššími požiadavkami na financovanie armády. Podľa predsedu… Číst vice »

Béda
Béda
24. 7. 2014 16:48

Prachy juntě dochází a vrchní mafián Porošenko vyhlašuje částečnou mobilizaci. Kdopak to fašistům zaplatí? A z čeho? A k tomu se pomalu blíží zima a Rusové jim nedodají ani kubík nepředplaceného plynu.

bublin
bublin
24. 7. 2014 17:55

Béda napsal samozřejmě na zvýšení rusofobie má tento případ významný vliv, protože dosavadní rusofobní výpady trpí významním důkazním deficitem (tento ostatně taky). Nové smyšlenky se snaží zaoceánská režie vydávat za zjevná fakta – viz Obamovy plky, sloužící k vyhrocení antiruských sankcí a nálad. Je zcela evidentní, že jako záminku pro další prohlubování sankcí vůči Rusku využívají USA tento případ (přímo se na něj odvolávají), aniž by přitom Rusku cokoliv dokázaly. Vzpomeňte na Dreyfusovu aféru, kterou parafrází popisuje France v Ostrovu Tučňáků. Nejlépe se dá argumentovat bez důkazů. Záleží na rozhodnosti a dikci, uzpůsobení argumentů a šikovném lhaní. Jakmile začnete snášet… Číst vice »

bublin
bublin
24. 7. 2014 18:12

orinoko napsal Soudruh bublin velmi připomíná jednak bublinu tzv. hypotéční, ze které následně vyrostlo v roce 2008 obří krizové kapitalistické lejno, které trvá do dnešních dní … a jednak soudruh bublin připomíná toho „info“ a „sure“ , po kterých dneska také prakticky pes neštěkl. Také proč by štěkal na dva, když dva byl jeden. Soudruh bublin je klasický modrý svazák, jehož svět je právě dneska v přetěžké defenzívě. Celý ten systém už nestojí na kuřích nohách , ale z mnoha hliněných už jen na té jedné … šňupákové. A kapesník nevidět … kam oko dohlédne. Vaše invektivy neberu v potaz.… Číst vice »

Béda
Béda
24. 7. 2014 18:24

pane bublino,

já nemluvil ani nemíním mluvit o Dreyfussovi ani nekonkrétně. Já mluvím o Obamových obviněních Ruska z podílu na havárii malajského Boeingu. Prý USA mají o tom důkazy, přičemž zpravodajská komunita USA to vyvrací. Přitom Obama na základě těchto „důkazů“, které ani po ruské výzvě nebyly doloženy žádá zpřísnění sankcí vůči Rusku.

Trochu od věci. Taky by mně zajímalo kdy Nobelista „míru“ požádá o uvalení sankcí na USA za Irák, Sýrii, Libyii a vměšování do vnitřních věcí Ukrajiny, iniciování fašistického převratu a občanské války.

bublin
bublin
24. 7. 2014 18:29

Béda napsal

Prachy juntě dochází a vrchní mafián Porošenko vyhlašuje částečnou mobilizaci. Kdopak to fašistům zaplatí? A z čeho? A k tomu se pomalu blíží zima a Rusové jim nedodají ani kubík nepředplaceného plynu.

Tak možná je na čase sednout k jednacímu stolu. Zajistit hranice pro budoucí Chazarstán a rusákovi dát autonomii za plyn.

bublin
bublin
24. 7. 2014 18:32

Béda napsal
á nemluvil ani nemíním mluvit o Dreyfussovi ani nekonkrétně

to byl jen odkaz na použitou strategii, popsaný v krásné literatuře – nechme to raději být, byla to moje chyba.

Amenre
Amenre
24. 7. 2014 18:43

bublin napsal
Nejlépe se dá argumentovat bez důkazů. Záleží na rozhodnosti a dikci, uzpůsobení argumentů a šikovném lhaní. Jakmile začnete snášet důkazy, je to váš konec.

Velmi dobře řečeno. Ani se mi nechce věřit, že jste to napsal Vy :)

Béda
Béda
24. 7. 2014 18:47

UKrajina je prakticky v bankrotovém stavu. Přesto se odstřihává od ekonomicky významného partnera, vede vysilující občanskou válku, čímž významně narůstají náklady na válku, zbrojení, řešení válečných škod na infrastruktuře, odškodnění výlečným invalidům, výplaty vdovských dávek… O to víc budou chybět prostředky na zdravotnictví, školství, vědu, ekonomické rozvojové projekty, rekonstrukci zanedbané infrastruktury. Do toho přijdou odvetné ekonomické kroky Ruska (odstřižení ruské ekonomiky od Ukrajiny, platby předem za plyn, cla…) a decimující podmínky MMF.

