My, kteří se nazýváme demokraté

MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ, dnes slavnostně prohlašujeme:

Nikdy, co živi budem, neodpustíme Miloši Zemanovi, že v prezidentské volbě porazil našeho miláčka Karla Schwarzenberga. Tuto volbu sami pro sebe – bez jakéhokoli ohledu na to, že jí bylo dosaženo miliónovým rozdílem v počtu hlasů – až do konce svých dní neuznáme a budeme ji proto vždy, všude a na všech úrovních a při všech příležitostech co nejostřeji zpochybňovat, budeme na prezidenta útočit ze všech pozic, které zaujímáme, všechna média, ve kterých máme svoje lidi, namíříme na prezidentovy slabůstky – a když nebudou dost odpudivé – nafoukneme je, rozkošatíme a přibarvíme, máme na tohle odborníky, umělce i psychology na ovlivňování davu. Ze všech hlavní kanónů, houfnic a hmoždířů do něj budeme zkrátka pálit i bušit a to tak dlouho a usilovně, dokud pod našimi ranami neklesne, abychom MY, kteří se nazýváme DEMOKRATY, mohli hlasy občanů z předchozí prezidentské volby hodit do kouta, a na prezidentský stolec povolali toho jediného, námi vyvoleného K.S.

Protože taková je naše vůle, tak si to přejeme my, jediní v tomto státě , jež jsou přirozenou povahou věcí povoláni k tomu, abychom určili a stanovili, kdo má v čele našeho státu stát a komu musí být tato pocta naopak z rukou vyrvána.

Takto to dnes slavnostně prohlašujeme MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ.

56
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
56 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Autoři komentářů
orinokopeter.BédalehoAleš Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sio
Člen
Sio

Zrádci. Kolaboranti.

Gatta
Člen
Gatta

Citát diskutéra z iDnes na toto téma:

„Komedianti mají být hladoví… jinak mají tendenci kecat všem a do všeho. „

tatar
Člen
tatar

Gatta napsal

Citát diskutéra z iDnes na toto téma:

„Komedianti mají být hladoví… jinak mají tendenci kecat všem a do všeho. “

A ještě bych nechal hladovět akademiky rozeseté po různých ústavech a univerzitách. Zdá se, že jim z těch peněz, co dostávají k výplatě z různých evropských grantů, už taky přeskočilo:
http://www.novinky.cz/domaci/352472-sef-ustavu-pro-jazyk-cesky-za-uroven-ctvrte-cenove-by-se-zeman-lidem-omluvit-mel.html

fajt
Člen
fajt

a nejvíce zemanovou mluvou utrpěli čeští mravenci, jakožto jediní pravoplatní nositelé genomu českého pravopisu po vsem mire – to vše zjistil magnificence z ÚV AV Pačes, který se za štědrý barevný grant z EU naučil na oplátku mravenčí kyselé řeči…a ani nechtějte vědět, jak se v řeči těchto rezavých parchantů řekne česká kunda….to opravdu stojí za všechny evropské peníze. ..) PS : Sám když mám strachy hypoteční uzdu v hubě a z hladu volný bílý límeček, moh bych lež s pravdou smíchat hrubě, i když jsem akademický blbeček. ..)

Béda
Člen
Béda

Stejně je to ale zajímavé. Akademici a lidé ze školství a kulturní komediantská fronta ve své většině podporovala spící fajfku. Zajímalo by mně, co by dělali, kdyby se jejich idol dostak moci a vláda by dostala volnou ruku k prosazení placeného školství, snížení peněz pro školství, a „kulturistům“ by stát sebral prachy. Zajisté by je místo peněz hřála myšlenka, že přispěli na dobrou věc.

Béda
Člen
Béda

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemana-volila-mene-kulturni-cast-naroda-rekl-Gazdik-A-zde-ma-tvrdou-odpoved-344608 Reakce na Gazdíkova slova: „… Podle čtenáře by se takové Gazdíkovo vyjádření mělo řešit v médiích, ale nikde o něm nic nečetl, ani neviděl. Veleba je přesvědčen, že se poslanec Gazdík a lidé kolem „knížete“ a Kalouska považují za elitu. „A ti ostatní, to je v jejich pojetí lůza. Oni a pražští kavárenští novináři, povaleči, jsou ti, kteří nástupem lidového prezidenta Miloše Zemana ztratili svoje dřívější pozice a vliv,“ napsal Veleba, který právě zde vidí příčinu nenávistných a trvalých útoků na prezidenta„Nečekejte, že by v těchto médiích někdo Gazdíka propíral nebo že by média zveřejnila třeba moji reakci,“ uvedl… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re fajt – jo, jo – nadčasový František :-)

