Mýtus evropské demokracie: Šokující odhalení

Je veřejným tajemství, že tzv. „Sorosova síť“ je velmi vlivná nejen v Evropském parlamentu, ale i v dalších institucích EU. Nedávno zveřejněný seznam Sorosových „přátel“ čítá 226 členů Evropského parlamentu, včetně jeho nedávného předsedy Martina Schulze, někdejšího belgického poslance v EU Guy Verhofstadta, sedmi viceprezidentů EU a řady hlav komisí, koordinátorů a kvestorů. Všichni tito lidé prosazují Sorosovy ideje, jako jsou např. ještě mohutnější přiliv migrantů do Evropy, přijetí Ukrajiny do EU a nekompromisně nepřátelský postoj EU vůči Rusku. Uvědomíme-li si, že Evropský parlament čítá 751 poslanců, znamená to, že Sorosovi přátelé v něm zabírají jednu třetinu křesel.

George Soros, maďarsko-americký investor a zakladatel i majitel nestátní neziskové organizace Open Society Foundations, prokázal svůj vliv v EU, když se nedávno „za zavřenými dveřmi“ setkal s prezidentem Evropské komise Junckerem, jednal s ním o kvótách migrantů pro jednotlivé země EU a po tomto jednání vyjádřil své uspokojení nad tím, jak jsou názory jeho a Junckera na řešení uprchlické krize podobné.

A o které shodné názory to jde? Nuže: Soros ma za to, že EU by měla přijmout miliony migrantů ze Středního východu a severní Afriky, každému z nich poskytnout roční příspěvek ve výši 15 000 eur a přesídlit tyto migranty i do těch členských zemí EU, do nichž se zrovna dvakrát nehrnou a nejsou v nich ani dvakrát vřele přijímání.

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil EU z toho, že „Sorosovi zobe z ruky“ a je přesvědčen o tom, že motivem miliárdářova usilování o otevřené hranice je snaha poškodit Maďarsko. Zemi, která, aby se tomuto tlaku ubránila, podniká právní kroky směřující k ustanovení zákona, podle něhož by cizinou podporované „organizace občanské společnosti“, jako jsou ty Sorosem zakládané, byly povinny ve veřejném registru zveřejňovat své zámořské donátory, čímž by se financování těchto organizací stalo konečně transparentním. Vedle tohoto opatření stupňuje maďarská vláda své úsilí též k uzavření budapešťské Středoevropské univerzity, Sorosem zde před časem založené.

„Celá Evropská unie je v potížích, protože její vůdci přijímají Sorosovy ideje za své“, řekl Orbán.„Lidé podporují ideál Evropské unie, ale současně se staví proti jejímu vedení, protože to své členské státy uráží a svoji moc moc proti nim zneužívá. To vidí v Evropě každý a proto též není vedení EU respektováno.“

Visegradské uskupení se pokouší tlaku imigrantské politiky EU vzdorovat. Na což EU odpověděla ustavením Evropské komise pro migraci a domácí záležitosti, jejímž úkolem je prosadit imigrantské kvóty pro jednotlivé země jako povinné. Dodejme, že v této komisi pracuje přinejmenším třicet Sorosových přátel.

Mnozí z těch, kteří na dokumentu o povinných kvótách pracují, jsou lidé proslulí svým protiruským postojem. Tak např. Rebecca Harmsová, členka Evropského parlamentu za německou stranu Zelených, pravidelně vyzývá Evropský parlament k utužení evropských sankcí proti Moskvě. A Guy Verhofstadt ukazuje na Rusko jako na viníka všeho, co v Evropě nefunguje.

Seznam Sorosových lidí dává též odpověď na otázku, co vlastně nutí vedení EU zavádět opatření, jež jsou protikladná zájmům evropských občanů. Tou odpovědí je korupce. Politici koupení Sorosem zpívají prostě jeho písničku. Tzn. že bojují proti snahám národních vůdců chránit zájmy svých občanů.

A tak Evropský parlament pod vlivem Sorosových přátel a svým blahovolným přístupem k nájezdu milionů migrantů do evropských zemí strojí Evropu k sebevraždě. A vychvalovaná evropská demokracie se ukazuje být fasádou, za níž se skrývají aktivity mocenských struktur, podobné těm, jež kdysi ovládaly Evropu feudální.

Zveřejnění seznamu Sorosových lidí dává klíč k poznání, kdo vede EU a kdo rozdmychává protiruské nálady v Evropě, čímž provokuje Evropany k přemýšlení o přeměně celého dnešního systému EU, který by se nejdřív ze všeho měl zřejmě zbavit všech vnějších tlaků na něj.

Zdroj: Strategic Culture Foundation

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
senil
senil
8. 11. 2017 7:16

Soros infiltroval vlády, neziskovky, EU a dokonce už i Vatikán. Je to šílené. Teď existuje velké spojenectcí Soros+ Obama + Papež + EU. Bude těžké proti tomu bojovat.

http://www.epshark.cz/clanek/176/papez-soros-pekelne-spojenectvi

fajt
8. 11. 2017 8:13

https://byznys.lidovky.cz/zbrojeni-na-vanoce-e-shopy-a-dopravci-potrebuji-tisice-brigadniku-p9k-/firmy-trhy.aspx?c=A171107_180024_firmy-trhy_kopp – zkazí nízká nezaměstnanost vánoce? ptají se české mediální gruchy a nikdo jim za to nikdy nenatrhne prdel. ..)

zedd
zedd
8. 11. 2017 10:18

Bohužel se s velmi problematickým Sorosem a plejádou různých „think-tanků“ svezly neziskovky jako celek – a to i v USA, kde NGO je pomalu sprosté slovo. Tristní je reakce levice na tuhle oprávněnou kritiku propagandistů typu Jakuba Jandy. Z části proto, že přece Soros platí spoustu „levicových“ identitárních projektů, zčásti proto, že pravice argumentuje (jako vždy) hodně pod pás a intelektuálové se tím přece nebudou zabývat. Ty identitární nesmysle byly částečně sexy na akademické půdě, jakmile se ale staly předmětem „levicového“ aktivismu, skončila prdel. Posun k identitárním politikám zcela vykastroval levici. Musím uznat, že to je od kapitálu majstrštyk: Prostě… Číst vice »

Svoboda
Svoboda
8. 11. 2017 10:32

Poslední věta navrhuje, aby se EU zbavila „vnějších tlaků“. Jak, to už se nedočteme…
Stejně jako další, možná ještě větší problém, jak se zbavit těch vnitřních – tedy extrémně početné páté kolony, která tvoří v každé zemi EU značnou část obyvatel. Tyto lidi si tu globalisté vychovali a hýčkají pro případ, že by se mělo o něčem hlasovat…

peter.
8. 11. 2017 21:23

Slovenský sudca Najvyššieho súdu SR,bývalý predseda Najvyššieho súdu SR,bývalý podpredseda vlády SR a bývalý minister spravodlivosti JUDr.Štefan Harabín podal dnes na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie za pomoc pri hromadnom vraždení civilistov bombardovaním Juhoslávie :
https://drive.google.com/file/d/1j3reepUvXMTasCFlLtX9P6axu1XeD61N/view