Co tím ti užiteční pitomci v Kyjevě sledují?

aram
aram
24. 7. 2014 20:15

Jmenován úřadující premiér Ukrajiny Vladimír Grojsman, dosavadní vicepremiér a ministr pro regionální rozvoj.
Jaceňuk svou demisi vysvětlil rozpadem koalice a obvinil poslance, že připravili státní zaměstnmance o platy a nedovolili Ukrajině, aby se „osvobodila od závislosti na ruském zemním plynu“.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_24/Jmenovan-uradujici-premier-Ukrajiny-7157/
Krysy opouštějí loď a z jejího potopení obviňují mužstvo.

aram
aram
24. 7. 2014 20:17

A Ukrajina je v jakýkoliv okamžik připravena obnovit jednání s Ruskem a Evropskou komisí o dodávkách zemního plynu.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_24/Kyjev-je-pripraven-na-obnoveni-jednani-o-zemnim-plynu-s-RF-a-EU-8374/

leho
leho
24. 7. 2014 20:38

A což takhle prosté lidské pochybení ruské či separátské pochybení obsluhy BUKu? Aha, v Rusku se nikdy nechybuje, Rusové jsou vždy 100% perfektní. A ti co nejsou, nejsou…

orinoko
orinoko
24. 7. 2014 20:45

Z hlediska pokračující několikeré demence je nasnadě, že bublin je lehovista. Kam šlápne, tam samá minela. či lépe řečeno LEHNO.
Dneska opravdu není ve své koži. A to se Seal domníval, že s takovým lehnem je možné vést vážně diskusi.

mirror
mirror
24. 7. 2014 21:05

orinoko napsal
A to se Seal domníval, že s takovým lehnem je možné vést vážně diskusi.

Orinoko, není nad vlastní zkušenost. Jak vidím, vyspěl jste a víte, kdo jste a kam patříte. Mate meze, za které vám nestojí za to vkročit.

Co říkáte zablokování schůze o církevních restitucích?

mirror
mirror
24. 7. 2014 21:13

Tady hovoří bývalý československý diplomat Vladimír Suchan
http://www.youtube.com/watch?v=yy8r9hbeerk
Zná ho někdo?

mirror
mirror
24. 7. 2014 21:34

mirror napsal
Zná ho někdo?

Vladimír Suchan (*1961)

Euthyfrón, který se vrátil zpět k Sokratovi pro doškolení ve zbožnosti a pietě. Rodák z Ostrova nad Ohří. Původně čs. diplomat (1985 – 1994). Profesor politologie a politické filosofie. Ph.D. z Carletonské university v Ottawě, Kanada (1999). Absolvent Moskevského státního institutu mezinárodních vztahů – se zaměřením na Jugoslávii (1985). Od roku 1997 žije s manželkou Simonou a syny Tomislavem a Andrejem ve Spojených státech. Vydal tyto básnické sbírky: Krajinomalebná haiku (Oftis, 2011), Milostná mlčení (Oftis, 2011), a Na dosah (Alfa-Omega, 2013).

Kdo ho z diplomacie vyhodil?

bublin
bublin
25. 7. 2014 0:17

Ale ale, orinoko nepochopil, že mezi prostou pomluvou a podloženým tvrzením je určitý rozdíl. Jeho novotvary jsou sice někdy zábavné (např. šňupací noha), ale poněkud dětinské. Je to vždy dilema, když potkáte ať ve skutečnosti nebo v diskusi podobné individuum. Ustupovat něčemu takovému nemůžete bez ztráty sebeúcty, ale vždy je dost velká šance, že se ušpiníte.

petr
petr
25. 7. 2014 2:18
Seal
Seal
25. 7. 2014 2:42

orinoko napsal Z hlediska pokračující několikeré demence je nasnadě, že bublin je lehovista. Kam šlápne, tam samá minela. či lépe řečeno LEHNO. Dneska opravdu není ve své koži. A to se Seal domníval, že s takovým lehnem je možné vést vážně diskusi. To byla jenom ironická nadsázka. Situace je v téhle fázi hodně vážná, takže nemám čas ani náladu dohadovat se s kontrolní otázkou o tom, jestli už někdo viděl Amíka, aby se nesnažil pro sebe získávat maximální výhodu. Pokud se snad někdo chce nad kdysi Spokojenými státy do nekonečna jenom morálně pohoršovat, tak ideálním partnerem pro podobnou debatu je… Číst vice »

Béda
Béda
25. 7. 2014 5:54

Petr,

to je zajímavá informace o persóně Chodakovskij – vypadá to nejspíš na kukaččí vejce, které někdo položil do cizího hnízda. A kukačka co na očích kyjevské juntě vidí. Minimálně by měl být zbaven velení a komunikace navenek. Podezření by měly být prověřeny. Škůdce na vysokém postu může být smrtící zbraní nepřítele, který pomlouvá vlastní, dělá cílené „sabotáže“, prozrazuje tajné plány, naopak realizuje plány nepřátel etc..

Béda
Béda
25. 7. 2014 6:27

Taky to může být pomluva snažící se zasít rozkol do řídících struktur povstání, způsobit nejednotu a bratrovraždění.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 7. 2014 7:34

Chodakovskij nejspíš dále slouží juntě v Kyjevě. Odvolat, mnohem víc škody než užitku. Vysloveně účelová a úmyslně hloupá prohlášení. Po tom letišti dokazovat že nemá schopnosti velet a smysluplně organizovat akci není třeba. Co to je za blbost tvrdit, že protivník nepoužije letectvo – když je to jedna z jeho nejsilnějších zbraní, když je to zbraň kterou se snaží vzbudit dojem fungující „armády“, a zbraň jíž se snaží naopak demoralizovat povstalce… Je to idiot a ne velitel. Chvastoun, „velitel pro kamery a web“… To je evidentně nastrčená osoba co má povstalce demoralizovat, démonizovat a deaktivovat. Další slova jsou v jeho… Číst vice »


Nejnovější příspěvky