Alice
Člen
Alice

Docela dobře štvanici na Zemana vystihl novinář Pečínka,ačkoliv ho moc nemusím: „Já myslím, že média mu nikdy neodpustí, že vyhrál přímou volbu. A i kdyby přivezl z Číny zlatý poklad, tak na první stránce novin bude, že měl ošlapané boty,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz. V Hovorech z Lán jim Zeman jenom dal do ruky klacek. Jsou úplně hysteričtí a ČT vede. To je neskutečné, co ta předvádí. Tihle lidé tvrdí, že jsou ti inteligentní, ale včera E.Wagnerová se nechala od Tvarůžkové dokopat až k odsouzení Zemana a zakončila tím, že jí nejvíc vadí, že Zeman z Číny nezveřejnil žádné výstupy, čeho… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

http://www.lidovky.cz/filip-mi-rekl-ze-jsem-h-zl-takze-pochopil-distanc-snemovny-rekl-kalousek-1av-/zpravy-domov.aspx?c=A141105_110347_ln_domov_jzl – a teď se honí pro změnu Filip, tedy honí ho bratr kokot Kalousek – je zajímavý jak ho ve sněmovně všichni na slovo poslouchaj a jak se vedouci Hurvajz před nim v podstatě posral a prohlásil, že současné cesty ústavních činitelů do Ruska jsou prý rizikové, snad už v česku nevládne nějaké barevné komando a Kalous už nerozdává nehodným a neposlušným ameriky terčíky na čelo. ..) …prostě, „komunisté“ padesátkama začali, tihle jimi budou končit – třicetiletá i stoletá válka byla zatím pro Evropu selánka a církevní sanitární opatření proti Katarům v poměru oběti k počtu obyvatel byla naprosto… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

To je zajímavý restart vztahů s Ruskem, který sliboval Havlovec z Bílého domu. Zákaz volného pohybu osob nařízený Washingtonem již postihl taky vrcholové politiky. Snad se Obama nesetká někde s Putinem? Český parlament by se tím pak musel zabývat. Jinak co že to Filip prohlásil o Kalouskovi? Nedejbůh aby řekl pravdu. To by musel dostat parlamentní flastr.

leho
Host
leho

Vidím, že civilizace do Kocourkova vesměs ještě nedorazila. Prosím vás, jmenujte a citujte mi jakéhokoliv představitele jakékoliv země, který(á) vypustil něco podobného z úst, jako ten váš. Celý svět si z vás nejenom dělá srandu, ale je zhnusen a já jsem tak rád, že se k vašemu národu už téměř 30 let nemusím nijak hlásit. Dáváte světu bezprecedentní příklad vulgarismu a hulvátismu, jakého není obdoby. Rubrika v mém pasu zmiňující „Czech Republic“ jako mé rodiště je ostudná a musím zjistit, zdali by se tohle nedalo nějak spravit. Stydím se za vás opravdu hluboce a to nejen od okamžiku, kdy váš… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

leho,

to jsem se nasmál. Ještě že pan Zeman necitoval paní Nulandovou. Eskamotáž s propiskou je jistě menším prohreškem než vytunelování českého státního majetku (mezijiným taky s účastí amerických přátel ochotných vždy přiložit pomocnou ruku k tvořivému dílu) anebo ukradení svobody, surovinové báze, či života. Proti americkým odborníkům tradičně s pistolí nízko u pasu je i takový pan Klaus jenom začínající amatér. No a to „Havlovo“ Ruzyňské letiště, to je taky dobrý vtip. Prý připomínka slušnosti. Spíš řiťolezectví a orwellovské pravdy – lásky, kde pravda je lež a láska je nenávist.

Béda
Člen
Béda

leho,

zahoďte ten pas, který vás tolik tíží. Bude to pro ČR zajisté velká ztráta ale snad to tady bez vás nějak přežijeme.

aram
Člen
aram

Béda napsal

leho,

zahoďte ten pas, který vás tolik tíží. Bude to pro ČR zajisté velká ztráta ale snad to tady bez vás nějak přežijeme.

A propadnout se může taky, třeba do Západního Německa.

leho
Host
leho

Béda napsal

leho,

zahoďte ten pas, který vás tolik tíží. Bude to pro ČR zajisté velká ztráta ale snad to tady bez vás nějak přežijeme.

Bédo, to není český pas, ten už nemám téměř 20 let a beze mne přežíváte v pohodě už let skoro 30. A já bez vás ještě ve větší pohodě…

orinoko
Člen
orinoko

Tak to je skvělé, když to tak vidí lehovita. Hlavně, že nějaký významný emerický Džudy s posvěcením Ohavy veřejně prohlásil o izraelském Bibi N., že je chickenshit. – Kuřecí hovno. Měkká verze bullshitu. Proběhlo to celým světem jedním letem. A lehovista? Žádný problém. Jakýpak stud za sprostotu v englickém vydání. Čeština má tento případ škálu daleko sofistikovanější – kuřinec, slepičinec. Ale nechme na hlavě. Bibi N je chickenshit, což je pravda, a lehovista je český řiťomilec shapirova traktu. To je také pravda.

Aleš
Člen
Aleš

Na ty, co se nazývají demokraty, jsem něco málo práskl v diskusi pod dnešním Bédovým článkem, ať to tu nemusím zdvojovat.
Když bychom přenesli leha do doby asi před dvěma tisíci lety, tak si živě dovedu představit, jak obdivuje císaře Nera zapalující Řím…

peter.
Člen

V 18.storočí začali do USA prúdiť z Afriky brigádnici,aby pomohli v Amerike vybudovať najväčšiu,najlepšiu a tak výnimočnú demokraciu,ktorú by USA mohli využiť za pomoci supereroplánov a superbômb aj ako exportný artikel.Africkí brigádnici boli touto ideou tak nadšení,že za hrdľačenie na bavlne a tabaku odmietali aj mzdu,ich ženy robili bezplatné operky,kuchárky a keď bolo treba,poslúžili aj inak.A dočkali sa! Dnes už majú svojho brigádnika-prezidenta,ktorý pre nich zarába veľké prachy na exporte demokracie do celého sveta a daroval im dokonca celý Detroit.Lenže,stalo sa,že africkí brigádnici začali byť vytláčaní Mexičanmi a operky,gazdiné a kurvy nahradili dievčatá z východnej Európy.To sa potomkom pôvodných brigádnikov… Číst vice »

peter.
Člen

Ukropovia zaútočili na Doneck.Prebiehajú ťažké boje v Jasinovatej.Situácia je vážna
http://rusvesna.su/news/1415283163
http://slovak.ruvr.ru/news/2014_11_06/Domobrana-informuje-o-boji-pri-Donecku-9026/

peter.
Člen
orinoko
Člen
orinoko

Je to hrozné, ale svým způsobem je to naživo.

http://militarymaps.info/

orinoko
Člen
orinoko

Před chvílí tam byla i webkamera. Halič si počkala na noc. Aby obrněná vozba nebyla tak na ráně. Zdý se, že chtějí prorazit, obsadit a dále rozdělit. Další ruský konvoj se chystá k výjezdu. Takže je to vážné.

orinoko
Člen
orinoko
peter.
Člen

Vážne.Možno rozhodujúce.Stále mi vŕtalo v hlave,na čo potrebujú ukrovia S-300 na fronte.Je to preto,že očakávajú útok Ruských lietadiel.Z toho vidno,že sa rozhodli pre rozhodujúci úder.Iba dúfam,že Novorusko na to“ peremirie“ teraz nedoplatí.

orinoko
Člen
orinoko
orinoko
Člen
orinoko

Mám otevřených hodně oken, PC nestíhá. Moc toho nevidím, ale slyším přesuny vojenské techniky. Co vy?

orinoko
Člen
orinoko

A to měli dneska dorazit na místo pádu letadla Holanďani. Třeba tomu chce někdo zabránit.

orinoko
Člen
orinoko

Tak v Novorusku je po volbách. Mají tam zvolené svoje šéfy. Předpokládám , že v případě těžké nouze můžou oficiálně požádat o pomoc Rusko. A co bude pak? Kdopak ví? Možná si lehneme do rakví.

peter.
Člen

orinoko napsal

Mám otevřených hodně oken, PC nestíhá. Moc toho nevidím, ale slyším přesuny vojenské techniky. Co vy?

podobne ako vy.Na tej prvej mape je zatial vyznačené len jedno miesto kde sa bojuje.to ostatné sú miesta dopadu mín z gradu a delostr.granátov.Nevidím Jasinovatuju.Že tam je to najhoršie.

orinoko
Člen
orinoko

…“

Ukrajinské silové složky fakticky zahájily plnohodnotné boje.

Ozbrojenci Doněcké lidové republiky se brání. Prohlásil to vicepremiér DLR Andrej Purgin.

Purgin oznámil, že režim zastavení palby nebyl dodržován na 75% linie, avšak „nyní se bojuje i tam, kde se předtím nebojovalo“.

Dříve ve čtvrtek domobrana DLR oznámila, že do doněckého předměstí Jasnovataja vstoupila tanková kolona ukrajinské armády a oblasti v okolí Doněcku byly vystaveny ostřelování.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_11_06/Purgin-prislusnici-silovych-struktur-fakticky-zahajili-plnohodnotne-boje-2784/ “ …

peter.
Člen

podľa tej vojenskej mapy sa zdá,že je útok odrazený.Ale ja sa v tom prd vyznám.Orinoko.Ako to vidíte?

Irena
Člen

Info z 19:53 hod. (nevím, zda Moskevského času) První ministr obrany DLR Igor Strelkov oznámil, že ukrajinská armáda utrpěla těžké ztráty.
Útok na Jasinovataju odražen s velkými ztrátami pro ukry. V okolí Sčastija je klid, protivník nikde nepostoupil.
Na jiném webu uvádějí, že ukrové přišli o 4 tanky a jedno obrněné vozidlo.

orinoko
Člen
orinoko

Mně dost mate tolik linií. Ono je to asi trochu složitější, protože se obě strany měly stáhnout z linie dotyku někam zpět do svých zálohových pozic, což ovšem v tom laloku /potenciálním kotli/ tak není. Tam má Halič snad pomalu kruhovou obranu. Zajímají mě také zelené šipky, které směřují od povstalců do pozic Banderovců. Předpokládám, že Rusko povstalcům dodáva průběžné informace o pohybu banderovců.
Kdopak dal v Kyjevě příkaz? Mají už vládu? A kdo tam je čím?
Nikdo ve světě to neví. Ani ta Pussy Psaki a její hadr Švancnberk.

peter.
Člen

Už to je v pohode.

peter.
Člen
leho
Host
leho

Peter: …Najdlhšie pretrval štatút brigádnika v štáte Mississippi .Zrušený bol v roku 2013. Takže americká ústava v Mississippi neplatila až do roku 2013 a poslední otroci byli propuštěni před necelým rokem. To je teda síla. Vlastně, síla je to, že takovému blábolu může vůbec někdo věřit či ho brát vážně. Víte, že v Arizoně vás mohou zavřít za to, když jste chlap a přespíte u singl ženské u ní v baráku? Nemusíte s ní, jenom u ní. Kolik je tam asi takových nešťastníků zavřených, to by mne tedy zajímalo. Ale přesto si troufnu odhadnout: ani jeden…Co myslíte, vy, Petere? PS:… Číst vice »

aram
Člen
aram

http://novorus.info/news/events/29938-http-wwwe-newssu-news-32795-ukronacisty-popytalis-atakovat-yasinovatuyu-itog-vsya-bronetehnika-sozhzhena-vmeste-s-lichnym-sostavomhtml.html 15.37 „V Jasinovatoj začaly těžké boje. Blíží se tanková kolona. Ukrové útočí. Chtějí obklíčit Doněck. Před hodinou ze Slavjanska volali, že dvě velké kolony Ukrů projely na Doněck. Jsou tam desítky BMP, BTR a nákladní auta s pěchotou a náklady“. 16.30 „K Jasinovatoj se přiblížila tanková kolona. Okolní oblasti jsou vystaveny intenzivnímu bombardování. V rokli jsou ukr. tanky a střílí … Lidé ve městě jsou , nehledě na to, klidní…. Debalcevo, Šťastje, Volnovacha, Doněck, Makeevka, Jasinovataj všude jsou těžké boje….Doněcké nemocnice jsou přeplněny raněnými a mrtvými opolčenci a civilisty. Dnes nejsilnější útok na donětské letiště trvá už 5 hodin.… Číst vice »

leho
Host
leho

Má to vůbec cenu se tady s někým bavit? Nemá. Co to tedy vyvádím, proč netrávím čas něčím plodnějším? Dobrá otázka…

orinoko
Člen
orinoko

Velmi správný postřeh emerického magora. Řečeno po emericku: To zní velmi dobře.

