Několik otázek našim lidskoprávním a pravdoláskařským přátelům

Velice často kritizujete Čínu kvůli Tibetu, Rusko kvůli úrovni demokracie a stavu lidských práv, vymezujete se proti režimům na Kubě a v KLDR. Já tuto kritiku do jisté míry sdílím a nechci ji v této chvíli hodnotit.

Chtěl bych se vás při této příležitosti zeptat:

 1. Kde jste byli, když vaši mecenáši začali mohutně investovat v Číně? To jim nevadil ani čínský režim ani situace v Tibetu?
 2. Kde jste byli, když váš přítel Jelcin nechal střílet do parlamentu?
 3. Proč vám nevadí totalitní nelidské režimy v Saúdské Arábii, Kataru, Bahrajnu, SAE?
 4. Proč vám nevadí války USA v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, kde je masově porušováno základní lidské právo – právo na život?
 5. Proč vám nevadí podpora západních režimů teroristům?
 6. Proč vám nevadí otrocká práce v Bangladéši a jiných asijských zemích, včetně dětské práce za nelidských podmínek?
 7. Proč vám nevadí útoky dronú s „kolaterálními“ ztrátami civilistů v nejrůznějších afrických a asijských zemích a hrubé porušování mezinárodního práva?
 8. Proč vám nevadí násilný, protiústavný nedemokratický  převrat s podvodným převzetím moci v parlamentu, který zinscenovali vaši mecenáši v Kyjevě?
 9. Proč vám nevadí genocidní charakter kyjevské moci vyznačující se cíleným ničením infrastruktury a vražděním civilistů na jihovýchodě Ukrajiny?
 10. Proč vám nevadí situace v Gaze?
 11. Proč vám nevadí všudypřítomné slídění v „západních demokraciích“?
 12. Proč vám nevadí Patriot Act umožňující unášet lidi (i v cizích zemích a držet je bez práva na obhajobu a soud, mučit a vraždit?
 13. Proč vám nevadí pravomoc amerického prezidenta nechat zabíjet lidi v cizích zemích?

Že vám to nevadí, soudím z toho, že k těmto věcem mlčíte a děláte, jako kdyby se nestaly. Jako kdyby nebyly. Copak jste na jedno ucho ohluchli  a na jedno oko oslepli?

14
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Autoři komentářů
BédaMorybundusAlešlehoidiotronic Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Irena
Člen
Aleš
Člen
Aleš

Nejenom, že jim to nevadí, ale oni si to dokážou i ospravedlnit ve svých očích. Jsou i tací, kteří se vidí jako Johanky z Arku na bílém koni v čele vojska, po pravém boku Miroslav Kalousek, po levém Spací pytel a jako živý štít Stanislav Polčák a záda jim kryje Petr Gazdík. K tomu jim dopomáhá bůh a vědomá podpora výše jmenovaných. A to si fakt nedělám prdel. Jen jsem to nechtěl vytahovat, kvůli volbám, ani kvůli nevinným spoluobčanům z okolí, kteří by z toho měli ostudu jako trám. Stačí jejich ostudné dopady na tvrdou zem ze slonovinových věží v… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

Jediné, na co by to mohli propagandisticky uhrát, tak na klasický scénář.
MOUŘENÍN VYKONAL, MOUŘENÍN MŮŽE JÍT. Ale tím už neosloví široké masy.
Kdo z pozice mladých, blbých, arogantních chce být ještě tím mouřenínem?

Morybundus
Člen
Morybundus

No vidíte. A přesto existuje velký počet těch, kteří pravdolásku označují za levičáky, neomarxisty apod. Odkdy levičák nenávidí levicovou Kubu…???

peter.
Člen

Už dlhšie prebieha v ČR kauza českých detí,ktoré českým rodičom odobrala Nórska vláda.Česká vláda v náprave tejto skutočnosti nevyvíja skoro žiadnu aktivitu Európsky súd pre ľudské práva tiež,a o českých ľudskoprávnych mimovládnych a štátom dotovaných organizáciách škoda hovoriť.Nádej pre českých rodičov a ich deti vidím v tomto:
http://slovak.ruvr.ru/news/2014_11_06/Mocenski-predstavitelia-Norska-odobrali-Rusovi-dve-deti-4997/
Ruská federácia si totiž nenechá od nijakých Nórov špiniť na hlavu a určite vyvinie maximálne úsilie na medzištátnej úrovni, aby sa deti vrátili rodičom.A to by mohlo pomôcť aj Českým rodičom.

Dolmen
Člen
Dolmen

Největším vynálezem „demokratů“ jsou bezpochyby lidská práva. Když se i hodně velká sviňárna podšprajcuje a vyztuží lidskými právy, tak ani ti hodně odvážní si nedovolí protestovat. Jak by asi dnes svět vypadal, kdyby lidská práva vynalezl Hitler?

peter.
Člen

Morybundus napsal

No vidíte. A přesto existuje velký počet těch, kteří pravdolásku označují za levičáky, neomarxisty apod. Odkdy levičák nenávidí levicovou Kubu…???

http://www.nwoo.org/2014/11/05/kapitalisticti-ekonomove-lzou-az-se-jim-od-huby-prasi/

Alena
Člen
Alena

Důležité je, co si mysli mladí. A to nejenom studující ,ale i mamahotelisté, kteří díky tomu žijí na vysoké noze. A to je smutné, ti jsou nejvíce pro pravdolásku

idiotronic
Člen
idiotronic

Dolmen napsal
Jak by asi dnes svět vypadal, kdyby lidská práva vynalezl Hitler?

O lidských právech za Hitlera nic nevím, ale násilné krmení husí(šlejškování)
bylo zakázáno jako týrání zvířat.

leho
Host
leho

S vámi diskutovat nemá cenu, ale napsat se sem něco musí abyste měli alespoň nějaký náhled to reálného světa. V té vaší bublině jsou věci opravdu úplně jinak než v realitě. Béda píše o nějakých bezejmenných mecenáších. Já žádné nemám, respektive ne takové, jaké si on myslí. Ne, moji mecenáši rozhodně nejsou žádní ilumináti nebo světové židovstvo. Dále: „…Proč vám nevadí války USA v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii, kde je masově porušováno základní lidské právo – právo na život?“ Především tyhle války byly USA vyhlášeny už dávno a nejen USA, ale všem nemuslimům už někdy v 7. st. n. l.… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš

Morybundus: Nepopírám, že máte v mnohém pravdu. Když se nám však něco nelíbí na práci levicových stran, je lepší se jich ptát, než před tím zavírat oči.

Béda
Člen
Béda

leho,

Američané v drtivé většině chtějí žít v míru? Tak proč nežijí anebo nedonutí své politiky aby nedělali to, co je uvedeno v článku? Proč všude vraždí, porušují psaná i nepsaná pravidla, morálku, mezinárodní právo, proč inscenují převraty, proč dělají to, co je popsáno v článku? Vás chtěl zabít nějaký Iráčan, Libajec, Syřan? Ale jděte. Nezdá se vám, že odpor proti americké politice a bohužel proti všem (i těm mírumilovným Američanům) je přímo úměrný „humanitárnímu“ charakteru jejich zahraničních „misí“?

Morybundus
Člen
Morybundus

Aleš napsal

Morybundus: Nepopírám, že máte v mnohém pravdu. Když se nám však něco nelíbí na práci levicových stran, je lepší se jich ptát, než před tím zavírat oči.

S tím plně souhlasím!

Béda
Člen
Béda