Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

Z nemocnice, ve které přijal v úterý reportérku Deníku N Kalenskou, vyjádřil Karel Schwarzenberg mimořádnou spokojenost s prací nového ministra zahraničí Petříčka. „Babiš by mu měl poděkovat za to, že se podívá do Bílého domu,“ řekl Schwarzenberg a dodal: „Je to radost.“ (Myšleno mít takového ministra zahraničí ve vládě.)

Jistě. Pro Schwarzeberga musí být výjimečnou radostí, když ministr zahraničí jmenovaný ČSSD se chová a mluví tak, jako by pocházel z té nejvybranější líhně politiků TOP 09. Když jedná tak, jako by mu u ucha stál sám Schwarzenberg a radil mu co říct, kam se hnout a co udělat teď a co potom. Když v prozápadní a ostře protiruské linii své politiky překonává všechny někdejší české ministry zahraničí, snad jen s výjimkou období, kdy tuto funkci vykonával Schwarzenberg sám. A když ve svých výbojných protiruských výpadech vyjadřuje snad ještě větší tupost a zabedněnost, než nejproslulejší z našich bijců Ruska a Slovanstva vůbec, jako jsou vedle Schwarzenberga Kalousek, Gazdík, Fiala, Farský, Bartoš a vůbec celá naše demobloková nenávistná kohorta, které stále ještě nedošlo, že zde je a může proti Rusku soptit jen proto, že Rusové na světě jsou a že na něm byli i v době, kdy se rozhodovalo o tom, jestli slovanské národy budou žít dál, anebo na ně zůstanou jen vzpomínkové nenávistné pamflety z Goebbelsovy propagační dílny.

Bezpáteřnost (souhlas s bombardováním srbských měst), nevděk (ničení památníků Rudé armády), a servilita (poklonkování Západu včetně divoké soutěže, koho že se to americký pán uráčí pozvat do Bílého domu, puncují jakost naší zahraniční politiky způsobem, za který se sebevědomý Čech může jedině stydět. A s přispěním personální politiky ČSSD dnes ještě víc než včera.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
10. 3. 2019 8:50

Je typické pro českou politiku jednání „ode zdi ke zdi“. V současné době to znamená dokonalá poslušnost západním šéfům. Strana sociální demokracie se ode dávna řídí oportunismem, přizpůsobením se právě panujícím náladám. Ač v jiných zemích už pochopili, že bez Ruska svět nepůjde, naše jelita zatvrzele vyřvávají svoji nenávist a zapšklost. Sociální demokraté se snaživě přizpůsobují. Důkaz je u bratra (nebo soudruha? i to je jejich oficiální oslovení) Zaorálka a nyní bratra Petříčka. Není divu, že Ivan David, dřívější aktivní člen ČSSD dal této straně v roce 2015 vale a nyní úspěšně vede Novou republiku.

Martin (už bez taky m)
10. 3. 2019 9:18

„Вас УНИЧТОЖАТ!“ Национальные „герои“ Украины – преступники!
https://www.youtube.com/watch?v=yyO1sjqS7ug

Tribun
Admin
10. 3. 2019 11:21

Petříčkovi nikdo radit nemusí, ten to má všechno z vlastní hlavy. Dobře ho vychovali.