A jinak? No já nevím, to dunění v Doněcku je už teď nepřetržité.

peter.
Člen

leho napsal
Takže americká ústava v Mississippi neplatila až do roku 2013

Nechce sa mi s vami baviť,preto vám dám ešte raz ten odkaz.Je pravdivý alebo nie :
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americky-stat-zrusil-otroctvi-az-ted-po-150-letech/r~i:article:771755/

Aleš
Člen
Aleš

ori: lepší než skákat z bechyňského mostu nebo bavit se s lehovisty je nakopat do koulí Kalouskovi

peter.
Člen

peter. napsal
Nechce sa mi s vami baviť,preto vám dám ešte raz ten odkaz.Je pravdivý alebo nie :
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americky-stat-zrusil-otroctvi-az-ted-po-150-letech/r~i:article:771755/

Leho
Len tak pre zaujímavosť.Kedy že to bol v tej vašej úžasnej a výnimočnej demokracii,ktorú s takou obľubou exportujete do celého sveta svojimi tryskáčmi a bombarďákmi, zrušený apartheid?

orinoko
Člen
orinoko

Tak teď už je to trochu klidnější.
Doufejme, že aspoň pro tuto chvíli to bude končit.

peter.
Člen

Aleš napsal

ori: lepší než skákat z bechyňského mostu nebo bavit se s lehovisty je nakopat do koulí Kalouskovi

Jasneé! A obidvomi nohami naraz,aby to malo grády.

Béda
Člen
Béda

Já doufám, že podruhé domobranci stejnou chybu neudělají a poženou své „osvoboditele“ i s jejich teroristickou ATO hodně saleko od svých hranic. Nejlépe až do Kyjeva, kde je donutí přijmout mírové podmínky.

leho
Host
leho

peter. napsal Leho Len tak pre zaujímavosť.Kedy že to bol v tej vašej úžasnej a výnimočnej demokracii,ktorú s takou obľubou exportujete do celého sveta svojimi tryskáčmi a bombarďákmi, zrušený apartheid? Ha, zdá se, že se maže, no nedá se nic dělat, je to stejně ztráta času. Takže ještě jednou: 13. článek ústavy platí od roku, tuším 1865, na celém území USA. Státy mají možná povinnost všechny články ústavy ratifikovat, ale nemají na to žádnou časovou lhůtu. Mezi tím je ale stejně otroctví nelegální a nesmí se praktikovat. Formální zrušení otroctví nemá žádný praktický dopad, jedná se pouze o pořádek v… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

leho napsal Ha, zdá se, že se maže, no nedá se nic dělat, je to stejně ztráta času. Takže ještě jednou: 13. článek ústavy platí od roku, tuším 1865, na celém území USA. Státy mají možná povinnost všechny články ústavy ratifikovat, ale nemají na to žádnou časovou lhůtu. Mezi tím je ale stejně otroctví nelegální a nesmí se praktikovat. Formální zrušení otroctví nemá žádný praktický dopad, jedná se pouze o pořádek v zákonech. Nejsem si vědom, že by otroctví bylo v moderní době v Mississippi kdy praktikováno. V zemích Středního východu ale kvete i dnes. A to vám asi nevadí,… Číst vice »

peter.
Člen

leho napsal
13. článek ústavy platí od roku, tuším 1865,

A kde som ja napísal,že otroctvo trvalo de facto do roku 2013?Dal som vám odkaz,v ktorom je napísané,že administratívnou chybou sa stalo,že v štáte Mississippi trvalo de iure otroctvo do roku 2013.Veď keď ste už ten Émeričan čo sa hanbí za svoje rodisko, rodákov a serie do vlastného hniezda,tak aspoň čítajte poriadne a nefabulujte tu kokotiny.

leho
Host
leho

Béda: Nám to zcela určitě vadí, ale vám – vašim politikům, kteří ty zrůdné režimy podporují asi ne. Našim mnohým politikům to také vadí, ale problém je, že od nich bereme olej a nejen že na něj jezdíme, ale dodáváme rohlíky a mléko do našich krámů, takže se drží huba a krok i když to vadí. Když si tyhle zmrdy naštveme, tak nejenom zavřou kohouty a žádné rohlíky a mlíko v krámech nebudou, tak tak taky třeba začnou vraždit naše spoluobčany dle jejich svaté knihy kde se jim namane. Víte o tom? Asi ne, že jo. A co s tím?… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

leho,

aha, takže vám to vadí ale vítězí ryzí pragmatismus. Jak mi tedy vysvětlíte, že u Putina od kterého My bereme ropu a plyn to vadí a u těch orientálních středověkých totalit proti kterým je Rusko suprdemokratická země nikoliv. A přitom se stále zaklínáte lidskými právy, humanitou, demokracií a kdoví čím ještě.