Můžeme si dovolit volit McCaina?

Tato země si nemůže dovolit volit Johna McCaina!


Jsme v nejhorší finanční krizi, které Spojené státy čelily v novodobé historii. Během posledních osmi let vlády Republikánů jsme byli svědky nástupu hamižnosti, deregulace finančních institucí a krachujícího realitního trhu, který způsobil raketový nárůst exekucí domů. To vše vedlo ke katastrofálnímu vývoji amerického hospodářství. Nemůžeme další čtyři roky pokračovat v této nezodpovědné politice Bushovy vlády.


Tato země si nemůže dovolit volit Johna McCaina! On sám se přiznal k tomu, že toho o ekonomice moc neví. V den, kdy burzovní indexy spadly o 504 bodů, McCain souhlasil s presidentem Bushem, že "základy hospodářství jsou silné".

McCain opakovaně prokazuje svůj nedostatečný úsudek. Nejenom, že si vybral na vicepresidentskou funkci nekvalifikovanou kandidátku, ale podporoval Bushovu doktrínu s jeho preventivní a zbytečnou válkou v Iráku, válkou, proti níž byl Barack Obama do samého začátku. Válka již trvá pět let a americkou veřejnost stojí 435 milionů dolarů denně – těch peněz, kterých by teď bylo nejvíce zapotřebí doma.


A jestliže válka pokračuje a ekonomika stále více klopýtá, jestliže vláda utrácí miliardy, aby zachránila krachující společnosti před bankrotem, kdopak asi zaplatí účet? Americký daňový poplatník! Člověk, který pracuje stále více za stále méně peněz a přitom sleduje, jak se jeho důchody, penzijní a životní pojištění rozplývají. Barack Obama bojuje právě za tyto lidi.


Potřebujeme presidenta Obamu, muže s inteligencí, charakterem a vizí, aby ukončil válku pomohl nám v této ekonomické bouři a zavedl tuto zemi zpět na cestu k prosperitě.


přeložil Stan
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments